Recenzja BitQuick – czy to bezpieczna platforma?

BitQuick to rynek Bitcoin, który umożliwia kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów za pomocą gotówki lub przelewu SEPA. Stosują proste i idealistyczne podejście do kupowania i sprzedawania monet, które polega na zdeponowaniu przez kupującego gotówki na koncie bankowym sprzedawcy, a Bitcoin jest wysyłany w ciągu trzech godzin od przesłania potwierdzenia wpłaty. Dzięki BitQuick można łatwo i bez pośrednictwa kupować Bitcoiny.

Tło BitQuick

Recenzja BitQuickBitQuick został założony w 2014 roku przez studenta inżynierii, Jad Musablat, który poczuł potrzebę stworzenia bardziej legalnej i bezpiecznej platformy wymiany Bitcoin po tym, jak został oszukany z jego pieniędzy i stanął w obliczu niebezpieczeństw związanych z niestosowaniem uwierzytelniania dwuskładnikowego w celu zabezpieczenia jego konto.

Ze względu na swoją ogromną popularność BitQuick stał się znaczącą platformą umożliwiającą użytkownikom kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów. Podczas wywiadu, zapytany o swoją wizję Bitquick, Jad odpowiedział: „Dla wszystkich budujemy platformę dla ludzi, którzy wierzą w globalnie połączoną gospodarkę cyfrową.

Mam nadzieję, że Bitquick zapewni użytkownikom szybkie i bezpieczne wskakiwanie i wyskakiwanie z ekosystemu Bitcoin z dowolnego miejsca na świecie, co pozwoli Bitcoinowi na dalsze wejście do głównego nurtu i pozwoli zwykłemu konsumentowi skorzystać z możliwości oszczędzania pieniędzy i łączność, którą oferuje Bitcoin ”.

ROZPOCZNIJ BITQUICK

Dlaczego BitQuick?

Należy dokładnie przyjrzeć się usłudze, którą decydują się na kupno i sprzedaż Bitcoinów, ponieważ najczęściej dochodzi do kilku oszustw. Oto dlaczego BitQuick wyróżnia się na tle pozostałych giełd

 1. Prosty sposób na zamianę gotówki na Bitcoin i Bitcoin na gotówkę.
 2. Sprzedawcy mogą rozładowywać swoje Bitcoiny po stawkach wyższych niż rynkowe.
 3. W przeciwieństwie do innych usług nie potrzebujesz karty kredytowej ani banku, aby kupić Bitcoin, wystarczy gotówka.
 4. Łatwy w użyciu i doskonały dla początkujących, którzy patrzą na świat Bitcoinów.

Korzystanie z BitQuick

Jak kupić Bitcoin na BitQuick

Kupowanie Bitcoin to prosty, trzystopniowy proces, który jest łatwy dzięki twórcom Bitquick

 1. Użytkownicy są następnie proszeni o podanie ilości Bitcoinów, które planują kupić, adresu e-mail i adresu BTC. Następnie użytkownik może wybrać bank z wyświetlonej listy banków, z których każdy ma odpowiednią cenę za pokazany bitcoin.
 2. Użytkownik zostanie poinformowany o danych rachunku bankowego, na który należy dokonać płatności, za pośrednictwem wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Kwotę można wpłacić w oddziale wybranego banku lokalnego, wystarczy wypełnić formularz i przekazać bankowi swoją gotówkę. Oczywiście ważne jest, aby płacić tylko gotówką.
 3. Po wysłaniu pieniędzy konto sprzedawcy jest automatycznie uznawane. Każda inna metoda płatności zajęłaby zbyt dużo czasu, a sprzedawca nie byłby w stanie potwierdzić odbioru w uzgodnionych trzech godzinach. To jest powód, dla którego zawsze zachęca się do płatności gotówkowych.
 4. Kupujący musi zrobić zdjęcie paragonu i przesłać je na link podany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysłanej przez BitQuick po dokonaniu wpłaty. Ten proces jest wymagany, aby zapobiec wszelkim sporom ze sprzedawcami w przypadku roszczeń o nieotrzymanie pieniędzy.
 5. Gdy sprzedawca otrzyma pokwitowanie, wymagana ilość Bitcoin zostanie przelana na Twój portfel za niewielką opłatą w wysokości 2%.

BitQuick oferuje okres trzech godzin między przesłaniem paragonu a wydaniem monet. Najczęściej użytkownicy są mile zaskoczeni, gdy ten czas staje się krótszy i natychmiastowo otrzymują swoje bitcoiny.

Jak sprzedawać Bitcoiny na BitQuick

Sprzedawanie Bitcoinów jest prawdopodobnie znacznie łatwiejszym procesem niż kupowanie, a oto jak to zrobić na BitQuick

 1. Ukończ formularz sprzedaży na BitQuick.
 2. Sprzedawca ustala ilość BTC, które planuje sprzedać, a także minimalną dozwoloną wielkość transakcji. Żądaną cenę można ustawić zgodnie z Bitstamp lub Bitfinex. Istnieje również możliwość ustawienia ceny powyżej lub poniżej ceny średniej.
 3. Podając te informacje, zostaje wprowadzony osobisty adres escrow sprzedawcy. Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy sprzedawca wyśle ​​wymaganą ilość Bitcoinów na podany adres, a zamówienie pojawi się na żywo na platformie BitQuick.
 4. Kiedy zainteresowany kupujący blokuje kwotę Bitcoin, sprzedawca otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą dwa linki – jeden do potwierdzenia wpłaty i zwolnienia depozytu, a drugi do zakwestionowania depozytu. Sprzedawca jest zobowiązany odpowiedzieć w ciągu trzech godzin od otrzymania wiadomości e-mail z potwierdzeniem, a kaucja powinna wpłynąć natychmiast, ponieważ jest opłacana gotówką. Po potwierdzeniu odbioru gotówki od kupujących BitQuick uwalnia bitcoiny kupującemu.

Dodatkową zaletą dla sprzedawców jest to, że mogą sprzedawać po własnej cenie, co oznacza, że ​​mogą kupić Bitcoin po określonej cenie i sprzedać go z zyskiem na BitQuick, co czyni go wysoce pożądaną opcją wśród sprzedawców pragnących osiągnąć zysk.

Narzędzia bezpieczeństwa z BitQuick

Każda usługa przechowująca Twoje dane osobowe, nie mówiąc już o pieniądzach, musi być bezpieczna i chroniona. Czy więc BitQuick jest legalny i bezpieczny? Wszystkie znaki wskazują na tak. Środki bezpieczeństwa BitQuick można ocenić za pomocą trzech elementów:

 1. Bezpieczeństwo konta osobistego: Użytkownicy nie muszą się rejestrować, aby handlować za pomocą BitQuick. Kupujący podają swój adres Bitcoin podczas procesu składania zamówienia, który jest używany do realizacji zamówienia po dokonaniu płatności. Sprzedawcy muszą utworzyć kod PIN, za pomocą którego mogą akceptować, modyfikować lub anulować zamówienia. Zapewnia to maksymalny stopień poufności danych osobowych zarówno kupujących, jak i sprzedających.
 2. Bezpieczne przechowywanie środków: BitQuick należy mylić z portfelem Bitcoin. Zamiast tego zaleca się przeniesienie wszystkich nowo zakupionych Bitcoinów do osobistego portfela. Usługa depozytowa strony trzeciej służy do przechowywania Bitcoinów, gdy sprzedawca tworzy ofertę i nie są publicznie dostępne żadne informacje o ich protokołach bezpieczeństwa.
 3. Legitymacja firmy: BitQuick cieszy się doskonałą reputacją wśród użytkowników Bitcoin i ma ogromną popularność na rynku. Chociaż pojawiły się pewne skargi dotyczące opłat i ceny, są one bardzo przytłumione przez pochwały dotyczące jego wydajności i wyjątkowej funkcjonalności. W 2013 roku, kiedy byli znani jako BuyBitcoin.us, opublikowali ogłoszenie na BitcoinTalkForum i zostali dobrze przyjęci przez społeczność.

Kilka innych funkcji bezpieczeństwa obejmuje:

 1. 226-bitowe szyfrowanie SSL
 2. Codzienne kopie zapasowe serwera
 3. Klucze prywatne do adresów depozytowych przechowywane w trybie offline, co gwarantuje, że żaden Bitcoin nie zostanie utracony podczas potencjalnego włamania do serwera.

Jaka jest struktura opłat?

Chociaż nie ma opłaty za sprzedaż w BitQuick, jest jednak 2% opłata za kupowanie Bitcoiny. Opłaty w wysokości 2% są odejmowane od kwoty Bitcoin, która ma zostać uwolniona. Chociaż jest to nieco wysokie w przypadku zakupów gotówkowych Bitcoin, ale szybkość i niezawodność sprawiają, że dla niektórych jest to warte zachodu. Chociaż ta zasada jest wyraźnie określona w sekcji często zadawanych pytań w witrynie, spotkała się z kilkoma skargami w witrynach z recenzjami.

Jeśli planujesz sprzedawać Bitcoin, BitQuick to świetna platforma. Często możesz sprzedać swoje monety po kursie wyższym niż rynkowy, a ponadto nie pobierają żadnych opłat z tytułu sprzedaży. To sprawia, że ​​BitQuick.co jest najtańszym sposobem na konwersję gotówki na Bitcoin w jeden dzień lub odwrotnie.

Metody płatności

Korzystają tylko z wpłaty gotówkowej lub przelewu SEPA są zalecane w BitQuick. Żadne inne obecne metody płatności nie są akceptowane w BitQuick, chociaż mówi się, że funkcja przekazu pieniężnego może zostać zaimplementowana w przyszłości. Zamówienia należy składać w ciągu 3 godzin od złożenia blokady przez kupującego. Posiadanie 3 lub więcej nieopłaconych blokad kupujących w ciągu 72 godzin spowoduje natychmiastowy zakaz korzystania z usługi.

Korzystanie z ACH, przelewu bankowego lub jakiejkolwiek innej metody płatności nie wymienionej na liście jest surowo zabronione.

Kraje obsługiwane przez BitQuick

Chociaż zapewniane jest wsparcie międzynarodowe, platforma wydaje się być używana wyłącznie przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Oficjalnie obsługiwane są następujące kraje:

 • USA
 • CA
 • UE
 • RU
 • AU

BitQuick działa w 49 stanach w USA, przy czym Nowy Jork jest jedynym stanem, w którym BitQuick nie jest obsługiwany. Zostali zmuszeni do zaprzestania świadczenia usług w Nowym Jorku z powodu BitLicense.

Dostęp do Bitcoin przez BitQuick

Większość usług jest zaznajomiona z przechowywaniem środków i przenoszeniem ich do portfela w czasie wolnym. Jednak BitQuick gra inaczej niż inne. Jak możesz zapytać?

 • Kupujący nie muszą przesyłać zakupionych bitcoinów do swojego portfela. Jest on automatycznie przelewany, gdy sprzedawca zwolni środki.
 • Sprzedawcy będą musieli wysłać Bitcoin do usługi depozytowej BitQuick po umieszczeniu oferty. Gdy przelew otrzyma potwierdzenie z sieci, zamówienie zostanie opublikowane na stronie BitQuick.

Większość innych usług wymaga niepotrzebnych kłopotów i kłopotów ze strony obu stron. BitQuick wykorzystuje proces, który minimalizuje transfer między portfelem, co prowadzi do mniejszego zamieszania między kupującym a sprzedającymi. Zapewnia to doskonałe wrażenia użytkownika, a także obniża główne opłaty sieciowe.

Doświadczenie użytkownika

Witryna ma bardzo przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs, który zaowocował pozytywnymi recenzjami użytkowników w Internecie. Filmy, które wyjaśniają proces handlu, to dodatkowy bonus. Strona jest responsywna i dobrze wygląda na urządzeniu mobilnym.

Obsługa klienta

BitQuick zyskał ogromne uznanie za wysoką responsywność i przyjazność dla klienta. Dostępny jest formularz online, dzięki któremu można się z nimi skontaktować lub użytkownicy mogą wysłać e-mail na adres [e-mail chroniony] lub pod adresem: 9435 Waterstone Blvd # 140, Cincinnati, OH 45249.

Limity i płynność

BitQuick pozwala kupującym i sprzedającym na uzgadnianie transakcji i nie ustanawia żadnych ograniczeń. Zwykle w różnych oddziałach banków jest wiele ofert na różne rodzaje zakupów. Oferty kupna i sprzedaży BitQuick są publicznie dostępne i widoczne w ich książce zamówień w dowolnym momencie.

Prędkość

Celem BitQuick jest dostarczanie Bitcoinów kupującym w szybkim tempie, aw niektórych przypadkach klienci otrzymali swoje Bitcoiny w ciągu godziny od dokonania płatności.

Limity transferu?

Jako zewnętrzny agent depozytowy, nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów, a BitQuick pozwala kupującym i sprzedającym na uzgadnianie transakcji. W związku z tym wszystkie zlecenia kupna i sprzedaży są dostępne publicznie.

Często Zadawane Pytania

1) W jaki sposób usługa Escrow chroni sprzedawców?

Depozyt BitQuick chroni sprzedawców, przechowując ich Bitcoiny do czasu, aż potwierdzą, że sugerowany kupujący dokonał płatności na ich konto bankowe. Zapobiega to oszustwom.

2) Czy mogę użyć BitQuick do zakupu Bitcoin Online?

Zakupy online nie są dostępne. Aby kupić Bitcoin, należy odwiedzić stronę internetową i wybrać zamówienie z aktualnej księgi zamówień.

3) Czy korzystanie z BitQuick jest bezpieczne?

BitQuick jest uważany za bezpieczny w użyciu przez większość klientów. W celu zwiększenia bezpieczeństwa strona korzysta z infrastruktury portfela z wieloma podpisami BitGo, która zapewnia depozyty Bitcoin o wartości ponad 250 000 USD. Pełne ujawnienie wszystkich transakcji odbywających się na stronie internetowej jest zapewnione, ponieważ system audytu wyświetla ilość bitcoinów przechowywanych na rachunku escrow.

Wniosek

Poniższa tabela może pomóc podsumować całą recenzję i zwrócić uwagę na kluczowe funkcje BitQuick.

Plusy Cons
Prosta metoda kupowania i sprzedawania Bitcoinów Wyższa opłata w porównaniu do innych giełd Bitcoin
Bardzo zaufana i popularna usługa wymiany z siedzibą w USA Marża ceny Bitcoin jest czasami wyższa niż cena rynkowa
Pełna przejrzystość Witryna była wcześniej atakowana na serwer i przez miesiąc pozostawała w trybie offline
Szybkie transakcje Musisz odwiedzić bank dla każdego złożonego zamówienia

Podsumowując, BitQuick przetrwał czasy testów i okazał się dobrą wymianą dla tych, którzy chcą mieć do czynienia z gotówką. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że sprzedają setki BTC w ciągu kilku minut, co jest całkiem miłą okazją, biorąc pod uwagę szybko zmieniające się życie, które prowadzimy.

Jako sprzedawca, ponieważ nie ma żadnych opłat i możesz ustalić własną cenę, jest to wymarzony scenariusz.

ROZPOCZNIJ BITQUICK

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner