Prognoza cen QTUM na lata 2021, 2022 i 2025

Każdy handlowiec kryptowalutowy, niezależnie od tego, czy jest nowicjuszem, czy weteranem, zawsze szuka następnego obiecującego tokena, w który mógłby zainwestować. Wybór jednego lub kilku tokenów spośród setek tysięcy może być zniechęcający. Niektóre kryptowaluty prawdopodobnie nigdy nie wystartują.

Ale ludzie kiedyś tak mówili o Bitcoinie. Jest również bardzo możliwe, że jedna z wielu kryptowalut groszowych w końcu osiągnie rekordowy poziom.

QTUM (wymawiane „kwantowe”) to jeden z tych tokenów, którym ostatnio poświęca się dużo uwagi i być może zastanawiasz się, czy to dobra opcja inwestycyjna.

Przeczytaj prognozę cen QTUM na lata 2020 i 2022 & 2025. To może pomóc Ci zdecydować, czy warto go kupić.

Prognoza cen QTUM

Analiza cen historycznych QTUM

QTUM to kryptowaluta, która zasila blockchain Qtum. Qtum to ekscytująca koncepcja, ponieważ jest to łańcuch blokowy obsługujący inteligentne kontrakty, taki jak Ethereum lub EOS, stworzony z myślą o połączeniu najlepszych cech dwóch największych nazw w świecie kryptowalut: Bitcoin i Ethereum.

Pierwsza oferta monet (ICO) QTUM odbyła się w marcu 2017 r. I zebrała nieco ponad 15,6 miliona SD. Według danych cmc.io, cena QTUM podczas ICO wyniosła 0,31 USD, najwyższy w historii był 6 stycznia 2018 r. (Szczyt na poziomie 100,22 USD), a najniższy poziom w historii wynosił 0,77 USD, około 13 marca. , 2020. Około dwa miesiące przed napisaniem tego artykułu.

Bieżąca cena, kapitalizacja rynkowa i szczegóły dotyczące dostaw

W chwili pisania tego artykułu w obiegu jest 96686,828 tokenów QTUM (89,7% z maksymalnych 107.822.406 tokenów). Cena 1 QTUM dzisiaj, 11 maja 2020 r., Wynosi 1,41 USD, przy 24-godzinnym wolumenie obrotu nieco poniżej 425,5 mln USD i kapitalizacji rynkowej nieco ponad 136,5 mln USD..

qtumQtum (QTUM)

Miejsce: 93$ 6,14 Cena (BTC) 0,0012200 ɃMarketcap$ 633,94 MVolume$ 552,53 M24h Zmiana 3,3% Całkowita podaż 107,82 mln QTUM

Prognoza cen QTUM

Nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć przyszłości, a ponieważ moja kryształowa kula wymaga wymiany płyty głównej, nie mogę nawet spróbować przewidzieć, ile QTUM będzie warte jutro, nie mówiąc już o pięciu latach od teraz.

Ale eksperci zarówno w handlu, jak i matematyce opracowali algorytmy przewidywania cen i zastosowali je do prawie każdego tokena.

Algorytmy te zostały również zastosowane na całym rynku kryptowalut. Rzućmy okiem na niektóre prognozy cenowe QTUM, zarówno krótko-, jak i długoterminowe.

Prognoza krótkoterminowa

AfterPriceChange
1 dzień 1,25 USD -11,35%
1 tydzień 1,48 USD +4,96%
1 miesiąc 1,74 USD +23, 4%
6 miesięcy 1,28 USD -9,31%
1 rok 1,07 $ -24,25%

Prognoza długoterminowa

AfterPriceChange
1 rok 1,07 $ -24,25%
2 lata 1,17 $ -16,68%
3 lata 2,13 $ +51,15%
4 lata 3,35 USD +137,86%
5 lat 3,69 $ +161,65%

Prognoza cen QTUM na 2020 rok

Rynek kryptowalut jako całość miał ciężki rok w 2019 r., Ale wykazuje oznaki poprawy na początku 2020 r. Pomimo globalnej pandemii COVID-19.

Zwłaszcza QTUM przyciągnął uwagę wielu traderów, ponieważ zeszłoroczny trend spadkowy nie uderzył w niego zbyt mocno.

Pomimo tego zainteresowania, algorytmy prognozowania cen pokazują trend spadkowy dla QTUM w 2020 r., Spodziewając się, że na koniec roku będzie on wart 1,07 USD..

Oznaczałoby to spadek o około 24%. Więc QTUM nie wygląda na dobrą opcję na krótką metę.

Prognoza cen QTUM na 2022 r

Algorytmy szacują, że cena QTUM do końca 2022 r. Nieznacznie wzrośnie do poziomu około 1,17 USD. Byłby to nadal około 17% niższa cena w porównaniu z obecną ceną. Jednak prognozy cenowe zaczynają wyglądać lepiej po 2022 roku.

Prognoza cen QTUM na 2025 rok

Zgodnie z algorytmem przewidywania cen QTUM odnotuje wzrost cen począwszy od 2023 r., A kończąc na 2025 r. Na poziomie 3,69 USD / QTUM, co oznacza wzrost o 161% w stosunku do obecnej ceny.

Czy QTUM to dobra inwestycja?

Sukces QTUM zależy w dużej mierze od tego, jak skuteczny jest blockchain Qtum. Połączenie najlepszych funkcji Bitcoin i Ethereum brzmi jak doskonała koncepcja, ale wielu użytkowników postrzega to jako kolejną platformę inteligentnych kontraktów, na której można zbudować dApps i nic więcej.

Blockchain jest już online i działa na nim kilka aplikacji dApps, ale stoi w obliczu ostrej konkurencji ze strony innych blockchainów, takich jak Ethereum, EOS, NEO i innych, które również obsługują świetne, lepiej znane aplikacje dApps.

Nie jest to łatwy scenariusz w perspektywie krótkoterminowej, więc oczekuje się, że cena QTUM spadnie w ciągu najbliższych kilku lat, więc nie wygląda to na dobrą inwestycję krótkoterminową. Jednak długoterminowy obraz QTUM wygląda znacznie lepiej.

Jak kupić QTUM?

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem niektórych tokenów QTUM, najpierw musisz dowiedzieć się, gdzie możesz je kupić. Witryny takie jak cmc.io i coincodex.com mogą powiedzieć, które giełdy wymieniają QTUM i które pary handlowe są dostępne.

Szybkie skanowanie mówi nam o dwóch kluczowych rzeczach: po pierwsze, większość giełd oferuje tylko pary handlowe Crypto / QTUM. Handel QTUM / USD jest dostępny tylko na Binance.us, Kraken i B Liquid. Po drugie, największą giełdą pod względem wolumenu obrotu QTUM jest Binance (nie mylić z Binance.us), gdzie możesz kupić QTUM za pomocą USD Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Binance USD (BUSD) lub Tokeny Binance (BNB).

Prognoza cen QTUM

Załóżmy, że chcesz kupić QTUM za pomocą BTC na Binance. Najpierw zaloguj się na swoje konto Binance, a jeśli Twój BTC znajduje się w portfelu osobistym (tak jak powinno być), musisz przenieść Bitcoin z portfela osobistego do portfela Binance.

Gdy już znajdziesz swoje tokeny, kliknij „Rynki” na górnej wstążce.

Na tej stronie kliknij kartę BTC Markets i wpisz QTUM w polu wyszukiwania po prawej stronie. Powinieneś zobaczyć parę handlową QTUM / BTC. Kliknij na to.

Spowoduje to przejście na odpowiednią stronę rynkową, na której możesz wpisać, ile BTC chcesz wydać, a na koniec kliknąć przycisk KUP QTUM u dołu. Otóż ​​to! Twoje tokeny QTUM powinny znaleźć się w Twoim portfelu za kilka minut.

Więcej informacji o QTUM

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Qtum stara się połączyć najlepsze cechy Bitcoin i Ethereum w jeden łańcuch blokowy obsługujący inteligentne kontrakty.

Dla bardziej zorientowanych technicznie Qtum opiera się na protokole UTXO Bitcoin i przyjął mechanizm konsensusu Proof of Stake. Zespół Qtum postawił sobie ambitny cel bycia postrzeganym jako uaktualnienie do Bitcoin.

Qtum jest kierowane przez zespół, który pochodzi nie tylko ze społeczności Bitcoin i Ethereum, ale także ze znanych firm, takich jak NASDAQ, Alibaba, Baidu, Tencent i inne.

Drużyna

W skład zespołu Power Ledger wchodzą:

 • Patrick Dal: były pracownik Alibaba, porzucił doktorat. program w Chińskiej Akademii Nauk i dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu jest teraz zaangażowany w rozwój technologii blockchain.
 • Neil Mahl: absolwent biznesu z 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania.
 • Jordan Earls: Zaczął tworzyć oprogramowanie w wieku 13 lat i jest obecnie dobrze znaną i szanowaną marką w świecie kryptowalut.
 • Miguel Palencia: Inżynier systemowy z pięcioletnim doświadczeniem w łańcuchach bloków. Opracował kilka eksploratorów bloków i basenów górniczych.
 • Yi Lv: Certyfikowany wykwalifikowany prawnik z ponad pięcioletnim doświadczeniem w prawie i finansach.
 • Yunqi „Caspal” Ouyang: doświadczony programista internetowy z doświadczeniem w Baidu.
 • Baiqiang Dong: Studiował mechanikę teoretyczną i pracował dla Cheetah mobile i kilku innych firm programistycznych.
 • Weiyu Qi: absolwent poczty i komunikacji, zanim dołączył do Qtum, miał już doświadczenie jako starszy inżynier oprogramowania.
 • Jun „Codeface” Chen: Student na Uniwersytecie Anhui, jest programistą iOS i menedżerem produktu.
 • Huaming He: opracował algorytmy i protokoły dla kilku sieci bezprzewodowych, w tym 4G LTE i MANET, i bada blockchainy od prawie pięciu lat.
 • Wenbin Zhong: magister systemów informatycznych i komunikacyjnych z czteroletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania na dużą skalę.
 • Howard Yeh: autor „Deep Dive Into Ethereum Virtual Machine”, jest teraz głównym inżynierem platformy dApp dla Qtum.
 • David Jaenson: Były stażysta w NASDAQ, który niedawno ukończył studia magisterskie z systemów rozproszonych.
 • Stella Kung: była dyrektor marketingu ChainB, jest jedną z pierwszych praktyków marketingu i PR w technologii blockchain.
 • John Scianna: członek społeczności kryptograficznej od 2013 roku, był górnikiem, dziennikarzem i pracownikiem kilku startupów.
 • Brett Fincaryk: administrator systemów Linux w latach 1999–2004 i wsparcie dla firmy zajmującej się komputerami linuksowymi w latach 2005–2014.
 • Mark Cen: Doświadczony projektant produktów blockchain, skupiający się na pracy z UI / UX.
 • Zhen Li: Master’s of Quantitative Analysis z czteroletnim doświadczeniem w programowaniu w Javie i zaznajomiony z analizą danych w językach takich jak Python i MATLAB.
 • Alan Yu: Absolwent międzynarodowego biznesu i ekonomii z rozległą wiedzą z zakresu finansów i modeli ekonomicznych. Wcześniej był Product Managerem w Alibaba, a teraz jest odpowiedzialny za produkty i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych dla Qtum.
 • Rouzi Li: Z ośmioletnim doświadczeniem w rozwoju biznesu technologicznego i internetowego, jest teraz odpowiedzialna za rozwój biznesu w Qtum.
 • Qi Li: absolwent Uniwersytetu Xidian z bogatym doświadczeniem w rozwoju technologii blockchain.
 • Isaac Lee: magister stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Renmin z doświadczeniem w marketingu cyfrowym podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2018.
 • John Beyler: Wcześniej pracował przy ocenie ryzyka, bezpieczeństwie informacji, aplikacjach do strumieniowego przesyłania wideo i nowych technologiach dla WarnerMedia, Starz i CBS.
 • Alex Dulub: Zwycięzca kilku konkursów matematyczno-programistycznych, od 15 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania. Od trzech lat pracuje w frameworkach blockchain, bibliotekach kryptograficznych i protokołach kryptograficznych.
 • Anzhy: Master’s of Software Development z sześcioletnim doświadczeniem w tworzeniu łańcucha bloków.

Na zakończenie

Qtum to z pewnością ambitny projekt. Próba przeniesienia najlepszego z dwóch najlepszych na świecie łańcuchów bloków do jednej platformy nie jest łatwym zadaniem. I zespół niewątpliwie to zapewnił.

Blockchain Qtum już działa i jest już na nim uruchomionych kilka aplikacji dApps. Ale konkurencja, z jaką Qtum ma do czynienia z Ethereum (blockchain, który wprowadził inteligentne kontrakty do świata kryptowalut) i innych platform inteligentnych kontraktów, takich jak NEO, EOS i TRON, jest bardzo sztywna.

Droga QTUM do sukcesu nie jest łatwa, ale nie jest też skazana na porażkę. Algorytmy przewidywania cen QTUM wskazują, że prawdopodobnie nie jest to dobra inwestycja w krótkim okresie.

Ale token ma jedną rzecz: na razie prawie 90% wszystkich tokenów QTUM zostało już wydanych. Tak więc, jeśli blockchain Qtum zacznie się rozwijać, tokeny będą dość rzadkie, a to może podnieść cenę.

Dobrą wiadomością na temat monety QTUM jest to, że wygląda na doskonałą długoterminową inwestycję, ale być może będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także: Prognozy cen Golema (GNT)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner