Najlepszy portfel Yearn Finance (YFI) w 2021 r. | Portfele obsługiwane przez YFI

Yearn Finance (YFI) jest w zasadzie tokenem ERC20 opartym na technologii blockchain Ethereum. Głównym celem założyciela monety YFI było zakłócenie struktury internetowej DeFi po jej uruchomieniu YFI stało się najpopularniejszym na rynku kryptowalut. Jak wiemy, sieć technologii blockchain rozprzestrzenia się w każdym zakątku świata i ma również zastosowanie w każdym dziale związanym z rozwojem zasobów ludzkich. Następują narodziny zasobów blockchain lub zasobów cyfrowych do wykorzystania w sieci blockchain.

W tym artykule zespół Ripple Coin News Team odkryje domenę najlepsze portfele Yearn Finance (YFI). Ponieważ YFI jest zbudowany na protokole ERC20 Ethereums, możesz używać dowolnego portfela obsługującego tokeny Ethereum ERC-20 do przechowywania swoich Yearn Finance (YFI).

Najlepsze portfele sprzętowe Yearn Finance YFI

Aby przechowywać tokeny YFI, istnieją różne portfele sprzętowe, które zapewniają najlepsze bezpieczeństwo Twoich aktywów i zapewniają obszerną listę funkcji. Oto najlepsze portfele sprzętowe dla YFI na rynku.

1. Ledger Nano S (zalecane)

Ledger Nano S to jeden z najtańszych portfeli sprzętowych w rozsądnej cenie. Jest to również najczęściej sprawdzany i polecany przez społeczność portfel sprzętowy.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo aktywów, Ledger Nano S jest najlepszy ze wszystkich. Jest dostępny w sześciu różnych kolorach i obsługuje wiele języków. Firma oferuje nagrody za stawianie aktywów kryptograficznych w portfelu Ledger.

2. Ledger Nano X

Ledger Nano X ma wyjątkowe funkcje i jest uważany za bardziej zaktualizowany niż Ledger Nano S. Na przykład łączy się z aplikacją mobilną Ledger Live przez opcję Bluetooth.

Portfel Ledger to w zasadzie jeden z najlepszych portfeli sprzętowych. Jest przeznaczony do przechowywania kryptowalut z ogromnymi funkcjami bezpieczeństwa. Handlowcy i inwestorzy kryptowalut z pasją używają portfeli księgi głównej do swoich kryptowalut, również przez nich chwalonych.

Projekt jest bardzo uroczy i atrakcyjny w użyciu. Opcja odzyskiwania kart seedowych i dostępność kabla USB-C sprawia, że ​​Ledger Nano X jest atrakcyjny w społeczności kryptowalut.

możesz też sprawdzić nasze najlepsze portfele Loopring Lista 2021

3. KeepKey

KeepKey to kolejny znany portfel sprzętowy oprócz Ledger i Trezor. Najlepiej dla Yearn. Finansowe tokeny i obsługuje szeroką gamę monet.

KeepKey wprowadza natywną obsługę tokenów ERC-20!

Projekt opakowania jest fajny, a użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami, używając go do przechowywania swoich zasobów. Obsługuje nie tylko token YFI, ale także multi-obsługiwany portfel sprzętowy. Spośród wszystkich znanych portfeli sprzętowych na rynku, KeepKey jest tańszy i posiada wszystkie wyjątkowe funkcje.

4. Trezor

Trezor nie jest nowy w świecie kryptowalut, ale ma udokumentowaną historię i wiele osób jest od niego uzależnionych. Najbardziej oszałamiającą rzeczą w Trezorze jest to, że obsługuje wszystkie tokeny ERC-20, w tym YFI z pełnym szyfrowaniem.

PRZECZYTAJ Nowe Skyrockets Monety DeFi o 1350% w ciągu kilku tygodni

Ma dwa produkty, a mianowicie Trezor Model T i Trezor One, które obsługują różne kryptowaluty wraz z bezpieczeństwem online. Jest tańszy niż inne portfele. Trezor jest bardzo łatwy w użyciu, szczególnie dla początkujących.

Posiada unikalną funkcję, dzięki której możesz łatwo odzyskać pieniądze lub fundusze, jeśli zgubisz urządzenie. Trezor to bardzo bezpieczna i przejrzysta platforma, dzięki której użytkownicy mogą łatwo śledzić swoje działania, portfel obsługuje tysiące monet.

Staje się aktywny po podłączeniu do urządzenia komputerowego. Podczas aktywacji portfela sprzętowego musisz ustawić kod odzyskiwania składający się z 12 cyfr, który służy do odzyskiwania środków w przypadku utraty. Inne udogodnienia obejmują kod PIN, ekran OLED i opcję hasła.

  1. Prognoza cen Litecoina w latach 2021-2025
  2. Gwiezdna prognoza cen 2021-2025 XLM 5 USD Możliwe?
  3. Prognoza cen Chainlink w latach 2021-2025 osiągnie wartość 100 USD?

Najlepsze portfele YFI

Aby cieszyć się darmowymi portfelami z wyjątkowymi funkcjami, poniżej znajduje się lista bezpłatnych portfeli dla Twoich aktywów ERC-20.

5. MyEtherWallet

MyEtherWallet to oparty na Ethereum portfel blockchain, który jest najbardziej znany z przechowywania Ether i wszystkich tokenów ERC-20 z pełnym szyfrowaniem. Jest to portfel internetowy, który umożliwia bezpośredni dostęp do łańcucha bloków Ethereum. Ten darmowy portfel znajduje się na naszej liście zalecanych portfeli dla ERC-20.

MEW zdobył zaufanie społeczności kryptowalut i jest znany z oferowania dodatkowych warstw bezpieczeństwa dla Twoich zasobów cyfrowych. Dynamiczny interfejs użytkownika jest bardzo łatwy do naśladowania i można łatwo dokonywać transakcji i konwertować tokeny poprzez zamianę. Warto również zauważyć, że portfel jest kompatybilny z portfelami sprzętowymi, takimi jak Ledger Nano S. Dzięki MyEtherWallet możesz dokonywać transakcji offline zgodnie z wytycznymi dostarczonymi przez firmę. Jednak ta opcja jest zalecana raczej dla profesjonalistów niż początkujących.

6. MetaMask

MetaMask to darmowy portfel internetowy, który działa jako rozszerzenie dla różnych przeglądarek, takich jak Chrome, Opera, Brave i Firefox. Jest to popularny darmowy portfel internetowy dla Ethereum, ponieważ zapewnia również bezpośredni dostęp do łańcucha bloków Ethereum. Wszystkie tokeny wybite w łańcuchu blokowym ETH można przechowywać na MetaMask.

Co to jest MetaMask?

Jest to portfel HD, do którego można uzyskać dostęp w każdej przeglądarce za pomocą klucza źródłowego ustawionego w momencie tworzenia. Interfejs użytkownika jest zintegrowany, a obsługa wielu języków jest dostępna na całym świecie. Portfel sprzętowy Trezor jest kompatybilny MetaMask można również uzyskać dostęp do szczegółów konta Trezora za pomocą internetowej MetaMask.

7. Atomic Wallet

Atomic Wallet może bezpłatnie korzystać z portfela kryptowalutowego, który nie jest zabezpieczony jako zabezpieczenie, który obsługuje wszystkie tokeny ERC-20. Możesz utworzyć i otworzyć portfel Atomic za pomocą różnych systemów operacyjnych, takich jak macOS, Windows, Linux, Android i iOS. Najbardziej interesującą i renomowaną funkcją są atomowe swapy w ramach tego portfela, które pozwalają na wymianę kryptowalut. Wbudowana opcja wymiany umożliwia konwersję wielu kryptowalut za pomocą platformy Atomic Wallet.

PRZECZYTAJ Top 6 najlepszych portfeli Zcash 2021

Portfel kryptowalut Atomic

Wieloplatformowy

Atomic Wallet jest dostępny dla większości systemów operacyjnych, w tym Windows, macOS, Linux i Android. Aplikacja na iOS ma zostać wydana w 2019 roku.

Bezpieczeństwo i anonimowość

W Atomic tylko Ty masz pełny dostęp do swoich środków. Atomic Wallet wykorzystuje inteligencję urządzenia i przechowuje wszystkie klucze prywatne na Twoim komputerze i / lub smartfonie. Twoja prywatność jest dobrze chroniona dzięki ustawionemu hasłu i 12-słowowemu mnemonicznemu frazie początkowej.

Wielowalutowy

Oprócz tokena YFI, Atomic obsługuje ponad 300+ monet i tokenów. Możesz je zabezpieczyć i zarządzać nimi, wymieniać i kupować za pomocą wbudowanych usług i robić to wszystko w jednym interfejsie, bez wchodzenia na zewnętrzne strony internetowe. Ponadto Atomic umożliwia dodanie dowolnego tokena ERC20 za pomocą kilku kliknięć i zarządzanie nim.

Zero opłat

Atomic to darmowe oprogramowanie, które generuje unikalny adres portfela.

Najlepsze portfele Yearn.Finance na Androida (mobilne)

Istnieje wiele aplikacji portfeli Yearn Finance, ale niektóre zyskują popularność w świecie kryptowalut dzięki swoim uderzającym cechom i najwyższej klasy technologii.

8. Zaufaj portfelowi

Zaufaj portfelowi obsługuje Ethereum i wszystkie tokeny ERC20 wybite z łańcucha blokowego Ethereum. Został przejęty przez Binance w lipcu 2018 roku, a dalsze funkcje wraz z szeroką gamą monet dodanych później. Klucze bezpieczeństwa przechowywane na Twoim urządzeniu tworzą silną warstwę bezpieczeństwa przed atakami hakerskimi.

Ponieważ jest to teraz oficjalny portfel giełdy Binance, można łatwo dokonywać transakcji, ponieważ Zaufaj portfelowi jest kompatybilny z Kyber Network i Binance DEX. Jeśli chodzi o anonimowość, portfel nigdy nie ujawnia twoich danych, ale pozostaje prywatny. Jest dostępny dla użytkowników w Google Play i App Store.

9. Coinomi

Coinomi jest jednym z najstarszych mobilnych portfeli kryptograficznych na rynku, powstałym w 2014 roku. Obsługuje ponad 17,00 aktywów cyfrowych, w tym wszystkie token YFI. Cyfrowe monety można wymieniać, przebywając w interfejsie Coinomi, ponieważ działa on z giełdami kryptograficznymi, takimi jak Changelly i ShapeShift.

Dodatek do usługi SegWit sprawia, że ​​transakcje są znacznie lżejsze, ponieważ zajmują mniej miejsca w sieci blockchain. Bezpieczeństwo jest najwyższe, ponieważ klucze prywatne nie mają dostępu do serwerów, a są one przechowywane na urządzeniu mobilnym użytkownika. Będziesz musiał ustawić hasło, które jest wymagane za każdym razem, gdy chcesz otworzyć Coinomi. W przypadku utraty, wpiszesz frazę zarodka odzyskiwania do nowego adresu, a wszystkie dane zostaną w rezultacie przywrócone.

Wniosek

Przedstawiłem Ci szczegółowe zestawienie różnych portfeli, abyś mógł uzyskać wszystkie ważne informacje dotyczące przechowywania Twojego Yearn. Finansowanie tokenów YFI. Różni użytkownicy potrzebują portfeli w zależności od swoich wymagań, takich jak portfele mobilne, stacjonarne i darmowe.

Wymieniłem portfele po sprawdzeniu ich niezawodności i bezpieczeństwa. Jednak niektóre portfele są bardziej uderzające niż inne pod względem dostarczania przydatnych funkcji i zapewniania najwyższej klasy bezpieczeństwa. Polecę Ci zakup portfela sprzętowego, takiego jak księga główna, do przechowywania tokenów YFI.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner