Przegląd LocalBitcoins – rzetelny przegląd

Ostatnio wszyscy słyszeliśmy o zjawisku „Bitcoin”. „Co to jest?”, „Skąd się to wzięło?”, „Jak je wszystkie zarobić?” Niestety nie jest to Pokemon Go. Nie ma potrzeby; jako takie na szczęście chwytać ludzi i walczyć o to; raczej negocjujemy i handlujemy tak, jak robią to ludzie cywilizowani.

Co to jest LocalBitcoins?

Zacznijmy od podstaw. Założona w 2012 roku przez Jeremiasa Kangasa, LocalBitcoins to startup z siedzibą w Helsinkach w Finlandii. Ich głównym celem jest przegląd bezpośredniego handlu bitcoinami między kupującym a sprzedającym, który nie wymaga żadnego nadzoru między nimi podczas handlu. Znany również jako handel pozagiełdowy. Lub mówiąc prościej: otwarte oburzenie dla ludzi.

Użytkownicy za pośrednictwem sieci zamieszczają reklamy w serwisie; gdzie określają kursy wymiany, po jakich są skłonni sprzedać swoje bitcoiny. Zaintrygowani użytkownicy spotkają się z osobą sprzedającą bitcoiny lub dokonają transakcji za pomocą bankowości internetowej. Cały system jest objęty koncepcją Escrow opracowaną przez samego Jeremiasa Kangasa.

Oprócz tego LocalBitcoins zapewnia również mechanizm / program reputacji i informacji zwrotnej dla użytkowników z usługą depozytową i negocjacyjną. To tutaj LocalBitcoins inicjuje programy, w których użytkownicy mogą oceniać się nawzajem w społecznościach internetowych, aby budować poczucie zaufania poprzez reputację.

Jak widzieliśmy na wstępie, przyjrzyjmy się zaletom i wadom LocalBitcoins:

Plusy:

 • Pod względem prywatności LocalBitcoins zapewniają najbezpieczniejszy sposób obsługi transakcji, tj. Zakupu Bitcoinów.
 • W niektórych krajach LocalBitcoins może wydawać się jedynym sposobem na sprzedaż / handel bitcoinami.
 • Zapewniona jest nie tylko prywatność, ale dostępne są różne opcje (metody płatności) zakupu Bitcoinów.
 • Nie ma potrzeby posiadania identyfikatora weryfikacyjnego.
 • Żadnych konfliktów politycznych i interwencji osób trzecich.

Cons:

 • Użytkownicy będą musieli być świadomi oszustw, dlatego należy zachować ostrożność i zachować ostrożność, aby uniknąć grabieży.
 • W przypadku korzystania z gotówki jako metody płatności wydaje się to być nieco drogie, ponieważ wiele osób jest skłonnych wydać dodatkowe pieniądze na otrzymywanie ofert prywatności LocalBitCoin.
 • Zwykle nie jest odpowiedni dla kupujących, którzy inwestują w dużo bitcoinów.
 • W związku z powyższym sprzedawcy będą pytać lub pytać o identyfikator weryfikacyjny.
 • Posiadanie szybkiej transakcji zwykle zależy od metody płatności.
 • Niektóre metody płatności, takie jak Paypal, mają odwracalne funkcje płatności, co w rzeczywistości jest; ryzykowny.

Ogólnie rzecz biorąc, LocalBitcoins nie nakładają żadnych takich ograniczeń na użytkowników, a użytkownicy mają swobodę decydowania o tym, ile bitcoinów chcą sprzedać lub kupić, w tym również limity. Jest to niezwykłe doświadczenie dla użytkowników ze względu na brak ograniczeń przewidzianych w ofertach prywatności. Może się wydawać, że użytkownicy osiągają poziom uczciwych negocjacji, ale na ile jest to faktycznie wiarygodne? Co więcej, czy wszystkie kraje promują taką wymianę handlową?

W odniesieniu do krajów, LocalBitcoins są dostępne głównie we wszystkich firmach z wyjątkiem Niemiec i stanu Nowy Jork. Dzieje się tak, ponieważ LocalBitcoins odrzuciło Nowy Jork ze względu na BitLicense. Obecnie, jak wskazano, 248 krajów i 15971 miast ma wymienniki do dostarczania bitcoinów między kupującymi a sprzedającymi.

ROZPOCZNIJ Z LOCALBITCOINS!

Więc co sprawia, że ​​LocalBitcoins różni się od innych giełd handlowych?

 • Postępowanie z ludźmi: jak wspomniano wcześniej, nie ma strony trzeciej ani żadnej interwencji politycznej jako takiej, która mogłaby zakłócić przebieg transakcji. W przeciwieństwie do innych scentralizowanych witryn Bitcoin, nie ma korporacyjnej głowy, dlatego proces jest oszczędny i szybki, a Bitcoiny są otrzymywane natychmiast. W związku z tym główny nacisk nie jest położony na jeden kraj z drugim, ale raczej między jednym użytkownikiem a społecznością internetową.
 • Wspieranie metod płatności: LocalBitcoins może obsługiwać każdą metodę płatności, z którą zaangażowana jest społeczność użytkowników.
 • Prywatność: Ponownie, jak wspomniano, prywatność jest jedną z jej głównych cech, gdzie oferuje wymianę handlową P2P.

LocalBitcoins a inne giełdy gotówkowe:

Oprócz LocalBitcoins istnieją inne opcje handlu P2P, w których ludzie wciąż odkrywają różne giełdy, które podkreślają ważną cechę, aby nie stawić czoła kryzysowi gospodarczemu i problemom, z którymi często boryka się centralna wymiana walut.

 • BitSquare

Od giełdy fiducjarnej, przez altcoin do bitcoin, BitSquare to w pełni zdecentralizowany pakiet składający się z tych trzech rodzajów walut. Co więcej, jest hostowany na serwerze, który sam nie jest scentralizowany, w związku z czym przyjmuje definicję decentralizacji do dosłownego znaczenia. To stawia BitSquare w korzystnej sytuacji, ponieważ działa na węzłach, a zatem jest odporny na hakowanie, złośliwe oprogramowanie i cenzurę. Korzystanie z usług ukrytych Tora i szyfrowanie wszystkich prywatnych danych przez sieć zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo.

Jednak w porównaniu do LocalBitcoins istnieje moderator, który może wkroczyć i uregulować opłaty lub grzywnę dyscyplinarną dla osoby, która źle się zachowuje podczas handlu lub dla dwóch lub więcej użytkowników. Kupujący, sprzedawca i moderator posiadają „prywatne kody” do uwolnienia środków.


W rzeczywistości ma niską płynność, ale z czasem powoli rośnie. Jak wspomniano, jest w stanie obsługiwać giełdy takie jak altcoiny i giełdy fiat bez potrzeby stosowania tokenów proxy. Tj. (Weryfikacja uwierzytelnienia).

 • Bitkan

Bitkan to aplikacja dostępna na iOS i Androida, która zapewnia kojarzenie bitcoinów P2P. Korzystanie z rynku OTC, na którym handlowcy są dodawani do obszaru użytkowników wraz z kwotowaniami kupna i sprzedaży. Użytkownicy mają swobodę wyboru tradera, z którym chcieliby zawrzeć umowę, kontaktują się z nim za pośrednictwem aplikacji i ustalają, czy transakcja / handel ma się odbyć.

Bitkan korzysta z tradycyjnej metody depozytowej, w której czują, że użytkownicy mogą być chronieni, dlatego wielu ludzi uważa go za wygodniejszą usługę niż LocalBitcoins. Przykład: Chiny – to główny punkt, w którym obroty Bitcoinami wzrosły dwunastokrotnie w ciągu ostatnich miesięcy.

Użytkownicy mają swobodę handlu i kupowania monet, ale zamawianie dużych ilości / wolumenów, tj. Więcej niż 5 BTC dziennie, może prowadzić do przestrzegania przez użytkownika procedur KYC i ADL, co skutkuje udostępnieniem danych osobowych.

 • Paxful

Działając w podobny sposób jak LocalBitcoins, użytkownicy mogą handlować lub płacić za Bitcoiny za waluty fiducjarne, korzystając z mechanizmu płatności poza pasmem, tj. Danych przesyłanych za pomocą niezależnego strumienia zamiast głównego strumienia danych..

Moderatorzy giełdowi kontrolują bitcoiny za pośrednictwem scentralizowanego mechanizmu depozytowego. Jest jednak za LocalBitcoins, ale powoli wykazuje rosnący trend.

Jak stwierdza porównanie, LocalBitcoins i Paxful są podobne pod względem procesu handlowego. Każdy sprzedawca znaleziony w Paxful, a także LocalBitcoins, ma dobrze znaną reputację w odniesieniu do przeszłych transakcji oraz kursu wymiany Bitcoin. Ale ponieważ sprzedawcy zapewniają wystarczające lub różnorodne różne metody płatności, zwykle naliczają wyższe opłaty.

Proces kupowania Bitcoinów z Paxful:

 • Użytkownik decyduje o liczbie bitcoinów do kupienia / zakupu.
 • Użytkownik wybiera walutę, na podstawie której będzie obliczany kurs wymiany.
 • Wybór metody płatności – różne opcje.
 • Zostaliby wyświetleni różni sprzedawcy.
 • Czat na żywo online na temat omawiania transakcji.

LocalBitcoins mają bardziej cyfrowe doświadczenie w porównaniu do Paxful, ponieważ działają w tej dziedzinie przez długi czas. Ale ostatecznie wszystko zależy od sprzedawców.

 • Ściana monet

Wall of Coins zapewnia początkującym użytkownikom doświadczenie, którym łatwo będzie kupować i sprzedawać Bitcoin za gotówkę. Posiada niezwykły system SMS, w którym użytkownik może wygodnie kupować i kupować bitcoiny za gotówkę.

Ta platforma jest dostępna w 13 krajach, w tym w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Nie ma żadnych oficjalnych limitów jako takich, ale wszystko zależy od dostępnych ofert sprzedawców. Jedną z wad byłoby to, że większość sprzedawców nie chce sprzedać dużej liczby Bitcoinów, ponieważ sami nie mają dużych ilości Bitcoinów.

Jeśli chodzi o prywatność, użytkownik musiałby przesłać swoje numery telefonów do weryfikacji. WOC może zapytać o lokalizację użytkowników, ale tylko po to, aby znaleźć pobliskie oddziały banku.

Na ostatnim etapie otrzymanie Bitcoinów zajęłoby 15 minut po potwierdzeniu od kupujących, jednak wszystko zależałoby od czasu sprzedawcy na potwierdzenie płatności (standardowy czas to 15 minut).

Dla kupujących opłaty nie są wyświetlane publicznie, ale w podanej cenie Bitcoin, ale daje to korzyść użytkownikowi, ponieważ opłaty wynoszą tylko 1-2%, więc są dość niskie. LocalBitcoins pobiera tylko do 1%, dlatego WOC może wydawać się drogie w porównaniu, ale niezbyt kosztowne.

Wracając do recenzji LocalBitcoins

Użytkownicy, którzy chcą kupić Bitcoiny za pomocą depozytu gotówkowego, będą musieli zazwyczaj czekać godzinę na otrzymanie bitcoinów. Chociaż, jeśli dojdzie do bezpośredniego lub osobistego handlu gotówkowego, będzie to mniej czasochłonne i znacznie łatwiejsze do zorganizowania. Niestety, jak wspomniano, szybkość dostawy zajmie około 15 minut, więc może być czasochłonna.

Jeśli chodzi o opłaty, jak wspomniano, tylko 1% został naliczony w przypadku wszelkiego rodzaju transakcji, ale cena będzie się różnić ze względu na inflację w zależności od metody płatności.

Prawdziwe pytanie brzmi:

Czy możesz zaufać LocalBitcoins?

 • Nawiązując do swojej historii, jest to jedna z ugruntowanych platform wymiany Bitcoinów.
 • Zaleca się jednak, aby użytkownicy nie przechowywali swoich bitcoinów w portfelu, ponieważ może to być ryzykowne z powodu oszustwa lub nagłych nieoczekiwanych powodów..
 • Ogólnie rzecz biorąc, reputacja jest dobra, ale reputacja każdego użytkownika musi zostać sprawdzona, aby zapobiec oszustwom na giełdzie.

ROZPOCZNIJ Z LOCALBITCOINS!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map