Kup Bitcoin za pomocą kart podarunkowych 2021 – Recenzja najlepszych opcji

1. LocalBitcoins 2. Paxful 3. LocalCryptos
LocalBitcoins.com-logo paxful
ZACZYNAJ! ZACZYNAJ! ZACZYNAJ!

Bitcoiny zostały stworzone, aby ułatwić nam życie. Są reklamowani jako kolejna wielka rewolucja na świecie i od teraz z pewnością działają zgodnie z oczekiwaniami. Po początkowym niepowodzeniu w spełnianiu całego szumu Bitcoiny triumfalnie powróciły w 2014 roku. Potem były nie do powstrzymania. Zburzyli rekordy z lewej, prawej i ze środka i wkrótce stali się jedyną walutą, w którą wszyscy chcieli inwestować. Niektóre strony internetowe pozwalały nawet użytkownikom kupować bitcoiny za pomocą kart podarunkowych.

Sektor inwestycyjny rozkwitł jak wszystko po szalonym wzroście popularności Bitcoina, a sektor finansowy przeszedł kilka poważnych zmian. Kilka wiodących korporacji i ich liderzy odnotowali, że Bitcoin odegra ogromną rolę w przyszłości i prędzej czy później będzie jedyną centralną walutą świata. To były wielkie słowa pochodzące od wielkich ludzi. Ale ponieważ były w kontekście Bitcoin, nikt ich nie kwestionował.

Bezprecedensowa popularność Bitcoina trwa do dziś i jest w rzeczywistości odpowiedzialna za duży impuls, którego obecnie doświadcza branża kryptowalut. Kryptowaluty nie są nowe, w rzeczywistości istnieją już od dłuższego czasu. Jednak dopiero niedawno otrzymali taką sławę, na jaką zasługują, i wszystko to zawdzięczają Bitcoinowi.

Ale w przypadku czegoś, co zostało wyraźnie stworzone, aby ułatwić nam życie, z pewnością zakup Bitcoinów może być dość trudny. Jasne, są wszędzie i dosłownie mamy setki kanałów, przez które możemy skutecznie kupować Bitcoiny, a jednak ogólna procedura i najlepsze dopasowanie wielu nadal nie są czymś, co większość ludzi jest jasna. Jest to wyraźna potrzeba chwili, aby uzyskać jaśniejszy obraz tego, co jest najlepszym środkiem do kupowania bitcoinów, łatwym i wygodnym, a jednocześnie niewymagającym dużych opłat.

W tym artykule staramy się zbadać jedną z mniej znanych metod kupowania Bitcoinów, czyli za pomocą kart podarunkowych. Najpierw przedstawimy Ci małe wprowadzenie do sprawy, a następnie wyjaśnimy, dlaczego kupowanie Bitcoinów za pomocą kart podarunkowych jest świetne. Następnie podajemy procedurę, której możesz użyć do kupowania Bitcoinów za pomocą kart podarunkowych, a na koniec wymieniamy różne usługi lub platformy, które pozwolą ci to zrobić, wraz z odpowiednimi zaletami i wadami każdej z nich. W rzeczywistości jest wiele do omówienia, więc po prostu zanurzmy się.

Karty podarunkowe Bitcoin

Karta podarunkowa Bitcoin to rodzaj ogólnego terminu. Obejmuje wymianę kart podarunkowych na Bitcoiny i odwrotnie. W tym artykule skupimy się tylko na tym pierwszym, czyli wymianie kart podarunkowych na Bitcoiny. Jednak, żebyś wiedział, w rzeczywistości możesz kupić swoją ulubioną kartę podarunkową, czy to na Amazon, czy w Coffee Shop, wymieniając ją na Bitcoiny. Zgadza się, możesz kup Bitcoin za pomocą karty podarunkowej Amazon.

Karta podarunkowa Bitcoin może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla wielu zmartwionych użytkowników. Dla każdego, kto uważa kupowanie Bitcoinów z tych giełd za kłopot, zawsze może wybrać tę zgrabną metodę i mieć natychmiastowy dostęp do Bitcoinów. Stały napływ przepisów przez rząd Stanów Zjednoczonych w połączeniu z brakiem wykonalnych i wygodnych międzynarodowych opcji zakupu tylko pogorszył sytuację. Ale dzięki metodzie kart podarunkowych po prostu omijasz wszystkie te ograniczenia i uzyskujesz bezpośredni dostęp do swoich monet. A wszystko, co musisz stracić, to kilka kart podarunkowych. Możesz na przykład, kup Bitcoin za pomocą karty podarunkowej Walmart. Wspaniałe jest to, że na giełdzie działają karty podarunkowe od prawie wszystkich sprzedawców. Nie ma znaczenia, czy pochodzą z Amazon, eBay czy Bread Panera, wszystko będzie działać. W rzeczywistości nawet karty podarunkowe Master Card lub Visa będą działać równie dobrze i pozwolą Ci łatwo kupić Bitcoiny.

Wszystko, co musisz wiedzieć o kupowaniu bitcoinów za pomocą kart podarunkowych

Jeśli masz zamiar kup Bitcoin za pomocą karty podarunkowej Visa, lub jakąkolwiek inną kartę podarunkową, pierwszym krokiem jest oczywiście zdobycie tych kart podarunkowych. Możesz je kupić u każdego z wielu sprzedawców, którzy je sprzedają. Aby zainicjować transakcję, w większości przypadków pierwszą rzeczą, o którą prosi sprzedawca, jest zdjęcie rewersu karty, na którym wyraźnie wymieniony jest rzeczywisty kod karty podarunkowej. Będą również wymagać otrzymania karty podarunkowej, którą musiałeś otrzymać w momencie zakupu. Co ciekawe, niektórzy sprzedawcy mogą nawet akceptować e-kody lub po prostu kody kuponów, które otrzymujesz online, więc prawdopodobnie możesz ich również użyć.

Teraz porozmawiamy o usługach giełdowych lub platformach, które faktycznie pozwolą Ci na dokonanie takiej transakcji. Dla Twojej wygody przeszukaliśmy Internet w poszukiwaniu platform kryptowalutowych i usług wymiany oraz zaczęliśmy skupiać się na tych, które umożliwiały wymianę kart podarunkowych na Bitcoiny.

Chociaż takich usług jest niewiele, udało nam się stworzyć dwie takie platformy, które nie tylko spełniają nasze wymagania, ale są jednocześnie wygodne i przyjazne dla użytkownika. Były LocalBitcoins i Paxful. Więc następnym krokiem w tej procedurze jest oczywiście utworzenie konta na jednej z tych witryn. Przeczytaj trochę o obu z nich, abyś mógł wybrać dla siebie ten, który najbardziej Ci odpowiada. Teraz sam proces rejestracji na obu tych stronach jest dość prosty i zajmuje bardzo mało czasu.

Teraz, aby rozpocząć handel, musisz przeprowadzić wyszukiwanie w wybranej przez siebie witrynie internetowej pod kątem sprzedawców, którzy faktycznie akceptują karty podarunkowe. Gdy to zrobisz, zostanie wyświetlona lista sprzedawców, z których musisz wybrać jednego. Zapoznaj się z ich ofertą handlową i ceną, jaką są skłonni przyjąć, abyś mógł podjąć świadomą decyzję dotyczącą bestsellera odpowiadającego Twoim potrzebom..

Po znalezieniu idealnego sprzedawcy kliknij, aby rozpocząć transakcję. Jak tylko to zrobisz, Bitcoiny z konta sprzedawcy zostaną natychmiast obciążone i umieszczone w depozycie. W ten sposób będziesz wiedział, że podanie sprzedawcy informacji o karcie podarunkowej jest bezpieczne. Podobnie, jeśli posiadasz e-kod do karty podarunkowej, wystarczy poszukać sprzedawcy, który akceptuje taki e-kod, a następnie wykonać wszystkie powyższe instrukcje, aby dokonać płatności..

Teraz to, co pozostało, to przeprowadzenie transakcji. Gdy tylko sprzedawca otrzyma informacje o karcie podarunkowej i sprawdzi jej ważność, natychmiast zwolni monety z depozytu. Gdy to zrobią, monety zostaną przelane na Twoje konto osobiste. Będą dostępne w Twoim portfelu, jeśli zdecydujesz się połączyć jedną z nich, lub w dowolnej witrynie internetowej, na której zdecydowałeś się przeprowadzić transakcję.


I to wszystko, wszystko gotowe i masz teraz dostęp do swoich własnych Bitcoinów, a wszystko to w zamian za kartę podarunkową. Jedną rzeczą, którą najlepiej zrobić przed wyjściem, jest pozostawienie jakiejś opinii na temat sprzedawcy na stronie internetowej, aby przyszli kupujący mogli skorzystać z Twojego doświadczenia, niezależnie od tego, czy było ono pozytywne, czy negatywne. Następnie możesz w końcu odwiedzić swój portfel, aby sprawdzić nowe saldo Bitcoinów, które z pewnością zostanie zaktualizowane po ostatniej transakcji.

Metoda ta wielokrotnie okazała się prosta i szybka, a najlepsze jest to, że nie wymaga ona od kupującego udostępniania jakichkolwiek danych osobowych nieznajomym w Internecie, takich jak dane karty debetowej lub kredytowej. A jeszcze lepszy jest fakt, że cała transakcja została zakończona w mniej niż jeden dzień i nie zajęła kilku dni, jak to zwykle bywa w przypadku niektórych transakcji kartą kredytową.

Bezpieczeństwo jest ważne

Pamiętaj, że chociaż LocalBitcoins i Paxful są szeroko używanymi, szanowanymi i godnymi zaufania witrynami same w sobie, nie mogą ręczyć za każdego sprzedawcę lub użytkownika na swojej platformie. Istnieją pewne decyzje, które kupujący muszą podjąć samodzielnie, ponieważ strona internetowa praktycznie nie jest w stanie przeprowadzić weryfikacji każdego sprzedawcy, który rejestruje się na swojej platformie. Nie każdy sprzedawca może być równie szanowany lub godny zaufania, a tego rozróżnienia musi dokonać sam kupujący. Aby być bezpiecznym i potencjalnie wolnym od wszelkiego rodzaju oszustw, oto kilka ciekawostek, które możesz śledzić, które na dłuższą metę mogą okazać się bardzo przydatne, gdyby ktoś próbował cię oszukać.

Upewnij się, że wykonujesz zrzuty ekranu swojej transakcji i procesu zakupu na różnych etapach, aby mieć zapisany zapis tego, jak i kiedy miała miejsce transakcja. Każdy szczegół, który prześlesz na stronę internetową, może okazać się krytyczny i ważny. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, należy dobrze rejestrować wszelkie informacje przesłane do witryny internetowej i chronić swoje dane osobowe tak bardzo, jak to tylko możliwe. Dopóki nie jest to absolutnie konieczne, nie ujawniaj swoich informacji.

Pamiętaj, że ostatnią rzeczą, jakiej możesz chcieć, jest po prostu utrata pieniędzy. Nie chcesz kup Bitcoin za pomocą karty podarunkowej Vanilla Visa, a nawet nie dostaniesz w zamian żadnych Bitcoinów.

Oceny opinii są krytyczne i ważne. Niestety większość z nas uważa je za niepotrzebne i nie sprawdza ich podczas inicjowania transakcji. Poświęć trochę czasu na dokładne przyjrzenie się ocenom sprzedawcy w opinii i sprawdź, co inni kupujący mają do powiedzenia na jego temat. Jeśli jest więcej negatywnych komentarzy niż pozytywnych, wiesz, że nie jest on dla Ciebie idealnym sprzedawcą. Innym sposobem rękojmi za wiarygodność sprzedawcy jest przejrzenie jego informacji zawartych w witrynie internetowej, a następnie sprawdzenie, czy podane informacje zostały zweryfikowane przez samą witrynę. Jeśli tak, są szanse, że sprzedawca jest autentyczny i szczerze chce sprzedawać Bitcoiny na platformie, podczas gdy w przypadku niezweryfikowanych sprzedawców nigdy nie można naprawdę powiedzieć.

Nawiąż stałą komunikację ze sprzedawcą, zanim dokonasz płatności od końca. Nie musisz zagłębiać się w dane osobowe, ale przynajmniej staraj się utrzymywać stosunki zawodowe, które ułatwią Ci zadawanie pytań z Twojej strony w celu dalszego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości związanych z transakcją. Pamiętaj, aby zadać właściwe pytania i zrób to, zanim podasz szczegóły swojej karty podarunkowej. Nie zalecamy kontynuowania transakcji z wyprzedzeniem, chyba że poczujesz się absolutnie komfortowo ze sprzedawcą i ogólnie z handlem.

Jedną z głównych elastyczności, którą Ty jako kupujący masz w swoich rękach, jest możliwość anulowania transakcji w dowolnym momencie. Jeśli w dowolnym momencie w trakcie transakcji poczujesz, że możesz zostać oszukany lub istnieje pewne ryzyko związane z transakcją, możesz natychmiast anulować transakcję od końca, a wszystkie procesy zostałyby natychmiast przerwane.

Z tą alternatywą wiąże się jednak jedno istotne ryzyko, o którym należy pamiętać. Jeśli zdarzy ci się anulować transakcję w dowolnym momencie po przekazaniu sprzedawcy szczegółów karty podarunkowej, zasadniczo dajesz mu upoważnienie do korzystania z karty podarunkowej i pobieranie środków, nawet nie zwracając żadnych bitcoinów w zamian. Jeśli anulowanie musi nastąpić, upewnij się, że to zrobisz, zanim podasz szczegóły swojej karty podarunkowej.

Teraz, gdy przedstawiliśmy fakty i procesy związane z kartami podarunkowymi Bitcoin, a także wymieniliśmy środki bezpieczeństwa, na które możesz potencjalnie pozwolić sobie, aby upewnić się, że zdrowa transakcja odbywa się bez wpadania w kłopoty lub oszukiwania, nadszedł czas wymienić miejsca, które faktycznie rozdają lub sprzedają takie karty podarunkowe Bitcoin, abyś nie musiał tracić czasu na ich szukanie. Pamiętaj, że te miejsca dogodnie Ci na to pozwolą kup Bitcoin za pomocą karty podarunkowej iTunes lub jakąkolwiek inną kartę podarunkową, którą posiadasz.

Będziemy przeglądać miejsca, które sprzedają te karty podarunkowe Bitcoin po najniższych cenach. W rzeczywistości można kupić karty podarunkowe po niższych wartościach niż ich rzeczywiste wartości, a my poprowadzimy Cię do miejsc, które mogą w tym pomóc.

Kup Bitcoin za pomocą kart podarunkowych 2021: Najlepsze giełdy

1. LocalBitcoins.com

Podczas gdy LocalBitcoins jest gigantyczną społecznością, stanowi również pewne ryzyko dla kupujących, ponieważ jest to rynek peer-to-peer. Chociaż ogromna społeczność jest wspaniałą funkcją, z którą można się połączyć, sama stwarza problemy. To z pewnością zapewnia łatwy sposób na zakup bitcoinów za pomocą karty podarunkowej visa.

W przypadku dużej liczby użytkowników istnieje większe ryzyko ukrytych oszustw lub nieuczciwych schematów, których jedynym celem jest wyłudzenie pieniędzy. Jednak z drugiej strony, LocalBitcoins ma funkcję, której zwykle nie ma w innych usługach wymiany, a mianowicie umożliwia zarówno kupowanie, jak i sprzedaż takich kart podarunkowych..

ROZPOCZNIJ Z LOCALBITCOINS

2. Paxful

Paxful Bitcoin z kartą podarunkową

Jeśli szukasz karty podarunkowej z wizą bitcoin, Paxful jest właściwą opcją. Paxful ma słodką funkcję ponad 300 metod płatności do wyboru, w tym załadowanych kart podarunkowych, co czyni go jedną z najbardziej wyjątkowych platform na tej liście.

Poza tym, oprócz LocalBitcoins, jest to jedyna platforma, która oferuje zarówno opcje kupna, jak i sprzedaży, co jest kolejną wspaniałą funkcją samą w sobie.

Jednak z drugiej strony, ponieważ Paxful jest rynkiem peer-to-peer, należy uważać na oszustów lub spamerów.

ROZPOCZNIJ Z PAXFUL

3. LocalCryptos

Lokalne bitcoiny kryptowalut z kartami podarunkowymi

Możesz używać LocalCryptos jako bezpiecznej platformy do handlu Bitcoinami w zamian za karty podarunkowe. LocalBitcoins umożliwia bezpośrednią komunikację ze sprzedawcą i oferuje szeroką gamę metod płatności. Zapewnia również wbudowany depozyt, aby zapewnić lepsze bezpieczeństwo obu zaangażowanym stronom. 

Rejestracja i handel na LocalCryptos jest bardzo łatwy, a ten rynek peer-to-peer oferuje blisko 40 metod płatności do handlu w prawie 130 krajach. Zastanawiasz się, jak kupić Bitcoiny na karty podarunkowe? Nie martw się, ponieważ jest to dość proste.

Kupowanie bitcoinów za karty podarunkowe na LocalCryptos

Utwórz konto na LocalCryptos. Rejestracja jest prostym procesem, a konto i darmowy portfel otrzymujesz natychmiast. 

Gdy to zrobisz, wyszukaj transakcje, które pasują do twoich wymagań. Wybierz karty podarunkowe jako metodę płatności i przeczytaj warunki i zasady przed przystąpieniem do transakcji. 

Obsługa klienta LocalCryptos

LocalCryptos oferuje całodobową obsługę klienta. Można to osiągnąć wieloma kanałami, za pośrednictwem strony internetowej, poczty e-mail i kanałów społecznościowych na Twitterze i Telegramie. Poza tym ich obszerna baza FAQ zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Upewnij się, że odpowiadasz i zadajesz pytania prawdziwym przedstawicielom i nigdy nie ujawniasz swoich danych osobowych.

ROZPOCZNIJ Z LOCALCRYPTOS

4. eGifter.com

E gifterJak sama nazwa wskazuje, eGifter to portal internetowy do kupowania kart podarunkowych do różnych usług i platform internetowych. eGifter posiada unikalny system punktów, który odegrał znaczącą rolę w rosnącej popularności usługi.

Za każdym razem, gdy zakup zostanie zakończony na platformie, konto odpowiedniego kupującego zostanie zasilone kilkoma punktami w zależności od całkowitej wartości transakcji. Punkty te są następnie gromadzone, a następnie wykorzystywane jako rabat przy kolejnym zakupie kupującego. Jeśli chcesz zamienić swoją kartę podarunkową na bitcoiny, możesz skorzystać z tej strony.

Nie ma dodatkowej opłaty za zakup kart podarunkowych Bitcoin. Inną całkiem intuicyjną i unikalną funkcją, którą eGifter zdołał zaimplementować, a której jeszcze nie znaleźliśmy na żadnej innej platformie internetowej, jest inicjatywa grupowego prezentowania. Zgodnie z tym planem kupujący może utworzyć projekt prezentów grupowych, a wszyscy członkowie grupy muszą następnie przyczynić się do osiągnięcia rzeczywistej wartości karty podarunkowej, która została wybrana wspólnie przez grupę.

Dodatkowo eGifter pozwala na różne metody płatności, zaspokajając potrzeby szerokiego grona odbiorców. Ludzie mogą faktycznie wybierać spośród VISA, Bitcoin, American Express, MasterCard, Paypal i Discover, aby dokończyć płatność. Tak szeroki wachlarz metod płatności rzadko występuje na jednej giełdzie i zapewnia użytkownikom całkiem satysfakcjonujące wrażenia. Jednak jedyną cechą, którą naprawdę zachwyciliśmy na tej platformie, był fakt, że faktycznie zapisują dla Ciebie karty podarunkowe. W ten sposób, nawet jeśli zgubisz kartę podarunkową lub zapomnisz znajdującego się na niej kodu, zawsze możesz wrócić do portalu i go sprawdzić.

Jednak nawet usługa tego kalibru nie jest pozbawiona kilku własnych wad. Po pierwsze, chociaż eGifter oferuje szeroką gamę kart podarunkowych do rozważenia, ich liczba jest nadal mniejsza niż tych oferowanych przez Gyft. Po drugie, jednym z głównych obszarów, w których wydaje się, że eGifter wydaje się nie mieć, jest to, że nie mają możliwości sprzedaży kart podarunkowych za Bitcoiny i tylko na odwrót.

ROZPOCZNIJ Z EGIFTEREM

5. YesToBitcoins.com

yestobitcoinsPrzy tak szerokiej gamie usług dostępnych obecnie przy zakupie kart podarunkowych online, trzeba naprawdę poczuć potrzebę usługi, która nie wymaga podania danych osobowych ani jakiejkolwiek inwestycji przed zainicjowaniem transakcji. Podczas gdy większość innych usług prosi użytkowników o zarejestrowanie się w portalu w celu pomyślnej transakcji, YesToBitcoins nie stawia takiego żądania. Możesz nawet kupić Visa Gift Card z Bitcoinem na tej stronie.

Pozwala na transakcje bez rejestracji, a nawet oferuje karty podarunkowe Amazon i kupony na karty kredytowe. Jednak w momencie pisania tego artykułu stwierdziliśmy, że portal prezentuje obecnie bardzo selektywną kolekcję kart podarunkowych, co może być utrapieniem dla osób poszukujących przyzwoitego wyboru do wyboru. Ponadto, podobnie jak eGifter, YesToBitcoins również nie pozwala obecnie na sprzedaż kart podarunkowych za Bitcoiny.

ROZPOCZNIJ Z YESTOBITCOINS

6. CoinCards.ca

zbiegi okolicznościCoinCards jest wyjątkowy w tym sensie, że oferuje karty upominkowe Bitcoin stworzone specjalnie dla Kanadyjczyków, a także obsługuje ponad stu kanadyjskich sprzedawców detalicznych. To ponad sto powodów do radości dla kanadyjskich klientów. Ponadto platforma szybko zyskuje popularność i popularność ze względu na świetne kursy wymiany.

Jednak, jak zawsze, dobre są również złe wieści. Na początek, CoinCards są obecnie dostępne tylko dla mieszkańców Kanady. Reszta świata być może będzie musiała cierpliwie czekać naprawdę długo, zanim planuje rozwinąć swój biznes. Po drugie, podobnie jak inne, CoinCards nie oferuje obecnie sprzedaży kart podarunkowych za Bitcoiny. Dlatego nie ma możliwości zakupu bitcoinów z wizą waniliową, jeśli nie jesteś z Kanady.

ZACZNIJ Z KARTAMI MONETOWYMI

7. Gyft.com

gyftTak się składa, że ​​Gyft wyróżnia się tak bardzo pożądanym wyróżnieniem, że jest platformą z najszerszą dostępną liczbą sprzedawców detalicznych. Jego wyjątkowa marka funkcji sprawia, że ​​jest to prawdopodobnie najpopularniejsza opcja na tej liście kup Bitcoin za pomocą karty podarunkowej. Nie tylko sprzedawców detalicznych mają ich pod dostatkiem, ale także metod płatności. Gyft oferuje obecnie MasterCard, Discover, American Express, VISA, Bitcoin, kup bitcoin z wizą waniliową, kup bitcoin z wizą waniliową, ApplePay, Paypal i inne opcje płatności do wyboru.

Dodatkowo oni również zapisują Twoją kartę podarunkową na samej platformie, dzięki czemu klient nigdy jej nie straci, nawet jeśli zapomnisz kodu. Jednak nawet Gyft nie jest pozbawiony pewnych wad. Obecnie Gyft jest dostępny tylko dla obywateli Ameryki, co jest kłopotliwe dla reszty świata, ponieważ jeśli potrzebują dostępu do jego usług; muszą jakoś zmienić swój adres IP. Ponadto Gyft nawet nie oferuje sprzedaży kart podarunkowych za Bitcoiny.

ZACZNIJ Z GYFT

Jaki jest najlepszy sposób na zakup Bitcoinów za pomocą Karty Podarunkowej?

Mamy nadzieję, że ten artykuł dał Ci kilka opcji zakupu bitcoinów za pomocą karty podarunkowej Visa. Jeśli nadal nie masz pewności co do konwersji bitcoinów na kartę podarunkową, napisz komentarz, a my postaramy się jak najlepiej pomóc.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map