Recenzja Antminer D3 – Czy jest to warte swojej ceny?

Jeśli jest jeden temat rozmów, który wydaje się być obecnie wszędzie, to są to kryptowaluty. Od inwestorów po opinię publiczną i media prawie nikt nie może przestać o nich mówić. Nie bez powodu, ponieważ kryptowaluty zdołały wywołać rewolucję w sektorze finansowym.

Ich wpływ i dominacja nie ograniczają się tylko do jednego kraju, ale rozprzestrzeniają się na prawie cały świat. Od krajów zachodnich, takich jak Stany Zjednoczone Ameryki, Kanada, Wielka Brytania i tym podobne, aż po kraje wschodnie, takie jak Japonia, Indie, Rosja i wiele innych, Bitcoiny są dosłownie wszędzie.

Nawet nieliczni z tych, którzy nigdy nie zainwestowali ani grosza w swoim życiu, obecnie planują i myślą o schematach związanych z kryptowalutami, w które można by zainwestować. Wszystko to jest bezpośrednią konsekwencją faktu, że waluty te przynoszą wspaniałe zyski. , prawie znikome straty i gigantyczny potencjał do zarabiania ogromnych zysków.

Teraz prawie trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się, gdy Bitcoin miał swój niesamowity debiut w 2009 roku. Od tego czasu domena kryptowalut rozwarła się szeroko, aby każdy mógł czerpać korzyści z.

Teraz jedną z tych kryptowalut jest Dash. Chociaż nieco mniej znany niż niezwykle popularny Bitcoin, Dash, jeśli został dogłębnie zbadany i zbadany na długo przed rozpoczęciem inwestycji, może w rzeczywistości okazać się całkiem opłacalny, nawet bardziej niż Bitcoin.

W rzeczywistości dba o kilka szczelin w zbroi Bitcoina i wzmacnia ją swoją własną, specjalną marką funkcji. Jest szybki, bezpieczny i stanowi godną alternatywę dla Bitcoin, co czyni go dobrym kandydatem na kolejny wielki projekt do zainwestowania.

Jeśli jednak planujesz wydać pieniądze na zakup monet Dash, przedstawimy Ci lepszą alternatywę. A co by było, gdybyś mógł zdobyć monety Dash, nawet bez bezpośredniego wydawania na nie pieniędzy? Dla niewtajemniczonych jest to możliwe przy pomocy górnictwa.

Wydobywanie kryptowalut to proces weryfikacji bloków na kryptowalutowym łańcuchu bloków, tak aby nowe transakcje były dodawane i weryfikowane. Pozwala kryptowalutom pozostać zdecentralizowanymi, a jednocześnie pozwala górnikom zarobić kilka monet dla siebie. Sposób, w jaki to działa, polega na tym, że każdy górnik musi rozwiązać pewne komplikacje matematyczne i algorytmy, a każda osoba, której uda się dotrzeć do rozwiązania w jak najkrótszym czasie, otrzymuje kilka monet.

W pewnym sensie możesz zdobyć monety dla siebie bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Jedynym miejscem, w którym będziesz musiał wydawać pieniądze, będzie przyzwoita platforma wydobywcza, która poradzi sobie z twoimi operacjami wydobywczymi i pozwoli ci łatwo zgromadzić dobre bogactwo kryptowalut dla siebie..

Jedyny haczyk polega na tym, że te maszyny nie są tanie w stosunku do ceny i nie są też ekonomiczne w odniesieniu do kosztów utrzymania, ponieważ w końcu zasysają całe mnóstwo energii elektrycznej..

Z tych wszystkich powodów najlepiej jest zachować ostrożność i dobrze planować przed zakupem koparki dla siebie, aby nie wybrać modelu, który przynosi więcej strat niż zysków. Aby pomóc Ci uniknąć takich błędów, ten artykuł zawiera obszerną recenzję jednego niesamowitego górnika dla Dasha, Antminera D3.

Recenzja Antminer D3

Hash Rate

Recenzja Antminer-D3Szybkość mieszania odnosi się do liczby problemów, które górnik może rozwiązać w ciągu jednej sekundy. Oczywiście im wyższa szybkość mieszania górnika, tym lepsza będzie jego wydajność. Jeśli chodzi o Antminer D3, w rzeczywistości oferuje całkiem przyzwoity współczynnik mieszania wynoszący 15 GH / s.

Pobór energii

Jednym z aspektów górników, który często powoduje, że wielu zainteresowanych kupujących ostatecznie rezygnuje z tego pomysłu, jest zużycie energii. Wydobycie nie jest całkowicie dochodowym biznesem, a po drodze z pewnością poniesie kilka strat. Jednak wszystko jest dobrze, jeśli wynik netto pozostaje nieco pozytywny. Jeśli chodzi o minus, jednym dużym czynnikiem powodującym straty jest nadmierne zapotrzebowanie na moc u tych górników.

Ponieważ wykonują wiele ciężkich prac i wykonują całkiem duże zadania, takie jak weryfikacja transakcji na łańcuchu bloków i rozwiązywanie złożonych algorytmów matematycznych, jest naturalne, że szukają większej mocy. Jednak potrzeba ta często staje się problemem dla użytkowników, ponieważ wraz ze wzrostem zużycia energii rosną rachunki za energię.

Jednak z drugiej strony innowacje już istnieją i stale prowadzi się więcej badań w celu opracowania lepszych i znacznie bardziej energooszczędnych koparek, które mogą faktycznie zminimalizować koszty energii przy jednoczesnej maksymalizacji rentowności..

Jeśli chodzi o Antminer D3, zużywa łącznie 1200 W, co jest dość umiarkowane w skali mocy znamionowej.

ROZPOCZNIJ Z ANTMINEREM D3

Zasilacz

Podczas gdy niektórzy górnicy mają wbudowany zasilacz, inni nie są tak dobrze wyposażeni i wymagają od użytkownika zakupu osobno. Niestety D3 należy do drugiej kategorii, co oznacza, że ​​przed przystąpieniem do pracy trzeba poszukać porządnego zasilacza zdolnego do zasilania urządzenia..

Gdzie kupić

Jedynym problemem związanym z górnikami jest to, że nie są oni tak łatwo dostępni. Podczas gdy niektóre z bardziej popularnych można znaleźć na Amazon, eBay lub innych podobnych platformach e-commerce, te mniej znane są nieco trudniejsze do znalezienia. Jeśli jednak wszystko inne zawiedzie, zawsze możesz je kupić na oficjalnej stronie producenta, którą w tym przypadku jest Bitmain.

Po prostu zaloguj się na stronie Bitmain, a znajdziesz sekcję zakupu, w której możesz łatwo wyszukać żądaną koparkę, na przykład D3, i przejść do strony kasy. Jeśli chodzi o proces płatności, możesz zapłacić za zakup za pomocą Bitcoinów, Litecoinów, a nawet przelewów bankowych.

Ponadto Antminer D3 jest również dostępny w serwisie eBay, co czyni go jednym z łatwiej dostępnych urządzeń.

O producencie

Bitmain jest prawdopodobnie najbardziej zaufaną i popularną firmą produkującą koparki kryptowalut na rynku. Są znani z sumienności, zorientowania na klienta i dbałości o jakość swoich produktów. Mają już szeroką gamę modeli platform wydobywczych, nie tylko dla Bitcoinów lub DASH, ale wielu kryptowalut, dzięki czemu ich zasięg na rynku jest prawdopodobnie najszerszy i najbardziej wpływowy.

Jednak, podobnie jak każda inna duża marka, Bitmain również nie jest pozbawiony wielu komplikacji i tajemnic. Całkiem niedawno marka znalazła się pod ostrzałem za dodanie tajnego backdoora do swoich produktów. Aby zrozumieć, czym były tylne drzwi, musisz mieć trochę wiedzy technicznej. Mówiąc prościej, ten backdoor został zainstalowany w oprogramowaniu sprzętowym urządzeń Bitmain, na przykład Antminera. Teraz pozwoliło to firmie na faktyczne dokonywanie zameldowań z usługą centralną co dziesięć minut.

Każde z zameldowań przesyłane lub wysyłane z wykorzystaniem poufnych informacji, takich jak numer seryjny Antminer, adres IP i adres MAC. Teraz dokładne wykorzystanie wszystkich tych danych jest całkowicie zależne od uznania firmy, ale mogą one wykorzystać je do sprawdzenia informacji o sprzedaży od klientów, a nawet zapisów dostaw. Wszystko to poważnie zagraża prywatności klienta i powinno było zostać przeprowadzone za jego należytą zgodą.

Jeśli chodzi o związane z tym ryzyko, nie ma udokumentowanych dowodów na jakiekolwiek złośliwe zamiary ze strony firmy, ale jest to coś, o czym powinieneś wiedzieć, jeśli zamierzasz kupić produkt.

Gwarancja

Chociaż górnicy generalnie mają dobrą żywotność, zawsze doceniany jest dobry okres gwarancji. Jeśli chodzi o Antminer D3, otrzymasz przyzwoity okres gwarancji 180 dni, podczas którego możesz całkowicie bezpłatnie wymienić lub naprawić produkt w przypadku wystąpienia problemów z maszyną lub przypadkowego zatrzymania działania.

Sprzęt górniczy

Jeśli istnieje jedna poważna komplikacja, która często ma miejsce w przypadku górników kryptowalut, jest to fakt, że nagrzewają się one dość szybko. Podobnie jak każde inne urządzenie, które wykonuje ciężkie podnoszenie pod względem obsługiwanych procesów, również ci górnicy są podatni na wysokie temperatury i przegrzanie..

Nawet nasze zaufane smartfony i laptopy nie są wolne od tego problemu, ponieważ nawet one mają tendencję do przypadkowego nagrzewania się, gdy są podłączone do źródła zasilania przez dłuższy czas lub gdy są intensywnie i intensywnie używane przez długi czas. Na szczęście górnicy również mają rozwiązanie.

Górnik posiada specjalnie wyznaczone wentylatory, których jedynym celem jest kontrolowanie temperatury urządzenia i utrzymywanie jej w określonych granicach. Jeśli w jakiś sposób temperatura za bardzo podskoczy, moc pobierana przez wentylatory automatycznie wzrośnie, powodując ich szybszą rotację, aw rezultacie szybsze i lepsze chłodzenie..

Z drugiej strony jest to właśnie powód, dla którego górnicy często powodują podwyższone rachunki za energię i energię.

Cena £

Jak to może być kompletna recenzja, jeśli nie powiemy Ci, ile faktycznie wydasz na platformę? Obecnie istnieje kilka czynników, które wpływają na cenę konkretnego produktu. Niektóre z głównych to dostępność, popyt i ogólna wydajność produktu. Jeśli coś działa wyjątkowo dobrze, naturalne jest, że popyt na przedmiot wzrośnie, a co za tym idzie, ceny na pewno wzrosną.

Jeśli chodzi o Antminer D3, wiadomości nie są takie dobre. Kosztujący 2699 USD D3 jest jednym z najdroższych koparek na rynku. W rzeczywistości jest prawie tak drogi, jak najlepiej działająca koparka bitcoinów na rynku i łatwo przekracza koszt wielu innych dostępnych, przyzwoitych platform. Całkiem prawdopodobną przyczyną tak wysokiej liczby jest to, że monety Dash zostały wielokrotnie udowodnione, że są niezwykle dochodowe i skuteczne, nawet bardziej niż wiele innych kryptowalut, w tym Bitcoin..

Być może właśnie dlatego wysoka cena jest środkiem uzasadniającym nadmierne zyski, które możesz osiągnąć dzięki handlowi w Dash.

Teraz, gdy skończyliśmy wyczerpującą i dość obszerną recenzję górnika, którym jest Antminer D3, przedstawiamy kilka ciekawostek i informacji o tym, dlaczego Dash jest walutą przyszłości i dlaczego należy ją traktować poważnie..

Narodziny Dash

Jedynym dużym problemem związanym z Bitcoinem są czasy potwierdzenia transakcji. Powiedzmy, że ostatecznie wydajesz swoje Bitcoiny na jakiś produkt lub może inną kryptowalutę. Ile czasu minie, zanim Twoja transakcja zostanie zweryfikowana przez sprzedającego, a zakupiony produkt zostanie wysłany do Ciebie?

Właściwie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Może minąć dość dużo czasu, zanim sprzedawca potwierdzi fakt, że wysłane przez Ciebie Bitcoiny zostały należycie odebrane, a dopóki to się nie stanie, nie będziesz w żaden sposób odpowiedzialny za otrzymanie kupionego produktu. Oczywiście istnieją określone prawa i przepisy dotyczące utrzymania i regulowania tego wszystkiego, ale faktem jest, że transakcje Bitcoin rozpoczynają się powoli.

Teraz Evan Duffield, główny entuzjasta kryptowalut, rozpoznał ten problem i natychmiast poczuł potrzebę lepszej i znacznie szybszej kryptowaluty, która uczy się na błędach Bitcoinów i koryguje je w najlepszy możliwy sposób. I tak 18 stycznia 2014 roku Evan stworzył Dash, który formalnie nosił nazwę Xcoin, który później został zmieniony na DarkCoin, a ostatecznie stał się Dash, co jest połączeniem słów Digital Cash.

Dash został stworzony wyłącznie po to, aby być znacznie skuteczniejszym rozwiązaniem typowych problemów, z którymi borykają się kryptowaluty, niż Bitcoin. Aktywnie skupiał się na kluczowych problemach, z którymi się borykał, i od samego początku je naprawiał. Dodatkowo, podobnie jak Bitcoin, na świecie zawsze będzie ograniczona podaż monet Dash. Według statystyk, na dzień dzisiejszy na rynku jest około 7,85 miliona monet Dash, a łączny limit został ustalony na 18 milionów.

ROZPOCZNIJ Z ANTMINEREM D3

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner