4 sposoby kupowania bitcoinów za pomocą Skrill (wersja 2021)

Kupowanie Bitcoinów za pomocą Skrill to coś, co wielu chce zrobić, ale niestety opcji jest niewiele. W tym samouczku omówimy 4 najlepsze sposoby kupowania Bitcoinów za pomocą Skrill. Porównamy różne witryny oferujące Skrill jako metodę płatności pod kątem ich opłat, obsługi klienta i łatwości użytkowania.

Zanim przejdziemy do różnych metod kupowania Bitcoinów za pomocą Skrill, omówimy, dlaczego PayPal i Skrill utrudniają kupowanie Bitcoinów za ich usługi. Przejdźmy od razu do tego!

Dlaczego jest tak mało opcji przy zakupie Bitcoin za pomocą Skrill?

Prosta odpowiedź brzmi: płatności dokonywane za pośrednictwem usług takich jak PayPal i Skrill mogą być odwracalne, podczas gdy transakcje bitcoin nie mogą. Jest to problem, ponieważ w ten sposób można łatwo zostać oszukanym.

Powiedzmy, że miałeś sprzedać komuś swoje Bitcoiny, a po otrzymaniu płatności wysyłasz Bitcoiny. Teraz kupujący może cofnąć swoją transakcję (składając spór i potencjalnie wygrywając go, ponieważ nie masz dowodu dostarczenia jakichkolwiek towarów lub usług). Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy i otrzyma Twoje Bitcoiny. Dostają ciasto i też je zjadają. Zostajesz z pustymi rękami.

PayPal jest zdecydowanie najsurowszy i zabrania nikomu sprzedawania lub kupowania Bitcoinów za pośrednictwem PayPal (istnieje kilka dostępnych obejść, przeczytaj o nich tutaj), podczas gdy Skrill umożliwia giełdom korzystanie z niego. Jednak giełdy, które akceptują Skrill, zwykle nakładają wyższą opłatę na pokrycie potencjalnego ryzyka oszustwa.

4 najlepsze sposoby kupowania bitcoinów za pomocą Skrill

1. BitPanda

Pierwszą alternatywą, przez którą przejdziemy, jest BitPanda. BitPanda to internetowa giełda bitcoinów, która umożliwia płacenie za pomocą Skrill. Zarejestruj się tam, aby założyć konto, kliknij „kup” i wybierz Skrill jako metodę płatności, aby rozpocząć. Opłaty są ukryte w cenie Twoich Bitcoinów, więc nie panikuj, jeśli jest wyższa niż aktualna cena rynkowa – jest to opłata premium dodawana do ceny.

Opłata wynosi około 4% za płatności Skrill na BitPandzie i jest najniższa na rynku (przy korzystaniu ze Skrill). Jeśli jednak zamierzasz handlować, nie zalecamy korzystania z Skrill do płacenia, ponieważ pochłonie on dużo Twoich zysków. BitPanda jest obecnie niestety dostępna tylko w Europie. Możesz jednak sprzedawać kryptowaluty za pomocą BitPanda w USA.

BitPanda to godna zaufania i przyjazna dla użytkownika giełda, którą gorąco polecamy wszystkim naszym czytelnikom w Europie.

ZACZNIJ Z BITPANDĄ!

2. VirWox

VirWox, czyli Virtual World Exchange, to kolejny realny sposób kupowania Bitcoinów za pomocą Skrill. Ten jest jednak nieco bardziej kłopotliwy. Dzięki VirWox możesz kupić Second Life Lindens, który jest używany w największym wirtualnym świecie na świecie „Second Life”. Zacznij od rejestracja w VirWox. Gdy już założysz konto, zostaniesz poproszony o podanie nazwy awatara w „Second Life”, pozostaw je tak, jak jest z „No Avatar”.

Nadszedł czas, aby zasilić konto VirWox. Przewiń w dół do „Wpłaty” i wprowadź kwotę w USD lub EUR, którą chcesz wpłacić. Kliknij ikonę Skrill (MoneyBookers), aby przejść do strony płatności w celu dokonania płatności za pomocą Skrill.

Po zrealizowaniu płatności nadszedł czas, aby kupić SSL (Second Life Lindens). Zobaczysz aktualny kurs SSL na VirWox i możesz kupić jak najwięcej za wpłaconą kwotę.


Teraz, gdy masz już trochę SSL na swoim koncie, czas wymienić je na Bitcoiny. Przejdź do strony wymiany SSL / BTC. Wpisz ilość Bitcoinów, którą chcesz kupić, i kliknij „Dalej”. Należy pamiętać, że VirWox może opóźnić wymianę do 48 godzin.

Po pomyślnej wymianie SLL na Bitcoiny możesz je teraz wypłacić do swojego portfela Bitcoin. Wklej swój publiczny adres Bitcoin i podaj, ile chcesz wypłacić, a Bitcoiny zostaną do Ciebie przesłane. Voilá!

Chociaż jest to nieco bardziej skomplikowane, jest to świetny sposób na kupowanie bitcoinów za pomocą Skrill – zwłaszcza, że ​​opłaty nie są zbyt wysokie, jak również jest to dostępne w USA.

ROZPOCZNIJ Z VIRWOX!

3. LocalBitcoins

LocalBitcoins to rynek Bitcoin, na którym sprzedający i kupujący Bitcoin mogą spotykać się i wymieniać je peer-to-peer (możesz myśleć o nim jak o eBayu, ale o Bitcoinach). LocalBitcoins są dostępne na całym świecie, wszędzie tam, gdzie są sprzedawcy. Tutaj możesz znaleźć sprzedawców, którzy oferują Skrill jako metodę płatności, zwróć uwagę na ich reputację, ponieważ w tym przypadku nie masz do czynienia z dużą giełdą, ale osoba i ryzyko oszustwa jest nieco wyższe.

Należy pamiętać, że cena, której może żądać sprzedawca, może być nieco wyższa, jeśli zaakceptuje Skrill, ponieważ wiąże się to z ogromnym ryzykiem. Ale to samo dotyczy wszystkich metod, które omówiliśmy w tym artykule (z wyjątkiem metody VirWox).

Ogólnie rzecz biorąc, zalecamy tę metodę tym, którzy chcą używać Skrill do kupowania Bitcoinów w USA, ponieważ jest to o wiele mniej kłopotliwe niż robienie tego za pośrednictwem VirWox. Jak zawsze cena, którą musisz zapłacić za pomocą Skrill jest wysoka, ale jeśli musisz użyć Skrill, jest to świetna opcja.

ROZPOCZNIJ Z LOCALBITCOINS!

4. Paxful

Paxful to dokładnie to samo, co LocalBitcoins, kupujesz Bitcoiny od osób fizycznych, a nie od firm. Wymaga to przyjrzenia się sprzedawcom, którym ufasz, czytając ich recenzje i ich ogólną ocenę, abyś mógł dowiedzieć się, jak inni radzą sobie z nimi..

Problem z oferowaniem usługi / produktu (w tym przypadku Bitcoin) na rynku polega na tym, że jedna negatywna recenzja może całkowicie zniszczyć Twój biznes. Dlatego sprzedawcy zawsze będą musieli upewnić się, że ich klienci są zadowoleni, a ich ogólna ocena jest wysoka. To stawia nas, kupujących, w doskonałej sytuacji, ponieważ jeśli nas oszukają, stracą nie tylko naszą firmę, ale także wiele innych..

Paxful to świetny rynek do łączenia się ze sprzedawcami i znacznie lepsza alternatywa niż kupowanie / sprzedawanie grup na Facebooku lub w serwisie eBay. Opłaty są jak zawsze wyższe niż w przypadku płatności kartą kredytową lub kontem bankowym, ale jeśli to się opłaca – śmiało.

ROZPOCZNIJ Z PAXFUL!

Wniosek

Kupowanie Bitcoinów za pomocą Skrill jest trochę uciążliwe, ale kiedy już znajdziesz dobrego sprzedawcę na Paxful lub LocalBitcoins lub zrobisz to kilka razy za pomocą BitPanda lub VirWox, będziesz gotowy. Chociaż niekoniecznie zalecamy kupowanie Bitcoinów za pomocą Skrill, oczywiście musisz to zrobić, a te 4 opcje to najlepsze sposoby na zrobienie tego.

Powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map