Prognoza cen w stopniach Celsjusza (CEL) na lata 2021, 2023 i 2025

Czy wiesz, że za pomocą kilku kliknięć online możesz pożyczyć pieniądze, a nawet zarobić odsetki, wziąć pożyczkę kryptograficzną i zapłacić lub otrzymać płatność w kryptowalutach? Nie musisz spędzać dużo czasu na pożyczaniu pieniędzy w tradycyjnym banku, ponieważ platforma pożyczkowa kryptowalut już istnieje!

Pożyczki w kryptowalutach są bardzo obiecujące w przejmowaniu sektora pożyczkowego, mimo że są stosunkowo nowe na rynku pożyczek. Tworzy duże fale i zyskuje na popularności, ponieważ może zmienić branżę finansową. Jako jedna z czołowych scentralizowanych platform pożyczkowych, Celsius Network umożliwia użytkownikom pożyczanie zasobów blockchain. Podstawą systemu jest token CEL służący do generowania odsetek, zaciągania pożyczek, wysyłania płatności peer-to-peer i wielu innych..

W tym zadaniu przeprowadzimy Cię przez prognozę cen w stopniach Celsjusza, aby sprawdzić, czy więcej pieniędzy będzie nadal napływać na tę platformę pożyczek kryptograficznych w nadchodzących miesiącach i latach. Więc trzymaj się, ponieważ ujawniamy wiele możliwości pożyczki kryptowalutowej i dlaczego powinieneś rozważyć tę kryptowalutę następnym razem, gdy będziesz potrzebować pożyczki.

prognozy cen w stopniach Celsjusza

Analiza cen historycznych w stopniach Celsjusza (CEL)

Celsius Network od której handluje dwa lata (20 miesięcy) teraz. Token CEL został uruchomiony w 2018 roku i zebrał 50 milionów dolarów w swojej pierwszej ofercie monet. Token ICO ma wartość tylko 0,30 USD każdy, ale cena ICO spadła do prawie 0,03 USD, pozostawiając niewielką szansę na zyskowność wczesnym inwestorom. Jednak rok temu był wyceniony na 0,14 $, dając od tego czasu złożoną miesięczną stopę wzrostu na poziomie 34,44% i złożoną roczną stopę wzrostu na poziomie 33,85%.

Pośród pandemii sytuacja wyglądała lepiej, ponieważ cena wzrosła w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i wahała się pomiędzy 0,37 USD i 4,97 $, dając złożoną miesięczną stopę wzrostu wynoszącą 53,57% i 171,06% ekstrapolowaną złożoną roczną stopę wzrostu. Jak widać, cierpliwość jest czasami cnotą!

Ceny Celsius Network wahały się między 1,30 $ i 4,97 $ w ciągu ostatnich trzech miesięcy, co znaczy miał złożoną miesięczną stopę wzrostu wynoszącą 56,23% i 210,49% ekstrapolowaną złożoną roczną stopę wzrostu. Fascynujące jest to, że w oparciu o ogromny wzrost wartości tokenów CEL w 2020 roku mechanika systemu działa.

Aktualna cena, kapitalizacja rynkowa, & Szczegóły dostaw

Obecnie cena Celsjusza wynosi 4,54 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 14 557 451 USD. Jego cena spadła o 7,29% w ciągu ostatnich 24 godzin. Zajmuje 36. miejsce w CoinMarketCap z kapitalizacją rynkową w wysokości 1.084.245.601 USD. Ponadto w obiegu znajduje się 238 863 520 CEL, a ich maksymalna liczba to 696 milionów. Najpopularniejsze giełdy do handlu w stopniach Celsjusza to FTX, HitBTC, BitMart, Sistemkoin i Uniswap (V2).

token-stopni-stopniCelsius Network (CEL)

Miejsce: 51$ 4,80 Cena (BTC) 0,00009500 Ƀ$ 1,84 B Wolumen$ 6,02 M24h Zmiana 2,88% Całkowita podaż 695,66 mln CEL

Prognozy przyszłych cen w stopniach Celsjusza (CEL)

Jeśli szukasz wirtualnych walut z dobrymi zwrotami w tym czasie, CEL może być opłacalną opcją inwestycyjną na nadchodzące miesiące i lata! Celsjusz (CEL), a jego potencjalne otoczenie rynkowe ujawnia, że ​​znajdował się on w korzystny cyklu w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Oznacza to, że będzie plik pozytywny trend w przyszłości i CEL może być odpowiednie do inwestowania pieniądze.

Jak podano w Wallet Investor, jeśli dzisiaj kupisz Celsjusza za 100 dolarów, otrzymasz łącznie 21,958 CEL. Prognoza cenowa na 2026 r. To 31,727 USD. W związku z tym oczekuje się długoterminowego wzrostu z pięcioletnią inwestycją, która przyniesie dochód w wysokości około + 596,69%. Twoja obecna inwestycja w wysokości 100 USD może wynieść do 696,69 USD w 2026 r.

Tabela prognozy krótkoterminowej Celcius (CEL) 

AfterPriceChange
1 dzień 4,87 $ 7,27%
1 tydzień 5,05 USD 11,23%
1 miesiąc 6,09 USD 34,14%
6 miesięcy 6,93 $ 52,64%
1 rok 9,39 $ 106,83%

Celcius (CEL) Tabela prognozy długoterminowej 

AfterPriceChange
2022 9,39 $ 106,83%
2023 10,93 $ 140,75%
2024 12,92 $ 184,58%
2025 15,21 $ 235,02%

* Ta prognoza cen jest oparta na danych zebranych z różnych źródeł, które mają wyłącznie charakter edukacyjny i nie są traktowane jako porady inwestycyjne. Użytkownicy powinni przeprowadzić badania przed dokonaniem inwestycji.

Prognoza cen w stopniach Celsjusza 2021

Ten rok będzie znaczący dla Celsjusza (CEL). Wielu uważa, że ​​po obniżeniu o połowę cena Celsjusza wzrośnie w nadchodzących latach. Biorąc pod uwagę obecne trendy w ogólnym kierunku rynku kryptowalut, Celsius Network (CEL) ma duże szanse na podniesienie ceny do 7,87 USD pod koniec 2021 r. Algorytm przewiduje, że jest to prawie 2 razy więcej niż obecna cena w stopniach Celsjusza..

Ceny Celsius Network są obecnie niedźwiedzi, ponieważ spadły w ciągu ostatnich dni od rekordowego poziomu 6,87 USD z 4 stycznia 2021 r. W tej kwestii inwestorzy muszą przygotować się na znaczne wahania, z którymi należy odpowiednio sobie radzić. Obawa może być widoczna na rynku Celsjusza, co w konsekwencji doprowadzi do znacznego spadku cen.

Jednak w oparciu o entuzjazm społeczności CEL do nadchodzących aktualizacji, sytuacja ta wzrośnie i stworzy trudną konkurencję dla innych platform pożyczkowych kryptowalut. Chociaż zespół nadal pracuje nad swoimi produktami i partnerstwami, przyszłość CEL rysuje się w jasnych barwach.

Prognoza cen w stopniach Celsjusza 2023

CEL stale zyskuje coraz większą popularność wśród entuzjastów kryptowalut z jednego dobrego powodu: jest to obiecująca platforma do udzielania pożyczek kryptowalutowych. Ponadto zależy to od realizacji strategii zespołu, aby stale zwiększać cenę tokena, aby przyciągnąć wielu inwestorów do tej kryptowaluty.

Logicznie rzecz biorąc, prognoza cen CEL na 2023 r. Będzie zależeć od poziomu przyjęcia tej waluty do tego czasu. Podany konsensus wskazuje na poziom cen 10,00 USD. Nie oznacza to jednak, że będzie to stały wzrost, ponieważ oczekuje się, że zmienność pozostanie wysoka, potencjalnie tworząc kilka cykli niedźwiedzi, dopóki CEL nie osiągnie wspomnianego powyżej poziomu..

Prognoza cen w stopniach Celsjusza 2025

Do 2025 roku, wraz z rosnącą cyfryzacją i świadomością zasobów kryptowalut, Celsius Network ma przed sobą wiele potencjałów. Modelowanie predykcyjne i nastroje inwestorów pobierane z różnych źródeł online, przewiduje się cenę około 20-30 USD, ponieważ zespół nadal się rozwija i pozyskuje od docelowych odbiorców.

Zgodnie z analizą algorytmów i modelowaniem predykcyjnym, mimo że ceny zawsze podlegają zmianom, obecny długoterminowy trend powoduje, że cena CEL nadal rośnie. Musisz jednak śledzić biuletyny, media społecznościowe, nadchodzące wydarzenia i nastroje inwestorów, ponieważ token zmienia się w czasie, aby określić, kiedy kupić lub sprzedać we właściwym czasie.

 Czy Celsius Network to dobra inwestycja?

Decentralizacja finansów stała się obecnie dość popularna i warto przyjrzeć się Celsius Network (CEL), która wykorzystuje ruch do tworzenia dochodów z pożyczek kryptograficznych. Odwracając tradycyjny model bankowy do góry nogami i koncentrując się na kliencie, który działa w Twoim najlepszym interesie, rozważenie ryzyka i nagrody jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji, czy Celsjusz jest dobrą inwestycją.

Celsjusz decentralizuje się i umożliwia osobom fizycznym pożyczanie pieniędzy od użytkowników i odzyskiwanie 80% zysków ze stóp procentowych. Płacąc bardzo przyzwoite stopy procentowe, mogą również pożyczać pieniądze fiducjarne, stawiając swoje kryptowaluty jako zabezpieczenie. Chociaż ma wiele atrakcyjnych krawędzi, ma pewne wady. Nie może być wszystko dobrze, prawda? Większość aktywów CEL nie jest przechowywana w zimnych portfelach. Usługi Celsius Network są zabezpieczone, co oznacza, że ​​przekazujesz im swoje klucze.

Otwiera również możliwość cyberataku na twoje zakupy i mogą wystąpić straty. Niestety nie oferuje bezpośrednio ubezpieczenia twoich pożyczek. Jednak w tym przypadku firma Celsius stara się być tak godna zaufania, jak każda inna instytucja finansowa i obiecuje wykorzystać swój bilans do pokrycia strat klientów, chociaż jej Warunki użytkowania nie gwarantują odzyskania aktywów w przypadku włamania.

Rynek kryptowalut jest niezwykle niestabilny i trudny do przewidzenia w dłuższej perspektywie, więc badanie podstaw i postępów Celsius Network jest podstawowym zadaniem przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu jakiejkolwiek kwoty środków przez długi czas, aby utrzymać ją przez miesiące lub lata. Tokeny CEL pozostają arbitralne niż bardziej znane monety, takie jak Bitcoin i Ethereum.

Mimo to mogą stać się cenną częścią czyichkolwiek zasobów kryptograficznych, szczególnie jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem platformy Celsius do wzbudzenia zainteresowania swoimi zasobami kryptograficznymi. Warto zauważyć, że użytkownicy muszą posiadać i stawiać tokeny CEL, aby uzyskać najwyższe pożyczki i stopy procentowe.

Powiedziawszy to wszystko, należy przypomnieć, że deponujesz swoje środki w portfelu cyfrowym innej firmy. Dopóki system działa, masz dostęp do swoich monet i musisz wziąć pod uwagę związane z tym ryzyko. I pamiętaj, aby przeprowadzić dokładne badania, zanim zdecydujesz się na inwestycję.

Rozważ dokładnie zalety i wady i nigdy nie inwestuj więcej pieniędzy, niż możesz stracić. Ostatecznie to od Ciebie i tylko Ciebie zależy decyzja i odpowiedzialność za korzystanie z Celsjusz platforma prawidłowo.

 Jak kupić token Celsjusza (CEL)?

Celsius Network to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych opartych na łańcuchu bloków, tak jak teraz mogą to zrobić członkowie kup kryptowalutę bezpośrednio przez aplikację Celsius. Możesz kupić następujące wiodące kryptowaluty dostępne za pośrednictwem aplikacji Celsius, w tym ETH, BTC, XRP, BCH, LTC, XLM i SGA. Możesz również przejść do CoinMarketCap lub CoinGecko, aby uzyskać pełną listę giełd, które zawierają CEL.

Możesz kupić dowolne monety i zdeponować je bezpośrednio na swoje konto Celsius, a nawet od razu zarabiać odsetki lub użyj ich jako zabezpieczenia, aby uzyskać pożyczka w kryptowalutach. Podczas gdy CEL pracuje nad dodaniem opcji przelewu bankowego w celu zakupu monet, użytkownicy mają możliwość kupowania kryptowalut za pomocą karty kredytowej po najniższych stawkach w branży.

Więcej informacji o stopniach Celsjusza (CEL)

Celsius Network (CEL) została założona w 2017 roku przez Alex Mashinsky (dyrektor generalny) i Daniel Leon (prezes i dyrektor operacyjny). Jest to firma pożyczkowa typu peer-to-peer, która ułatwia pożyczanie i pożyczanie kryptowalut. Oznacza to, że pozwalają pożyczkobiorcom na szybki dostęp do funduszy fiducjarnych, umieszczając swoje krypto jako zabezpieczenie, płacąc minimalne odsetki. Z drugiej strony pożyczkodawcy oferują zyski na oprocentowaniu kryptowalut zdeponowanych na ich portfelu cyfrowym Celsius Network.

Główną zaletą Celsius Network (CEL) jest brak minimalnych depozytów, co oznacza, że ​​możesz automatycznie zacząć zarabiać na odsetkach, wpłacając cokolwiek chcesz. Traktują również wszystkich swoich klientów; tak samo, bez względu na gwarancje, czy jest to 5 USD czy 5 000 000 USD. Nie ma również minimalnych opłat za wpłaty i wypłaty. Ta platforma umożliwia wybór sposobu otrzymywania lub płacenia odsetek (zdeponowanej kryptowaluty) lub w tokenach CEL.

Prawdopodobnie dość często spotykałeś się z „nie twoimi kluczami, nie twoimi monetami”, a na tej platformie twoje prywatne klucze do portfela nie są twoje. W związku z tym nie ma gwarancji, że Twoje aktywa są bezpieczne przed hakerami i możesz stracić wszystkie środki w tym procesie. Na szczęście masz pełną kontrolę nad swoimi środkami i kiedy tylko chcesz, zawsze możesz wypłacić swoje krypto, ponieważ Celsius nie blokuje środków. Przede wszystkim Twoja historia bankowa nie jest do końca istotna, ponieważ nie wymaga sprawdzenia zdolności kredytowej.

Ponadto Celsius Network zawiera aktywa o wartości ponad 730 milionów USD i obsługuje ponad 101 000 użytkowników na całym świecie. Dodatkowo firma wypłaciła 12 milionów dolarów z tytułu odsetek. Ułatwia również udzielanie prawie 5,5 miliarda dolarów w udzielaniu pożyczek (około 8,2 miliarda dolarów po dzisiejszych cenach BTC).

Zespół Celsjusza (CEL)

Celsius Network to silny zespół złożony z ludzi z wyjątkowym doświadczeniem, którzy silnie dążą do zapewnienia wolności finansowej i przełamania systemu bankowego przy użyciu technologii blockchain. Platforma CEL ma na celu jeszcze szybsze rozpowszechnianie masowej adopcji.

Po pierwsze, Alex Mashinsky (CEO) jest jednym z wynalazców VOIP (Voice over Internet Protocol). Założycielem kilku odnoszących sukcesy firm i resztą zespołu byli seryjni przedsiębiorcy, weterani biznesu, eksperci bankowi, deweloperzy biznesowi i pionierzy technologii blockchain. Dzięki temu doświadczeniu i wiedzy zespół CEL poświęca swój czas na poprawę kondycji finansowej setek tysięcy użytkowników Celsjusza..

Wniosek

Celsius (CEL) to pierwsza platforma pożyczkowa, która osiągnęła 1 miliard dolarów w zarządzanych funduszach, co czyni ją ogromnym sukcesem na rynku kryptowalut. Dał swobodę, jeśli chodzi o zaciąganie pożyczek z większą prędkością bez opłat i sprawdzania zdolności kredytowej. Mimo to wielu się wahało, ponieważ pojawia się wiele obaw związanych z Celsjuszem jako platformą więzienną i brakiem przejrzystości. Wśród wszystkich kontrowersji wielu nadal wierzy w moc Celsjusza (CEL) w pomaganiu inwestorom i handlowcom w tej krypto rewolucji, umożliwiając im pożyczanie i pożyczanie kryptowalut.

Biorąc pod uwagę fakt, że rynek kryptowalut charakteryzuje się dużą zmiennością, ceny tokena CEL mogą się wahać lub zmieniać w przyszłości; Jednak ruch Decentralize Finance (DEFI) nadal jest w pełnym rozkwicie, zespół Celsiusa kontynuuje świadczenie odpowiednich usług, które sprawiłyby, że CEL prawdopodobnie wkrótce znalazłby się na liście 50 największych posiadaczy kapitalizacji rynkowej. W związku z tym Celsius pozostaje niezawodną platformą pożyczkową i dopóki jesteś świadomy ryzyka związanego z korzystaniem z CEL, nie widzimy powodu, aby nie wykorzystywać Twojej kryptowaluty w jak najlepszy sposób.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner