8 najlepszych giełd do kupowania Bitcoinów za pomocą PayPal w 2021 roku

1. LocalBitCoins 2. Paxful 3. LocalCryptos
LocalBitcoins.com-logo paxful
ZACZYNAJ! ZACZYNAJ! ZACZYNAJ!

Czy jesteś fanem korzystania z PayPal i znajdowania sposobu na kupowanie Bitcoinów za pomocą PayPal? Wszyscy wiemy, że PayPal jest liderem na rynku e-commerce, a teraz dołączył do szybko rozwijającego się rynku bitcoinów. Cóż, widzisz, że kupowanie Bitcoinów za pomocą PayPal jest dość trudne, ponieważ nie możesz ich kupić bezpośrednio. W tej chwili nie jest to wcale problemem. Zagłębiliśmy się w ten temat, przeglądając niektóre z najbardziej wiarygodnych witryn, w których można kupić Bitcoiny za pomocą PayPal. Najlepsze strony internetowe, na których możesz rozważyć zakup Bitcoinów przez PayPal, zostały opisane poniżej.

8 najlepszych giełd do kupowania Bitcoinów z PayPal 2021

1. LocalBitcoins

LocalBitcoins.com-logoNajstarszy i najpopularniejszy serwis wymiany peer-to-peer został uruchomiony w 2012 roku i obsługuje użytkowników z całego świata. Witryna jest wyjątkowa, ponieważ umożliwia handel osobisty twarzą w twarz. Jako kupujący możesz wybrać wybranego sprzedawcę na podstawie listy ogłoszeń sprzedawców wyświetlanych w serwisie. Możesz spotkać osobę do dalszego handlu. Mimo to LocalBitcoins oferują handel osobisty. jest godny zaufania i niezawodny. Witryna działa jako system depozytowy i dba o bezpieczeństwo i prywatność swoich użytkowników.

Obsługiwane kraje

LocalBitcoins działa na całym świecie z wyjątkiem Niemiec i Nowego Jorku ze względu na przepisy. Działanie serwisu całkowicie zależy od płynności jego użytkowników w danym kraju.

Jak to działa?

LocalBitcoins ma prosty i intuicyjny interfejs. Utworzenie konta zajmuje tylko 20 sekund, aby zarejestrować się przy użyciu adresu e-mail. Witryna obsługuje różne metody płatności. Teraz, gdy znasz już kroki kupowania Bitcoinów za gotówkę, omówmy proces zakupu Bitcoinów za pośrednictwem PayPal.

Najpierw musisz założyć konto, używając swojego adresu e-mail. Jako kupujący możesz wybrać dowolnego sprzedawcę z listy sprzedawców wyświetlonej na stronie lub dodać kwotę i wprowadzić PayPal jako metodę płatności. Lista sprzedających, którzy są gotowi zaakceptować PayPal, zostanie przesunięta. Możesz wybrać odpowiedniego sprzedawcę zgodnie z własnym wyborem i przeprowadzić dalszą wymianę. Zostaniesz wylądowany na stronie, na której musisz wprowadzić kwotę zakupu Bitcoinów. Możesz zobaczyć limity i warunki handlowe wymienione przez sprzedającego. Niektórzy sprzedawcy mogą poprosić o weryfikację tożsamości wraz z weryfikacją numeru telefonu. W profilu sprzedawcy znajduje się sekcja opinii, która pomoże kupującym wybrać optymalnego sprzedawcę. Kupujący powinien sprawdzić historię handlową sprzedającego na podstawie opinii innych użytkowników. Opłata pobierana przez tę witrynę jest nieco wysoka w porównaniu do innych witryn. Premia wynosi około 20% w porównaniu do lokalnych kursów wymiany Bitcoin. Dodatkowo strona pobiera opłatę w wysokości 1%.

Prywatność

LocalBitcoins chroni prywatność użytkownika, szanując anonimowy charakter Bitcoinów. W związku z tym witryna nie prosi o weryfikację tożsamości ani danych osobowych. Adres e-mail to jedyne kryterium wymagane do utworzenia konta. Ponieważ jest to witryna P2P, połączenie konta bankowego nie jest obowiązkowe. Cóż, niektórzy handlowcy mogą poprosić o Twój dowód tożsamości i inne szczegóły. Kupowanie Bitcoinów w zamian za lokalne waluty fiducjarne to dodatkowy bonus dla użytkownika.

Bezpieczeństwo

LocalBitcoins w ogóle nie naruszył swojej konfiguracji zabezpieczeń. Witryna jest szyfrowana protokołem HTTPS z dodatkowym zabezpieczeniem za pomocą funkcji ochrony logowania. Witryna umożliwiła uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail. Badacze bezpieczeństwa zdecydowanie powinni liczyć na tę stronę, ponieważ strona ma doskonały program White Hat, który nokautuje konkurencję.

Doskonały system depozytu na stronie ogranicza kupującym możliwość bycia oszukanym.

Opłaty i limity

To dobra wiadomość dla wszystkich kupujących. LocalBitcoins nie nakłada żadnych opłat na kupujących, ale sprzedający muszą uiścić opłatę w wysokości 1%. W każdym razie opłata sieciowa Bitcoin zostanie zastosowana do wszystkich transakcji. Sprzedający zyskują przewagę dostosowywania kursów wymiany, co jest przedmiotem troski kupujących. Niektórzy sprzedawcy pobierają wysokie opłaty, aby pokryć opłatę pobieraną od nich przez witrynę.

Witryna nie stosuje żadnych ograniczeń co do liczby i ilości transakcji pomiędzy handlowcami. Jednak handlowcy mogą mieć ograniczenia za obopólną zgodą.

Obsługa klienta

Zdecydowanie możesz polegać na obsłudze klienta tej witryny, która rozwiąże wszystkie Twoje pytania. Sekcja FAQ w witrynie zawiera odpowiedzi na większość pytań. W końcu możesz skontaktować się z LocalBitcoins przez e-mail, a odpowiedź strony jest również dość szybka.

Plusy

Oprócz tego, że witryna jest przyjazna dla użytkownika, LocalBitcoins jest również szybka i niezawodna. Prywatność użytkowników jest zachowana.

Cons

Ponieważ witryna oferuje handel osobisty, użytkownicy powinni uważać, aby nie zostać oszukanym. Sprzedający ma pełne prawo do dostosowywania kursów wymiany, co może kosztować kupującego wysoką kwotę. Ta witryna jest nieodpowiednia dla dużych kupujących.

ROZPOCZNIJ Z LOCALBITCOINS

2. Paxful

paxfulPaxful został uruchomiony w 2015 roku jako znacząca zdecentralizowana giełda. Ta giełda peer-to-peer z siedzibą w USA oferuje użytkownikom różne tryby płatności online. Giełdę można uznać za podobną do eBay, gdzie działa jako pośrednik dla handlowców w handlu. Paxful działa jako doskonała usługa depozytowa.

Obsługiwane kraje

Paxful nie ogranicza swojego obszaru działania. Każdy użytkownik może zarejestrować się niezależnie od kraju, do którego należy. Ponadto niektórzy sprzedawcy mogą narzucić ograniczenia krajom, którymi są skłonni handlować. Jednak Paxful oferuje metody płatności, które są akceptowane na całym świecie, co jest zaletą dla użytkowników.

Jak to działa?

Paxful ma elegancki interfejs z wszystkimi informacjami wyświetlanymi w łatwo zrozumiały sposób. Witryna oferuje szeroką gamę metod płatności, takich jak wpłaty gotówkowe, karty kredytowe / debetowe, Western Union, MoneyGram, krajowy przelew bankowy, karty podarunkowe i PayPal. Użytkownicy muszą wykonać kilka prostych kroków, aby kupić Bitcoiny przez PayPal. Proces jest szczegółowo wyjaśniony poniżej.

Użytkownicy mają możliwość kupowania Bitcoinów bezpośrednio po wejściu na stronę lub mogą kupować Bitcoiny po rejestracji. Po rejestracji możesz zobaczyć okno z opcjami obejmującymi kwotę, rodzaj metody płatności, lokalną walutę do zakupu Bitcoinów. Możesz wybrać odpowiedniego sprzedawcę według swojej wygody lub Paxful wybierze dla Ciebie. Po zainicjowaniu transakcji zostaniesz przekierowany do funkcji czatu, gdzie możesz negocjować ze sprzedającym. Ponieważ kupujący jest bliski zapłaty, Bitcoiny sprzedającego są trzymane na rachunku escrow, a kupujący musi oznaczyć jako „zapłacono” po dokonaniu płatności. Bitcoiny są zwalniane z depozytu po potwierdzeniu płatności przez sprzedającego. Masz 30 minut na potwierdzenie transakcji, w przeciwnym razie umowa zostanie automatycznie anulowana po 30 minutach.

Prywatność

Do rejestracji na tej stronie wymagany jest adres e-mail. Dwa linki zostaną dołączone do powitalnej wiadomości e-mail, która zostanie wysłana na Twój adres e-mail w witrynie w momencie tworzenia konta. Jedno łącze służy do weryfikacji adresu e-mail, a drugie do włączania uwierzytelniania dwuskładnikowego. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe można przeprowadzić za pomocą wiadomości SMS i za pomocą Google Authenticator.

Bezpieczeństwo

Paxful tworzy portfel w momencie transakcji, w którym sprzedawca musi przechowywać Bitcoiny, co jest całkowicie zabezpieczone wydajnym systemem depozytowym witryny. Ponadto Paxful jest zabezpieczony przez Comodo, co oznacza, że ​​witryna jest szyfrowana przy użyciu 256-bitowego SSL. Aby zabezpieczyć środowisko użytkownika, Paxful spełnia standardy PCI dotyczące luk w zabezpieczeniach. Witryna ma opcję przekazywania opinii sprzedającym, co pomaga innym kupującym wybrać optymalnego sprzedawcę.

Opłaty i limity

Podobnie jak LocalBitcoins, Paxful nie pobiera żadnych opłat od kupujących, ale tak, będą pobierane przez sprzedawcę. Paxful nakłada na sprzedawcę opłatę w wysokości 1% plus pewna opłata za sieć Bitcoin. Ponadto sprzedawcy mają pełną kontrolę nad ustalaniem opłaty. Sprzedawcy akceptujący karty podarunkowe zazwyczaj pobierają wysokie opłaty. Witryna nie stosuje żadnych ograniczeń dotyczących transakcji. Jednak przed rozpoczęciem handlu musisz sprawdzić limity stosowane przez sprzedającego.

Obsługa klienta

Możesz skontaktować się z Paxful przez podany bezpłatny numer lub poprzez jego stronę na Facebooku. System wsparcia jest dość wszechstronny i oferuje również wsparcie za pośrednictwem czatu i poczty e-mail. Przedstawiciele mogą odpowiedzieć za pośrednictwem czatu i poczty e-mail.

Plusy

Paxful akceptuje karty podarunkowe jako metodę płatności, co jest naprawdę fajne. Witryna jest bardzo łatwa w użyciu i ma zaawansowaną konfigurację zabezpieczeń. Oprócz niskiej opłaty transakcyjnej strona obsługuje również system opinii, który pomaga użytkownikowi wybrać odpowiedniego sprzedawcę.

Cons

Ponieważ witryna jest serwisem wymiany peer-to-peer, istnieje ryzyko, że zostanie oszukana.

ROZPOCZNIJ Z PAXFUL

3. LocalCryptos

Lokalny Cryptos paypalLocalCryptos bardzo ułatwia kupowanie Bitcoinów za pomocą PayPal. Rynek LocalCryptos oferuje bezpieczną platformę do przekształcania salda PayPal na iz Bitcoin.

Kluczowe cechy

Główne cechy LocalCryptos to:

Rynek osobisty

LocalCryptos oferuje rynek wymiany między osobami, na którym znajduje się ponad 100 000 handlowców kryptowalut. Oznacza to, że każda transakcja za pośrednictwem LocalCryptos odbywa się bezpośrednio z innym przedsiębiorcą.

Ochrona Escrow

Bezpieczna usługa depozytowa chroni wszystkie transakcje PayPal. Sprzedawca umieszcza BTC w depozycie przed wysłaniem przelewu PayPal, co oznacza, że ​​LocalCrypto umożliwia bezpieczne płatności. W przeglądarkach krypto zasila portfel internetowy i zapewnia dobrą ochronę przed włamaniami lub kradzieżami kryptowalut.

Szybkie transfery

Szybkie przelewy zapewniają, że transakcje PayPal BTC są wykonywane w ciągu piętnastu minut lub mniej. Ponad tysiąc handlowców online jest na LocalCryptos co godzinę.

Szyfrowanie od końca do końca

LocalCryptos była pierwszą platformą, która zaimplementowała kompleksowe szyfrowanie wiadomości.  

Kupowanie BTC z PayPal na LocalCryptos

Zastanawiasz się, jak możesz kupić kryptowaluty przez PayPal za pomocą LocalCryptos?

Rejestracja w LocalCryptos zajmuje tylko trzydzieści sekund. Następnie każdy może składać oferty kupna lub sprzedaży Bitcoinów. Filtruj według opcji Zapłać przez PayPal, lokalizacji i innych kryteriów wyszukiwania. Rozpocznij transakcję PayPal, aby handlować BTC i przelewaj pieniądze, gdy handel i kurs wymiany zostaną zablokowane i zaakceptowane przez drugą stronę.

ROZPOCZNIJ Z LOCALCRYPTOS

4. Cancoin

logo cancoinCancoin, nowa zdecentralizowana witryna wymiany peer-to-peer, przyciąga użytkowników dzięki elastycznemu zestawowi narzędzi z doskonałymi funkcjami. Witryna oferuje szereg funkcji, których głównym celem jest bezpieczeństwo użytkowników.

Obsługiwane kraje

Obecnie Cancoin działa w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Możesz wysłać prośbę o wsparcie dla swojego regionu z opcją „wesprzyj swoją witrynę” w lokalizacji „Marketplace” w Twojej witrynie.

Jak to działa?

Kupowanie bitcoinów na Cancoin to żmudny proces. Możesz łatwo utworzyć konto, używając adresu e-mail z hasłem. Przed zakupem Bitcoinów musisz wygenerować bezpieczny portfel z wieloma podpisami, klikając opcję „wygeneruj portfel”. Portfel jest zabezpieczony unikalną mnemoniczną frazą seed, generowaną przez losowe zachowanie kursora, który jest kluczem głównym twojego konta. Po skonfigurowaniu tych rzeczy możesz kupić Bitcoiny na rynku witryny, gdzie możesz przeglądać listę różnych sprzedawców z ich ofertami. Możesz wybrać odpowiedniego sprzedawcę i dalej negocjować, korzystając z wbudowanej funkcji czatu w witrynie. Później wystarczy podać kwotę zakupu Bitcoinów od wybranego sprzedawcy. Istnieje limit czasu na wykonanie transakcji po złożeniu. Po złożeniu zamówienia od kupującego sprzedawca musi przenieść Bitcoiny do portfela z wieloma podpisami utworzonego przez witrynę. Po zweryfikowaniu obecności Bitcoinów w portfelu multisig, kupujący musi zapłacić sprzedawcy za pomocą wybranej metody płatności, aby sfinalizować transakcję. Środki są uwalniane dopiero po uzyskaniu 2 z 3 podpisów.

Prywatność

Utworzenie konta na Cancoin wymaga podania adresu e-mail i hasła. Cóż, niektórzy sprzedawcy mogą poprosić o weryfikację Twojej tożsamości z innymi danymi osobowymi. Cancoin oferuje portfel z wieloma podpisami 2-z-3, aby zabezpieczyć wszystkie transakcje. Aby kupić Bitcoiny, użytkownik musi posiadać 2 podpisy z trzech (kupujący, sprzedający i Cancoin).

Bezpieczeństwo

Cancoin eliminuje konkurencję pod względem konfiguracji zabezpieczeń. Chociaż portfel z wieloma podpisami zabezpiecza Bitcoiny użytkownika, podczas generowania portfela tworzona jest bezpieczna mnemoniczna fraza początkowa. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Dane użytkownika są zabezpieczone szyfrowaniem plików AES-256 CTR. Użytkownicy są kierowani do wbudowanej funkcji szyfrowanego czatu do dalszych negocjacji handlowych. Częste alerty za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail poprawiają konfigurację zabezpieczeń witryny.

Opłaty i limity

Cancoin przestrzega przejrzystej struktury opłat. W przypadku handlu na platformie sprzedający pobiera 1% opłaty. Dodatkowo, w zależności od sieci Bitcoin, naliczana jest pewna opłata, która jest dodawana podczas zamówienia, która zostanie wyświetlona na Blockchain. Kupujący nie mogą ponosić żadnych opłat ze strony.

Obsługa klienta

Użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z różnymi forami, aby rozwiązywać swoje zapytania, lub witryna zawiera również bazę wiedzy, w której można uzyskać dalszą pomoc. Możesz także połączyć się z Cancoin za pośrednictwem różnych serwisów społecznościowych.

Plusy

Cancoin ma doskonałe zabezpieczenia i wyjątkową reputację. Witryna zapewnia przejrzystość opłat. Oprócz obsługi różnych metod płatności, strona oferuje wiele fajnych funkcji i narzędzi, które są oferowane dla wygody użytkownika.

Cons

Witryna musi ewoluować pod względem płynności.

ROZPOCZNIJ Z CANCOIN

5. Wirex

logo wirexWirex lub wcześniej znany również jako E-Coin jest sprzedawany jako „hybrydowa platforma bankowości osobistej”, która obsługuje zarówno waluty fiducjarne, jak i kryptowaluty. Wirex to karta debetowa, która integruje tradycyjne usługi pieniężne i bankowe. Ta londyńska firma została założona w 2015 roku, wspierając trzy waluty fiducjarne (dolary amerykańskie, euro, funt szterling).

Obsługiwane kraje

Wirex obsługuje różne kraje w różnych częściach świata. Niestety Wirex nie działa w USA.

Jak to działa?

Wirex ma prostą i przyjazną dla użytkownika platformę. Korzystanie z Wirex nie jest wcale skomplikowane. Proces jest wyjaśniony poniżej.

Najpierw musisz wybrać typ karty (fizyczna lub wirtualna), klikając „wygeneruj nową kartę”. Następnie połącz kartę ze swoim kontem PayPal i zweryfikuj ją. Weryfikacja karty wymaga wpłacenia co najmniej 3 USD na konto PayPal, aby PayPal mógł Cię obciążyć. Następnie obok transakcji na koncie Wirex zobaczysz 4-cyfrowy kod PIN, który będzie Twoim weryfikacyjnym kodem PIN do Twojej karty. Musisz wpłacić środki na swoje konto PayPal, a później możesz wypłacić środki z konta PayPal na swoje konto Wirex. Nareszcie możesz kupić Bitcoiny ze swojej karty Wirex. Będziesz musiał poczekać kilka dni, aby otrzymać swoje Bitcoiny.

Prywatność

Wirex nie przestrzega anonimowego charakteru Bitcoinów, ponieważ jest zgodny z przepisami KYC i AML. Wirex wymaga weryfikacji tożsamości i potwierdzenia adresu swoich klientów. Zweryfikowane dokumenty są przechowywane przez co najmniej 6 lat i są przedkładane regulatorom bez powiadomienia posiadaczy rachunków. Użytkownik może przetwarzać transakcje bez weryfikacji konta do określonych limitów.

Bezpieczeństwo

Wirex połączył swoje ręce z BitGo, zapewniając bezpieczeństwo dla wszystkich kont. Wszystkie konta są wyposażone w portfel Bitcoin BitGo, który jest portfelem z wieloma podpisami, z szyfrowaniem SSL. Istnieje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a także przelewy pieniężne, a zmiana danych konta wymaga czasowego potwierdzenia. Posiadacze kart są zobowiązani do wprowadzenia swojego unikalnego 4-cyfrowego kodu PIN dla transakcji dokonywanych w kasie, zgodnie z procesem chip-and-PIN firmy Wirex.

Opłaty i limity

Opłata pobierana przez Wirex jest konkurencyjna. Aktywacja karty i dodanie nazwiska posiadacza karty nie obciąży Cię żadną opłatą. Jednak dostawa fizycznej karty za pośrednictwem DHL będzie kosztować 50 USD lub 17 USD za pośrednictwem Royal Mail. Z drugiej strony dostawa karty wirtualnej kosztuje 3 USD. Żadna opłata nie jest naliczana za transakcje dokonywane za pomocą Wirex.

Krajowe transakcje bankomatowe będą naliczane (2,5 USD, 2,25 EUR i 1,75 GBP). Natomiast za międzynarodowe transakcje bankomatowe będą pobierane opłaty (3,50 USD, 2,75 EUR, 2,25 GBP). Ponadto naliczana jest obowiązkowa miesięczna opłata za powiadomienie SMS (1,00 USD / EUR / GBP) plus opłata za przelew kartą (0,25 USD / EUR / GBP). Zmiana kodu PIN będzie również wiązać się z opłatą (1,00 USD, 0,80 EUR, 0,60 GBP). Do transakcji zagranicznych naliczana jest opłata transakcyjna w wysokości 3% całkowitej kwoty transakcji. Jednak transakcje POS i ePOS są bezpłatne. W przeciwieństwie do innych platform Wirex nie nakłada żadnych opłat za brak aktywności.

Limity są różne dla kont zweryfikowanych i niezweryfikowanych. Szczegółowe zestawienie limitów nakłada Wirex. Limity konta Bitcoin i limity konta PayPal są wymienione poniżej.

Limity konta Bitcoin BTC
Dodaj środki (z konta zewnętrznego)
Minimum maksimum Bez limitu
Wymień walutę (z karty Wirex)
Wartość minimalna 0,01
Maksymalna pojedyncza wartość 3
Maksymalny dzienny limit 20
Maksymalny miesięczny limit 100
Wyślij środki (na konto zewnętrzne)
Minimalna pojedyncza wartość 0,001
Maksymalny dzienny limit 20
Maksymalny miesięczny limit 250
Limity płatności PayPal i osób trzecich USD / EUR / GBP
Liczba transakcji w ciągu 24 godzin 2/2/2
Minimalna wartość pojedynczej transakcji 1/1/1
Maksymalna wartość pojedynczej transakcji 500/500/400
Maksymalna wartość transakcji w ciągu 24 godzin 500/500/400
Maksymalna wartość transakcji dożywotnich Brak ograniczeń dla żadnej z walut fiducjarnych

Obsługa klienta

Wirex ma zespół wsparcia 24/7, który rozwiązuje wszystkie Twoje pytania wraz z bezpłatnym numerem. Możesz skontaktować się z Wirex za pośrednictwem poczty elektronicznej lub mediów społecznościowych. Cóż, Wirex oferuje dobry system wsparcia.

Plusy

Platforma Wirex jest dość intuicyjna wraz z aplikacją mobilną ułatwiającą jej użytkownikom. Wirex obsługuje różne waluty, a także akceptuje finansowanie altcoinami. Witryna ma dobrze skonfigurowane zabezpieczenia.

Cons

Wirex nie zapewnia anonimowości, a użytkownik musi zweryfikować konto, podając różne dokumenty i dane. Witryna nie obsługuje mieszkańców USA.

ROZPOCZNIJ Z WIREX

6. Cryptonit

Cryptonit umożliwia kupowanie Bitcoinów przez PayPal poprzez akceptowanie wpłat z kont PayPal. Opłata depozytowa jest dość wysoka i wynosi 9,8%, podczas gdy handel jest bezpłatny. Witryna ma rygorystyczny proces weryfikacji. Będziesz musiał przesłać zeskanowaną kopię dowodu osobistego, weryfikację adresu i selfie z dokumentami.

Jak to działa?

Zarejestruj swoje konto, przesyłając wszystkie wymienione dokumenty w ramach procesu weryfikacji. Następnie wpłać USD, klikając kartę „Finanse”. Na koniec wprowadź kwotę, którą chcesz kupić Bitcoiny i wybierz PayPal, aby zakończyć proces.

ROZPOCZNIJ Z CRYPTONIT

7. eToro

Logo etoroeToro to platforma, która umożliwia kupowanie Bitcoinów przez PayPal, ale nie pozwala na wypłacanie lub wysyłanie Bitcoinów do innych osób. Możesz sprzedawać Bitcoiny tylko za waluty fiducjarne. Niestety ta usługa nie jest dostępna dla mieszkańców USA. Witryna oferuje różne tryby płatności za niewielką opłatą. Cóż, użytkownicy są obciążani opłatą za wypłatę w wysokości 25 USD przez witrynę wraz z opłatą za konwersję w innych walutach. Konta nieaktywne przez 12 miesięcy będą podlegać miesięcznej opłacie w wysokości 5 USD. Witryna stosuje również limity transakcji. Na wypłatę nałożony jest limit w wysokości 50 USD, podczas gdy zweryfikowany użytkownik może wpłacić do 10000 USD miesięcznie na swoje konto. Limity depozytów PayPal obejmują minimalny pojedynczy depozyt (50 USD), maksymalny pojedynczy depozyt (5000 USD) i maksymalny limit depozytu miesięcznie (10000 USD).

eToro dba również o bezpieczeństwo użytkowników, umożliwiając uwierzytelnianie dwuskładnikowe i szyfrowanie SSL. Witryna oferuje również kompleksową obsługę klienta.

Jak to działa?

Najpierw zaloguj się do serwisu i zarejestruj swoje konto. Następnie połącz swoje konto PayPal z kontem eToro i możesz zacząć.

ROZPOCZNIJ Z ETORO

8. VirWox [teraz zamknięte]

virvoxVirWox to swoista mieszanka na rynku kryptowalut, początkowo założona w celu handlu Second Life Lindens (SLL) i innymi walutami wirtualnymi w roku 2007. Ta austriacka giełda początkowo rozpoczęła handel wirtualnymi walutami używanymi do gier. Witryna ma ponad 740 tys. Zarejestrowanych użytkowników. VirWox jest jedną z najpopularniejszych witryn oferujących PayPal jako główny sposób płatności.

Obsługiwane kraje

Ta najstarsza giełda jest dostępna na całym świecie.

Jak to działa?

Utworzenie konta na VirWox jest całkowicie darmowe i pamiętaj, że nie możesz kupować Bitcoinów bezpośrednio za pomocą PayPal na VirWox. Najpierw będziesz musiał kupić Linden Dollars, a następnie wymienić je na Bitcoiny. Proces kupowania Bitcoinów za pomocą PayPal na VirWox jest prosty i został wyjaśniony poniżej.

Najpierw utwórz konto, klikając opcję „Jeszcze nie zarejestrowany?”. Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych osobowych. Po wprowadzeniu danych otrzymasz wiadomość e-mail z hasłem. Musisz zalogować się do serwisu za pomocą tego hasła. Przesłane hasło ma charakter tymczasowy i konieczna jest jego zmiana w ciągu 24 godzin. Jeśli hasło nie zostanie zmienione w określonym czasie, Twoje konto zostanie usunięte. Hasło można zmienić, klikając opcję „zmień ustawienia”. Po utworzeniu nowego hasła możesz dokonać wpłaty z PayPal, klikając opcję „Wpłata”. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić, i kliknij opcję „Zapłać przez PayPal”.

Następnie musisz zalogować się do PayPal, a kwota wpłaty zostanie wyświetlona. Wyświetlana kwota będzie nieco niższa niż kwota wprowadzona z powodu opłaty nałożonej przez VirWox. Kolejne kroki obejmują zakup Lindens Second Life w zamian za walutę fiducjarną. Będziesz musiał sprzedać USD / EUR obecny na koncie PayPal, aby kupić SLL. otrzymasz SLL w zamian za swoją walutę fiducjarną i sfinalizujesz zamówienie. Następnie wybierz „BTC / SLL” na lewym pasku bocznym, aby otrzymać Bitcoiny w zamian za SLL. Proces jest podobny i prosty. Musisz wpisać ilość Bitcoinów, które chcesz kupić i kliknąć „Dalej”. Jeśli proces się powiedzie, zobaczysz saldo w Bitcoin w lewym górnym rogu.

Prywatność

VirWox szanuje anonimowy charakter Bitcoinów i nie prosi swoich użytkowników o weryfikację.

Bezpieczeństwo

Witryna twierdzi, że nie udostępnia danych użytkownika stronom trzecim. VirWox jest częścią Virtual World Services Gmbh i działa na protokole HTTPS, który zabezpiecza wszystkie dane użytkownika. Witryna przestrzega rygorystycznych zasad ostrzegawczych, co skutkuje częstym blokowaniem i zawieszaniem kont. Na stronie nie są przechowywane nawet dane karty kredytowej.

Opłaty i limity

Ponieważ witryna nie została pierwotnie założona w celu kupowania bitcoinów za pośrednictwem Paypal, konwersja dolarów Linden na zakup Bitcoinów przez PayPal może nieznacznie obciążyć Cię dodatkową opłatą. Niektórzy użytkownicy są gotowi zapłacić wysoką kwotę, ponieważ nie ma większej konkurencji, jeśli chodzi o wspieranie PayPal w zakupie Bitcoinów.

Nie jest pobierana żadna opłata w zamian za Bitcoiny, a także za korzystanie z terminala PayPal My Virtual Community, a środki są dostępne w ciągu dwóch godzin. Środki są natychmiast dostępne za pomocą czeku PayPal Express Check z opłatą (0,35 EUR, 3,4%). Płatność kartą kredytową / debetową spowoduje naliczenie opłaty (0,29 GBP 3,5%, 0,49 USD 3,5%, 0,96 EUR 3,5%) za pomocą środków natychmiastowych. OKPAY jest bezpłatny. Umiejętność będzie Cię kosztować opłatę (0,29 GBP 3,5%, 0,49 USD 3,5%, 0,96 EUR 3,5%) z natychmiastowym funduszem. Paysafecard obciąży Cię 20%, a środki są natychmiast dostępne. Sofortbanking obciąży Cię 2,5% natychmiastowymi środkami.

PayPal pobierze opłatę w wysokości 1 EUR plus 2% za każdą wypłatę. Wymiana Bitcoin będzie Cię kosztować 0,002 BTC. Skrill, przelew bankowy kosztuje 1 EUR za wypłatę.

Konta nieaktywne przez 12 miesięcy będą obciążane opłatą w wysokości 2 USD miesięcznie.

Korzystanie z PayPal do kupowania Bitcoinów podlega pewnym ograniczeniom. Twój depozyt zostanie ograniczony do 90 $ po założeniu konta. Poniżej wyjaśniono limity handlowe w systemie PayPal i Skrill.

Limity zależą od liczby aktywnych dni od momentu zarejestrowania się. Limity są stosowane na czterech poziomach.

Poziom 0 – możesz od razu handlować do 90 EUR; 270 EUR.

Poziom 1 – po 10 dniach możesz handlować do 120 EUR; 900 EUR.

Poziom 2 – po 45 dniach możesz handlować do 200 EUR; 2000 EUR.

Poziom 3 – po 90 dniach możesz handlować do 400 EUR; 4000 EUR.

Poziom 4 – na życzenie możesz handlować do 1000 EUR; 10.000 EUR.

Pierwszy limit liczony jest na 24 godziny, a drugi limit na 30 dni. Za pomocą prostego przelicznika walut można sprawdzić limity w walutach fiducjarnych (USD, GBP i CHF).

Obsługa klienta

Obsługa klienta obejmuje stronę z często zadawanymi pytaniami, która zawiera odpowiedzi na większość pytań. Cóż, obsługa klienta powinna zostać ulepszona.

Plusy

VirWox to jedna z najstarszych giełd z ponad 740 000 użytkowników na całym świecie. Witryna obsługuje szeroką gamę metod płatności za zakup Bitcoinów i nie wymaga obowiązkowego depozytu na zakup Bitcoinów. Proces handlu jest prosty dzięki natychmiastowym transakcjom.

Cons

Zakup Bitcoinów za pośrednictwem tej witryny po raz pierwszy może zająć trochę czasu. Obsługa klienta jest kiepska i wymaga aktualizacji. Kursy wymiany na VirWox są nieco wysokie.

ROZPOCZNIJ Z VIRWOX

Chroń swoje Bitcoiny za pomocą tych metod

Mimo że możesz przechowywać swoje Bitcoiny online na stronie, konieczne jest posiadanie portfela Bitcoin. Sprawdź oceny witryny przed zakupem Bitcoinów z dowolnej witryny. Sprawdź sekcję opinii sprzedawcy, gdy handlujesz w witrynach wymiany peer-to-peer. Zdobądź zabezpieczony portfel Bitcoin, taki jak Ledger Nano S, TREZOR, KeepKey i wiele innych dostępnych na rynku.

Wniosek

W tym artykule możesz zobaczyć, że różne platformy umożliwiają użytkownikom kupowanie Bitcoinów przez PayPal w bezpieczny sposób, zmniejszając ryzyko obciążeń zwrotnych. Niektóre platformy sprzedają Bitcoiny po wyższej cenie, podczas gdy inne po kursie rynkowym. Cóż, przejrzeliśmy najlepsze strony do kupowania Bitcoinów przez PayPal i to od Ciebie zależy, czy wybierzesz wygodną metodę i od razu w nią wskoczysz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner