Najlepsze sposoby kupowania bitcoinów za pomocą karty kredytowej 2021

Wcześniejsze

1. Coinmama 2. Coinbase 3. CEX.IO
cex.io-square-logo
ZACZYNAJ! ZACZYNAJ! ZACZYNAJ!

karta kredytowaCzy jesteś całkowitym nowicjuszem w handlu bitcoinami i znajdujesz sposób na inwestowanie na tym kwitnącym rynku Bitcoin, ale nie wiesz, od czego zacząć? Wylądowałeś we właściwym miejscu. Wiemy, jak zdumiewające jest znalezienie najlepszego sposobu inwestowania na tym kwitnącym rynku bitcoinów. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez najlepsze giełdy, na których możesz kupić bitcoiny za pomocą kart kredytowych.

Wraz z rosnącym popytem na bitcoiny, wiele platform ewoluuje z dnia na dzień, aby ułatwić transakcje bitcoinowe. Platformy te obejmują różne metody płatności dla wygody użytkownika, ale nie wszystkie z nich pozwalają na zakup bitcoinów za pomocą kart kredytowych. Oto lista najlepszych giełd, które umożliwiają kupowanie bitcoinów za pomocą karty kredytowej.

14 najlepszych sposobów kupowania bitcoinów za pomocą karty kredytowej / debetowej 2021

1. CoinMama

CoinmamaCoinMama koncentruje się na przeprowadzaniu transakcji za pomocą karty kredytowej. W przeciwieństwie do innych witryn nie stosuje żadnych limitów transakcji kartą kredytową.

Użytkownik może kupić bitcoiny o wartości około 150 USD bez weryfikacji, a około 5000 USD dziennie z limitem 20000 USD miesięcznie na bitcoiny można kupić za pomocą zweryfikowanych kont.

Do usług oferowanych przez tę witrynę zostanie doliczona dodatkowa opłata. Użytkownicy muszą dodać adres portfela bitcoin, aby otrzymywać swoje bitcoiny, ponieważ ta strona nie oferuje żadnego portfela bitcoin.

Opłaty

CoinMama nie wiąże się z żadną opłatą za wpłatę lub wypłatę, ale wiąże się z regularną opłatą pobieraną przez bank. Zamiast stosować różne dodatkowe opłaty, CoinMama pobiera stałą opłatę w wysokości 6,75% ogółem od wszystkich transakcji. Ta strona obsługuje karty kredytowe różnych banków, a do ogólnej opłaty za karty kredytowe doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 5%.

Transakcje kartą kredytową są przeprowadzane przez procesor o nazwie Simplex, a opłata jest automatycznie dodawana do Twojego konta po wejściu w tryb płatności.

W przypadku karty kredytowej obowiązuje limit do 5000 USD / EUR dziennie. Limit na miesiąc wyniósłby 20 000 USD / EUR zastosowany do karty kredytowej.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Proces weryfikacji Coinmama obejmuje cztery poziomy. Transakcje i stosowane do nich limity opierają się na poziomie weryfikacji użytkownika.

  • Poziom zero – wymaga aktualizacji numeru telefonu, kodu pocztowego, stanu i miasta, co pozwoli ci wydać do 150 $ na Bitcoin.
  • Pierwszy poziom – wymaga zaktualizowania wyraźnych zdjęć obu stron dowodu osobistego lub prawa jazdy, co pozwoli Ci wydać do 10000 USD.
  • Poziom drugi – wymaga zaktualizowania dokumentu tożsamości wydanego przez rząd wraz z innymi dokumentami tożsamości. Użytkownicy mogą również aktualizować swoje paszporty. Ten poziom weryfikacji pozwoli Ci wydać do 50 000 USD.
  • Poziom trzeci – wymaga aktualizacji osobistego rozpoznania zatwierdzonego przez notariusza lub prawnika. Jest to najwyższy poziom weryfikacji stosowany do użytkowników o wysokim poziomie. Ten poziom pozwala użytkownikom wydać 1000000 USD na kryptowaluty.

System bezpieczeństwa wykorzystuje technologię SSL do maskowania wszystkich poufnych informacji przed osobami trzecimi i hakerami. Dane transakcyjne i dane osobowe są przechowywane w bazie danych zabezpieczonej hasłami. Dodatkowe środki bezpieczeństwa są stosowane przez różne metody weryfikacji.

Plusy


CoinMama zawiera prosty interfejs użytkownika, a karta kredytowa jest głównym sposobem płatności. Proces weryfikacji obejmuje zazwyczaj przedłożenie dowodu tożsamości, ale zmienia się wraz ze wzrostem liczby dokonywanych transakcji. Najnowsze technologie i metody są dostosowane do celów bezpieczeństwa. Jest to popularna witryna, która oferuje również doskonały program polecający, dzięki czemu możesz zarobić, polecając znajomym.

Cons

CoinMama oferuje skuteczne metody kupowania bitcoinów, ale nie oferuje użytkownikom możliwości ich sprzedaży. Opłata jest stosunkowo wysoka niż w przypadku innych witryn, a witryna wymaga częstszej aktualizacji.

ZACZNIJ Z COIN MAMA

2. Coinbase

Coinbase-GDAX-ETC-Wypłaty-BitcoinCoinbase to największa platforma do handlu bitcoinami na całym świecie. Oferuje różne metody płatności przy zakupie bitcoinów, a także obsługuje karty kredytowe jako główny tryb płatności.

Oferuje zaawansowane środki bezpieczeństwa wraz z niską opłatą transakcyjną. Oferuje intuicyjny interfejs dla początkujących wraz z różnymi złożonymi platformami dla profesjonalnych handlowców z dodatkowymi narzędziami handlowymi.

Opłata

Coinbase pobiera opłatę w wysokości około 1,49% do 3,99%, przy niewielkim wzroście opłaty za karty kredytowe (3,75%). Istnieje limit kupowania bitcoinów za pomocą kart kredytowych. Użytkownicy mogą kupić do 150 $ bitcoinów tygodniowo za pomocą karty kredytowej. Dozwolone są również płatności kartą debetową bez żadnych opłat.

Użytkownik musi przedstawić dowody tożsamości jako metodę weryfikacji przed użyciem karty kredytowej do płatności. Limity kupna i sprzedaży dla każdego klienta są wyświetlane na stronie weryfikacji. Zastosowane limity zależą od wieku Twojego konta Coinbase, Twojej aktywności w zakresie historii zakupów i poziomu weryfikacji konta.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Dowód tożsamości jest wymagany do weryfikacji klientów, co powinno być wykonane przez Google Chrome zgodnie z sugestią Coinbase. Duża liczba klientów tej witryny zostanie wysłana pocztą na podany adres w ramach metody weryfikacji. Wiadomość będzie zawierała kod, który należy wpisać na stronie weryfikacji adresu. Konto użytkownika będzie utrzymywane do momentu wprowadzenia tego kodu na stronie. Kod jest ważny przez 14 dni.

Coinbase zapewnia bezpieczeństwo na innym poziomie. Szyfrowanie AES-256 jest stosowane na wszystkich serwerach w celu skonfigurowania wszystkich tras i numerów kont przechowywanych na poziomie banku. Nie ma miejsca na dostęp do danych użytkownika przez osoby trzecie, ponieważ są one ukryte za pomocą certyfikatu SSL (protokół HTTPS). Dodatkowo Coinbase ma multisig skarbiec, który zapewnia dodatkowe 3-klawiszowe zabezpieczenie Twojego konta i portfela Coinbase.

Plusy

Coinbase to popularna i zaufana witryna wśród użytkowników z eleganckim interfejsem. Oferuje różne tryby płatności dla handlu bitcoinami wraz z stosunkowo niską opłatą handlową. Transakcje są natychmiastowe i bezpieczne.

Cons

Transakcje dotyczące przelewów bankowych wymagają czasu. Udzielenie wsparcia zajmuje trochę czasu, a na tej stronie powinno zostać uwzględnionych wiele innych krajów.

ROZPOCZNIJ Z COINBASE

(Skorzystaj z naszego linku i kup Bitcoin o wartości 100 USD lub więcej, a otrzymasz Bitcoin o wartości 10 USD za darmo!)

3. CEX.IO

cex.ioCex.io to popularna platforma wymiany bitcoinów, założona jako pierwszy dostawca eksploracji w chmurze. Oferuje wiele kryptowalut, z których korzysta ponad 450 000 użytkowników. Ma elegancki interfejs użytkownika z prostym procesem weryfikacji. System bezpieczeństwa jest szczelnie zbudowany, aby uniknąć luk w zabezpieczeniach.

Opłaty

Cex.io jest nieco drogi w porównaniu z innymi witrynami. Pobiera opłatę w wysokości 7% za wymianę bitcoinów z bezpośrednim obrotem. Opiera się na modelu maker-taker, zgodnie z którym planowana jest opłata za handel peer-to-peer. Producent nie wiąże się z żadną opłatą, natomiast prowizja takera jest zmniejszana wraz ze wzrostem wolumenu obrotu.

Na przykład, jeśli wolumen spadnie poniżej 5 BTC, pobierana jest opłata w wysokości 0,20%, a jeśli wolumen przekracza 6000 BTC, pobierana jest opłata w wysokości 0,10%. Opłata za wpłatę i wypłatę waha się od 1,2 do 5 procent przelanej kwoty. Opłata za transakcje na marginesie wynosi 0,2% (opłata za otwarcie), 0,01% (opłata za rolowanie), 0% (opłata za zamknięcie). Karta kredytowa wiąże się z dodatkowymi opłatami wraz z opłatą minimalną i jest różna dla różnych walut.

Witryna zawiera różne pakiety limitów kupna i sprzedaży. Pakiet podstawowy pozwala na zakup Bitcoin, Ethereum za kwoty 100, 200, 500 i 1000 USD. Ethereum (minimum 0,1 ETH i maksymalnie 200 USD ETH) za jedno zamówienie. Bitcoin (minimum 0,01 BTC i maksymalnie 10 BTC) dla jednego zamówienia. Podstawowe pakiety do sprzedaży Bitcoinów obejmują 0,2, 0,5, 1 i 2 Bt, podczas gdy sprzedaż Ethereum obejmuje 10, 20, 50 i 100 ETH.

Maksymalna i minimalna kwota za jedno zamówienie na sprzedaż bitcoinów pozostaje taka sama jak przy zakupie. Ta strona oferuje cztery typy kont (podstawowe, zweryfikowane, zweryfikowane plus, korporacyjne), na które składają się różne limity. Konto podstawowe umożliwia wpłatę od 300 $ dziennie do 1000 $ miesięcznie, co wiąże się z jedyną metodą płatności, czyli kartą Visa / Master Card.

Zweryfikowane konto umożliwia wpłatę od 10 000 USD dziennie do 100 000 USD miesięcznie, co akceptuje płatności z karty Visa / Master Card, przelewu bankowego, Crypto Capital. Na rachunkach Verified Plus i Corporate nie są stosowane żadne limity w zakresie transakcji dziennych i miesięcznych. Tryby płatności obejmują Visa / Master Card, przelew bankowy, Crypto Capital. Użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę z dodatkowych limitów każdego trybu płatności.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Weryfikacja użytkownika jest ważnym krokiem przed wypłaceniem środków w walutach fiducjarnych i podniesieniem konta w celu uzyskania dodatkowych limitów płatności. Weryfikacja tożsamości obejmuje 4 etapy, które obejmują dostarczenie dokumentu tożsamości, podstawowych danych osobowych, adresu stałego i zamieszkania oraz zeskanowania kopii dokumentów z autoportretem użytkownika.

Płatność kartą kredytową obejmuje również czterostopniową weryfikację. Obejmuje podanie informacji o zarejestrowanej karcie do wpłaty, dowodu jej posiadania w postaci selfie z zarejestrowaną kartą oraz dodatkowych zdjęć, jeśli Twoja tożsamość nie została zweryfikowana. Wymagany jest numer CVV / CVC wraz z niewielką opłatą za weryfikację.

Bezpieczeństwo tej strony jest chronione przepisami KYC i AML. Cex.io jest zabezpieczony technologią SSL i uwierzytelnianiem dwuskładnikowym wraz z PCI DSS, co gwarantuje bezpieczeństwo finansowe. Dane osobowe użytkowników podane na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie przez Cex.io i strony trzecie powiązane z tą witryną. Witryna podlega surowym regułom, które nie pozwalają stronom trzecim i witrynie na ujawnianie danych użytkownika. Zapewniona jest chłodnia do przechowywania środków.

Plusy

Witryna jest przyjazna dla użytkownika i oferuje handel i wymianę bitcoinów. Jest to popularna witryna o dużym wolumenie obrotu.

Cons

Liczba krajów zaangażowanych w tę witrynę jest znacznie mniejsza. Proces weryfikacji i kursy wymiany są dość przesadzone. System wsparcia nie jest na najwyższym poziomie, co nie jest dobre dla rozwoju tej giełdy, ale tak samo jest z każdą wymianą w tej chwili (i mamy nadzieję, że zintensyfikują swoją grę).

ROZPOCZNIJ Z CEX.IO

4. Switchere

Switchere to jedna z największych platform na świecie do handlu bitcoinami i wieloma altcoinami. Akceptuje wszystkie płatności wyłącznie za pomocą kart kredytowych lub debetowych. Środki bezpieczeństwa zapewniane przez tę platformę są naprawdę bezpieczne i stabilne.

Interfejs użytkownika tej platformy jest niezwykle intuicyjny, ułatwiając początkującym zrozumienie i rozpoczęcie handlu bez żadnego problemu.

Oferuje nawet zaawansowane narzędzia dla bardziej doświadczonych traderów, dzięki czemu mają pełną kontrolę nad całym procesem. Możesz dosłownie uzyskać dostęp do swojego konta z dowolnej części świata, ponieważ ma ono globalną dostępność i poufność.

Opłata

Najlepszą rzeczą w tej platformie Bitcoin Trading jest to, że nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani dodatkowych opłat. 

Weryfikacja i bezpieczeństwo

System bezpieczeństwa Switchere jest bardzo solidny. Używają szyfrowania 2FA i SSL / TLS, które jest szyfrowaniem na poziomie wojskowym i pomaga chronić Twoją prywatność w Internecie. Platforma działa na algorytmie skrótu SHA-256, który jest kryptograficzną funkcją skrótu. Krótko mówiąc, dodaje dodatkową warstwę ochrony danych online. Do tego dochodzi bezpieczny protokół 3D.

Teraz zbliżam się do limitu zakupów i tego, jak to się ma do twojego statusu KYC. Dla niezweryfikowanego użytkownika platforma oferuje maksymalny limit zakupu Bitcoinów (lub dowolnego altcoina) w wysokości 110 USD. Jeśli zweryfikujesz swój adres e-mail i telefon, Twój maksymalny limit zakupów wzrośnie do 550 USD. A jeśli zweryfikujesz swoją tożsamość i kartę bankową za pomocą tej platformy, możesz dokonać maksymalnego zakupu w wysokości 1100 USD. Możesz dodatkowo zwiększyć limit zakupów do 5500 USD, jeśli zweryfikujesz swój adres. Ostateczna aktualizacja, której możesz dokonać, weryfikując dowód dochodu, pozwoli Ci na zakup nieograniczonej ilości Bitcoinów bez żadnych ograniczeń.

Plusy

Transakcje są naprawdę bezpieczne i szybkie.

Cons

Ta platforma akceptuje tylko karty kredytowe / debetowe i żadna inna forma płatności nie jest dozwolona.

ROZPOCZNIJ SWITCH TUTAJ

5. Coinhouse

dom monetarnyCoinhouse to paryska platforma bitcoinowa. Początkowo działał wyłącznie w Paryżu, ale obecnie działa w całej Europie. Transakcje i płatności są natychmiastowe za pomocą karty kredytowej lub gotówki z przedpłaconą kartą Neosurf dostępną w większości krajów europejskich.

Interfejs jest wysoce zalecany dla początkujących. Ta strona zawiera tylko dwie kryptowaluty (Bitcoin i Ethereum). Proces weryfikacji obejmuje dowody tożsamości użytkowników. Dowód tożsamości użytkownika z innego kraju nie jest akceptowany, ale ta strona prosi o paszport jako dowód tożsamości. Transakcja bitcoin jest ograniczona do 10 000 EUR / miesiąc i 2000 EUR / dzień.

Opłaty

Opłata transakcyjna stosowana przez tę witrynę jest dość wysoka i zależy od wolumenu transakcji i trybów płatności. Przelew bankowy wiąże się z opłatą od 6 do 10%, podczas gdy karta kredytowa od 8 do 10%. Im niższy wolumen obrotu, tym wyższa pobierana opłata.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Coinhouse Exchange przestrzega przepisów KYC (Know Your Customer) i AML (Anti-Money Laundering). Proces weryfikacji wymaga zeskanowanej kopii identyfikatora użytkownika wraz z selfie użytkownika posiadającego ten identyfikator. Inne szczegóły weryfikacji obejmują numer telefonu użytkownika i dowód adresu w celu zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa.

Coinhouse ma funkcję bezpieczeństwa 3D (3DS), która jest stosowana do kart kredytowych / debetowych, aby zapewnić, że płatność nie może zostać cofnięta, chroniąc Coinhouse przed obciążeniami zwrotnymi.

Plusy

Coinhouse to popularna witryna handlowa z płynnym interfejsem użytkownika. Obejmuje wysoki wolumen obrotu z zaawansowanymi środkami bezpieczeństwa. Obejmuje różne metody płatności, które są dodatkowym bonusem, a także oferuje usługi natychmiastowe.

Cons

Coinhouse nie obejmuje wielu krajów. Proces weryfikacji dla użytkowników z różnych krajów jest dość irytujący. Kurs wymiany oferowany przez tę witrynę jest dość wysoki i ta witryna nie oferuje żadnej dźwigni finansowej, jak inne witryny. Transakcja bitcoin jest ograniczona do określonej kwoty dla każdego użytkownika.

ZACZNIJ Z COIN HOUSE

6. Bitpanda

110-bitpanda-logo-pmBitpanda, austriacka platforma handlowa kryptowalutami, stała się ostatnio popularną witryną. Witryna oferuje różne tryby płatności, aby przyciągnąć użytkowników do tej witryny.

Do tej pory oferuje trzy rodzaje kryptowalut (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash), ale wkrótce rozszerzy ją, oferując wiele innych kryptowalut. Jest to wysoce niezawodna witryna, najprawdopodobniej w krajach europejskich. Oferuje usługę kupowania bitcoinów tylko mieszkańcom Europy i nie oferuje tej usługi użytkownikom z innych krajów.

Opłaty

Struktura opłat tutaj nie jest ujawniana publicznie, ale wydaje się, że oferuje niższą stawkę po zweryfikowaniu przez użytkownika. Opłata jest naliczana automatycznie, gdy użytkownik kupi jakąkolwiek kryptowalutę. Bitpanda pobiera opłatę w wysokości 5% od wszystkich transakcji kartą kredytową. Przed sprzedażą jakiejkolwiek kryptowaluty należy doliczyć niewielką opłatę.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Środki bezpieczeństwa obejmują uwierzytelnianie dwuskładnikowe i dowód tożsamości w celu ułatwienia płatności kartą kredytową. Proces weryfikacji jest dość rygorystyczny, a systemowi bezpieczeństwa brakuje metod hierarchicznych deterministycznych (HD) i wielopodpisowych. Na transakcje ustalany jest limit w zależności od rodzaju weryfikacji zapewnianej przez użytkowników.

Użytkownik nie może kupować bitcoinów, ale może sprzedawać bitcoiny za około 1000 EUR / dzień w tokenach i do 7500 EUR / miesiąc za pomocą zweryfikowanego adresu e-mail. Użytkownik może kupować i sprzedawać bitcoiny za pomocą dowolnych metod płatności poza kartą kredytową ze zweryfikowanym numerem telefonu i może kupić do 50 EUR / dzień. Użytkownik z pełną weryfikacją może kupować kryptowalutę o wartości 350 EUR / dzień i do 10000 EUR / miesiąc, w tym płatność kartą kredytową.

Plusy

Bitpanda to w pełni zautomatyzowana platforma oferująca różnorodne opcje płatności dla swoich użytkowników, która przyciąga wielu użytkowników swoim eleganckim interfejsem i dba o ich bezpieczeństwo.

Cons

Bitpanda nie jest oprogramowaniem typu open source, a opłata transakcyjna jest ukryta dla opinii publicznej. W większości bitcoiny kupują tylko europejscy użytkownicy, a nie inni. Ze względów bezpieczeństwa nie rozważa się hierarchicznych środków deterministycznych (HD) i wielopodpisów. Limity są stosowane w oparciu o metodę weryfikacji.

ZACZNIJ Z BITPANDĄ

7. Bitstamp

BitstampBitstamp to najstarsza i renomowana platforma oferująca wiele kryptowalut. Początkowo początkującym użytkownikom może być trudno pracować z tą platformą. Bitstamp obsługuje różne tryby płatności, obsługując ponad 50 krajów na całym świecie.

Opłaty

Opłaty Bitstamp za wpłaty, wypłaty i handel. Ogólnie rzecz biorąc, wpłaty i wypłaty mogą być dokonywane bezpłatnie, ale wypłaty za pomocą BitGo będą naliczać 0,1%. Chociaż nie jest pobierana żadna opłata za wpłaty za pomocą SEPA, opłata w wysokości około 0,90 EUR jest pobierana za wypłaty w tym samym trybie. Minimalna opłata wynosi 7,5 USD za wpłaty i 15 USD za wypłaty za pomocą międzynarodowych przelewów bankowych, co kosztuje 0,05% wpłaty i 0,09% wypłaty.

Opłata pobierana od karty kredytowej za zakup kryptowalut zależy wyłącznie od kwoty zaangażowanej w transakcję. Kosztuje 5% (zakupy powyżej 5000 USD), 6% (zakupy od 1000 USD do 5000 USD), 7% (zakupy od 500 USD do 1000 USD), 8% (zakupy poniżej 500 USD).

W przypadku wypłat przy użyciu karty kredytowej pobierana jest stała opłata w wysokości 10 USD w przypadku przelewów nieprzekraczających 1000 USD, a opłata w wysokości 2% jest pobierana w przypadku przelewów przekraczających 1000 USD. Opłata za handel waha się od 0,10% do 0,20%, w zależności od wolumenu obrotu.

Wysoki wolumen obrotu obniża stosowaną opłatę transakcyjną. Oprócz tych opłat Bitstamp pobiera opłaty za swoje usługi i operacje, takie jak odrzucona wypłata gotówki, pobiera od Ciebie 0,55 USD, miesięczną opłatę za konto w wysokości około 1,95 USD i opłatę demokratyczną w wysokości około 5 USD.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Bitstamp to scentralizowana platforma wymiany. Obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i hasła w celu uzyskania dostępu do funduszy. W momencie rejestracji konta wysyłana jest wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierająca identyfikator użytkownika i hasło. Hasło należy natychmiast zmienić, logując się.

Proces weryfikacji obejmuje Twoje imię i nazwisko, adres pocztowy i datę urodzenia. W celu uwierzytelnienia należy przesłać dowód tożsamości i trzymiesięczny rachunek za media. Witryna zajmuje trzy dni, aby zakończyć ten proces.

Plusy

Bitstamp to wysoce niezawodna platforma wymiany z prostym interfejsem kupna / sprzedaży ze szczegółowym i nieco złożonym interfejsem do handlu. Obsługuje płatności kartą kredytową w wielu krajach. Wolumen obrotu jest znaczny, co obrazuje duże giełdy. Witryna jest bardzo wydajna w porównaniu do lokalnych transakcji bitcoinowych.

Cons

Scentralizowana platforma wymiany posiadająca klucze prywatne może być podatna na ataki. Kurs wymiany stosowany na tej stronie jest nieco drogi. Proces weryfikacji może zająć więcej niż trzy dni, co jest mało prawdopodobne w przypadku większości użytkowników.

ZACZNIJ Z BITSTAMPEM

8. VirWox

virwox_logoVirWox to skrót od Virtual World Exchange. Została założona w 2007 roku przez usługi wirtualnego świata, specjalizujące się zasadniczo w Lindens (SLL) i innych wirtualnych walutach używanych w grach online.

Później w 2011 roku VirWox zaczął akceptować bitcoiny i wprowadził PayPal, w którym ludzie mogą kupować od niego bitcoiny. Ponieważ jest to oficjalna strona autoryzowana jako sprzedawca Linden Dollar, również do bezpośredniego kupna / sprzedaży bitcoinów, zyskała ponad 740 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Ta funkcja sprawia, że ​​ta witryna jest wyjątkowa.

Opłaty

Opłata za wpłatę i wypłatę zależy głównie od użytego trybu płatności. Wyjaśniono wysokość opłaty za kaucję dla różnych sposobów płatności. Jeśli korzystasz z mojego wirtualnego terminala płatniczego (PayPal), nie jest pobierana żadna opłata, a przelewy są natychmiastowe. karty kredytowe / debetowe naliczają dodatkową opłatę (0,96 EUR 3,5%, 0,29 GBP 3,5%), środki będą dostępne po dokonaniu płatności.

PayPal Express Checkout kosztuje 0,35 EUR 3,4% opłaty, a środki są natychmiast dostępne. Sofortbanking kosztuje 2,5% (min. 0,25 EUR) opłaty, a środki zostaną natychmiast udostępnione. Paysafecard kosztuje 20% opłaty, a środki są dostępne natychmiast. Skrill kosztuje 0,96 EUR 3,5%, 0,49 USD 3,5%, 0,29 GBP 3,5%, a środki są natychmiast dostępne. OKPAY jest bezpłatny w przypadku niektórych dostępnych walut, takich jak USD, EUR, GBP, CHF.

Opłata za wypłatę za Bitcoin (0,002 BTC), PayPal (1 2 EUR), przelew bankowy i opłata Skrill (1 EUR) naliczana tutaj przy każdej wypłacie. Dodatkowo za nieaktywne konto użytkownika przez okres 12 miesięcy pobierana jest opłata w wysokości 2 USD. Ta strona ma limit handlowy dla depozytów (90 $). Limity są stosowane ze względów bezpieczeństwa.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Ta strona nie wymaga żadnej weryfikacji, aby z niej korzystać. VirWox działa na protokole HTTP, co oznacza, że ​​wszystkie dane użytkownika podane na tej stronie są bezpieczne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Ta witryna bardzo rygorystycznie podchodzi do czerwonej polityki, której przestrzega, co często skutkuje wieloma zablokowanymi i zawieszonymi kontami.

Plusy

VirWox działa na całym świecie, oferując różne i łatwe sposoby płatności. Dostarcza natychmiastowe przelewy różnymi metodami płatności. To wyjątkowa platforma, która nie wymaga żadnych danych weryfikacyjnych.

Cons

Zastosowana opłata transakcyjna jest nieco wysoka i nie jest odpowiednia dla poważnych handlowców kryptowalut. System wsparcia jest kiepski, co należy poprawić.

ROZPOCZNIJ Z VIRVOX

9. IndaCoin

indacoinIndaCoin to londyńska platforma wymiany Bitcoinów. Oferuje wiele kryptowalut, które można kupić za pomocą karty kredytowej i przechowywać w portfelu cyfrowym oferowanym przez tę stronę.

Opłaty

Opłata zastosowana tutaj nie jest stała, ale różni się odpowiednio w przypadku wpłaty, wypłaty i handlu. Witryna oferuje trzy tryby płatności (karta kredytowa / debetowa, Payza, kod BTC-e). Wspomniałem o opłatach za kaucję dla różnych sposobów płatności. karta kredytowa / debetowa obciąża Cię opłatą w wysokości około 4% Twojej transakcji, przy minimum 2 USD. Payza kosztuje 2,9% Twojej transakcji 0,30 USD opłaty. Kod BTC-e kosztuje zero opłat.

Nie ma innej opcji, jak Payza, aby wypłacić walutę fiducjarną, co będzie kosztować Cię wysoką opłatę w wysokości około 12% Twojej transakcji. Za każdą dokonaną transakcję (kupno / sprzedaż bitcoinów) naliczana jest opłata rynkowa w wysokości 3%.

Istnieje limit kupna i sprzedaży bitcoinów. Możesz kupić lub sprzedać bitcoiny o wartości 50 USD za minimum 15 USD przy pierwszej transakcji. Druga transakcja, której wysokość może wynosić do 200 USD, musi trwać cztery dni. Później, z siedmiodniową przerwą od pierwszego zakupu, możesz kupić lub sprzedać bitcoiny do 500 $. W pierwszym miesiącu zakupu obowiązuje limit do 5000 USD.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Proces weryfikacji jest prosty dzięki weryfikacji numeru telefonu komórkowego w celu użycia karty kredytowej. System bezpieczeństwa działa na protokole HTTP, który chroni dane użytkownika.

Plusy

IndaCoin oferuje swoje usługi w ponad 200 krajach, a głównym sposobem płatności jest karta kredytowa. Nie jest konieczne tworzenie konta, jeśli kupujesz bitcoiny z karty kredytowej. Po wstępnym dokonaniu kilku transakcji nie ma żadnych ograniczeń dotyczących transakcji. Witryna oferuje bezpłatne wpłaty oraz doskonałe wsparcie dla swoich użytkowników, a także oferuje natychmiastową obsługę.

Cons

IndaCoin wiąże się z wysokimi kursami wymiany, dopuszczając tylko dolary amerykańskie jako walutę fiducjarną. Nie ma wyjaśnienia dotyczącego opłat i kalkulacji kursu wymiany. Nie ma opcji przelewu bankowego, a opłata za wypłatę jest dość wysoka. Limity zakupów w pierwszych kilku transakcjach mogą denerwować niektórych użytkowników.

ZACZNIJ Z INDAKOINĄ

10. 247Exchange

247 Exchange247Exchange została założona w 2014 roku i do tego czasu rozwinęła się jako renomowana strona. Oferuje usługi takie jak kupno, sprzedaż i handel bitcoinami użytkownikom na całym świecie. Bitcoiny można kupić za pomocą karty kredytowej, natychmiastowego przekazu pieniężnego lub depozytu gotówkowego. Witryna współpracuje z wiodącymi walutami fiducjarnymi w ponad 110 krajach.

Opłaty

Opłaty stosowane przez tę witrynę zależą od lokalizacji, trybu płatności i usługi (kup / sprzedaż bitcoinów), która jest wykonywana. Witryna wspomniała o pobieraniu 1% opłaty za natychmiastowe przelewy gotówkowe. Użytkownicy mają do dyspozycji kalkulator, w którym mogą obliczyć łączną kwotę przed transakcją. Kursy walut również zmieniają się wraz ze zmianą kursów rynkowych. W pierwszej transakcji obowiązuje limit 500 $, który rośnie wraz ze wzrostem liczby dni.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Utworzenie konta jest bezpłatne, a strona nawet nie prosi o weryfikację. Nie jest wymagana rejestracja do realizacji transakcji na kwotę równą lub niższą niż 300 USD, co jest korzystne dla użytkowników. Witryna nie prosi o weryfikację tożsamości przy pierwszej transakcji kartą kredytową dokonaną przez użytkownika.

W przypadku zamówień o wartości 1500 USD lub niższej wymagana jest weryfikacja użytkowników poprzez przedłożenie dowolnego dokumentu tożsamości. W przypadku zamówień powyżej 1500 USD wymagany jest dowód adresu w celu weryfikacji użytkowników. Ponadto selfie, zeskanowana kopia dowodu osobistego i numer telefonu zostaną poproszone o weryfikację.

Witryna działa na protokole HTTPS, który nie ujawnia danych użytkowników osobom trzecim i wykorzystuje ważne certyfikaty SSL.

Plusy

247 Usługi wymiany w ponad 110 krajach z lokalnymi metodami płatności i szybką obsługą. Oferuje wiele kryptowalut, a także ma doskonały system wsparcia dla swoich użytkowników. Ma niskie kursy wymiany.

Cons

Witryna nie jest tak przyjazna dla użytkownika i wymaga pewnych ulepszeń. Witryna została nagle zawieszona kilka lat temu z powodu problemów bankowych i wiele szczegółów zaginęło.

ROZPOCZNIJ OD WYMIANY 247

11. Bitcoin.com

bitcoin_com_png_logoBitcoin.com to uznana strona, która oferuje usługę kupowania bitcoinów, usługi wyszukiwania w chmurze bitcoinów. Działanie tej witryny różni się od innych witryn, ich celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi wszystkiego, co dotyczy Bitcoinów.

Oferuje do wydobycia w zakresie planów i kontraktów. Umowy należą wyłącznie do użytkownika do momentu osiągnięcia przez niego zysku. Jeżeli opłata dzienna pobierana za utrzymanie umowy przewyższy zysk korzystającego, umowa zostanie rozwiązana. Plany dożywotnie występują w trzech rodzajach (plan 12-miesięczny, plan dożywotni, plan dożywotniego zamówienia w przedsprzedaży1). Obecnie ta strona oferuje wydobywanie Bitcoinów i Bitcoin Cash.

Opłaty

Opłata za plany życiowe zależy od zysków. Kiedy twój hashrate przestanie przynosić zyski, twoje wydobywanie bitcoinów zostanie zakończone. Plan 12-miesięczny zaczyna się od 2 TH / s, a pobierana opłata wynosi 398 USD, koszt początkowy 0,56 USD opłaty dziennej (199 USD za TH / s). Plan dożywotni zaczyna się od 2 TH / s i kosztuje 598 USD początkowego kosztu% 0,56 opłaty dziennej (299 USD za TH / s). Koszt za TH / s jest zawsze stały.

Oprócz tej opłaty, korzystanie z karty kredytowej będzie wiązało się z dodatkową opłatą (5%) z opłatą za usługę (2,5%). Kursy wymiany wynoszą około 1,5%, nieco wyższe niż kursy Bitstamp i Coinbase. Wszystkie transakcje kartą kredytową są przetwarzane przez Simplex, co pozwoli Ci na zakup bitcoinów bezpośrednio ze strony.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo tej strony zapewnia certyfikat SSL, tzn. Strona działa na protokole HTTPS, który jest szyfrowany i ukrywa dane użytkowników. Dodatkowo ustawione jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które dodaje dodatkową warstwę do systemu bezpieczeństwa.

Plusy

Bitcoin.com działa w prosty sposób, udostępniając kopanie w chmurze. Składa się z umów i planów dożywotnich wymiany bitcoinów i innych transakcji.

Cons

Bitcoin.com nie oferuje skutecznego systemu wsparcia. W celu skontaktowania się z firmą w przypadku jakichkolwiek pytań wymagane są różne kroki. Witryna ma nieco wyższe kursy wymiany.

ZACZNIJ Z BITCOINAMI

12. LocalBitcoins

LocalBitcoinsLokalne Bitcoiny zostały założone w 2012 roku. Pierwotnie miały siedzibę w Finlandii, ale są dostępne na całym świecie. Polega ona na wymianie peer-to-peer, w ramach której handel odbywa się tylko między kupującymi a sprzedającymi.

Tutaj nie jest zaangażowana żadna platforma, a strona oferuje bezpośredni handel. Ta strona przypomina serwis randkowy. Zarówno sprzedający, jak i kupujący muszą utworzyć konto w tej witrynie. Sprzedawca musi podać szczegóły bitcoinów, które próbuje sprzedać.

Kupujący może zobaczyć listę sprzedawców oferujących bitcoiny według ustalonych przez nich cen. Kupujący może skontaktować się ze sprzedającym, upuszczając wiadomość i może przeprowadzić transakcję z dowolnym sprzedającym zgodnie z życzeniem kupującego. Witryna obsługuje wiele metod płatności, a jedną z nich jest karta kredytowa.

Opłaty

Witryna ma bardzo prostą strukturę opłat. W przypadku wyświetlenia reklamy sprzedawcy strona pobiera prowizję w wysokości 1%. W przeciwnym razie sprzedawca może dowolnie dostosować opłatę. Stosowana opłata różni się również w zależności od używanej metody płatności. Transakcja na portfel lokalnych użytkowników Bitcoin jest bezpłatna, a transakcja na inne portfele bitcoin będzie obciążać Cię opłatą w zależności od sieci bitcoin.

Wpłaty do lokalnego portfela bitcoin będą kosztować pewną opłatę, która jest automatycznie naliczana i odejmowana. Jeśli kwota wpłaty jest niższa niż opłata za wpłatę, kwota nie zostanie zdeponowana, a transakcja zakończy się niepowodzeniem. W przypadku korzystania z usługi fakturowania akceptanta opłata w wysokości 0,5% zostanie odjęta od zapłaconej kwoty faktury za każdą fakturę. Ponadto opłata sieciowa bitcoin jest odejmowana od kwoty faktury, jeśli faktura jest opłacana z transakcji zewnętrznej.

Limity transakcji ustalane są wspólnie przez kupującego i sprzedającego w umowie.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Witryna nie wymaga weryfikacji tożsamości poza ważnym adresem e-mail do rejestracji. Jednak niektórzy kupujący lub sprzedający mogą poprosić o weryfikację. Witryna jest chroniona przez depozyt. Po rozpoczęciu handlu bitcoiny w portfelu sprzedawcy są automatycznie rezerwowane przez escrow, co oznacza, że ​​sprzedawca nie może oszukać kupującego, akceptując fundusz i nie sprzedając mu bitcoinów.

W międzyczasie sprzedawca nie powinien nigdy zwolnić depozytu przed potwierdzeniem płatności otrzymanej przez kupującego. Handel lokalny nie sprawia żadnych problemów, ale należy zachować ostrożność podczas handlu z inną osobą, aby uchronić się przed spamowaniem.

Plusy

Witryna jest dostępna dla użytkowników na całym świecie i ma przejrzystą strukturę opłat. Witryna oferuje bezpośredni handel między kupującym a sprzedającym. Opłata i limity są dostosowywane przez samego kupującego i sprzedającego. Witryna jest przyjazna dla użytkownika i obsługuje wiele opcji płatności dla użytkowników. Włączenie usługi escrow zapewnia gwarantowaną ochronę.

Cons

Użytkownik musi uważać na spamowanie podczas handlu. Opłata jest w całości ustalana przez sprzedającego i czasami może być wysoka. Niektóre metody płatności mogą być ryzykowne. Przed przystąpieniem do transakcji należy być świadomym wszystkiego.

ROZPOCZNIJ Z LOCALBITCOINS

13. Changelly

przegląd zmianChangelly to niedawno założona witryna, która oferuje handel różnymi kryptowalutami. Składa się z automatycznego robota, który licytuje i prosi odpowiednie wymiany o dostępne kursy na parach handlowych. Witryna desegreguje się z różnymi największymi platformami handlowymi, w tym Poloniex i Bittrex. Changelly zyskał już ponad 700 000 użytkowników. Witryna oferuje natychmiastowy zakup.

Opłaty

Witryna wspomina o statycznej opłacie transakcyjnej. Od wszystkich transakcji pobierana jest opłata w wysokości około 5%. Praca bezpośrednio na platformach handlowych wiąże się z niższą opłatą. Jednak Changelly wydaje się tańsze, gdy chcesz przenieść altcoiny, zwłaszcza w małych ilościach.

Nie można przewidzieć wysokości opłaty w tym miejscu. Na przykład handel walutami fiducjarnymi wymaga opłaty w wysokości 0,5%, ale nie pozostanie ona taka sama. W zły dzień możesz ponieść ogromne koszty do 40%. Changelly wymaga usługi innej firmy, która może wymagać dodatkowej opłaty. Stąd tutaj kurs wymiany jest nieprzewidywalny.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Changelly nie zmusza Cię do utworzenia konta dla drobnej transakcji. Utworzone konto jest chronione przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego. Witryna działa na HTTPS, nie musisz potwierdzać adresu e-mail, a środki zostaną bezpośrednio zapisane w Twoim portfelu. Ideą funkcji changelly jest to, że jeśli lubisz handlować na głównych platformach do handlu bitcoinami, ale nie chcesz tam zakładać konta, możesz pracować na Changelly.

Plusy

Witryna zapewnia szybką i łatwą wymianę bitcoinów i innych kryptowalut. Waluty fiat można łatwo wymienić na kryptowaluty za pomocą karty kredytowej. Zapewnia intuicyjny interfejs dla swoich użytkowników.

Cons

Aby lepiej zrozumieć użytkowników, należy ulepszyć obsługę klienta. Nie ma możliwości uzyskania walut fiducjarnych poprzez wymianę kryptowalut.

ZACZNIJ OD CHANGELLY

14. Spectrocoin

Logo Spectro-CoinSpectrocoin to londyńska firma założona w 2013 roku. Koncentruje się głównie na rynku europejskim w zakresie wpłat / wypłat. Oferuje cztery główne usługi, takie jak wymiana bitcoinów, przedpłacona karta debetowa, portfel bitcoin i narzędzia handlowe. Oferowanie płatności kartą debetową to coś nowego, czego nie oferuje wiele innych giełd. Karta debetowa powinna być połączona z portfelem bitcoin przed jej użyciem.

Opłaty

Changelly pobiera pewien procent prowizji od depozytów, który całkowicie zależy od źródła depozytu. Opłata pobierana od karty kredytowej / debetowej wynosi do 5,5%. Przelewy bankowe wahają się od zerowych opłat do około 4% opłaty. Opłata za przelew online waha się od 5% do nawet 20%. Podczas wypłaty zostanie naliczona opłata w wysokości 5%, która czasami może być nawet niższa.

Limit depozytów różni się w zależności od metody płatności. W przypadku kart debetowych / kredytowych limit wynosi 1000 EUR / dzień, 3500 EUR / tydzień, 6000 EUR / miesiąc i 15000 EUR / rok. Banki mają dzienne limity od 200 do 1000 EUR / dzień, ale nie mają żadnych limitów tygodniowych, miesięcznych ani rocznych.

Przelewy pieniężne online również nie mają tygodniowych, miesięcznych ani rocznych limitów, ale mają dzienny limit od 100 do 4000 EUR / dzień. Opcja wypłaty pieniędzy bezpośrednio ze Spectrocoin jest ograniczona do korzystania z usług przelewów pieniężnych online zorientowanych na euro lub korzystania z różnych europejskich usług bankowych.

Weryfikacja i bezpieczeństwo

Konto na Spectrocoin można założyć za pomocą ważnego adresu e-mail. Aby kupować lub sprzedawać bitcoiny za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego, użytkownik jest proszony o zweryfikowanie konta poprzez dostarczenie zdjęcia dokumentu tożsamości, paszportu dla mieszkańców spoza UE oraz dokumentu tożsamości wydanego przez rząd dla mieszkańców UE. Proces weryfikacji zajmie do trzech dni roboczych.

Konfiguracja zabezpieczeń obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pośrednictwem wiadomości SMS, e-mail lub Google Authenticator. Oprócz tego użytkownik jest proszony o ustawienie pytania / odpowiedzi bezpieczeństwa w celu dalszej ochrony. Witryna twierdzi również, że oferuje przechowywanie bitcoinów użytkownika w chłodni, tj. W twardym portfelu lub portfelu papierowym.

Plusy

Ta strona okazuje się bardzo korzystna dla mieszkańców UE, oferując dobrą ofertę wpłat i wypłat, czasami z niższymi opłatami za wpłaty. Jeśli użytkownik chce wydawać bitcoiny w formie karty debetowej, warto skorzystać z tej strony. Usługa narzędzi handlowych jest korzystniejsza dla potencjalnych kupców oczekujących na użycie bitcoinów. Oferowany system wsparcia jest uczciwy z czatem na żywo i odpowiedzią e-mailową.

Cons

Kursy walut na tej stronie są nieco wyższe w porównaniu z innymi witrynami. Opłata stosowana do wpłat / wypłat nie jest odpowiednia dla rezydentów spoza UE. Istnieje wiele opcji płatności w odniesieniu do rezydentów UE, podczas gdy mieszkańcy spoza UE mogą mieć z tym trudności przy korzystaniu ze Spectrocoin.

ROZPOCZNIJ SPECTROCOIN

Wniosek

Kupowanie Bitcoinów nadal przypomina hazard, przy niestabilnym rynku bitcoinów. Bitcoin zapewnia ogromne nagrody, a także ogromne ryzyko. Kuszące jest inwestowanie dużych kwot, aby wydostać się dwukrotnie, niż zainwestowano. Tak nie będzie przez cały czas. Jeśli wartość bitcoina spada lub pozostaje w stagnacji. Możesz być winien pieniądze niż zarabiać.

Cóż, teraz, gdy ludzie przyzwyczajają się do tej technologii blockchain i bitcoin, wiele platform ewoluuje z dnia na dzień, aby pomagać ludziom na kilka sposobów. Początkowo były ograniczone i skomplikowane sposoby płacenia za bitcoiny. Dzisiaj, wraz ze wzrostem liczby cyfrowych metod płatności, nawet karty kredytowe zyskały na znaczeniu w świecie handlu bitcoinami. Cóż, korzystanie z karty kredytowej do transakcji bitcoinami nie jest w ogóle skomplikowane, ponieważ różne witryny oferują różnorodne funkcje dostosowane do wygody użytkownika. Użytkownik musi posiadać pełną wiedzę na temat handlu bitcoinami, aby uniknąć dalszych konsekwencji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map