Recenzja Spondoolies-Tech SP20 Jackson

Załóżmy, że kupiłeś kilka własnych bitcoinów i czekasz, aż cena podskoczy o znaczną liczbę dolarów, zanim zaczniesz ścigać się do przodu i sprzedać je, być może zbierając przy tym duże zyski. Jeśli to robisz, nie jesteś sam.

Z bezprecedensową globalną wściekłością, jaką stały się Bitcoiny, miliony ludzi na całym świecie zapisały się obecnie do handlu i marketingu Bitcoin. A ponieważ zjawisko nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia, spekuluje się, że liczba zaangażowanych handlowców podwoi się lub potroi w najbliższej przyszłości..

Ale czy w handlu bitcoinami jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka? Czy za zasłonami zachodzą procesy, które mogą bardzo dobrze prowadzić do jeszcze większych zysków i wyższych przychodów? Jak się okazuje, są.

Przegląd Spondoolies SP20

Spondoolies-Tech SP20 Jackson ASIC Bitcoin MinerTen mały zwycięzca z Spondoolies Tech jest trochę zboczem od ich zwykłego składu. Jest dość mały i ma imponującą moc mieszania 1,7 TH / s. Patrząc na wcześniejszą wydajność Spondoolies, stwierdzamy, że ich poprzednie modele, a mianowicie SP10 i SP30, były choć mocne, ale także zbyt głośne do użytku domowego..

Wywołany przez nich nadmierny chaos uniemożliwił ich użycie w dzielnicy mieszkalnej, ale wraz z wprowadzeniem SP20 wszystko to ma się zmienić. Ten najnowszy model ma poziom hałasu na poziomie zaledwie 51 dB w odległości 4 stóp, co czyni go optymalnym wyborem do użytku domowego.

ROZPOCZNIJ SPONDOOLIES TECH SP20

Interfejs użytkownika

Jeśli jest jedna rzecz, która jest wspólna dla wszystkich rodzajów urządzeń elektronicznych, wymagających nawet najbardziej podstawowego pojedynczego wejścia, to jest to, że wszystkie one potrzebują dobrze zaplanowanego i wykonanego systemu interfejsu użytkownika. Bez dobrego interfejsu użytkownika obsługującego sprzęt i oprogramowanie cały system, bez względu na to, jak jest zaawansowany, wygląda ponuro i nieciekawie.

Na szczęście SP20 jest wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika, który jest nie tylko wystarczająco prosty w użyciu, ale także zapewnia, że ​​ekran pozostanie uporządkowany i nieskomplikowany. Panel główny wyświetla wszystkie statystyki w uporządkowany sposób, podczas gdy ekran ustawień to miejsce, w którym możesz bawić się wszystkimi opcjami, takimi jak preferencje dotyczące napięcia i wydajności.

Następnie jest ekran statystyk ASIC, który pozwala zobaczyć wszystkie swoje żetony i ich wydajność, a nawet pozwala wyłączyć jeden, jeśli chcesz.

Wszystkie dobre rzeczy

Hashrate 1,7 TH / s jest z pewnością jedną z najbardziej atrakcyjnych cech tego górnika, ponieważ daje SP20 bardzo potrzebną przewagę nad najbliższym rywalem, którym jest AntMiner S5. Uwzględnij łatwą dostępność, a wygrasz. Wreszcie fakt, że jest tak cichy, stanowi wielkie wsparcie dla jego sprawy. Przy poziomie hałasu wynoszącym około 52 dB w odległości 4 stóp, czasami nawet go nie zauważysz.

Niektóre złe rzeczy

Jeśli jest jedna rzecz, która wydaje się nieco ryzykowna w przypadku zakupu SP20, to fakt, że firma Spondoolies Co. została oficjalnie zamknięta, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie uzyskasz zbytniej obsługi klienta i pomocy samej firmy. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że urządzenie ma tendencję do bardzo wysokiej temperatury podczas pracy z większą prędkością.

Wreszcie, w dziale wydajności jest lepszy od nikogo innego niż S5, który działa z mocą 0,25 W / GH w porównaniu do S20 0,9 W / GH.

Rentowność

Mówiąc o rentowności, wiadomości nie są dobre. W rzeczywistości wydaje się dość naciągane, aby wyobrazić sobie, że kiedykolwiek będziesz w stanie odzyskać pieniądze wykorzystane przy zakupie, korzystając z SP20 do wydobywania bitcoinów. Dzieje się tak, ponieważ SP20 zużywa dużo energii elektrycznej, co oznacza, że ​​jeśli używasz go do wydobywania mniej niż jednego BTC w ciągu roku, najprawdopodobniej tracisz na rachunkach za energię, które będziesz odbieranie.

Więc czym dokładnie jest Bitcoin Mining?

Wydobywanie bitcoinów jest mniej znaną formą operacji Bitcoin, która jest wyłącznie odpowiedzialna za obsługę, zarządzanie, a nawet tworzenie nowych bitcoinów. Proces jest dość skomplikowany dla większości do zrozumienia, ale mając odpowiednią ilość czasu i energii, można z niego zrobić dość opłacalne przedsięwzięcie.

Wydobywanie to proces, dzięki któremu śledzone są miliony transakcji Bitcoin na całym świecie. W końcu bitcoiny to zdecentralizowana waluta. Nie są własnością żadnego rządu stanowego, który może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za nadzorowanie wszystkich jego operacji i upewnianie się, że wszystko dzieje się legalnie, a transakcje pozostają bezproblemowe.

To jest powód, dla którego górnicy Bitcoin mają za zadanie dodawanie wszelkich transakcji przeprowadzonych w dowolnym miejscu na świecie do księgi publicznej. Zapobiega to faktycznemu używaniu tych samych monet w kółko do różnych transakcji.

Dodatkowo, co ciekawe, wydobywanie jest również procesem odpowiedzialnym za wprowadzenie nowych Bitcoinów na świat. Mówiąc krótko i prosto, górnicy otrzymują w zasadzie kilka naprawdę skomplikowanych zadań obliczeniowych i problemów matematycznych, które muszą rozwiązać za pomocą ulepszonych komputerów i urządzeń obliczeniowych, a każdy górnik, który znajdzie prawidłowe rozwiązanie jako pierwszy, otrzymuje prestiżową nagrodę w postaci kilku bitcoinów.

To prawda, jest to skomplikowany proces i zajmuje cenną ilość czasu i energii, ale po opanowaniu może faktycznie doprowadzić Cię do znaczącego sukcesu, dlatego też przedstawiamy wszechstronną recenzję fantastycznego Spondoolies-Tech SP20 Jackson. Spondoolies-Tech SP20 Jackson to górnik bitcoinów, który ostatnio uderza we wszystkie właściwe nuty i wydaje wszystkie właściwe dźwięki.

Werdykt

U szczytu swojego panowania SP20 był z pewnością potężnym urządzeniem, które zasługiwało na całą uwagę, jaką otrzymywał. Jednak podążając za obecnymi trendami, to tylko strata Twoich pieniędzy. Z wydajnością, która jest poważnie zakłócona przez problemy z niską wydajnością energetyczną, wydaje się, że AntMiner S5 jest znacznie lepszą opcją, jeśli planujesz kupić koparkę. Chociaż możesz spróbować ulepszyć to za pomocą jakiegoś elementu sprzętowego, obawiamy się, że nadal nie pokryje kosztów, które w końcu w to zainwestujesz.

ROZPOCZNIJ SPONDOOLIES TECH SP20

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner