Prognoza cen sieci OMG na lata 2021, 2022, 2025

Sieć OMG, wcześniej znana jako OmiseGo, ma stać się publiczną zdecentralizowaną siecią finansową, która może szybko przesyłać pieniądze i aktywa na całym świecie. OMG jest potomkiem Omise, firmy świadczącej usługi płatnicze (porównywalnej do PayPal) założonej przez Jun Hasegawę w 2013 roku. Omise działa w Tajlandii, Singapurze i innych krajach azjatyckich..

Gdy rewolucja kryptograficzna zaczęła przejmować świat, Omise zlecił firmie Vansa Chatikavanij, z zawodu specjalizującą się w zasobach wodnych, tworzenie na bazie kodu Ethereum i współpracę z założycielem Ethereum, Vitalikiem Buterinem, platformą obsługującą inteligentne kontrakty, która umożliwia szybkie i tanie, bezpieczne transakcje w wielu łańcuchach bloków.

Przewidywanie cen sieci OMG

W porównaniu do konwencjonalnych środków transakcji finansowych (pomyśl o Visa, Mastercard itp.), Technologia blockchain jest powolną i nieefektywną bestią. Podczas gdy Visa i Mastercard mogą przetwarzać tysiące transakcji na sekundę, Ethereum przetwarza mniej niż dwadzieścia.

Każda sieć kryptowalut, która ma nadzieję konkurować z tymi uznanymi instytucjami, musi stokrotnie zwiększyć swoją działalność, nie naruszając bezpieczeństwa ani nie uzyskując niepożądanej centralizacji. Wśród różnych proponowanych sposobów zwiększania swojej skali, OMG Network wybrała „protokół plazmowy”: mechanizm konsensusu typu „dowód stawki” do walidacji transakcji w partiach, a nie indywidualnie.

Sieć OMG zawarł wiele partnerstw w regionie Azji Południowo-Wschodniej, w tym McDonald’s w Tajlandii. Genesis Block, firma venture z siedzibą w Hongkongu, niedawno przejęła sieć OMG w celu przekształcenia jej w zdecentralizowaną platformę finansową (DeFi).

Analiza cen historycznych sieci OMG

Aktualna cena, kapitalizacja rynkowa, & Szczegóły dostaw

Historia cen OMG była niestabilna. Wkrótce po premierze w lipcu 2017 r. Cena wzrosła i oscylowała między 12 a 25 USD latem 2018 r. Po utrzymaniu się na stałym poziomie poniżej 2 USD przez większą część 2019 r., Na początku 2020 r. Spadła poniżej progu 1 USD. Od grudnia 2020 r. Nieznacznie wzrosła i ustabilizowała się nieco powyżej 3 USD.

W chwili pisania tego tekstu OMG wzrósł o 4,25% i kosztuje 3,25 USD. To ma kapitalizacja rynkowa 456,02 mln USD, z 140,25 mln OMG w obiegu.

omisegoSieć OMG (OMG)

Miejsce: 88$ 5,15 Cena (BTC) 0,0010300 ɃMarketcap$ 721.02 MVolume$ 510,77 M24h Zmiana 10,94% Całkowita podaż 140,25 mln OMG

o mój Boże Prognozy dotyczące przyszłych cen

Korzystając z przeszłych trendów jako przewodnika, pamiętając o obecnym kontekście historycznym i biorąc pod uwagę przewidywane wydarzenia, analityk może precyzyjnie prognozować przyszłość. Ponadto, aby uzupełnić dane i zastosować odpowiednie narzędzia analityczne, analityk korzysta ze spokojnego nastawienia, które może znaleźć właściwą równowagę między „irracjonalnym entuzjazmem” z jednej strony a nadmiernym pesymizmem z drugiej strony..

Jednak prawdziwy świat nieznanych niewiadomych, nieoczekiwanych wydarzeń i niezamierzonych konsekwencji jest zawsze poza sceną, czekając na zasadzkę na projekcje naszego umysłu; istnieje szansa, że ​​bardzo niepewna przyszłość ostatecznie pokona analityka. A jednak, biorąc pod uwagę wszystkie te zastrzeżenia, uzasadniona jest rozsądna prognoza.

Prognoza krótkoterminowa

AfterPriceChange
1 dzień 2,93 USD -9,00%
1 tydzień 2,99 $ -7.14
1 miesiąc 3,05 USD -5.27
1 rok 8,47 USD 163%

Prognoza długoterminowa

AfterPriceChange
1 rok 8,47 USD 163%
2 lata 12,35 $ 283%
3 lata 15,55 USD 382%
5 lat 24,03 $ 646%

* Ta prognoza cen jest oparta na danych zebranych z różnych źródeł, które mają wyłącznie charakter edukacyjny i nie są traktowane jako porada inwestycyjna. Użytkownicy powinni przeprowadzić własne badania przed dokonaniem inwestycji.

Prognoza cen sieci OMG w 2021 r

Sieć OMG może okazać się popularna wśród obywateli Azji Południowo-Wschodniej bez banków, którzy z chęcią pozbędą się wygórowanych opłat transakcyjnych. Dla tych niezliczonych milionów OMG może być rozwiązaniem, którego potrzebują. Zgodnie z prognozą i analizą algorytmiczną cena tokena OMG może potencjalnie wynieść około 3,00 USD w 2021 r.

Prognoza cen sieci OMG 2022

Sieć OMG będzie miała nieco obiecującą przyszłość, jeśli z powodzeniem rozwinie partnerstwa w korporacjach i dotrze do coraz większej liczby osób niebankowych, nawet podczas rozszerzania swoich możliwości DeFi. Zgodnie z prognozą i analizą algorytmiczną cena OMG może potencjalnie wynieść około 8,47 USD w 2022 r.

Prognoza cen sieci OMG 2025

Oczekuje się, że do 2025 r. Szybki postęp w technologii blockchain spowoduje, że kryptowaluta doświadczy ciągłego biegu byków, który można porównać tylko do boomu internetowego z późnych lat 90. Szacuje się, że do tego czasu Ethereum i jego różne aplikacje będą aktywami wartymi biliony dolarów. Jako drugorzędny łańcuch Ethereum można przewidzieć, że Plasma, wraz z OMG, odniesie korzyści z trwałego wzrostu. Zgodnie z prognozą i analizą algorytmiczną cena 1 tokena OMG może potencjalnie wynieść około 21,85 USD w 2025 r..

Czy OMG to dobra inwestycja?

Era DeFi (zdecentralizowane finanse) jest na horyzoncie, ponieważ technologia blockchain przechodzi szybką ewolucję. Nie chodzi już tylko o wydobywanie bitcoinów; zamiast tego, w oparciu o bazę kodów blockchain pierwszej lub generacji (Bitcoin i Ethereum), opracowywane są setki nowych i innowacyjnych alternatyw, które grożą, że tradycyjne instytucje finansowe (banki, karty kredytowe, Paypal itp.) będą uciekać do ich pieniędzy..

W tym ekscytującym środowisku, gdzie pasuje sieć OMG? Tutaj rzeczywistość jest trudna i prosta: konkurencja jest zaciekła, a inni wyprzedzają swoje funkcje DeFi. Alternatywy dla protokołu Plazmy, takie jak zkRollup (odporne, w przeciwieństwie do Plazmy, na exploity z użyciem klucza do portfela i ataki krypto-ekonomiczne) są szeroko stosowane w branży.

Cosmos, który rozlicza się za „internet z łańcuchów bloków”, jest na dobrej drodze do zaoferowania skalowalnego i interoperacyjnego ekosystemu, który umożliwia użytkownikom przeprowadzanie transakcji biznesowych za pośrednictwem łańcuchów bloków. REN, używając Republic Protocol, umożliwia handlowcom składanie potajemnych zamówień w ciemnych kryptowalutach. Aby udowodnić, że jest dobrą inwestycją, OMG Network musi działać szybko, aby dogonić swoich konkurentów, takich jak ci.

Jak kupić OMG?

OMG można kupić na większości głównych giełd, takich jak Coinbase, Binance, Kraken i inne. W wielu z tych giełd musisz najpierw otworzyć konto i zabezpieczyć je uwierzytelnianiem dwuskładnikowym. Zanim będzie można dokonać jakiejkolwiek transakcji, należy kupić bitcoin lub ethereum, które można wymienić na OMG, zgodnie z obowiązującym kursem rynkowym.

Więcej informacji o sieci OMG

Drużyna

Jun Hasegawa, założyciel Omise, zlecił firmie Vansa Chatikavanij stworzenie OmiseGo, które później zostało nazwane OMG Network. Duet zwerbował Vitalika Buterina, założyciela Ethereum, do współpracy przy projekcie. Zespół i Joseph Poon, programista Ethereum, napisali plik biały papier dotyczące projektu w czerwcu 2017 r. Następnie zespół przystąpił do tworzenia programu na zaadaptowanym protokole Plazmy. OMG zostało niedawno przejęte przez Genesis Block, podczas gdy Buterin i Poon zajęli się innymi projektami.

Wniosek

Nadchodzi zdecentralizowane finanse, a wiele firm blockchain konkuruje ze sobą, aby zapewnić platformę do przeprowadzania transakcji biznesowych poza rzeczywistymi i wirtualnymi granicami. Jednak w porównaniu z konwencjonalnymi instytucjami finansowymi, blockchain, taki jak Ethereum, jest powolny i nieefektywny. OMG Network próbuje skalować Ethereum, aby więcej transakcji można było przeprowadzać i rejestrować na platformie bez poświęcania bezpieczeństwa lub decentralizacji.

OMG, tutaj oferuje genialne rozwiązanie. Używa Plazmy do przenoszenia transakcji do łańcucha wtórnego, gdzie bez zatykania głównego łańcucha można je rejestrować i sprawdzać partiami. Oczywiście, aby przeskalować Ethereum w ten sposób, trzeba albo poświęcić bezpieczeństwo, albo decentralizację; programiści mogą zdecydować się na podkreślenie jednego nad drugim, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Sieć OMG jest zatem obiecującą technologią. Aby jednak ustalić, czy jest to naprawdę przyszłość blockchain, należy spojrzeć na jego konkurentów, którzy również chcą przeprowadzać transakcje w łańcuchach bloków. Dostępnych jest wiele opcji: Chainlink, Synthetix, Cosmos, Ren i nie tylko. Czy OMG będzie w stanie nadążyć za konkurencją?

Co oferuje, czego inni nie mają? Czy ma takie samo pole do rozwoju jak inni? To wszystkie pytania, z którymi borykają się inwestorzy, chcąc ocenić konkretną niszę w ekscytującym nowym krajobrazie zdecentralizowanych finansów. Jak dotąd pozostaje otwarta kwestia, które z nich otworzą najszersze drzwi do przyszłości, czy też wszystkie w równym stopniu na różne sposoby. To pytanie będzie coraz ostrzejsze, gdy kryptowaluty wnikają głębiej w społeczeństwo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner