Prognoza cen Syscoin (SYS) na lata 2021, 2022, 2025

Kryptowaluty mogą wywrzeć ogromny wpływ na główny nurt handlu. Nie bardziej niż Syscoin, który ma na celu nic innego jak zdecentralizowaną platformę do sprzedaży detalicznej online. Innymi słowy, Syscoin może być kolejnym Amazonem lub Walmartem.

Te punkty sprzedaży detalicznej spotykają się z coraz głośniejszą krytyką za ich monopolistyczne taktyki i praktyki z zimną krwią. Ale jednocześnie wydaje się, że nie ma alternatywy dla scentralizowanego modelu handlu elektronicznego, który uosabiają, nic, co mogłoby pozwolić na takie samo połączenie dużej szybkości, niskiej ceny i najwyższej wygody..

Jeśli jednak Syscoin osiągnie swój cel, jakim jest całkowite zniesienie pośredników, umożliwiając ludziom korzystanie z wirtualnej waluty do bezpośredniego handlu między sobą w sieci blockchain, może pojawić się nowa forma integracyjnego, sprawiedliwego rynku.

To może naprawdę zmienić zasady gry i dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić Ci ten artykuł dotyczący prognozowania cen Syscoin!

Przewidywanie ceny Syscoin

Jak wykonalny jest ten scenariusz? Czy Syscoin naprawdę sprosta temu zadaniu? Jakie są początki i historia tej platformy i jakie są jej perspektywy na przyszłość? Czy inwestor powinien zastanowić się nad tym obiecującym przedsięwzięciem? Mówiąc wprost, jak bardzo wzrosną jego zapasy w ciągu najbliższych kilku lat?

Analiza cen historycznych Syscoin

Wprowadzony na rynek w 2014 roku, Syscoin jest jedną z pierwszych kryptowalut, która wskoczyła na modę blockchain. Jednak przez prawie trzy lata, aż do 2017 r., Pozostawał altcoinem o niskiej kapitalizacji rynkowej, z ceną jednego centa za token. Podobnie jak inne altcoiny, w latach 2017-2018 przeszedł przez ciągłą hossę, prawie dotykając dolara w styczniu 2018 r. W międzyczasie Syscoin wprowadził szereg innowacji omówionych powyżej i chociaż cena ostatecznie spadła, pozostała na poziomie zakres 4-10 centów.

Aktualna cena, kapitalizacja rynkowa, & Szczegóły dostaw

W chwili pisania tego tekstu Syscoin jest sprzedawany po 11,5 centa za token, ze zmianą o 5,82% w ciągu ostatnich 24 godzin. Altcoin ma kapitalizację rynkową wynoszącą 69,26 miliona. Całkowita podaż Syscoin wynosi 888 milionów.

syscoinSyscoin (SYS)

Miejsce: 235$ 0,198318 Cena (BTC) 0,00000400 ɃMarketcap$ 121,80 MVolume$ 17,90 M24h Zmiana 3,85% Całkowita podaż 888,00 mln SYS

Prognozy dotyczące przyszłych cen Syscoin

Prognozowanie cen wymaga starannej analizy historycznej i rozsądnej projekcji tej analizy w przyszłości. Prawdą jest, że dotychczasowe wyniki nie gwarantują sukcesu w przyszłości.

Jednocześnie, jeśli obietnice są spełniane, cele spełniane zgodnie z oczekiwaniami, a nowe i innowacyjne cele są stale stawiane, można rozsądnie przewidzieć świetlaną i różową przyszłość. Wszystko to dotyczy Syscoin, którego perspektywy są przybliżone poniżej:

Prognoza krótkoterminowa

Zmiana ceny po cenie
1 dzień 0,118 $ 1,72%
1 tydzień 0,210 $ 81,0%
1 miesiąc 0,123 $ 6,03%
1 rok 0,135 $ 16, 4%

Prognoza długoterminowa

AfterPriceChange
1 rok 0,135 $ 16, 4%
2 lata 0,119 $ 2,59%
3 lata 0,122 USD 5,17%
5 lat 0,145 $ 25%

* Ta prognoza cenowa opiera się na danych zebranych z różnych źródeł, które mają wyłącznie charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako porada inwestycyjna. Użytkownicy powinni przeprowadzić własne badania przed dokonaniem inwestycji.

Prognoza cen Syscoin 2021

Syscoin będzie nadal się rozwijać i wprowadzać innowacje przez cały ten rok.

Zgodnie z prognozą i analizą algorytmiczną cena 1 tokena Syscoin (SYS) może potencjalnie wynosić około 0,131 w 2021 r..

Prognoza cen Syscoin 2022

Dzięki nowemu i ulepszonemu interfejsowi oraz powszechnej penetracji łańcucha bloków w społeczeństwie, Syscoin będzie kontynuował obecny kurs.

Zgodnie z prognozą i analizą algorytmiczną cena 1 tokena Syscoin (SYS) może potencjalnie wynieść około 0,135 USD w 2022 r..

Prognoza cen Syscoin 2025

Syscoin prawdopodobnie osiągnie punkt zwrotny w tym roku, ponieważ coraz więcej osób będzie go używać w swojej codziennej działalności.

Zgodnie z prognozą i analizą algorytmiczną cena 1 tokena Syscoin (SYS) może potencjalnie wynieść około 0,210 USD w 2025 r..

Czy Syscoin Dobra inwestycja?

Podczas gdy wiele monet uległo stagnacji, a nawet zapadło w stan hibernacji, Syscoin po cichu wyznacza cele, spełnia oczekiwania i spełnia swoje obietnice. Jest wspierany przez genialny zespół (patrz poniżej) z autentycznymi innowacjami na swoim koncie. Dzięki funkcjom, takim jak protokół ZDAG, może on znajdować się nawet w uderzającej odległości od osiągnięcia świętego Graala blockchain o dużej szybkości i solidnych zabezpieczeniach.

Podczas gdy konkurenci (tacy jak Neo, Origin lub BitBay) są w terenie, nietrudno sobie wyobrazić, że Syscoin, ze swoim wszechstronnym mostem Ethereum, będzie pierwszym, który zaoferuje prawdziwie zdecentralizowaną wersję rynku Amazon w najbliższej przyszłości . Jeśli chodzi o to, ma świetną perspektywę.

Zdecentralizowane rynki mają jednak również wady. Najbardziej oczywistym jest brak regulacji. Nie jest jasne, w jaki sposób platforma Syscoin może zapobiegać sprzedaży nielegalnych przedmiotów, takich jak narkotyki i broń. Niektóre przedmioty, takie jak broń, są legalne w jednej jurysdykcji i nielegalne w innej. W jaki sposób zdecentralizowany rynek poradzi sobie z takimi problemami?

Zgodność będzie poważnym bólem głowy. Jednak nie jest wykluczone, że zostanie osiągnięte praktyczne rozwiązanie. Syscoin zdecydowanie podkreśla, że ​​jest zgodny ze wszystkimi odpowiednimi przepisami i regulacjami.

W końcu handel internetowy, kiedy pojawił się po raz pierwszy, był pogrążony w nieporównywalnym zamieszaniu w zakresie jurysdykcji i przepisów. Takie zamieszanie ustąpiło z czasem, a Amazon, eBay i inni giganci stali się największymi firmami na świecie.

Jak kupić Syscoin

Syscoin jest dostępny na kilku giełdach, takich jak Binance, Bittrex, Coinswitch i inne. Jeśli masz już bitcoiny, możesz użyć swojego portfela bitcoin do wymiany Syscoin. Utwórz konto na giełdzie, zweryfikuj swoją tożsamość i zabezpiecz swoje konto za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego. Teraz zdeponuj środki na koncie, a gdy pojawią się fundusze, wymień je na żądaną kwotę Syscoin.

Więcej informacji o Syscoin

Uruchomiony w 2014 roku jako fork Bitcoin, Syscoin może zostać połączony z Bitcoinem, co daje mu bezpieczną podstawę. Jednocześnie Syscoin jest szybszy i znacznie bardziej skalowalny, osiągając przepustowość ponad 60000 transakcji na sekundę (TPS), w porównaniu do mniej niż 20 dla Bitcoin.

Wydaje się, że Syscoin naprawdę rozwiązał to, co Vitalik Buterin nazwał „trylematem blockchain”: oczywisty fakt, że spośród zalet decentralizacji, bezpieczeństwa i skalowalności można wybrać tylko dwa i zrezygnować z trzeciego.

Konwencjonalne karty kredytowe, aby mieć pewność, wybierają dwie ostatnie kosztem pierwszej (są kontrolowane przez korporacje takie jak VISA), podczas gdy altcoiny, z definicji zdecentralizowane, wybierają jedną lub drugą z dwóch ostatnich.

Syscoin przecina węzeł gordyjski za pomocą niesamowicie szybkiego protokołu Z-DAG, mechanizmu konsensusu opartego na dowodzie pracy, zbudowanego na wierzchu głównej warstwy Syscoin.

Oprócz solidnej platformy handlu elektronicznego, Syscoin 4.0 zbudował szybki i bezpieczny dwukierunkowy most z Ethereum, dzięki czemu jest interoperacyjny z tokenami ERC-20. W ten sposób programiści Ethereum mogą skorzystać z funkcji Syscoin i odwrotnie.

Transakcje Ethereum, podobnie jak transakcje Bitcoin, są stosunkowo powolne, ale użytkownicy mogą zmobilizować wysoką przepustowość Syscoin, aby szybko dokonywać transakcji ilości tokenów w sieci; podobnie użytkownicy Syscoin mogą korzystać z funkcji Ethereum, takich jak inteligentne kontrakty. Z czasem programiści będą mogli w razie potrzeby konstruować mosty między innymi sieciami, dzięki czemu platforma będzie znacznie potężniejsza.

Syscoin oferuje również usługę uwierzytelniania cyfrowego, która umożliwia użytkownikom wykorzystanie kryptografii do wydawania i uwierzytelniania zaszyfrowanych certyfikatów cyfrowych (tytuły, gwarancje, licencje itp.).

Syscoin nie jest pozbawiony rywali. Inne platformy, takie jak Origin i Bitbay, również mają na celu oferowanie zdecentralizowanych protokołów handlu elektronicznego. Inwestorzy będą mądrzy, biorąc pod uwagę tych konkurentów, oceniając długoterminowe perspektywy Syscoin.

Drużyna

Syscoin jest kierowany przez Jag Sidhu, współzałożyciela i głównego dewelopera platformy. Jest ekspertem w dziedzinie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji z ponad 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania. Zespół marketingowy składa się z Andres Cortes, programisty dApps, wraz z zespołem innych programistów.

Wniosek

Podsumowując, Syscoin to obiecująca platforma o ogromnym potencjale przyszłego wzrostu. Po dość powolnym starcie firma rozwijała swoje możliwości, a po drodze wprowadziła wiele innowacyjnych funkcji. Twierdzi nawet, że osiągnął wysoki poziom bezpieczeństwa połączony z dużą prędkością.

Jeśli będzie kontynuował tę ścieżkę, rozsądnie jest przewidzieć przyszłość, w której może zaoferować prawdziwie inkluzywny i zdecentralizowany rynek – blockchain Amazon – w którym każdy może uczestniczyć. Jednak przeszkody pozostają. Najbardziej oczywista jest oczywiście kwestia regulacji, która generalnie zajmuje się technologią blockchain. Czy prawdziwie zdecentralizowany rynek znajdzie się na celowniku organów regulacyjnych??

Na przykład Amazon jest korporacją działającą w dobrze określonych ramach prawnych. Może nie być pociągnięty do odpowiedzialności za wszystkie nielegalne działania, które mają miejsce na jego stronie, ale jednocześnie jest zobowiązany do zapobiegania im w najlepszy możliwy sposób, podejmując określone działania..

Czy będą obowiązywały podobne ramy prawne dla Syscoin, kiedy (lub jeśli) dojdzie do dojrzałej realizacji? A może Syscoin będzie zmuszony działać w cieniu, raju dla przestępców i sprzedawców podejrzanych towarów?

Czas pokaże, ale nie ma powodu do przedwczesnego pesymizmu w tej kwestii. Blockchain każdego dnia zyskuje akceptację głównego nurtu, nawet przez rządy, więc możemy mieć nadzieję na oświecony i postępowy pogląd zamiast zamykania projektu na jego początku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner