Prognoza cen VeChain (VET) na lata 2021, 2023 i 2025.

Chociaż jest wielu entuzjastów i programistów z entuzjazmem, którzy po kolana pracują nad tym, dlaczego, jak i gdzie blockchain mógłby zostać zintegrowany z ich codziennym życiem, duże przedsiębiorstwa jeszcze się do tego nie przyzwyczaiły..

Ale to wszystko może się zmienić w VeChain, ponieważ jego blockchain oparty na VET ma na celu rozwiązanie problemu przyjęcia w branży, w której wydajność, solidność, bezpieczeństwo i stabilność są poważnym problemem. Widząc, jak kluczowe jest dla starszych przedsiębiorstw wejście na pokład pociągu cyfryzacji, rozwiązania VeChain, które wprowadzają transformację blockchain bezpośrednio u progu firm na całym świecie, mają nasze prognozy cenowe VeChain prognozujące pomyślną perspektywę.

Prognoza cen VeChain

Już robi duże wrażenie, ponieważ VeChain został niedawno nazwany przez niemiecki TÜV pierwszym na świecie 5-gwiazdkowym dostawcą usług blockchain. VeChain to platforma zapewniająca zasoby przedsiębiorstwom o różnych kształtach i rozmiarach, której ostatecznym celem jest decentralizacja, zabezpieczenie i dalsza poprawa zarówno wydajności, jak i wartości przepływu danych dla firm za pośrednictwem rozproszonej księgi.

VET to natywna waluta VeChainThor, potężnie wszechstronnego łańcucha blokowego VeChain, który koncentruje się na ustawianiu elementów składowych dla taniej, szybkiej, łatwej i wartościowej integracji z blockchain, niezależnie od tego, czy jest to dla międzynarodowych korporacji, firm rodzinnych czy start-upów garażowych.

Analiza cen historycznych VeChain

Warto zauważyć, że VeChain przyjmuje rozwiązanie z dwoma tokenami w blockchainie VeChainThor; jedna istota WETERYNARZ, a drugi jest VTHO. Możesz przeczytać więcej na temat różnic poniżej, ale dzisiejsze prognozy cenowe VeChain skupią się na tokenie VET „inteligentnych pieniędzy”, który został zaprojektowany w celu przesyłania wartości w swojej sieci.

Historycznie jego cena była dość stabilna, obserwując stopniowy wzrost w górę. Według danych z Messari, VeChain został początkowo zbudowany na Ethereum, po wydaniu swoich standardowych tokenów VEN ERC-20. Ale po wydaniu przez VeChain własnego łańcucha blokowego wszystkie tokeny VEN zostały zamienione z nowszym VET w stosunku 1: 100.

VeChain przeprowadził ICO dla wcześniejszych tokenów VEN w sierpniu 2017 r. Sprzedał 410 milionów VEN, ale później został poproszony przez chiński rząd o zwrot około 133 milionów VEN obywatelom Chin, którzy wzięli udział w sprzedaży. Te tokeny zostały później spalone, chociaż pozostałe 277 milionów VEN zebrało 20 milionów dolarów na dalszy rozwój VeChain.

Zgodnie z historycznymi danymi handlowymi, VET osiągnął najniższy w historii poziom 0,001678 USD 13 marca 2020 r., Zbiegając się z szerszym krachem na rynku kryptowalut w tamtym czasie. Ale od tego czasu nabrał silnego tempa i 6 stycznia 2021 r. Osiągnął rekordowy poziom 0,032240 USD..

Aktualna cena, kapitalizacja rynkowa, & Szczegóły dostaw.

Obecnie kształcenie i szkolenie zawodowe nadal ma solidne podstawy w oparciu o wskaźniki handlowe i techniczne. W chwili pisania tego tekstu (18 stycznia 2021 r.) Cena tokenów VET VeChain jest wyceniana na 0,027514 USD, co oznacza wzrost o 6,66% w handlu 24-godzinnym. Dla porównania jest to tylko 14,67% spadek w porównaniu z najwyższą ceną w historii na początku 2021 r. I imponujący wzrost o 1540% w porównaniu z najniższym w historii marcem 2020 r..

Zgodnie ze stosunkiem dystrybucji 1: 100, pierwotnie wyemitowane 1-miliard tokenów VEN zostało następnie zamienione na 100-miliardowe VET, jako ogólny limit podaży. Jednak po spaleniu 13,3% całkowitej podaży VEN (ok. 133 mln VEN = 13,3 mld VET), obecna całkowita podaż VET spadła z 100 000 000 000 VET do 86 712 634 466 VET. Przy podaży 64315576989 VET w obiegu dało to wartość kapitalizacji rynkowej na poziomie 1769557211 USD, co czyni ją 25-tą co do wielkości kryptowalutą.

vechainVeChain (VET)

Miejsce: 25$ 0,055639 Cena (BTC) 0,00000100 ɃMarketcap$ 3,61 B Wolumen$ 811,68 M24h Zmiana 7,13% Całkowita podaż 86,71 B VET


Prognozy dotyczące przyszłych cen VeChain (VET).

VeChainInnowacyjne i unikalne rozwiązania są przeznaczone dla zróżnicowanej grupy dużych korporacji wartych wiele miliardów dolarów, doświadczonych i elastycznych MŚP oraz ambitnych start-upów, co sprawia, że ​​jest to obiecujący projekt, w który warto spojrzeć i w który potencjalnie warto zainwestować.

VeChain oferuje również swoją technologię blockchain jako subskrypcję dla firm, a jej blockchain-as-a-service (BaaS) jest przełomem w kierunku większej masowej adopcji. Dzięki obietnicy optymalizacji stałego zarządzania w łańcuchu, łatwej zgodności z przepisami, niskich opłat transakcyjnych i interoperacyjności z sieciami innymi niż blockchain, nasza prognoza cen VeChain agreguje bardzo pozytywne nastroje na przyszłość.

Prognoza krótkoterminowa.

AfterPriceChange
1 dzień 0,028 $ 4,31%
1 tydzień 0,030 $ 12,12%
1 miesiąc 0,026 $ -2,96%
6 miesięcy 0,037 $ 35,57%
1 rok 0,040 $ 46,47%

Prognoza długoterminowa.

AfterPriceChange
2022 0,040 $ 46,47%
2023 0,053 USD 94,45%
2024 0,066 $ 142,06%
2025 0,079 USD 189,31%

Prognoza cen VeChain w 2021 r.

Modele algorytmiczne, które podsumowaliśmy, przewidują, że możemy wkrótce zacząć testować najwyższe w historii poziomy kształcenia i szkolenia zawodowego, z dużą możliwością przebicia ich w samym 2021 roku. W 2021 r. Ogromni inwestorzy instytucjonalni gromadzą pieniądze w kryptowalutach, co może mieć ogromny wpływ na przyjęcie technologii blockchain, szczególnie dla firm zainteresowanych optymalizacją zarządzania danymi, takimi jak łańcuchy dostaw cykli życia produktów, za pomocą technologii blockchain.

Prognoza cen VeChain 2023.

VeChain już dostarcza elementy składowe dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż i zawodów, aby stworzyć ich infrastrukturę cyfrową na szczycie łańcucha bloków.

Obecnie VeChain ma ponad 30 dużych partnerów korporacyjnych. Ta lista z pewnością wzrośnie jeszcze bardziej do 2023 r., Ponieważ widzimy, że coraz więcej przedsiębiorstw, zarówno dużych, jak i małych, jest zainteresowanych transformacją cyfrową, która lepiej przyniesie wartość, przejrzystość i innowacje zarówno dla firm, jak i konsumentów. W związku z tym powinniśmy zobaczyć, jak tokeny VET, które to napędzają, rosną organicznie wraz z nim.

Prognoza cen VeChain 2025.

Oczekuje się, że do 2025 r. Większość dużych firm będzie miała pewną integrację łańcucha bloków w swoim ekosystemie, niezależnie od tego, czy będzie to zarządzanie pracownikami, wybieranie przydatnych informacji zwrotnych od klientów, czy też optymalizacja przepływu towarów i usług. VeChain planuje zwiększyć wszechstronność swojego łańcucha blokowego w nadchodzącej przyszłości, umożliwiając przedsiębiorstwom i programistom lepszą łączność i władzę nad już ekspansywnymi rozwiązaniami Internetu rzeczy (IoT).

Planują również dodać uczestników sieci do VeChain, aby uruchomić własne IPO lub zbudować szeroką gamę zdecentralizowanych aplikacji.

Prognoza cen VeChain

Czy VeChain to dobra inwestycja?

Przyjęcie technologii Blockchain szybko robi postępy w życiu wielu konsumentów i programistów, w tym młodych firm, które od urodzenia opierają się na idei decentralizacji. Jednak większość istniejących obecnie firm, które istnieją już od stuleci, nie ma zasobów, know-how, zaufania ani uzasadnienia, aby szeroko wdrożyć blockchain. Jednak innowacja oferowana przez VeChain ma to zmienić, aby umożliwić szybkie, łatwe i bezbolesne przejście do nowej ery cyfrowej.

W związku z tym nasza prognoza cen VeChain ma bardzo optymistyczną prognozę, jeśli planujesz inwestować w kształcenie i szkolenie zawodowe jako część swojego portfela, chociaż może nie mieć tak dużego przypadku użycia z punktu widzenia zwykłego konsumenta. Jako jedna z najwcześniejszych firm oferujących duży i skalowalny blockchain klasy korporacyjnej, VeChain był w stanie wykorzystać swoje doświadczenie i ekspozycję, wyznaczając drogę naprzód w tej przestrzeni.

Obecnie współpracują ze znanymi markami i głównymi graczami branżowymi, takimi jak PricewaterhouseCoopers (PWC), BMW, Groupe Renault, BYD, LVMH, Haier, DB Schenker i nie tylko..

VeChain zapewnia nie tylko swój blockchain do użytku, ale także szeroką firmę, która oferuje konsultacje ekspertów z całego świata i dostosowany sprzęt dostosowany do potrzeb biznesowych.

Jej rozwiązania były wykorzystywane w czasie rzeczywistym do szybkiego i bezpiecznego przesyłania i przechowywania danych – a nie tylko do potwierdzania koncepcji lub prób – w wielu różnych sektorach; w tym indeksowanie emisji i dekarbonizacja, oceny i wsparcie konsumentów, motoryzacja, handel detaliczny, logistyka i duże łańcuchy dostaw, skroplone gazy naturalne, udostępnianie treści cyfrowych, dokumentacja elektroniczna i rolnictwo.

Jedną z najnowszych i najpopularniejszych usług jest ToolChain, subskrypcja blockchain-as-a-service oferowana firmom i programistom, którzy chcą zintegrować sieć VeChain ze swoją własną lub wdrożyć ją masowo w całym imperium korporacyjnym. Obejmuje przetwarzanie dużych ilości informacji, takich jak zarządzanie cyklem życia produktu, kontrola procesu łańcucha dostaw, przechowywanie danych, certyfikacja danych i certyfikacja procesów.

Nie tylko zwiększa to postrzeganie marki firmy przez obeznanych z technologią i świadomych konsumentów, ale także umożliwia przedsiębiorstwom ekspansję na nowe modele biznesowe z niezmiennymi danymi zasilanymi i zabezpieczonymi przez łańcuch blokowy VeChainThor.

ToolChain można szybko skalować, z łatwą integracją i wymagającym niewielkiego lub zerowego kodowania. Jest opłacalny dzięki modelowi cen płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem i zapewnia dodatkowe narzędzia do korzystania z alternatywnych strumieni danych – w tym danych spoza łańcucha bloków – dzięki potężnym interfejsom API i zestawom SDK VeChain.

ToolChain łączy łańcuch bloków VeChain w ramach pakietu korporacyjnego nie tylko z oprogramowaniem, ale także rozwiązaniami sprzętowymi. Jego aplikacje na komputery i urządzenia mobilne mogą łączyć się z chipami i czujnikami IoT – NFC, RFID i kodami QR – a następnie przekazywać informacje, takie jak monitorowanie towarów transportowanych w sieci przedsiębiorstwa, od zaopatrzenia w materiały, produkcji i przetwarzania, logistyki i magazynowania. , magazynowanie, dystrybucja do konsumenta końcowego, a następnie przez cały okres jego użytkowania.

Jak kupić VeChain?

Ponieważ kształcenie i szkolenie zawodowe zostało zaprojektowane jako kryptowaluta bardziej przyjazna dla przedsiębiorstw, nie jest tak szeroko dostępna na giełdach, jak niektóre inne szerokie tokeny o dużej kapitalizacji, które są bardziej zorientowane na konsumenta. Można je jednak łatwo znaleźć na rynkach, takich jak Binance, OceanEx, HitBTC, Bitcoin.com, KuCoin, Upbit, Huobi, Crypto.com, MXC i tak dalej. Zawsze możesz korzystać z witryn takich jak CoinMarketCap, lub CoinGecko aby znaleźć bardziej wyczerpującą listę.

Więcej informacji o VeChain

VeChain to szerszy ekosystem usług, który zapewnia technologię blockchain, obsługiwaną przez VeChainThor, klientom korporacyjnym. Blockchain działa w oparciu o algorytm konsensusu Proof of Authority za pośrednictwem operatorów Authority Masternode, którzy zostali zweryfikowani i zweryfikowani przez VeChain Foundation, zgodnie z celami sieci.

Jest to lepiej dostosowane do dużej organizacji, która chce większej wydajności, ponieważ PoF VeChain wymaga tylko niskiej mocy obliczeniowej do zabezpieczenia łańcucha bloków. Co więcej, te duże organizacje i przedsiębiorstwa nie muszą martwić się niestabilnością hardforków lub ataków łańcuchowych, które mogą zakłócić ich przepływ pracy.

Na przykład firma motoryzacyjna może używać VeChainThor do śledzenia procesu produkcji, sprzedaży, wdrażania i zarządzania cyklem życia swoich samochodów. Surowe materiały są formowane w fabryce, a różne komponenty są montowane na liniach produkcyjnych.

Po pełnym montażu i kontroli jakości samochód zostanie przekazany do sprzedaży za pośrednictwem dealera. Po zakupie i prowadzeniu samochodu firma samochodowa może anonimowo uzyskać dostęp do danych przechowywanych bezpiecznie w czarnej skrzynce samochodu i analizować je, wszystkie gromadzone przez różne czujniki IoT..

Jako właściciel samochodu możesz łatwo sprawdzić informacje, takie jak czy proces produkcji samochodu jest przyjazny dla środowiska lub czy zawiera materiały, które są pozyskiwane w odpowiedzialny sposób. W międzyczasie firma może lepiej wykorzystywać dane do optymalizacji swojej działalności i zapewnienia satysfakcji klientów, na przykład szybko informując właścicieli o wycofaniu, lepiej określając okresy międzyobsługowe, wiedząc z wyprzedzeniem, które części są potrzebne do serwisowania i planując, jak mogą ewoluować ich przyszłe samochody..

Inne przykłady zastosowania VeChain obejmują połączenie obliczeń IoT i sieci VeChainThor, aby lepiej informować Cię o jakości winogron użytych w Twoim winie, czy butelka leku była prawidłowo przechowywana lub przez śledzenie szczepień Covid-19 (koronawirusa).

Aby upewnić się, że przedsiębiorstwa i uczestnicy sieci mogą skuteczniej dostosowywać VeChainThor do swoich systemów, VeChain zastosował unikalne rozwiązanie z dwoma tokenami do obsługi łańcucha bloków i większej wartości wydobycia bez ponoszenia typowej niepewności rodzącej się technologii.

Doprowadziło to do stworzenia dwóch tokenów; VeChain (VET) i VeChainThor Energy (VTHO). VET jest głównym tokenem wymiany wartości w sieci VeChain, w tym zasilania inteligentnych kontraktów lub innych transakcji, które mają miejsce w zdecentralizowanej aplikacji opartej na VeChain (dAPP).

Tymczasem VTHO służy do płatności za gaz, do zasilania i opłacania transakcji na samym łańcuchu blokowym. Ma to na celu oddzielenie kosztu prowadzenia łańcucha blokowego VeChainThor od zmienności cen i spekulacji rynkowych, które mogą podnieść koszt zwykłej weryfikacji transakcji.

Zapewnia to niskokosztową infrastrukturę, w przeciwieństwie do opłat za lotny gaz ponoszonych w sieci Ethereum z powodu rosnących w górę kosztów eteru (ETH). Koszt VTHO jest bardziej przewidywalny, ponieważ VeChain przyjął algorytm podobny do stabilnych monet do monitorowania i zarządzania ceną VTHO poprzez jego podaż i popyt, zapewniając, że cena pozostaje bez gwałtownych wahań.

Wniosek

Przyszłość tego młodego projektu rysuje się w jasnych barwach, jak pokazały nasze prognozy cenowe VeChain. Chociaż jego użyteczność jest najlepiej wydobywana przez duże korporacje i podmioty, które aktywnie polegają na łańcuchu blokowym VeChainThor VeChain dla ich rozległej autostrady danych, jest to również dobra propozycja inwestycyjna, jeśli myślisz o dodaniu kolejnego tokena do swojego portfela. Ponieważ wdrażanie technologii blockchain coraz bardziej wkracza w coraz to nowe aspekty życia, obecnie bardziej niż kiedykolwiek starsze przedsiębiorstwa muszą dostosować się do bardziej zdigitalizowanego środowiska..

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie niż używanie rozproszonej księgi do bezpiecznego przechowywania i przesyłania dużych ilości informacji między firmą a konsumentem, zapewniając lepsze wrażenia dla obu stron? Głównym ryzykiem, które stoi przed VeChain, jest silna konkurencja. IBM rozszerza swoje ugruntowane doświadczenia i klientów dzięki własnej technologii blockchain, a firmy takie jak IOTA rozwijają się i ulepszają swój oparty na IoT blockchain.

Niemniej jednak USP VeChain zawdzięcza swojemu zaangażowaniu w lepsze przygotowanie dużych przedsiębiorstw z integracją blockchain, która jest szybka, łatwa, bezbolesna i przyniesie obfite nagrody w długoterminowym tworzeniu wartości. Jako takie, VeChain i VET, które napędzają jego potężny blockchain, będą dość interesującym projektem do zbadania.

Zobacz także: Vechain VS Walton

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map