Top 13 najlepszych portfeli dla Ripple (XRP) 2021

1. Ledger Nano S 2. Trezor 3. Keepkey
ZACZYNAJ! ZACZYNAJ! ZACZYNAJ!

Wzrost wartości Ripple (XRP) z 0,01 USD do 1 USD za monetę w ciągu jednego roku i umieszczenie go na liście dziesięciu najlepszych kryptowalut spowodowało wiele dyskusji na temat tej waluty na temat bezpiecznego kupowania i przechowywania. Możemy przechowywać XRP w najlepszym portfelu ripple, ale najpierw przyjrzyjmy się pytaniu, dlaczego?

Dlaczego potrzebuję najlepszego portfela XRP?

Tak jak potrzebujesz fizycznych portfeli do przechowywania fizycznych pieniędzy fiducjarnych, potrzebujesz równoważnego portfela na kryptowaluty. Służy do przechowywania, przesyłania, odbierania i zarządzania Twoimi monetami w jednym miejscu.

Przechowywanie kryptowalut nie oznacza faktycznego przechowywania tam monet. Zamiast tego generuje klucz prywatny (kod szesnastkowy), który jest używany razem z kluczem publicznym (innym kodem szesnastkowym) i który jest ostatecznie powiązany z określoną kwotą waluty. Tak więc portfel xrp jest używany jako osobista księga transakcji.

Istnieje kilka rodzajów portfeli kryptowalut na różnych platformach, takich jak komputer stacjonarny, online, telefon komórkowy i sprzęt. W tym artykule zobaczymy najlepsze portfele XRP i ich różne funkcje w zależności od kategorii, do której należą.

Więc zacznijmy.

Top 13 najlepszych portfeli Ripple 2021

1. Ledger Nano S

Przegląd Ledger Nano S

Ledger Nano S to sprzętowy portfel XRP, który ma kompaktowy kształt przypominający dysk USB z dołączonym ekranem OLED. Uważany jest za najbezpieczniejszy portfel ze względu na niewielki rozmiar i możliwość przechowywania kluczy prywatnych, co ogranicza hakerom możliwość kradzieży waluty.

Podczas gdy inne portfele XRP ograniczają liczbę przechowywanych monet, umożliwia przechowywanie nieograniczonej liczby monet XRP. Ponadto można przechowywać również inne kryptowaluty.

Ledger Nano jako portfel sprzętowy dla ripple sprawia, że ​​korzystanie z waluty jest łatwe, bezpieczne i bezproblemowe. Potrzebujesz tylko urządzenia kompatybilnego z tym urządzeniem, takiego jak komputer lub telefon komórkowy, a następnie możesz rozpocząć wysyłanie i odbieranie XRP.

Wszystkie klucze prywatne są przechowywane w środowisku offline, tj. Na Twoim komputerze, dlatego hakerzy mogą włamać się do Twojego Portfela i ukraść, staje się dość trudne lub nawet niemożliwe. Możesz podłączyć to urządzenie do komputera z systemem Windows, Mac, Linux i Chrome OS. Możesz także podłączyć go do telefonu z Androidem za pomocą kabla OTG.

Bezpieczeństwo Ledger Nano S

To urządzenie jest wyposażone w oddzielny ekran, na którym wyświetlane są szczegóły transakcji, takie jak klucz inicjujący, który jest generowany po transakcji i zawiera ważne szczegóły, dzięki czemu jest odporny na zagrożenia, takie jak nieproszone zrzuty ekranu lub włamanie do ekranu urządzenia, co stanowi potencjalne zagrożenie w oprogramowaniu Portfele.

Po podłączeniu Ledger Nano S do komputera, musisz zainstalować aplikację, aby sprawdzić saldo XRP i wszystkie transakcje. Wysyłając komuś XRP, musisz fizycznie użyć urządzenia, aby potwierdzić transakcję, co czyni ją bezpieczniejszą, ponieważ hakerzy nie będą mogli fizycznie uzyskać dostępu do urządzenia.

Klucze prywatne są przechowywane osobno w urządzeniu, ponieważ obsługuje ono oprogramowanie sprzętowe z atestem kryptograficznym przesłane w architekturze dwuprocesorowej. Ponadto po podłączeniu do komputera prosi o 4-cyfrowy kod PIN.

Kroki w użyciu

 • Aby utworzyć i uruchomić portfel XRP, zainstaluj aplikację Ledger Wallet Ripple na swoim komputerze za pośrednictwem łącza na jej oficjalnej stronie i zainstaluj aplikację Ripple na urządzeniu za pomocą Ledger Manager.
 • Możesz zmienić ustawienia za pomocą samego urządzenia, przewijanie odbywa się za pomocą jednego przycisku i klikanie opcji za pomocą obu przycisków. W podobny sposób zamknij „Obsługa przeglądarek”.
 • Uruchom Ledger Wallet Ripple na swoim komputerze. Zsynchronizuje się automatycznie i będziesz mógł z niego korzystać.

funkcje

 • Twoje dane są poufne i zabezpieczone kodem PIN, a ponieważ są izolowane, nikt nie może ich ukraść.
 • Posiada wbudowany wyświetlacz i twarde przyciski, co zapewnia intuicyjne wrażenia użytkownikowi, utrzymując bezpieczny i łatwy dostęp do kont.
 • Może obsługiwać różne kryptowaluty jednocześnie w tym samym portfelu sprzętowym.
 • Ledger Nano S jest odporny na złośliwe oprogramowanie, tj. Cała inicjalizacja i przywracanie portfela ripple xrp odbywa się osobno na tym urządzeniu, dlatego świat zewnętrzny nie może zhakować kluczy kryptograficznych.
 • Dlatego Twoja prywatność jest niezwykle wysoka, ponieważ nawet Ledger nie zna Twoich kluczy prywatnych i dostępu do Twojego urządzenia.

Wady Ledger Nano S

 • Ponieważ jest to portfel sprzętowy firmy Ripple, za jego bezpieczeństwo odpowiadasz na własną odpowiedzialność. Bezbronność, z jaką się boryka, to ktoś, kto cię kradnie.
 • Nigdy nie używaj urządzenia księgi, które zostało już zainicjowane. Ponadto zawsze przechowuj swój kod PIN i gdzieś go zapisz.

ROZPOCZNIJ Z PORTFELEM LEDGER

2. Trezor 

Przegląd Trezora

Trezor jest znany jako oryginalny portfel sprzętowy do przechowywania i przesyłania kryptowalut. Jak na portfele sprzętowe, jest to bardzo bezpieczna opcja pod względem bezpieczeństwa. Wszystkie klucze prywatne są przechowywane w fizycznych lokalizacjach w świecie rzeczywistym, a nie na niektórych serwerach komputerowych podatnych na włamania.

Z ponad milionem urządzeń już przechowywanych, jest to jeden z najpopularniejszych wyborów dla handlowców kryptowalut. To niestety oznacza, że ​​cena towarzysząca portfelowi nie jest warta małych inwestycji w kryptowaluty.

Bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku większości portfeli offline, prywatne ziarno składające się z 12 do 24 unikalnych słów jest przechowywane w trybie offline, a Twoje monety można odzyskać za pomocą tego klucza z kopii zapasowej offline w ciągu pięciu minut. Każda transakcja, niezależnie od tego, czy jest mała czy duża, będzie wymagać kodu PIN. Ograniczone połączenie USB zapewnia ochronę portfela przed wirusami lub złośliwym oprogramowaniem w przypadku podłączenia do niego zainfekowanego komputera.

Kroki w użyciu

 1. W przypadku starszych modeli podłącz urządzenie do komputera. W przypadku nowszych modeli włącz bezpośrednio swój portfel i kliknij łącze na ekranie, aby odwiedzić witrynę Trezor.
 2. Przeczytaj instrukcję. Użytkownicy starych modeli będą musieli zainstalować portfel na swoim urządzeniu.
 3. Sprawdź odciski palców, zamknij system i usuń połączenie z urządzeniem. Podłącz go ponownie i włącz.
 4. Musisz teraz nazwać swój portfel, a najważniejszym krokiem jest ustawienie kodu PIN.
 5. Aby wprowadzić kod PIN, kliknij puste kwadraty na urządzeniu – pozycja rzeczywistych liczb znajduje się na ekranie portfela.
 6. Zapisz frazę kopii zapasowej, która zostanie teraz wygenerowana. Nie będziesz mieć ponownie dostępu do tego wyrażenia. Jeśli zapomnisz kodu PIN lub chcesz odzyskać kopie zapasowe monet, ta liczba ma kluczowe znaczenie.

Najważniejsze

 • Obsługuje ponad 1400 monet i wciąż się rozwija.
 • Stale aktualizują swoje oprogramowanie, a każda nowa aktualizacja dodaje nowe funkcje, jednocześnie ulepszając istniejące.
 • Najnowsze modele obsługują karty MicroSD, co oznacza, że ​​nie musisz podłączać portfela do telefonu komórkowego lub komputera za każdym razem, gdy musisz dokonać transakcji.
 • Koszt, łatwość obsługi, przyjazna dla użytkownika konstrukcja i bezpieczeństwo sprawiają, że jest to najlepszy portfel dla zaawansowanych użytkowników.

Cons

 • Jest to jedna z droższych dostępnych opcji.
 • Został poddany negatywnej reklamie, gdy zgłosił nieautoryzowany dostęp w 2017 roku.

ZACZNIJ Z TREZOREM

3. Keepkey

Przegląd KeepKey

Portfel KEEPKEY Ripple

Dostarczany na platformie ShapeShift, KeepKey uzupełnia interfejs internetowy firmy o zerowe prowizje za handel. KeepKey obsługuje wszystkie główne kryptowaluty na rynku, a także 46 tokenów ERC i stale się rozwija. Wykorzystuje generator liczb losowych do generowania każdego klucza prywatnego i jest zoptymalizowany pod kątem systemu macOS. KeepKey jest znany z prostego, przyjaznego dla użytkownika projektu i jest bardzo popularnym wyborem wśród początkujących.

Bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku większości portfeli sprzętowych, klucze prywatne są przechowywane w trybie offline, a tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie można wykonać tylko za pomocą unikalnego ziarna odzyskiwania. Z drugiej strony, handel i handel kryptowalutami o dowolnej wartości i wolumenie będzie wymagał kodu PIN. Portfel jest dobrze chroniony przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem i jest uważany za bezpieczny, ponieważ nie ma własnego systemu operacyjnego, na który można by atakować.

Konfigurowanie KeepKey

 1. Po dokonaniu zakupu i otrzymaniu przesyłki pobierz aplikację kliencką KeepKey
 2. Kliknij Zainicjuj KeepKey w aplikacji i wprowadź nazwę swojego urządzenia
 3. Wybierz silny kod PIN i potwierdź go, upewnij się, że spełnia wymaganą długość 9 cyfr. Przed potwierdzeniem przyjrzyj się uważnie ekranowi, ponieważ kolejność cyfr zmieni się teraz.
 4. Zobaczysz 12-wyrazowe wyrażenie, które musisz zapisać. Możesz stracić wszystkie swoje aktywa i monety, jeśli ich nie zapiszesz, a następnie zapomnisz kodu PIN.
 5. Wszystko gotowe. Nastąpi przekierowanie do panelu konta, z którego możesz dokonywać transakcji.

funkcje

 • Jedna z najbardziej atrakcyjnych cen – już od 49 USD.
 • Elegancki, atrakcyjny wygląd i bardzo intuicyjny design
 • Dodatkowy przycisk, który użytkownicy muszą przytrzymać, aby potwierdzić transakcje, aby dodać do funkcji zabezpieczeń.
 • Automatyczne przełączanie PINów od czasu do czasu, aby zapewnić, że PINS nie zostaną łatwo naruszone.
 • Ceny portfeli zaawansowanych są niższe niż średnia rynkowa

Cons

 • Obsługuje ograniczoną liczbę monet, więc monety głównego nurtu mają mniejsze szanse na wsparcie.
 • Może być nieporęczny do noszenia.

ZACZNIJ Z KEEPKEY

4. Portfel Edge

Portfel EdgeEdge Wallet to portfel kryptowalut typu open source, który nie jest zabezpieczony i dostępny na systemy iOS i Android. Edge (wcześniej znany jako Airbitz) obsługuje portfel mobilny od 2014 roku i licencjonuje jego SDK firmom i projektom, które muszą korzystać z jego narzędzi bezpieczeństwa i infrastruktury portfela przetestowanej w boju.

Portfel Edge jest w pełni prywatny, a tylko użytkownik końcowy ma kontrolę nad wieloma zasobami obsługiwanymi przez portfel. Edge Wallet umożliwia wymianę kryptowalut, wymianę kryptowalut na kryptowaluty oraz bezpośredni dostęp do sieci Ripple z urządzenia mobilnego. Jest to idealny portfel dla XRP, ponieważ ma wszystkie niezbędne funkcje.

Bezpieczeństwo

Edge używa nazwy użytkownika i hasła skonfigurowanych do tworzenia i szyfrowania kont lokalnie na urządzeniu użytkownika końcowego, zanim jakiekolwiek informacje trafią na dysk telefonu. Edge nigdy nie widzi ani nie zna nazwy użytkownika i hasła do konta. Edge automatycznie tworzy kopię zapasową zaszyfrowanego konta jako zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia, zgubienia lub kradzieży urządzeń. Edge zawsze zapewnia swoim użytkownikom wyłączny dostęp do ich głównego źródła prywatnego lub głównego klucza prywatnego dla każdego portfela, który użytkownik utworzy na swoim koncie.

Edge daje również użytkownikom opcje zwiększenia bezpieczeństwa ich konta. Dwa, które się wyróżniają, to odzyskiwanie hasła i konfiguracja uwierzytelniania dwuskładnikowego One-Touch. Aby zapobiec przypadkowi zapomnienia danych logowania do konta, użytkownik może się jeszcze bardziej zabezpieczyć, konfigurując odzyskiwanie hasła. Ich konfiguracja 2FA udaremnia atakujących, zezwalając na logowanie tylko z określonych urządzeń, do których użytkownik daje dostęp. Nie jest potrzebna żadna dodatkowa aplikacja uwierzytelniająca, a 2FA Edge nie jest używany do 2FA, a wszystko to odbywa się za dotknięciem jednego przycisku.

Edge ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową i łączy użytkowników bezpośrednio z używanymi przez nich sieciami kryptograficznymi. Nawet jeśli serwery Edge przestaną działać, portfele użytkownika będą nadal działać.

Kroki w użyciu

 • Pobierz ten portfel ripple online z odpowiedniego sklepu z aplikacjami na swoje urządzenie mobilne. Obsługiwane są systemy iOS i Android.
 • Skonfiguruj nazwę użytkownika i hasło, aby utworzyć i zaszyfrować swoje konto, z możliwością ustawienia kodu PIN lub logowania za pomocą odcisku palca, aby uzyskać łatwy dostęp.
 • Dodaj portfel XRP do swojego konta Edge.

funkcje

 • Obsługa wielu zasobów
 • Fiat w aplikacji do możliwości wymiany kryptowalut
 • Kryptowaluty w aplikacji do możliwości wymiany kryptowalut
 • Odzyskiwanie hasła
 • Obsługa tagu docelowego XRP w celu zapewnienia zgodności z wysyłaniem XRP do różnych sprzedawców i giełd
 • Użytkownik ma zawsze i wyłącznie dostęp do swojego Głównego klucza prywatnego
 • Aktywna obsługa klienta na wielu kanałach i platformach mediów społecznościowych

Cons

Tylko telefon komórkowy

 • Jeśli odzyskiwanie hasła nie jest skonfigurowane, a użytkownik zapomni swojej nazwy użytkownika i hasła, Edge nie będzie w stanie uzyskać ich na swoim koncie. Z założenia Edge nie zna nazwy użytkownika i hasła do żadnego konta.

ROZPOCZNIJ Z PORTFELEM EDGE

5. Rippex

Przegląd Rippex

rippexRippex to portfel na komputery stacjonarne i jeden z najlepszych portfeli ripple online, który zapewnia większą kontrolę nad portfelem, ponieważ jest to aplikacja, którą można pobrać na komputer, a także na telefon komórkowy, a klucze prywatne są przechowywane na komputerze lub mobilny.

Opłata transakcyjna jest mniejsza, a zatem jest przydatna do handlu.

Ten portfel internetowy Ripple twierdzi, że przeprowadza system wielokrotnej weryfikacji, a wszystkie transakcje są weryfikowane przez sieć Ripple. Wszystkie informacje o transakcjach są publicznie dostępne, co zapewnia przejrzystość dzięki specjalnemu monitorowaniu prywatności. Utrzymują uwierzytelnianie dwuetapowe (2FA), aby Twoje klucze były bezpieczniejsze.

Kroki w użyciu

 • Aby utworzyć konto Ripple w Rippex, pobierz aplikację portfela internetowego Ripple podaną na ich stronie.
 • Zainstaluj aplikację zgodnie z Twoim systemem operacyjnym, czy to Mac, Linux czy Windows.
 • Aktywuj swoje konto, otrzymując kilka XRP.
 • W przypadku płatności musisz znać adres Ripple odbiorcy, a następnie wprowadzić kwotę XRP, którą chcesz wysłać. Kliknij „Potwierdź”.

funkcje

 • Ten portfel online firmy Ripple zapewnia użytkownikowi większą kontrolę.
 • Rygorystyczny dwukierunkowy proces weryfikacji i niska opłata transakcyjna.
 • Obsługuje waluty fiducjarne, a także euro, jen, dolary amerykańskie itp.
 • Zwinność w transakcjach i twierdzi, że jest przejrzystym dostawcą usług.
 • Aplikacja mobilna Rippex ma świetny interfejs i jest używana, gdy potrzebujesz szybkich transakcji i decyzji handlowych.

Wady Rippex

 • Chociaż jest bezpieczniejszy niż portfele internetowe Ripple, nie jest jednak całkowicie bezpieczny przed złośliwym oprogramowaniem na komputerze.
 • Zaleca się, aby komputer był wolny od wirusów i regularnie sprawdzał oprogramowanie antywirusowe.
 • Zawsze używaj zaufanego komputera.
 • Staraj się nie uzyskiwać dostępu do konta Ripple ze współdzielonych komputerów lub sieci.

ROZPOCZNIJ Z RIPPEX

6. Gatehub

Przegląd Gatehub

gatehubJednym z najbardziej znanych portfeli jest Gatehub. Możesz przechowywać i pobierać swoją walutę XRP w dowolnym momencie, co czyni ją bardziej przyjazną dla użytkownika. Zapewnia usługę typu Exchange system i kompleksowy wgląd we wszystkie kursy aktywów. Możesz mieć skonsolidowany obraz wzrostu i zysków wszystkich aktywów w jednym miejscu, co jest ogromną oszczędnością czasu.

Oferuje również inne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic i Augur.

Kroki użytkowania

 • Aby portfel Ripple mógł działać, wymagane jest minimum 20 XRP, w przeciwnym razie portfel jest wyłączony.
 • Aby utworzyć nowy portfel, najpierw załóż konto w ich witrynie, używając swojego identyfikatora e-mail.
 • Przejdź do strony portfeli. Kliknij „”, aby dodać nowy portfel.
 • Wprowadź nazwę portfela, wybierz typ portfela, a następnie kliknij Utwórz.
 • Proces wysyłania płatności jest prosty, wystarczy wybrać Portfel i kliknąć „Wyślij płatność”.
 • Możesz użyć informacji o odbiorcy, takich jak adres e-mail, adres Ripple, nazwa Ripple, nazwa Gatehub, nazwa portfela i nazwa kontaktu.
 • Wprowadź kwotę do wysłania i kliknij „Potwierdź”, aby rozpocząć transakcję.

funkcje

 • Zawiera informacje o wartości wszystkich aktywów używanych do celów handlowych.
 • Zapewnia statystyki portfela i kwotę netto w czasie rzeczywistym, aby zaoszczędzić żmudną metodę samodzielnego liczenia XRP.
 • Natychmiastowe płatności przy użyciu nazwy lub adresu, w przeciwieństwie do metod stosowanych w bankach, takich jak weryfikowalne szpilki i numery kont itp.
 • Możesz handlować swoim XRP, a także kupować inne waluty w ramach jednej platformy.

Wady Githuba

 • Firma Ripple oficjalnie nie popiera ani nie reprezentuje Gatehub, ale jest podana jako odniesienie na ich stronie.
 • Chociaż wszystkie hasła i klucze prywatne są szyfrowane przy użyciu standardowych technik branżowych, nadal jest podatny na ataki cybernetyczne, kradzież monet i inne praktyki złośliwego oprogramowania.

ROZPOCZNIJ Z GATE HUB

7. Atomic Wallet

atomic_ripple_xrp_walletAtomic to bardzo prosty, wszechstronny i lekki portfel, który możesz zainstalować na swoim urządzeniu i łatwo przechowywać, wysyłać, odbierać, wymieniać i kupować Ripple. Został zatwierdzony przez wielu użytkowników ze społeczności XRP ze względu na płynny interfejs użytkownika i wiele funkcji wewnątrz. 

Nawet dla użytkowników nie zorientowanych na technologię, Atomic Wallet staje się całkiem wiarygodną alternatywą w przeciwieństwie do szeregu skomplikowanych portfeli kryptowalutowych, ponieważ zapewnia kompleksowe rozwiązanie bez nadzoru dla hodowców XRP. 

Portfel zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników kryptowalut dzięki przejrzystemu i prostemu interfejsowi. Portfel przechowuje wszystkie informacje o Twoim saldzie z łańcucha bloków i działa poprzez podpisywanie transakcji za pomocą klucza prywatnego.

Klucze prywatne są generowane z nasion mnemonicznych. Atomic to całkowicie zdecentralizowane rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo Twoich środków i daje Ci pełną kontrolę nad nimi.

Kroki w użyciu

 • Pobierz Atomic Wallet i zainstaluj go
 • Otwórz aplikację i kliknij „Utwórz portfel”
 • Ustaw hasło
 • Zapisz mnemoniczne ziarno, 12-wyrazowe hasło i przechowuj je w bezpiecznym miejscu
 • Otóż ​​to! Ciesz się korzystaniem z Ripple w Atomic!

funkcje

Wyjątkowe bezpieczeństwo

Twoje klucze prywatne są zakodowane na Twoim urządzeniu i nigdy go nie opuszczają. Tylko Ty masz dostęp do swoich środków. Atomic jest oparty na popularnych bibliotekach open source.

Błyskawiczna wymiana

Jednym kliknięciem możesz wymienić różne monety i żetony na dowolne inne. Żadne usługi zewnętrzne nie są potrzebne. Dostarczone przez Changelly & Platformy ShapeShift.

Decentralizacja i anonimowość

Atomic to w pełni zdecentralizowany portfel. Nie musisz przechodzić KYC ani żadnego innego rodzaju weryfikacji. Nigdy nie mamy dostępu ani kontroli nad Twoimi środkami. Ciesz się zarządzaniem kryptowalutą w całkowicie anonimowy sposób!

Program członkowski

Atomic to pierwszy portfel kryptowalut z zaawansowanym programem członkostwa, oparty na natywnym tokenie Atomic Wallet Token. Posiadacze AWC-BEP2 otrzymają miesięczny zwrot gotówki za korzystanie z wbudowanej usługi wymiany.

Wsparcie na żywo 24/7

Nasz zespół wsparcia jest zawsze online i chętnie pomoże w przypadku jakichkolwiek problemów. Po prostu skontaktuj się z nami [e-mail chroniony] lub czat telegramowy na żywo @AtomicWalletChat

Gładki i poręczny interfejs użytkownika

Stawiamy na wyjątkowe wrażenia użytkownika. Aplikacja jest w pełni zoptymalizowana dla Twojego urządzenia.

Punkty, na które należy zwrócić uwagę

Powinieneś być odpowiedzialny za przechowywanie swojej mnemonicznej frazy źródłowej w bezpiecznym miejscu.

ROZPOCZNIJ Z ATOMIC WALLET

8. Toast

Omówienie Toast

logo portfela tostowegoJest to rodzaj gorącego portfela, co oznacza, że ​​jest to portfel internetowy. Wszystkie zaszyfrowane klucze są generowane w telefonie za pomocą Toast i nigdy nie wychodzą, dzięki czemu jest bezpieczniejszy i mniej podatny na cyberataki.

Jego kod źródłowy i pliki binarne oprogramowania są otwarte i dlatego twierdzą, że są bezpiecznym portfelem do transakcji i przechowywania.

Opracowany przez StarStone Limited, można go pobrać na iOS, Androida, Windows, Mac i Linux. Jest to całkowicie darmowy portfel i nie pobiera żadnych opłat z ich strony. Nie wysyłają żadnych informacji ani tajnych kodów dostępu z telefonu na swoje serwery, twierdząc, że jest to bezpieczne. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to idealny portfel do przechowywania ripple.

Kroki w użyciu

 • Pobierz aplikację Toast zgodnie ze specyfikacjami swojego urządzenia.
 • Kliknij „Utwórz nowy portfel”.
 • Następnie wprowadź 6-cyfrowy kod PIN, a następnie ustaw „hasło”. Twoje hasło służy do szyfrowania Twojego portfela i dlatego powinno być traktowane jako poufne.
 • Fraza przywracania jest również udostępniana, aby odzyskać konto, jeśli zapomnisz hasła. Zapisz gdzieś te 6 słów, aby móc z nich skorzystać w przyszłości.
 • Teraz kliknij „Dodaj konto” i wygeneruj nowy adres Ripple.
 • Po wygenerowaniu adresu musisz aktywować portfel, umieszczając w nim minimum 21 XRP.
 • Możesz wysyłać płatności, korzystając z adresu Ripple odbiorcy i kwoty do wysłania.

funkcje

 • Łatwe i szybkie wysyłanie i odbieranie XRP, gdy aplikacja działa na Twoim urządzeniu mobilnym.
 • Możesz przeglądać salda konta i transakcje za pomocą tego portfela.
 • Możesz również wygenerować kopię zapasową z menu ustawień aplikacji po wygenerowaniu adresu Ripple, dzięki czemu jest przydatna nawet wtedy, gdy zgubiłeś telefon.
 • Silnie zaszyfrowane klucze są przechowywane na Twoim urządzeniu wyłącznie ze względów bezpieczeństwa.

Punkty, na które należy zwrócić uwagę

 • Jeśli zapomnisz kodu PIN i hasła i nie zanotujesz fazy odzyskiwania, możesz stracić konto i całą powiązaną z nim walutę.
 • Ponieważ jest to portfel internetowy, pewne ryzyko złośliwego oprogramowania nadal zagraża danym.
 • Musisz wykonać kopie zapasowe, zanim usuniesz aplikację, w przeciwnym razie Twoje waluty i dane zostaną utracone na zawsze.

ROZPOCZNIJ Z TOAST WALLET

9. Wpłaty

Przegląd współpłatności

Logo portfela CoinpaymentsSystem Coinpayments to nie tylko portfel, ale także platforma wymiany i internetowa platforma handlowa z Ripple jako główną walutą. Jest to strona internetowa, która działa podobnie do banku, w którym można otworzyć konto i przechowywać walutę.

Akceptuje około 105 altcoinów lub możesz po prostu przechowywać jeden z niską opłatą transakcyjną w wysokości 0,50%. Jest to portfel internetowy z zabezpieczeniami zaimplementowanymi przy użyciu BitGo.

Cała waluta jest w 100% zabezpieczona przez BitGo przy użyciu technologii multisignature, która zapewnia użytkownikowi większą kontrolę. Technologia multisignature jest używana w wysoce bezpiecznych sieciach w Blockchain poprzez dodanie jeszcze jednego klucza w celu autoryzacji transakcji.

Możesz wymienić nieograniczoną liczbę swoich XRP, a nawet je przechowywać. Umożliwia kupowanie również online, ponieważ współpracował z kilkoma sprzedawcami i możesz używać swojej waluty jako metody płatności z niską opłatą transakcyjną.

Kroki w użyciu

 • Utwórz konto, rejestrując się na ich oficjalnej stronie internetowej przy użyciu swojego adresu e-mail. Założenie konta i wypłata pieniędzy jest całkowicie darmowe.
 • Potwierdź swój adres e-mail.
 • Zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.
 • Wykorzystuje metodę uwierzytelniania dwuetapowego, więc kod zostanie wysłany na Twój adres e-mail, aby zalogować się dalej.
 • Następnie wygeneruj adres wpłaty, przejdź do Moje konta, a następnie do „Portfeli na monety”.
 • Wybierz Ripple, a następnie kliknij „Wpłać”, aby wygenerować adres.
 • Możesz wysyłać i płacić walutą za pomocą tego wygenerowanego adresu.

funkcje

 • Możesz przechowywać XRP wraz z różnymi innymi kryptowalutami.
 • Korzystanie z technologii Multisig przyspiesza transakcje, a także zapewnia większą kontrolę przy mniejszych szansach na włamanie.
 • Możesz tam również zamienić swoje monety na waluty fiducjarne, takie jak dolary amerykańskie i euro.
 • Ich witryna jest dość łatwa w nawigacji i intuicyjna, dzięki czemu jest przyjazna dla użytkownika.
 • Jest zintegrowany ze Sklepem Magento 2 i wykorzystuje portfele kryptowalut Magento 2 do przechowywania twoich monet.
 • Posiada również aplikację mobilną dla użytkowników Androida i IOS, dzięki czemu możesz ją pobrać i używać w dowolnym miejscu.

Wady Coinpayments

 • Ponieważ jest to portfel online, zawsze wiąże się z ryzykiem hakerów.
 • Jest również zintegrowany z Paypal, który ma ryzyko wycieku informacji dotyczących twoich kont bankowych, jeśli uzyska dostęp do jakichkolwiek twoich informacji.

ROZPOCZNIJ PŁATNOŚCI MONETAMI

10. Kryptonator

Omówienie programu Cryptonator

Logo portfela CryptonatorTo kolejny portfel online do przechowywania XRP, a także do wykonywania transakcji w szybki i bezpieczny sposób. Możesz przechowywać i wymieniać w około 15 kryptowalutach i umożliwia bezpośrednie transakcje i natychmiastową wymianę między walutami, aby proces był bardziej płynny na jednym koncie. Pobiera bardzo niskie opłaty transakcyjne, a otwarcie konta jest bezpłatne.

Bezpieczeństwo jest silnym elementem tego portfela, ponieważ zadbano o uwzględnienie dwuetapowego procesu weryfikacji, szyfrowanego połączenia SSL przez HTTPS oraz zaufanych protokołów internetowych w celu zwiększenia ochrony konta i jego bezpieczeństwa. Mówi się również, że zapewnia bezpieczeństwo klasy bankowej, a zatem prywatność i anonimowość Twojej tożsamości nigdy nie są zagrożone.

Możesz również uzyskać dostęp do Cryptonatora jako rozszerzenia Chrome, ponieważ zintegrowano je z przeglądarką Chrome, zapewniając większe uwierzytelnianie i łatwiejszy dostęp do klientów.

Jak używać

 • Istnieją dwa rodzaje kont z Cryptonatorem, kontem osobistym i kontem handlowca.
 • Utwórz konto, wprowadzając identyfikator e-mail i hasło.
 • Potwierdź swój adres e-mail. Podczas korzystania z aplikacji mobilnej będziesz mieć kod 2-Factor Authentication za pomocą OTP wysłany na Twój telefon komórkowy.
 • Zaloguj się na swoje konto i wygeneruj adresy wpłat.
 • Kliknij „Utwórz nowy adres” w menu rozwijanym obok Nazwa konta. Każda kryptowaluta może obsługiwać do 10 adresów.
 • Możesz teraz używać tych adresów do wysyłania i odbierania monet oraz do celów transakcyjnych.
 • Podczas potwierdzania informacji o płatności ponownie pojawi się prośba o podanie hasła jednorazowego, aby były one bezpieczniejsze.

funkcje

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym, a wszystkie dane użytkownika są szyfrowane przez algorytm kryptograficzny SHA-256.
 • Możesz pobrać wersję aplikacji na Androida na swoje urządzenie mobilne, a także rozszerzenie do Chrome.
 • Transakcje są szybkie, łatwe i bezpośrednie, a tylko jedno konto obsługuje 15 różnych innych kryptowalut.
 • Możesz także przeliczać waluty na waluty fiducjarne w czasie rzeczywistym przy niskich prowizjach.

Wady Cryptonatora

 • Portfel internetowy jest podatny na włamania i wyciek informacji.
 • W przypadku kradzieży telefonu komórkowego możesz się z nimi skontaktować i natychmiast przejąć swoje konto.

ROZPOCZNIJ Z CRYPTONATOR

11. Trzymaj się

Uphold służy nie tylko do przechowywania Ripple. Jest to giełda wielu kryptowalut, na której możesz zamienić swoją walutę fiducjarną na kryptowalutę.

W przeciwieństwie do innych giełd kryptowalut, możesz natychmiast kupić kryptowalutę za pomocą karty debetowej na Uphold. Możesz także wysyłać, odbierać, handlować i konwertować różne kryptowaluty obsługiwane przez platformę.

Uphold umożliwia użytkownikom rozpoczęcie kupowania kryptowaluty, gdy tylko zarejestrują się i potwierdzą swój identyfikator e-mail. Aby jednak złożyć zamówienia o wartości przekraczającej 1000 USD, musisz wykonać procedurę KYC ustaloną przez firmę Uphold.

Jak używać

 • Utwórz konto na Uphold, używając swojego identyfikatora e-mail.
 • Sprawdź swój identyfikator e-mail, klikając otrzymany link.
 • Będziesz teraz mógł składać małe zlecenia kupna i sprzedaży. Aby móc składać większe zamówienia, należy zakończyć procedurę KYC, składając kilka dokumentów.
 • Po zakończeniu procedury KYC będziesz mógł składać większe zamówienia ze swojego konta.
 • Aby dodatkowo zabezpieczyć swoje konto, włącz uwierzytelnianie 2FA.

funkcje

 • Obsługuje szeroką gamę kryptowalut i krajów.
 • Zapewnia użytkownikom możliwość natychmiastowego kupowania kryptowalut za pomocą ich kart debetowych / kredytowych.
 • Usługa wykorzystuje wiele środków bezpieczeństwa w celu zabezpieczenia Twojego konta.

Cons

 • Uphold to gorący portfel. Oznacza to, że jest podatny na włamania i kradzieże.
 • Nie masz pełnej kontroli nad swoimi środkami, ponieważ klucze prywatne są zawsze przed Tobą ukryte.
 • Mimo że pozwalają na natychmiastowy zakup kryptowaluty, pobierają wysoką opłatę za każde zlecenie kupna.

12. Exarpy

Exarpy zapewnia najlepszą usługę portfela dla kryptowaluty Ripple, którą można również uznać za ciepły portfel. W przeciwieństwie do gorących portfeli, które są zawsze połączone z Internetem, Exarpy jest połączony z Internetem tylko wtedy, gdy chcesz wykorzystać zgromadzone w nim środki. Exarpy nie wymaga również żadnego specjalistycznego oprogramowania, aby uzyskać dostęp do Twojego portfela.

Portfel jest generowany offline i ani klucze prywatne, ani adres publiczny nie są przechowywane na żadnych serwerach. W rzeczywistości Exarpy nie ma żadnych serwerów przeznaczonych do przechowywania adresów Ripple.

Portfel zapewnia bardzo łatwy w użyciu interfejs, który jest niezwykle responsywny. W ten sposób sprawia, że ​​jest to przyjemne doświadczenie.

Pierwsze kroki

 • Po przejściu na stronę Exarpy musisz zaakceptować wszystkie warunki i nacisnąć „Kontynuuj”.
 • Zostaniesz poproszony o odłączenie się od Internetu. Po rozłączeniu zobaczysz opcję „Utwórz portfel”.
 • Aby utworzyć portfel, musisz wybrać 16 losowo wygenerowanych numerów i kliknąć „Kontynuuj”.
 • Będziesz teraz mógł zobaczyć swoje losowo wybrane numery PIN, wraz z hasłem i kluczem prywatnym. Zapisz je wszystkie na kartce papieru i przechowuj w bezpiecznym miejscu.
 • Zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu PIN i hasła. Po wprowadzeniu kliknij „Zaloguj się”.
 • Zostaniesz poproszony o ponowne połączenie się z Internetem. Po wykonaniu tej czynności będziesz mieć dostęp do swoich funduszy.

funkcje

 • Wyjątkowe zabezpieczenia oferowane dla portfela nie będącego sprzętem.
 • Ten portfel jest również zintegrowany z usługą wymiany o nazwie Changelly, która pozwala kupić więcej Ripple.
 • Za każdy wykonany przelew pobierana jest niezwykle niska opłata w wysokości 0,025 Ripple.

Cons

 • Aby zalogować się na swoje konto, potrzebujesz kodu PIN i hasła. W ten sposób portfel jest mniej przenośny.
 • Portfel nie obsługuje żadnej innej kryptowaluty poza Ripple.

13. Guarda

Guarda to jeden z najbardziej zaufanych portfeli mobilnych, których można używać do przechowywania zasobów cyfrowych opartych na łańcuchu bloków. Ta usługa gorącego portfela zapewnia również aplikację, która umożliwia dokonywanie transakcji za pomocą komputera.

W przeciwieństwie do większości innych dostawców gorących portfeli, Guarda zapewnia dostęp do kluczy prywatnych do Twojego konta. Oznacza to, że będziesz mieć pełną kontrolę nad środkami w swoim portfelu.

Możesz łatwo utworzyć nowy portfel, podając swój identyfikator e-mail i hasło. Ta usługa portfela jest również zintegrowana z Changelly. Oznacza to, że na tej platformie możesz również kupować i sprzedawać kryptowaluty.

Pierwsze kroki

Możesz pobrać aplikację guarda na Androida ze sklepu Google Play. Możesz alternatywnie przejść do ich oficjalnej strony internetowej.

 • Kliknij „Utwórz portfel”.
 • Będziesz teraz musiał wprowadzić swój identyfikator e-mail i hasło. Kliknij „Kontynuuj”.
 • Po utworzeniu portfela musisz podać hasło, aby się zalogować..
 • Po zalogowaniu się będziesz mógł korzystać z różnych oferowanych przez nich usług.

funkcje

 • Obsługuje wiele platform, co oznacza, że ​​portfel jest łatwo dostępny z dowolnego miejsca.
 • Dzięki wbudowanej giełdzie możesz łatwo kupować i wymieniać swoją kryptowalutę.
 • Masz pełną kontrolę nad swoimi środkami, ponieważ masz dostęp do kluczy prywatnych na tej platformie.
 • Przy wsparciu ponad 30 kryptowalut jest to jedyny portfel, jakiego byś potrzebował.

Cons

 • W przypadku portfela guarda bezpieczeństwo jest głównym problemem. Poza ustawionym hasłem nie ma żadnych dodatkowych środków bezpieczeństwa.
 • Podobnie jak inne gorące portfele, nawet Guarda jest podatna na kradzieże.

Najlepsze portfele Ripple: jaki masz wybór?

Omówiliśmy najlepsze portfele do bezpiecznego przechowywania ripple. Upewnij się, że szukasz informacji na temat bezpieczeństwa i innych funkcji wybranego portfela. Mamy nadzieję, że artykuł pomógł w wyborze najlepszego portfela xrp do bezpiecznego przechowywania ripple.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner