Najlepsze sposoby na kupowanie Bitcoinów za pomocą Portfela Google 2021

1. LocalBitcoins 2. Paxful
LocalBitcoins.com-logo paxful
ZACZYNAJ! ZACZYNAJ!

Jeśli jesteś fanem kryptowalut, prawdopodobnie zawsze zastanawiasz się, gdzie je kupić. Oczywiście nie możemy narzekać na brak opcji dla nas, ponieważ obecnie istnieją dosłownie setki kanałów dla kryptowalut, a zwłaszcza zakupów Bitcoinów. Można je było kupić na giełdach, z portfeli Bitcoin i nie tylko.

Masz nawet zróżnicowaną gamę opcji, jeśli chodzi o płacenie za swoje monety. Na przykład, podczas gdy niektórzy ludzie wolą płacić prawdziwe pieniądze w zamian za swoje monety, niektórzy po prostu wymieniają inne formy kryptowaluty, które posiadają, na tę, którą chcą. Możesz nawet użyć swoich kart kredytowych lub debetowych lub zapłacić bezpośrednio ze swoich kont bankowych.

Wciąż nie jesteś zadowolony? Cóż, możesz nawet użyć dowolnej karty podarunkowej od głównych sprzedawców online lub offline, aby zapłacić za swoje Bitcoiny. Jak to z różnorodnością i wygodą? Naprawdę, Bitcoinom udało się zdobyć rynki w sposób, w jaki prawie żaden inny towar nie był w stanie wcześniej. Cała ta kampania na rzecz kryptowalut zmieniła zasady gry nie tylko w branży finansowej, ale także na całym świecie. Zostaliśmy zapoznani z walutą, która w najbliższej przyszłości może potencjalnie stać się jedyną centralną walutą świata.

Portfele Google: Google obejmuje Bitcoiny?

Czy kiedykolwiek naprawdę zastanawiałeś się, co by się stało, gdybyś połączył dwa największe szaleństwa, jakich świat doświadczał w tym samym czasie? Całkiem oczywiste wyniki byłyby fantastyczne. I tak właśnie się stało, gdy gigant technologiczny zdecydował się wejść do gry w kryptowaluty. Teraz możesz używać swoich portfeli Google do kupowania Bitcoinów. Dzięki rosnącej popularności domeny kryptowalut i stale rosnącemu wpływowi Google na świat, możesz być pewien, że w tym procesie uzyskasz bardzo dużo. Należy zauważyć, że chociaż Google nie zaprzeczył wyraźnie ani nie zaakceptował płatności Bitcoin na swojej platformie, jednak aktywnie wkraczają na arenę płatności peer-to-peer i tak się składa, że ​​Bitcoin jest już dużą częścią takich płatności.

A teraz do rozważenia kilka ciekawostek na temat tego, czego szukać na giełdzie, która pozwoli ci kupić Bitcoiny, ponieważ o tym będziemy mówić dalej.

Giełdy kryptowalut: podstawy

Giełdy to w zasadzie platformy, na których wielu kupujących i sprzedających tworzy własne konta osobiste, a od tego momentu witryna zarządza wszelkimi rodzajami transakcji, które mają miejsce między nimi. Jeśli na przykład jesteś sprzedawcą Bitcoinów, to po utworzeniu konta na stronie internetowej zostaniesz automatycznie połączony z ogromną listą kupujących, którzy będą mogli zobaczyć szczegóły Twojej sprzedaży, a ponadto będą mogli się z Tobą skontaktować w przypadku, gdy oni są zainteresowani. Następnie obowiązkiem sprzedawcy jest odpowiedzieć na ofertę, która najbardziej mu odpowiada, i kontynuować transakcję. Podobnie kupujący uzyskają natychmiastowy dostęp do wielu różnych sprzedawców i ich własnych ofert sprzedaży. Jako kupujący możesz wybrać najlepszego sprzedawcę, a następnie kontynuować płatność, aby uzyskać dostęp do zakupionych bitcoinów.

Ale problem polega na tym, że na rynku jest tak wiele różnych giełd, że wybór jednej z nich staje się naprawdę nie lada zadaniem dla przeciętnego kupującego. Możesz nie wiedzieć, którą usługę wybrać, po prostu dlatego, że nie doświadczyłeś ich wszystkich. Podczas gdy jeden z nich może oferować rodzaj opłat, którego szukasz, inny może kusić Cię odpowiednim rodzajem obsługi klienta w przypadku sporów. Ale Twoja odpowiedzialność polega na wyborze takiego, który będzie wierny wszystkim tym parametrom i osiągnie doskonałość w dobrym zakresie takich parametrów.

Potrzebujesz usługi wymiany, która zapewnia najniższe opłaty, ponieważ prawie wszystkie te usługi pobierają opłatę transakcyjną za swoje usługi. Wysokość tej opłaty może się różnić w zależności od usługi, ale zazwyczaj wynosi około 0-5% całkowitej kwoty transakcji.

Następnie nie chcesz utknąć w giełdzie, która całkowicie porzuca swoich klientów po ich zarejestrowaniu. Więc pamiętaj, aby zarejestrować się w usłudze, która zapewnia wyjątkową obsługę klienta. Dzieje się tak, ponieważ kiedy pracujesz z kryptowalutami, na drodze pojawi się kilka problemów, zanim w pełni zrozumiesz proces. Aby poradzić sobie z takimi problemami, będziesz potrzebować dobrze wyposażonego i wyszkolonego zespołu obsługi klienta na zapleczu.

Jeśli jednak jest jedna rzecz, na którą naprawdę należy zwrócić uwagę, zwłaszcza że są to kryptowaluty, o których mówimy, to jest to bezpieczeństwo. Czy ci się to podoba, czy nie, kryptowaluty mają zwykle większe szanse na cyfrową kradzież. Hakerzy unikają naprawdę genialnych metod, za pomocą których czasami mogą włamać się nawet do najbezpieczniejszych giełd. Jeśli ufasz usłudze na tyle, aby umieścić na niej swoje Bitcoiny, koniecznie zapoznaj się wcześniej z ich protokołami bezpieczeństwa, aby wiedzieć, w co się pakujesz. Nigdy nie ufaj witrynie, która w przeszłości ucierpiała z powodu naruszenia bezpieczeństwa lub takiej, która nie wdrożyła odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Na koniec, co może najważniejsze, upewnij się, że giełda, na którą się rejestrujesz, ma opcję płatności odpowiadającą Portfelom Google. Chociaż nie wszystkie giełdy, które napotkasz, będą obsługiwać tę metodę płatności, te dobre na pewno będą, i to są te, których musisz szukać.

Ale nie martw się, możesz poczuć się trochę przytłoczony po przyjrzeniu się wszystkim tym wymaganiom, dlatego jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Poszliśmy dalej i zawęziliśmy Twoje wyszukiwanie do dwóch najlepszych wyborów z tej parceli, a teraz możesz łatwo wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada..

2 najlepsze sposoby kupowania BTC za pomocą Portfela Google

1. LocalBitcoins

LocalBitcoins.com-logoJako rynek sam w sobie, a nie giełda, LocalBitcoins jest jednym z najlepszych sposobów dostępnych obecnie dla przeciętnego kupującego, jeśli chodzi o dokonywanie zakupów kryptowalut. Szczególny nacisk należy położyć tutaj na ich niesamowite usługi, jeśli chodzi o kupowanie Bitcoinów za pomocą Portfela Google. Założona w 2012 roku, LocalBitcoins jest wyjątkowa w tym sensie, że jest wyjątkowo prywatna, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał udostępniać wielu swoich danych, aby przeprowadzić transakcję na platformie.

Popularność LocalBitcoinów jest dość widoczna w fakcie, że w wielu krajach ta giełda jest jedynym kanałem zakupu Bitcoinów. Dzięki elastyczności w korzystaniu z różnych metod płatności, z których jedną jest Portfel Google, po prostu nie możesz się pomylić z tą. Ponadto giełda nie ogranicza liczby monet, które możesz kupić lub sprzedać jednocześnie. Kolejną funkcją, którą otrzymasz, rejestrując się na LocalBitcoins, jest ich osobisty handel gotówkowy. Te transakcje są dość dobrze zorganizowane i zwykle odbywają się szybko i bez żadnych kłopotów.

Jedynym problemem, jaki możemy sobie wyobrazić w przypadku tej usługi z siedzibą w Finlandii, jest fakt, że pobierają trochę więcej, gdy płatności są dokonywane gotówką, a szybkość transakcji nie zawsze jest odpowiednia, ponieważ zawsze zależy od rodzaju wybrana przez Ciebie metoda płatności.

ROZPOCZNIJ Z LOCALBITCOINS!

2. Paxful

paxfulNastępna wymiana, o której będziemy rozmawiać, to Paxful. Ta platforma wymiany Bitcoinów peer-to-peer jest świetna w tym sensie, że nie tylko akceptuje Portfel Google jako formę płatności, ale także rozszerza obsługę około 300 sposobów płatności, a także na całym świecie. To całkiem niesamowite specyfikacje dla giełdy kryptowalut.

Z siedzibą w Delaware w Stanach Zjednoczonych, Paxful, podobnie jak LocalBitcoins, nie prosi o identyfikatory podczas dokonywania transakcji. Usługa jest całkowicie prywatna i nigdy nie doszło do ujawnienia danych klienta. Dzięki szybkim i prostym transakcjom, które są realizowane dość wygodnie i szybko, wspaniałą rzeczą w Paxful jest to, że nie pobiera żadnych opłat od kupujących na platformie. Poprzednie rekordy wyraźnie wykazały, że zakupione Bitcoiny pojawiają się w portfelu kryptograficznym kupującego niemal natychmiast po zrealizowaniu płatności.

Ponadto usługa jest aktywna prawie na całym świecie, a reputacja, którą firma zdobyła na przestrzeni lat, dodatkowo zwiększa ich wiarygodność. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, możesz po prostu zalogować się na ich stronie internetowej i sprawdzić nazwiska i dane właścicieli. Wszystkie te informacje są świadomie przejrzyste, aby umocnić zaufanie klienta do wymiany.

ROZPOCZNIJ Z PAXFUL!

Wniosek

To wszystkie informacje, które musisz znać, aby podjąć świadomą decyzję w sprawie wybranej giełdy kryptowalut. Przestrzegaj naszych wskazówek i zawsze szukaj cech, które opisaliśmy powyżej, a jesteśmy w stu procentach pewni, że nie pomylisz się. Ale pamiętaj, chociaż Portfel Google to po prostu jedna z wielu metod, z których możesz wybierać, z pewnością jest tą, która świeci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner