Recenzja Antminer T9 – Przeczytaj przed zakupem!

Górnictwo kojarzyło się i być może zawsze będzie związane ze złotem i innymi metalami szlachetnymi. Ale nadszedł czas, kiedy na liście pojawi się zupełnie nowy dodatek. Wkrótce, kiedy ludzie będą mówić o górnictwie, będą mówić nie tylko o złocie, srebrze czy diamentach, ale o czymś zupełnie nowym i ekscytującym. Ale co to może być? Czy nastąpiło przełomowe odkrycie, jakiś metal New Age, który przez te wszystkie lata zdołał pozostać w ukryciu? Czy jest to coś, co właśnie zostało stworzone? Odpowiedź bardziej skłania się ku temu drugiemu.

Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy świat został wprowadzony do królestwa kryptowalut. Wraz z pojawieniem się Bitcoina, sektor finansowy wydawał się gotowy do zmiany. Ludzie myśleli, że Bitcoin wkrótce stanie się jedyną centralną walutą świata, używaną i zawieraną w prawie wszystkich częściach świata. Niestety, szum szybko ucichł.

Powrót

Bitcoin przestał pojawiać się na pierwszych stronach gazet tak szybko, jak wspinał się na listy popularności. Ale to bynajmniej nie oznaczało, że zniknął całkowicie. Bitcoin przetrwał, cicho czekając na swój czas, aż do niedawna, kiedy w 2015 roku powrócił w miażdżący sposób. Wkrótce świat znów o tym mówił. Największym piórkiem w jego czapce okazał się fakt, że udało mu się dotknąć wartości prawie 20000 USD za jednego bitcoina.

Dzięki tak obiecującym wyczynom świat szybko ponownie się nim zainteresował. Inwestycje zaczęły napływać i wkrótce Bitcoin był jedyną rzeczą, o której mówiono na całym świecie. Ale cofnijmy się kilka kroków i zaryzykujmy jeszcze raz w krainę kryptowalut, o których rozmawialiśmy.

Przedstawiamy górnictwo

Gdy Bitcoin odniósł sukces, ludzie stali się nieco bardziej zaciekawieni całym pojęciem kryptowalut, a niektórzy zaczęli badać dalej. W tym czasie świat odkrył wydobywanie kryptowalut.

Reklamowane jako sposób na zapewnienie bezpieczeństwa i przejrzystości wszystkich transakcji kryptowalutowych, wydobywanie bitcoinów to sposób, w jaki nowe transakcje są dodawane do łańcucha bloków, tak że nie ma możliwości popełnienia oszustwa lub fałszerstwa. W pewnym sensie jest również odpowiedzialny za tworzenie nowych Bitcoinów i dodawanie ich do księgi Bitcoinów, prawie w taki sam sposób, jak w prawdziwym świecie..

Jednak podobieństwa się kończą, ponieważ kopanie kryptowalut i wydobywanie w świecie rzeczywistym są tak różne, jak tylko się da. Podczas gdy wydobycie w świecie rzeczywistym będzie wymagało noszenia ciężkiego sprzętu mechanicznego, wydobycie kryptowalut nie wymagałoby niczego takiego. Jednak to, czego potrzebujesz, to odpowiednia platforma górnicza, osobiście dostosowana do twoich potrzeb, i cała masa mocy do jej uruchomienia..

Recenzja Bitmain Antminer T9

Recenzja antminer-t9Głównymi zaletami modelu T9 jest to, że jest przystępny cenowo i wydajny. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby uniknąć ograniczeń nałożonych przez poprzedni model, Antminer S9. Bitmain, firma produkcyjna, jest jednym z największych graczy w branży górników BTC i posiada imponujące 70% całkowitego udziału w rynku.

Być może ludzie stojący za Bitmain mają plany dalszego rozszerzenia swojej działalności, co tłumaczyłoby nagły wzrost ich sprzętu, gdy porównać S9 i T9.

T9 szczyci się tym, że jest pierwszym na świecie górnikiem BTC, który działa na kodzie procesowym 16 nm. Mieszcząc niezwykle wydajny chip BM1387, T9 nie pozostawia miejsca na obawy, ponieważ jest wypełniony łącznie 171 takimi chipami. Ponadto T9 jest również znany z wprowadzenia bardzo potrzebnej stabilności w dziedzinie wydobywania bitcoinów.

Jeśli istnieje jeden parametr, w którym T9 pozostaje w tyle za S9, jest to bardzo poszukiwana szybkość mieszania, która wynosi 11,5 TH / s w porównaniu z 14 TH / s S9.

ROZPOCZNIJ Z ANTMINER T9

Rentowność

Być może jedyną rzeczą, która naprawdę ma znaczenie, gdy idzie się kupić towar, jest związana z nim rentowność. Inwestycja jest opłacalna tylko do czasu, gdy przyniesie konsumentowi przyzwoity zysk. Gdy zyski słabną, towar staje się przestarzały. Dlatego twórcy i konstruktorzy platform górniczych dokładają wszelkich starań, aby ich proponowany model działał dobrze na wszelkiego rodzaju miernikach rentowności i pozostawał owocny przez znaczną część swojego życia. Jeśli chodzi o Antminer T9, zdarza się, że produkuje średnio 0,09 BTC w miesiącu, co jest całkiem niezłym zwrotem, gdy porównasz go z innymi podobnymi modelami na rynku..

Pobór energii

Kolejnym parametrem, który zajmuje centralne miejsce, gdy musisz kupić platformę górniczą, jest zużycie energii. Oczywiście im niższy pobór mocy danego modelu, tym wyższa będzie rentowność netto modelu. Jeśli w końcu wydasz zbyt dużo pieniędzy na zwykłe rachunki za prąd i energię, istnieje duża szansa, że ​​stracisz więcej pieniędzy niż zarabiasz.

Dzięki temu Antminer T9 został zaprojektowany tak, aby był zoptymalizowany pod względem elektrycznym i zużywał jak najmniej energii. Podczas gdy T9 charakteryzuje się wskaźnikiem zużycia energii 0,126 J / GH, S9 był jeszcze bardziej energooszczędny, przy zaledwie 0,098 J / GH..

Temperatura

Ciężkie maszyny często się nagrzewają. Nawet nasze własne smartfony i laptopy nagrzewają się, gdy są podłączone do źródła zasilania lub są nadmiernie używane przez dłuższy czas. To naturalne, że platformy górnicze mają podobne problemy. Na szczęście twórcy wprowadzili specjalnie do tego celu przeznaczone wentylatory. Jednak wraz ze wzrostem ciepła wzrasta również pobór mocy przez wentylatory, ponieważ pobierają one więcej mocy, aby zapewnić lepsze chłodzenie.

T9 posiada dwa wentylatory sterowane komputerowo, które są zamknięte w aluminiowej obudowie. Dostępne są również dodatkowo spersonalizowane radiatory, które wykorzystują technologie przewodzenia i konwekcji do chłodzenia urządzenia.

Konfigurowanie

Konfiguracja Antminer T9 jest dosłownie dziecinnie prosta. W rzeczywistości jest to tak proste, jak użycie dowolnego innego sprzętu Bitmain. Wystarczy włączyć urządzenie i uruchomić przeglądarkę, aby można było rozpocząć proces. Następnie musisz przejść do oficjalnej witryny Bitmain, aby uzyskać dostęp do adresu IP górnika.

Jeśli chodzi o panel sterowania, jest on dość oczywisty i wymaga jedynie dodania portfela do łatwego przechowywania monet, które zamierzasz wykopać. Dodatkowo musisz ustawić hasło, które może dodatkowo chronić Ciebie lub Twoje konto przed niechcianymi naruszeniami lub wyciekami bezpieczeństwa.

Łatwe użytkowanie

Podobnie jak w przypadku każdej nowej technologii, jednym z najbardziej krytycznych aspektów sukcesu platform górniczych jest rodzaj interfejsu użytkownika, który ostatecznie instalują na swoim urządzeniu. Aby przyciągnąć jak największą liczbę klientów i dotrzeć do jak największej rzeszy, muszą oni zainicjować interfejs użytkownika, który jest nie tylko prosty i nieskomplikowany, ale także służy jako przewodnik dla nowych użytkowników lub tych, którzy chcą nauczyć się kilku sztuczek branżowych. Bez wszechstronnego i pomocnego interfejsu użytkownika technologia staje się znacznie trudniejsza w obsłudze i ogólnie staje się kłopotliwa w obsłudze.

Jeśli chodzi o T9, oferuje skomplikowany interfejs użytkownika, który prowadzi użytkownika i sprawia, że ​​nawigacja po różnych menu jest bardzo łatwa dla nowych użytkowników. Dodatkowo pozwala na proste dostosowania, które zwykle pasują do preferencji użytkownika, dzięki czemu ogólne korzystanie z urządzenia jest dość przyjemne i bezproblemowe.

Cena £

Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego. Bez względu na to, jak dobrze wykonane jest urządzenie lub jakie szalone funkcje zostały w nim włączone, nie będzie w stanie wywrzeć większego wpływu na rynek, chyba że ma przyzwoitą cenę. Na szczęście Antminer T9 nie cierpi z powodu tego problemu. Obecnie jest wyceniony na umiarkowane 12350 USD. Jeśli chodzi o dostępność produktu, to obecnie można go kupić na jednej z wiodących platform e-commerce. Kilka z nich, takich jak Amazon lub eBay, może nawet zaoferować przyzwoitą ofertę i obniżone ceny na platformie.

Jeśli planujesz oddać się wydobywaniu kryptowalut, jest kilka rzeczy, o które musisz zadbać i zapewnić je najlepiej jak potrafisz. Spróbujmy dobrze się przyjrzeć, czym one są.

ROZPOCZNIJ Z ANTMINER T9

Rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Po pierwsze, upewnij się, że jesteś dobrze przygotowany na kilka strat. Szczerze mówiąc, wydobywanie kryptowalut nie jest całkowicie dochodowym biznesem. Jasne, istnieje niesamowita możliwość zarobienia dużych pieniędzy, jeśli jesteś oddany lub wystarczająco sprytny, ale istnieje jeszcze większa szansa na porażkę. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że wydobycie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych.

W końcu platformy górnicze, o których mówiliśmy wcześniej, wcale nie są tanie. Dodatkowo, aby je uruchomić, musiałbyś płacić znacznie wyższe rachunki za energię, co jeszcze bardziej podniosłoby ogólne wydatki na przedsięwzięcie. A szanse na zysk w porównaniu z tym wszystkim są nikłe.

Następnie musisz mieć wydzielony obszar dla swoich działań wydobywczych. Teraz nie oznacza to, że musisz zbudować jaskinię dla siebie, jeśli zamierzasz wydobywać krypto-monety z domu, ale ponieważ platformy górnicze zwykle robią dużo hałasu, równie dobrze możesz poszukać miejsca, które jest trochę odizolowany i nie przeszkadza innym w twoim domu lub osiedlu.

Jak wybrać model dla siebie

Co więcej, wybór platformy górniczej jest zadaniem samym w sobie. Obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele marek i modeli tego samego produktu, że czasami klienci są zdezorientowani i często podejmują złą decyzję. Lepiej staraj się unikać takiej sytuacji. Wszystko, co musisz zrobić, to ocenić swoją sytuację, poszukać rzeczy, które są dla Ciebie ważne i się ich trzymać.

Na przykład, jeśli problemem będzie hałas, być może lepiej będzie kupić górnika, który wytwarza najmniej hałasu. W przeciwnym razie, jeśli martwisz się wysokimi rachunkami za energię, wybierz najbardziej energooszczędny model na rynku. Takie fakty, cechy i oceny są wyraźnie wymienione na modelu lub jego opakowaniu. Koniecznie sprawdź je przed dokonaniem zakupu.

Hash to nazwa nadana złożonemu problemowi, który ma zostać rozwiązany przez platformę górniczą. To właśnie dzięki rozwiązywaniu tak złożonych problemów i algorytmom matematycznym górnicy przekopują się przez łańcuch bloków i wydobywają monety.

Teraz górnicy zawsze mają tę ocenę zwaną szybkością mieszania, która jest niczym innym jak liczbą problemów, które górnik może skutecznie rozwiązać na sekundę. Oczywiście im wyższy wskaźnik hashowania, tym lepszy będzie sam górnik. Dlatego upewnij się, że bierzesz pod uwagę ten czynnik.

Na koniec, jak wspomniano wcześniej, upewnij się, że jesteś gotowy wydać dodatkowe pieniądze na takie rzeczy, jak rachunki za prąd przez kilka tygodni, przynajmniej do czasu, gdy uda ci się przyzwoicie zarobić na swoim przedsięwzięciu górniczym.

Wniosek

Teraz, gdy wszystko to zostało zrozumiane i zaakceptowane, nadszedł czas, aby przejść do sedna sprawy. Obiecaliśmy pomóc Ci w zakupie koparki Bitcoin, przeglądając jedną z najbardziej realnych i autentycznych opcji na rynku, Antminer T9. Najpierw przedstawiliśmy krótki przegląd produktu, a następnie szczegółowy opis specyfikacji, z którą jest dostarczany, a teraz na koniec przedstawiamy trochę wglądu, czy może to być ekscytująca opcja zakupu. Oto nasz werdykt:

Dla osób, które są przyzwyczajone do S9 i lubią sposób, w jaki działa, nie ma lepszego wyboru niż T9, który jest mniej więcej ulepszeniem i fantastycznie działałby w rękach oddanego górnika, który chce zrobić trochę przyzwoite zyski.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner