Najlepsze karty debetowe Bitcoin 2021 – Lista najlepszych

1. CryptoPay 2. Xapo 3. WireX
karta debetowa wirex bitcoin
ZACZYNAJ! ZACZYNAJ! ZACZYNAJ!

karta kredytowaZachwalane jako waluta przyszłości, Bitcoiny naprawdę szturmem podbiły świat w niedawnej przeszłości. Z ich fenomenalnym wzrostem potęgi i skandalicznym tempem wzrostu, globalna populacja była w pewnym sensie zmuszona do siedzenia i zwracania uwagi na najnowszego gracza na rynku walutowym. Nawet dziś wydaje się, że światowa dominacja Bitcoinów jest daleka od zakończenia. Ich popularność stale rośnie, ponieważ coraz więcej osób zaczyna z nimi kupować i dokonywać transakcji. A jednak, tak jak w przypadku każdego nowego przedsięwzięcia, kilka problemów na drodze musi się wydarzyć.

Bitcoiny również są przeznaczone na napotkanie znacznej części własnych przeszkód. Jedną z najbardziej palących spraw jest obecnie dla nich niedostępność skutecznych i wygodnych bram płatniczych, za pomocą których można płacić za usługi za pomocą Bitcoinów. Chociaż liczba sprzedawców, którzy chętnie akceptują Bitcoiny jako formę płatności, stale rośnie, istnieje niepokojąco krótka liczba kanałów, przez które klient może faktycznie dokonać płatności..

Karty debetowe dla Bitcoinów

Ale wszystko to wkrótce się zmieni, ponieważ są ludzie, którzy pracują dzień i noc, aby upewnić się, że możesz w pełni wykorzystać Bitcoiny. Kilka z tych osób wpadło na genialny pomysł kart debetowych Bitcoin. Karty debetowe Bitcoin są dokładnie tym, na co wyglądają. Podobnie jak karty debetowe, pozwalają posiadaczowi na dokonywanie płatności i zakup produktów lub usług dla siebie, z wyjątkiem tego, że płatności będą dokonywane w Bitcoinach. Karty te są przeznaczone do bezpośredniego dostępu do portfeli Bitcoin i wydobywania z nich monet, które są następnie konwertowane i przesyłane jako prawdziwa waluta na konto finansowe dostawcy, gdy tylko dokonasz zakupu. Proces jest natychmiastowy i dość łatwy do zrozumienia.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze karty debetowej Bitcoin

Jakie są inne zalety korzystania z kart debetowych BTC? Na początek pozwalają ci całkowicie bezgotówkowo, za każdy dokonany zakup możesz zapłacić kartą debetową Bitcoin, niezależnie od tego, czy sprzedawca akceptuje Bitcoiny, czy nie. Karty debetowe Bitcoin są akceptowane prawie wszędzie, to znaczy każdy sklep lub sprzedawca, który akceptuje płatności kartami debetowymi, z przyjemnością zaakceptuje również płatności kartą debetową Bitcoin.

Nie musisz też martwić się o konwersje, ponieważ gdy tylko dostarczysz Bitcoiny na swoją kartę debetową, przechowuje je jako rzeczywistą walutę na Twoim koncie. Teraz, gdy chcesz dokonać zakupu, wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć kartę na maszynie sprzedawcy, a odpowiednia kwota przeliczona na żądaną walutę jest natychmiastowo zapisywana na koncie dostawcy po jej obciążeniu z Twojego konta.

Dzięki temu transakcje międzynarodowe przestają być uciążliwe. Ilekroć zdecydujesz się wyjechać za granicę, wszystko, co musisz mieć przy sobie, to karta debetowa Bitcoin, a przekonasz się, że dokonywanie płatności w międzynarodowych sklepach i punktach sprzedaży nigdy nie było łatwiejsze.

Ale tak jak są dwie strony monety i yin w każdym yang, tak samo musi być kilka wad tego potencjalnie zmieniającego grę schematu. A jeśli próbujemy Cię pouczyć o żywotności i przydatności tych kart, automatycznie staje się naszym obowiązkiem poinformowanie Cię o tak niewielu wadach, jak są one dostępne.

Jedną z głównych wad całej tej strategii jest centralizacja. Aby uzyskać dostęp do Bitcoinów za pośrednictwem karty debetowej, musisz najpierw zdeponować monety na koncie firmy obsługującej kartę debetową. Dlatego w zasadzie oddajesz swoje monety firmie zewnętrznej, która może mieć wdrożone odpowiednie środki, aby chronić Twoje Bitcoiny w przypadku naruszenia bezpieczeństwa..

Z tego samego powodu zaleca się, aby nie doładowywać karty debetowej Bitcoin dużymi pieniędzmi, ale raczej wpłacać tylko tyle monet, ile masz całkowitej pewności, że będziesz później potrzebny do zakupów. W rzeczywistości, gdy tylko zakup zostanie zakończony, a usługi karty nie są już potrzebne, na razie upewnij się, że saldo na karcie osiągnie znikomą kwotę. W ten sposób Twoje monety pozostaną bezpieczne w swoich skarbcach, a nawet jeśli pojawi się problem z bezpieczeństwem, stracisz tylko niewielką część swoich monet.

Dodatkowo, za tak wygodną usługę, nie możesz oczekiwać, że firmy obsługujące karty debetowe nie będą pobierać od Ciebie dodatkowej opłaty w imię wygody lub opłaty za użytkowanie. Z całą pewnością będziesz musiał zapłacić kilka dolarów, jeśli chcesz zarejestrować się w tej usłudze, a także płacić miesięczne czynsze, aby nadal korzystać z tego samego.

Chociaż miesięczne wypożyczenia można uniknąć, jeśli zdecydujesz się przeprowadzić trochę badań na temat różnych firm, które wydają karty debetowe dla Bitcoinów, ponieważ nie wszystkie z nich pobierają takie opłaty. Z drugiej strony, ponieważ istnieje wiele firm obsługujących karty debetowe Bitcoin, możesz faktycznie porównać opłaty i prowizje różnych firm, a następnie wybrać najlepszy wybór pod względem wartości ekonomicznej i przystępności cenowej.

Teraz, gdy dokładnie zapoznaliśmy się z tajnikami kart debetowych Bitcoin i tym, jak mają one ułatwiać nam życie, warto przyjrzeć się niektórym głównym graczom w branży, to znaczy trochę zwiedzanie różnych firm, które obecnie wydają takie karty. Przeanalizujemy każdy z nich i spróbujemy ocenić wykonalność oferowanych przez nie usług, a także przeanalizujemy zalety i wady każdego z nich, abyś mógł sam zdecydować, która z nich jest najlepsza Karta debetowa Bitcoin.

Top 5 najlepszych kart debetowych Bitcoin 2021

1. Cryptopay


karta debetowa CryptopayInnym ważnym graczem w tym biznesie jest Crytopay, posiadający zestaw unikalnych funkcji, które wyróżniają go na tle konkurencji i przyciąga wielu klientów. Ta firma oferuje zarówno wirtualne, jak i fizyczne karty debetowe, to znaczy, nawet jeśli chcesz zajmować się Bitcoinami online, za pośrednictwem wirtualnej karty debetowej, Crytopay Ci na to pozwoli.

Jedyną rzeczą, która naprawdę działa w Cryptopay, jest to, że wydają karty debetowe każdemu na świecie, niezależnie od narodowości lub regionu. Ponadto, jak wspomniano wcześniej, opcja wirtualnej karty debetowej jest ogromnym ratunkiem dla wszystkich entuzjastów zakupów online, ponieważ sprawia, że ​​płatności w handlu elektronicznym są tak proste, jak wydawanie gotówki z portfela. Z drugiej strony karta fizyczna jest wyposażona w funkcję bezpieczeństwa „chip and pin”, dzięki czemu jest bezpieczniejsza w użyciu niż Bitpay.

Kolejną korzyścią, jaką możesz zyskać decydując się na Crytopay, jest to, że nie musisz nawet dysponować pełnym identyfikatorem, ponieważ obszerna weryfikacja odbywa się tylko wtedy, gdy zdecydujesz się zarejestrować kartę z rozszerzonymi limitami przeznaczoną do transakcji o dużej wartości.

W tym przypadku karta kosztuje 15 USD i jest dostarczana z bezpłatną wysyłką w dowolne miejsce na świecie. Transakcje bankomatowe kosztują 2,5 USD, a koszty konwersji walut, podobnie jak w przypadku Bitpay, wynoszą 3 USD. Chociaż nic na tym świecie nie jest doskonałe i podobnie jest w przypadku Crytopay, ponieważ ma on kilka własnych anomalii. Karta powoduje, że ponosisz dodatkowe koszty utrzymania w wysokości 1 USD miesięcznie, a za każdym razem, gdy ją doładujesz, musisz ponieść dodatkowy 1% opłaty. Takie koszty utrzymania podnoszą cenę netto usługi o znaczną kwotę, ale jeśli nie przejmujesz się nimi zbytnio, Cryptopay może być dla Ciebie raczej odpowiednią opcją. Ponadto górny limit, jeśli chodzi o doładowanie pieniędzy na kartę, wynosi 2500 USD.

ROZPOCZNIJ Z CRYPTOPAY

2. Xapo

Karta debetowa xapoXapo najlepiej charakteryzuje się dobrą marką, którą firma zbudowała na przestrzeni lat. Renoma i uznanie, jakie udało się zdobyć firmie, są same w sobie świadectwem użyteczności świadczonych przez nią usług. W rzeczywistości Xapo była jedną z pierwszych firm, które faktycznie weszły w biznes kart debetowych Bitcoin, co oznacza, że ​​mają duże doświadczenie w tej dziedzinie i są należycie świadomi sposobu, w jaki te karty muszą być zaprojektowane lub wdrożone.

Oferuje kartę, która jest dość podobna do tej oferowanej przez Bitpay, głównie w tym sensie, że one również nie oferują weryfikacji „chip i pin”. Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie jednym z najpilniejszych problemów lub jeśli nie możesz się doczekać, aby doładować swoją kartę dużymi kwotami pieniędzy, możesz poszukać innych opcji.

Przy koszcie emisji 20 $ i opłacie w wysokości 12 $ pobieranej rocznie, ten z pewnością należy do droższych dostępnych na rynku. Opłata roczna obowiązuje jednak dopiero po pierwszym roku użytkowania. Witryna Xapo twierdzi, że wysyła kartę prawie w dowolne miejsce na świecie, a nieco niepokojącym faktem jest to, że pobierają dodatkową opłatę w przypadku, gdy użytkownik chce zmienić kod PIN karty debetowej. Górny limit przechowywania pieniędzy, tak jak w Cryptopay, wynosi 2500 USD, a jedynymi wadami ich schematu są brak weryfikacji „chip and pin” oraz nieco zbędny system opłat.

ROZPOCZNIJ Z XAPO

3. Wirex

karta debetowa wirex bitcoinWirex istnieje od kilku lat i jest uznawany na całym świecie jako dostawca usług finansowych. Zapewnia portfele kryptowalut, a ostatnio zaczął nawet wydawać karty debetowe VISA za to samo. W rzeczywistości był wcześniej nazwany E-coin, który później został zmieniony na Wirex w 2016 roku.

Jedyną rzeczą, która naprawdę wspiera kampanię tej firmy na rzecz kart, jest ich własna reputacja i wartość marki. Ponieważ mają ugruntowaną pozycję, mają już oddany legion klientów, którzy są gotowi ręczyć za użyteczność swoich usług. Wirex zapewnia nawet obsługę aplikacji, którą można zainstalować i uruchomić zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Po uruchomieniu, aplikacja ta może być używana do wykonywania pewnych funkcji, takich jak doładowywanie karty debetowej, co czyni ją jedną z najwygodniejszych i najbardziej przyjaznych dla użytkownika usług w okolicy..

Karta debetowa, której używają, jest fabrycznie wyposażona w uwierzytelnianie „chip and pin”, co oznacza, że ​​w Wirex bezpieczeństwo nie będzie stanowić większego problemu. Struktura opłat jest porównywalna do wszystkich innych usług związanych z obsługą kart wspomnianych wcześniej, to znaczy 3% opłaty za konwersję w przypadku, gdy zdecydujesz się korzystać z karty na arenie międzynarodowej, 2,5 USD opłaty za bankomat za każdą transakcję dokonaną w bankomacie i ostatecznie 17 USD opłaty za faktyczne wysłanie karty do Ciebie.

Podobnie jak Xapo, Wirex oferuje również wirtualną kartę debetową, na wypadek gdybyś nie był zainteresowany obsługą lub otrzymaniem fizycznego plastikowego modelu karty. Oprócz innych kosztów, o których mowa powyżej, Wirex nakłada na swoich klientów miesięczną opłatę za utrzymanie lub usługę, która ma charakter miesięczny. Podobnie jak Cryptopay, Wirex sprawia, że ​​płacisz dodatkowy 1 $ miesięcznie w imię utrzymania. Wszystkie te koszty razem wzięte sprawiają, że usługi tej firmy są nieco trudniejsze do zniesienia i są bardziej odpowiednie dla klientów, którym nie przeszkadza wydawanie dużych ilości pieniędzy na karcie.

ROZPOCZNIJ Z WIREX

4. Bitpay

Karta debetowa BitpayTak się składa, że ​​Bitpay jest naprawdę dobrze znaną i powszechnie uznaną firmą zajmującą się transakcjami Bitcoin, a karty, które wydają swoim klientom, mają wyjątkową cechę, że są akceptowane na całym świecie. Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, możesz dokonywać płatności i kupować usługi za pomocą karty debetowej Bitpay.

Z drugiej strony karty te mogą być obecnie wydawane tylko obywatelom USA. Jednak plany rozszerzenia biznesu na obywateli innych narodów z pewnością są w toku. Dodatkowo, bezpieczeństwo wydaje się być pewnym problemem dla Bitpay, ponieważ ich karty nie mają uwierzytelniania typu „chip and pin”, co zwykle dodaje podwójną warstwę zabezpieczeń do większości kont bankowych. Oferują Ci ogólną przedpłaconą kartę Visa, którą możesz załadować za pośrednictwem swojego konta Bitpay i wszystko gotowe. Działający w każdym z 50 terytoriów Stanów Zjednoczonych, jedyne, czego potrzebujesz, to posiadanie własnej karty, to dowód tożsamości, adres domowy i ważny numer ubezpieczenia społecznego.

Jeśli chodzi o poniesione koszty, po prostu uiściłeś opłatę rejestracyjną w wysokości 9,95 USD, a karta dotarłaby do Ciebie natychmiast w ciągu tygodnia. Ta dostawa jest bezpłatna, a wszelkie dodatkowe koszty są wliczone w samą opłatę rejestracyjną.

Kolejną ważną informacją, o której musisz wiedzieć, jest to, że Bitpay pobiera opłatę w wysokości 3% w przypadku, gdy planujesz korzystać z karty poza Stanami Zjednoczonymi, w imię kosztów przewalutowania. Transakcje bankomatowe kosztują od 2 do 3 USD, co oznacza, że ​​będziesz musiał zapłacić dodatkowe 2 USD za każdym razem, gdy wypłacasz jakąś kwotę z bankomatu w USA i 3 USD za transakcje w bankomacie poza granicami kraju. Wszelkie inne opłaty transakcyjne są jednak całkowicie wyeliminowane.

ROZPOCZNIJ Z BITPAY

5. Shift

przesuń kartę debetową bitcoinShift twierdzi, że jest pierwszą amerykańską firmą obsługującą karty debetowe, a wydawane przez nią karty są ściśle powiązane z Twoimi kontami Coinbase. Dla tych, którzy nie są tego świadomi, Coinbase jest w rzeczywistości usługą wymiany walut skierowaną zwłaszcza do walut cyfrowych i kryptowalut i obecnie ma siedzibę w San Francisco. Zapewniają klientom wirtualną, ale bezpieczną platformę do kupowania, sprzedawania, przesyłania lub przeprowadzania transakcji w walutach cyfrowych. Łącząc się z takim kontem, Shift sprawia, że ​​transakcje w Bitcoinach oraz płatności za usługi i produkty za pomocą karty debetowej są bardzo łatwe i wygodne.

Jednak w przypadku usługi obsługującej karty debetowe, która twierdzi, że ma siedzibę wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i szczyci się swoją krajową działalnością, Shift w rzeczywistości działa tylko w 45 z pięćdziesięciu stanów USA. Ekspansja jest z pewnością w przygotowaniu i być może pewnego dnia Shift może nawet rozszerzyć się na inne kraje, ale obecnie obsługuje tylko czterdzieści pięć regionów Stanów Zjednoczonych. Ponadto możesz napotkać problemy, nawet jeśli spróbujesz dokonać międzynarodowych zakupów za pomocą karty debetowej Shift, nie dlatego, że możliwości Shift są ograniczone, ale dlatego, że Coinbase, który współpracuje z Shift, nie jest dostępny w wielu krajach.

Chociaż zasięg i dostępność mogą stanowić kilka problemów z tą kartą, koszty z pewnością nie. Shift jest jedną z najbardziej ekonomicznych kart w okolicy, a pobierane opłaty są znacznie niższe w porównaniu do opłat innych firm świadczących podobne usługi. Karta debetowa Shift Bitcoin kosztuje tylko 10 USD za dostawę i produkcję, podczas gdy nie ma absolutnie żadnych zbędnych, rocznych lub miesięcznych opłat. Jednak nie wszystkie koszty są wyeliminowane. Karta pobiera dodatkowe 3 USD za transakcje dokonywane na poziomie międzynarodowym w ramach kosztów przewalutowania oraz 2,5 USD opłaty za każdą transakcję w bankomacie. Ale nawet jeśli zdecydujesz się wziąć pod uwagę wszystkie te koszty, Shift nadal łatwo przewyższa wszystkich głównych dostawców kart debetowych Bitcoin pod względem przystępności cenowej i opłacalności.

ROZPOCZNIJ PŁATNOŚCI ZMIENNE

Wniosek

Jeśli szukasz karty debetowej do zakupów Bitcoin, masz szczęście, ponieważ obecnie dostępnych jest aż siedem różnych firm, w tym wymienione powyżej, które rozdają karty. W tym przeglądzie kart debetowych Bitcoin przeszliśmy przez pięć z tych siedmiu wiodących firm, które handlują takimi kartami i staraliśmy się jak najlepiej poinformować Cię o zaletach i wadach, z którymi możesz się spotkać w przypadku każdej z nich.

Chociaż wciąż znajdują się w początkowej fazie, podążając za wszystkimi trendami rynkowymi i oceniając po rodzaju otrzymywanych odpowiedzi, nie byłoby błędem stwierdzenie, że wkrótce Bitcoiny staną się najbardziej uprzywilejowanymi i najszerzej rozpowszechnionymi. używana waluta na całym świecie. A jeśli tak się stanie, trzeba być gotowym. Samo wybranie dobrej usługi wymiany i poznanie transakcji z Bitcoinami w żaden sposób nie wystarcza, aby osiągnąć etap pełnej kompatybilności i komfortu z kryptowalutą. Aby to osiągnąć, musisz również zainwestować w kartę debetową. Ale wybieraj mądrze, ponieważ opcje są zróżnicowane, a Twoje wymagania dość specyficzne.

Weź pod uwagę wszystko, co chcesz osiągnąć dzięki swojej karcie i pomyśl tylko o tych firmach, które faktycznie zaspokajają te potrzeby. Kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, to fakt, że wybrana karta jest zlokalizowana dla Twojego regionu i może być swobodnie obsługiwana bez żadnych ograniczeń, szczególnie dla obywateli spoza Stanów Zjednoczonych. Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest zestaw kosztów związanych z każdą kartą. Upewnij się, że poświęcisz trochę czasu na zrozumienie, jakiego rodzaju opłaty są na ciebie nakładane i czy są one naprawdę niezbędne. Zwróć uwagę na wszelkie ukryte opłaty i dokonaj porównań między różnymi firmami i oferowanymi przez nie cenami, bo tylko wtedy będziesz w stanie podjąć świadomą decyzję dotyczącą najtańszej, ale wydajnej karty debetowej.

Możesz również przyjrzeć się dwóm pozostałym firmom wydającym karty debetowe i sprawdzić, czy ich usługi są bardziej odpowiednie niż te oferowane przez pięć wymienionych powyżej. Firmy, a mianowicie ANXPRO i CoinsBank, są w dużej mierze podobne do tych, które opisaliśmy w tym artykule, a mimo to mają pewne charakterystyczne cechy, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Podsumowując, wybór karty debetowej dla swojej kryptowaluty, czyli Bitcoinów, nie jest wcale taki skomplikowany. Bez względu na to, ile czasu i energii będzie to wymagać, nie wyda się to zbyt ważne, jeśli porównasz je z łatwością, jaką te karty debetowe wprowadzą w Twoje życie. Więc śmiało, rozważ swoje opcje i wybierz jedną, ponieważ po drugiej stronie czeka cię znacznie prostsze życie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map