Recenzja Antminer L3 / L3 + – czy może przynieść zyski?

Za każdym razem, gdy słyszysz słowo wydobycie, jesteśmy prawie pewni, że spoceni robotnicy, kilka krzepko wyglądających narzędzi mechanicznych i słabo oświetlona podziemna jaskinia to tylko niektóre z pierwszych rzeczy, które przychodzą ci do głowy. Cóż, wszystko to się zmieni. Wszystko dzięki kryptowalutom i wpływowi, jaki wywarły one na współczesny świat, zostaliśmy wprowadzeni w nowy rodzaj wydobycia; taki, który nie wymaga podnoszenia ciężarów ani schodzenia do podziemnych jaskiń.

Ten rodzaj wydobycia ma charakter technologiczny. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wydobywać do głębi serca, to trochę podstawowej wiedzy i sprzęt górniczy zwany platformą górniczą. Jeszcze jedna rzecz, której na pewno potrzebujesz, to dużo, dużo energii elektrycznej, ponieważ te platformy górnicze nie będą tanie na twojej energii elektrycznej.

Najlepsze jest jednak to, że możesz to wszystko zrobić sam. Chociaż istnieją grupy wsparcia, w których górnicy z różnych części świata, połączeni przez internet, łączą swoje zasoby i koncentrują swoje wysiłki w celu osiągnięcia lepszych wyników, w żadnym wypadku nie są one konieczne, aby osiągnąć owoce swojego (metaforycznego) rodzić.

Te „grupy wsparcia” są nazywane pulami wydobywczymi i chociaż wymagają od każdego górnika wniesienia pewnych opłat za pulę w celu nałożenia na wszystkich opłat za przyłączenie się, wielkość zysku, który możesz osiągnąć, sprawia, że ​​wydaje się ona bardzo nieistotna.

Jeśli jeszcze tego nie odgadłeś, jesteśmy prawie pewni, że zastanawiasz się, jaki jest cel przechodzenia przez te wszystkie kłopoty. Jeśli nie wydobywamy klejnotów w jaskini, to po co to robimy? Odpowiedzią są kryptowaluty. Wydobywanie bitcoinów lub wydobywanie innych kryptowalut, ogólnie rzecz biorąc, stało się ostatnio dużym trendem.

Dzięki szerokiemu zakresowi zysków i dość łatwemu do skonfigurowania układowi, ludzie szybko zdają sobie sprawę, że wydobywanie jest szybkim sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki lub po prostu zgromadzenie kilku własnych kryptowalut.

Wykorzystując dodatkowo ogromną i nie do pokonania popularność osiągniętą przez kryptowaluty, zwłaszcza Bitcoin, kopanie szybko pnie się w górę na listach popularności i dociera do wszystkich tych części świata, które wcześniej zostały dotknięte przez Bitcoin lub jakąkolwiek inną kryptowalutę.

Recenzja Bitmain Antminer L3

Recenzja Antminer L3Antminer L3 to doskonały wybór dla osób poszukujących idealnego kopacza do Litecoinów. Teraz L3 jest następcą cieszącego się dużym powodzeniem L3 i dodaje do niego kilka bardzo potrzebnych funkcji i kilka ulepszeń. Przyjrzymy się temu szczegółowo.

Podobnie jak jego poprzednik, L3 wykorzystuje układ BM1485. Działa prawie dokładnie tak, jak L3, ale z kilkoma wyjątkami. Przede wszystkim L3 otrzymuje ogromny wzrost szybkości mieszania, który jest prawie dwukrotnie większy niż wcześniejszy model. Jednak wraz ze wzrostem dobra, wzrosło również zło. L3 zużywa również prawie dwukrotnie więcej energii niż L3, co oznacza, że ​​rachunki za energię wzrosną tylko wtedy, gdy planujesz modernizację.

ROZPOCZNIJ Z ANTMINEREM L3

Rzeczy do rozważenia

Hash Rate

Odkąd wysoki wskaźnik hash zawsze był najbardziej poszukiwaną cechą górnika, Antimer dołożył wszelkich starań, aby ich klienci nie mieli powodów do zmartwień, a tym bardziej powodów do świętowania. Szybkość mieszania L3 została zwiększona aż o prawie 100%, czyli dwukrotnie więcej niż wcześniej L3. Podczas gdy starszy model oferował szybkość mieszania około 255 MH / s, nowszy osiągnął niezwykle imponujące 504 MH / s.

Pobór prądu

Teraz kolejnym największym czynnikiem przy zakupie górnika jest ilość energii, jaką ma on zużywać. W przeciwieństwie do szybkości mieszania jest to niepożądana ilość, którą należy ograniczyć do minimum.


Po wykonaniu z grubsza dokładnych obliczeń eksperci odkryli, że zużycie energii elektrycznej Antminer L3, które wynosi około 400 W, powinno wynosić tylko 10% całkowitych zysków w ciągu roku. Te statystyki, w porównaniu z innymi górnikami z tego samego rynku, malują L3 w całkiem dobrym świetle.

Ale jeśli chodzi o L3, sprawy stają się trochę trudne. Ze względu na zwiększoną i prawie podwojoną szybkość hashowania oferowaną przez niego w porównaniu do swojego poprzednika, L3 jest również winny prawie dwukrotnego zużycia energii elektrycznej, czyli około 800W.

Jednak jeśli się nad tym zastanowić, sytuacja nie zmieniła się zbytnio. Ponieważ obie przeciwstawne wielkości zostały zmienione o tę samą wartość, sprawność netto pozostaje stała dla obu modeli.

Lekki

L3 najwyraźniej bierze tutaj ciasto. Ważący zaledwie około 2,5 kg jest zaskakująco lekki i można go łatwo przenosić. Z drugiej strony L3 nie jest tak elastyczny. Waży dobre 6,5 kg wraz z opakowaniem.

Zwróć uwagę, że waga platformy ma krytyczne znaczenie, jeśli chodzi o wysyłkę, ponieważ cięższe przedmioty generalnie wymagają wyższego kosztu wysyłki w porównaniu do lżejszych.

Poziomy hałasu

Innym krytycznym czynnikiem, który ma znaczenie, gdy mówimy o górnikach lub platformach górniczych, jest generowany dźwięk. Ponieważ większość górników woli operować ze swoich domów mieszkalnych, sensowne jest tylko, aby platforma robiła jak najmniej hałasu.

Generowany dźwięk jest zwykle mierzony w decybelach i powinien być jak najniższy. Jeśli chodzi o L3, zawiera pojedynczy wentylator i emituje minimum 60 dB. W przeciwieństwie do tego, L3 posiada podwójne wentylatory, w wyniku czego emituje od 75 dB do 95 dB hałasu podczas pracy w temperaturze otoczenia..

Podsumowując, chociaż L3 nie jest wystarczająco cichy, aby obsługiwać go z wnętrza sypialni, ale jednocześnie zdecydowanie nie jest wystarczająco głośny, aby wywołać zamieszanie u sąsiadów.

Rozmiar

Jeśli chodzi o jakąkolwiek maszynerię, jedyną rzeczą, która zawsze ma znaczenie, jest jej rozmiar. Jeśli jest zbyt nieporęczny, to bez względu na to, jak dobry lub wydajny jest sprzęt, nigdy nie wykorzysta swojego pełnego potencjału po prostu dlatego, że jego obsługa lub nawet przenoszenie byłoby zbyt kłopotliwe. na około.

Również w przypadku platform górniczych rozmiar ma kluczowe znaczenie. Ludzie wolą, aby ich górnicy byli kompaktowi i zajmowali mało miejsca. Przede wszystkim stosunkowo niewielki górnik znacznie upraszcza wysyłkę i pakowanie.

Po drugie, jeśli platforma jest wystarczająco mała, być może nie będziesz musiał się zbytnio zastanawiać, gdzie ją ustawić. Jeśli bieżąca lokalizacja nie działa, możesz po prostu przenieść ją do nowej lokalizacji, nie przejmując się zbytnio związanymi z tym komplikacjami.

Jeśli chodzi o L3, to w rzeczywistości ma przyzwoite rozmiary zaledwie 23 cm na 13,5 cm na 16 cm. Z drugiej strony L3 jest znacznie większy i ma wymiary 35 cm na 13 cm na 19 cm.

Przystępność

Antminer L3 jest dostępny w sprzedaży w prawie wszystkich głównych punktach sprzedaży detalicznej i platformach handlu elektronicznego, takich jak Amazon, eBay czy AliExpress. Dodatkowo możesz go również kupić na dedykowanej stronie internetowej dystrybutora materiałów do wydobywania kryptowalut. Należy zachować szczególną ostrożność przy zamawianiu L3 na którejkolwiek z powyższych witryn internetowych, ponieważ wiele z nich to oszukańcze systemy, w których cena sprzedaży znacznie przewyższa rzeczywistą wartość rynkową.

Zasadniczo należy unikać niejasnych lub nieznanych witryn do wyszukiwania kryptowalut, ponieważ może to być starannie spreparowane oszustwo, które istnieje wyłącznie w celu oszukania klientów. Jedyną zasadą, której należy przestrzegać, jest zawsze zamawianie u renomowanego i znanego sprzedawcy.

Jeśli chodzi o L3, następna partia będzie dostępna za około 2000 USD, podczas gdy L3 jest obecnie dostępny gdzieś poniżej i około 1500 USD.

Inwestować czy nie inwestować?

Porównując oba modele, możemy łatwo zauważyć, że chociaż L3 ma podwójną szybkość mieszania niż L3, wydajność netto pozostaje niezmieniona. Ponadto poprzednik przewyższa nowszy model pod względem wielu parametrów, takich jak waga, rozmiar i poziom hałasu. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, zdecydowanie bardziej sensowne jest teraz wybranie trybu L3. Jednak jest również oczywiste, że L3 jest sam w sobie doskonałym wyborem, a ostatecznie decyzja o wyborze między nimi sprowadza się do tego, co jest łatwiej dostępne w bardziej przystępnej cenie..

ROZPOCZNIJ Z ANTMINEREM L3

Warunki, które musisz znać

Teraz, aby bardziej szczegółowo omówić proces, jakim jest wydobywanie kryptowalut, jak można go opłacić, jakie ryzyko się z tym wiąże i ile możesz na tym zarobić, musimy przyjrzeć się kilku krytycznym warunkom z branży i przyjrzyj się uważnie, czego potrzeba, aby zostać odnoszącym sukcesy górnikiem, czy to w przypadku bitcoinów, czy jakiejkolwiek innej kryptowaluty.

Blok

Bloki są tym, co składa się na blockchain kryptowaluty. Powodem, dla którego nazywa się go blockchain, jest to, że składa się z sekwencji bloków, z których wszystkie są powiązane z pojedynczymi transakcjami. W miarę dodawania nowych bloków do łańcucha bloków zabezpieczenia niższych warstw podwajają się.

Chłodnia

Chłodnia to sposób na odwołanie się do dowolnego miejsca, które wybierzesz do przechowywania kryptowalut, które nie jest połączone z Internetem. Przykładem może być portfel sprzętowy. Zimne magazyny są zwykle używane, gdy ludzie są zainteresowani zabezpieczeniem swoich monet przed hakerami lub innymi złośliwymi próbami kradzieży.

Zdecentralizowane

Cały punkt sieci kryptowalut polega na tym, że jest zdecentralizowana. Decentralizacja odnosi się do faktu, że żaden pojedynczy rząd, kraj ani organizacja nie działa jako organ regulacyjny dla transakcji Bitcoin i w rzeczywistości są one zarządzane automatycznie za pośrednictwem łańcucha bloków i połączonych wysiłków górników kryptowalut.

Halving

Problem z bitcoinami polega na tym, że są one ograniczone. W przeciwieństwie do jakiejkolwiek innej waluty, która może być produkowana w nieskończoność za pośrednictwem zarejestrowanych banków, Bitcoiny można wydobywać tylko do określonej kwoty. W rzeczywistości całkowita ilość bitcoinów, które kiedykolwiek zostaną wyemitowane, wynosi 21 milionów. Z tego powodu i być może w celu przedłużenia żywotności waluty liczba bitcoinów wydobywanych z jednego bloku jest zmniejszana o połowę co cztery lata. Ten proces nazywa się halvingiem.

Górnictwo

Wydobywanie to sposób na walidację transakcji w łańcuchu bloków. Działa poprzez rozwiązywanie złożonych problemów matematycznych przy użyciu specjalistycznego sprzętu komputerowego. Ktokolwiek górnik dotrze do rozwiązania jako pierwszy, otrzyma kilka monet.

Basen

Pula lub pula wydobywcza odnosi się do grupy górników, którzy spotykają się, aby połączyć swoje zasoby i wspólnie pracować, aby uzyskać szybsze wyniki wydobycia. Ostatecznie przyznane nagrody są dzielone równo między każdego członka puli. Bycie w puli generalnie zwiększa rentowność indywidualnego członka, chociaż wiąże się z tym pewna opłata za pulę.

Satoshi Nakamoto

Ta nazwa jest bardzo ważna dla historii Bitcoinów, ponieważ to właśnie ta osoba jest uznawana za wynalazcę Bitcoinów. Jednak nazwa jest jedynie pseudonimem, który został użyty w artykule naukowym opublikowanym w 2008 roku, opisującym koncepcję i technologię kryjącą się za Bitcoinami..

Parametry platformy wydobywczej

Zanim przejdziemy od razu do recenzji fantastycznego sprzętu do kopania, wciąż jest kilka kluczowych terminów, które musisz znać. Są to w zasadzie kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem platformy górniczej. Jeśli górnik, którego zdecydujesz się kupić, dobrze sobie radzi na wszystkich tych kontach, możesz być całkiem pewien, że dokonałeś właściwego wyboru.

Hash Rate

Hash odnosi się do pojedynczego obliczenia matematycznego, które musi wykonać komputer lub górnik, aby wydobywać monety lub weryfikować bloki w łańcuchu bloków. Szybkość mieszania odnosi się do liczby obliczeń, które Twój górnik jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Zazwyczaj wskaźniki hash są przedstawiane w terahaszach, megahasach lub gigahaszach na sekundę. Więcej hash rate dla górnika lepiej będzie jego działanie.

Zużycie energii

Zużycie energii, jak wspomniano wcześniej, ma kluczowe znaczenie dla wydajności górnika. Chociaż nie ma to bezpośredniego związku z wydajnością sprzętu, jeśli górnik zużyje dużo energii elektrycznej lub energii, istnieje dość duża szansa, że ​​nie uzyskasz pożądanego zysku netto ze swoich inwestycji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map