10+ najlepszych portfeli ERC20 | Portfele na token Ethereum 2021

Jak wiemy, sieć technologii blockchain rozprzestrzenia się w każdym zakątku świata i ma również zastosowanie w każdym dziale związanym z rozwojem zasobów ludzkich. Następują narodziny zasobów blockchain lub zasobów cyfrowych do wykorzystania w sieci blockchain. Te aktywa blockchain obejmują również Ethereum i jego tokeny ERC-20 oraz najlepsze portfele ERC20 są teraz dostępne na rynku do przechowywania tych monet ERC20.

Pojawienie się tokenów ERC20 gwałtownie wzrosło po dojrzewaniu sieci Ethereum i oznaczeniu jej pozycji na szczycie po cyfrowym złocie, Bitcoin lub Bitcoin Cash. Ethereum jest znane z oferowania najlepszych aplikacji dApps i blockchain w społeczności.

W tym artykule poinformuję Cię o najlepsze portfele ERC20 do przechowywania tokenów ERC-20. Obejmują one trzy różne typy portfeli: portfele sprzętowe, mobilne i stacjonarne ERC-20.

Najlepsze portfele ERC20 2021

Do przechowywania tokenów ERC20 służą różne portfele sprzętowe, które zapewniają najlepsze bezpieczeństwo Twoich aktywów i zawierają obszerną listę funkcji. Oto najlepsze portfele sprzętowe na rynku.

1. Portfel Atomic

Portfel Atomic może swobodnie korzystać z portfela kryptowalut, który nie jest zabezpieczony jako zabezpieczenie, który obsługuje wszystkie tokeny ERC-20. Możesz tworzyć i otwierać portfel Atomic za pośrednictwem różnych systemów operacyjnych, takich jak macOS, Windows, Linux, Android i iOS. Najbardziej interesującą i renomowaną funkcją są atomowe swapy w ramach tego portfela, które pozwalają na wymianę kryptowalut. Wbudowana opcja wymiany umożliwia konwersję wielu kryptowalut za pomocą platformy Atomic Wallet.

Zespół stojący za projektem jest wysoce profesjonalny i cieszy się renomą w społeczności kryptowalut. Interfejs jest najlepszy zarówno dla nowych dzieci, jak i dla profesjonalnych. Portfel ma również swój natywny token, który jest również tokenem ERC-20.

2. Ledger Nano S (zalecane)

Ledger Nano S to jeden z najtańszych portfeli sprzętowych w rozsądnej cenie. Jest to również najczęściej sprawdzany i polecany przez społeczność portfel sprzętowy.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo aktywów, Ledger Nano S jest najlepszy ze wszystkich. Jest dostępny w sześciu różnych kolorach i obsługuje wiele języków. Firma oferuje nagrody za stawianie aktywów kryptograficznych w portfelu Ledger.

3. Ledger Nano X

Ledger Nano X ma wyjątkowe funkcje i jest uważany za bardziej zaktualizowany niż Ledger Nano S. Na przykład łączy się z aplikacją mobilną Ledger Live przez opcję Bluetooth.

Portfel Ledger to w zasadzie jeden z najlepszych portfeli sprzętowych. Jest przeznaczony do przechowywania kryptowalut z ogromnymi funkcjami bezpieczeństwa. Handlowcy i inwestorzy kryptowalut z pasją używają portfeli księgi głównej do swoich kryptowalut, również przez nich chwalonych.

Projekt jest bardzo uroczy i atrakcyjny w użyciu. Opcja odzyskiwania kart seedowych i dostępność kabla USB-C sprawia, że ​​Ledger Nano X jest atrakcyjny w społeczności kryptowalut.

  1. Prognoza cen Litecoina w latach 2021-2025
  2. Gwiezdna prognoza cen 2021-2025 XLM 5 USD Możliwe?
  3. Prognoza cen Chainlink w latach 2021-2025 osiągnie wartość 100 USD?

4. Trezor

Trezor nie jest nowy w świecie kryptowalut, ale ma udokumentowaną historię i wiele osób jest od niego uzależnionych. Najbardziej oszałamiającą rzeczą w Trezorze jest to, że obsługuje wszystkie tokeny ERC-20 z pełnym szyfrowaniem.

Staje się aktywny po podłączeniu do urządzenia komputerowego. Podczas aktywacji portfela sprzętowego musisz ustawić kod odzyskiwania składający się z 12 cyfr, który służy do odzyskiwania środków w przypadku utraty. Inne udogodnienia obejmują kod PIN, ekran OLED i opcję hasła.

Najlepsze portfele Stellar (XLM) 2021

5. KeepKey

KeepKey to kolejny, obok Ledgera i Trezora, słynny portfel sprzętowy. Jest najlepszy dla tokenów ERC i obsługuje szeroką gamę monet.

Projekt opakowania jest fajny, a użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami, używając go do przechowywania swoich zasobów. Obsługuje nie tylko tokeny ERC20, ale także multi-obsługiwany portfel sprzętowy. Spośród wszystkich znanych portfeli sprzętowych na rynku, KeepKey jest tańszy i posiada wszystkie wyjątkowe funkcje.

Chcesz zarobić darmowe kryptowaluty? oto nasz przewodnik dla 15+ Bitcoinów & Krany kryptograficzne w 2021 roku zarobić sporą ilość satoshi (bitcoin).

Najlepsza lista portfeli ERC20 do przechowywania tokenów (za darmo)

Aby cieszyć się darmowymi portfelami z wyjątkowymi funkcjami, poniżej znajduje się lista bezpłatnych portfeli dla Twoich aktywów ERC-20.

6. MyEtherWallet

MyEtherWallet to oparty na Ethereum portfel blockchain, który jest najbardziej znany z przechowywania Ether i wszystkich tokenów ERC-20 z pełnym szyfrowaniem. Jest to portfel internetowy, który umożliwia bezpośredni dostęp do łańcucha bloków Ethereum. Ten darmowy portfel znajduje się na naszej liście zalecanych portfeli dla ERC-20.

MEW zdobył zaufanie społeczności kryptowalut i jest znany z oferowania dodatkowych warstw bezpieczeństwa dla Twoich zasobów cyfrowych. Dynamiczny interfejs użytkownika jest bardzo łatwy do naśladowania i można łatwo dokonywać transakcji i konwertować tokeny poprzez zamianę. Warto również zauważyć, że portfel jest kompatybilny z portfelami sprzętowymi, takimi jak Ledger Nano S. Dzięki MyEtherWallet możesz dokonywać transakcji offline zgodnie z wytycznymi dostarczonymi przez firmę. Jednak ta opcja jest zalecana raczej dla profesjonalistów niż początkujących.

Najlepsze portfele Zcash 2021 do przechowywania monet Zcash

7. MetaMask

MetaMask to darmowy portfel internetowy, który działa jako rozszerzenie dla różnych przeglądarek, takich jak Chrome, Opera, Brave i Firefox. Jest to popularny darmowy portfel internetowy dla Ethereum, ponieważ zapewnia również bezpośredni dostęp do łańcucha bloków Ethereum. Wszystkie tokeny wybite na łańcuchu blokowym ETH można przechowywać na MetaMask.

Jest to portfel HD, do którego można uzyskać dostęp w każdej przeglądarce za pomocą klucza źródłowego ustawionego w momencie tworzenia. Interfejs użytkownika jest zintegrowany, a obsługa wielu języków jest dostępna na całym świecie. Portfel sprzętowy Trezor jest kompatybilny MetaMask można również uzyskać dostęp do szczegółów konta Trezora za pomocą internetowej MetaMask.

8. Portfel mgły

Portfel mgły to portfel na biurko oficjalnie zaprojektowany dla Ether i wszystkie monety pochodzące z łańcucha blokowego Ethereum. Portfel został opracowany przez zespół programistów Ethereum w 2017 roku i nadal jest dostępny w wersji beta. Działa w różnych systemach operacyjnych, takich jak Mac OSX, Windows i Linux.

Podczas pobierania portfela na pulpit dane będą przechowywane na Twoim komputerze, a Ty będziesz kontrolować wszystkie swoje klucze prywatne. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, będziesz musiał dostarczyć wiele podpisów, aby wejść do portfela. Wysyłanie i odbieranie tokenów ERC-20 zajmuje kilka sekund. Portfel nie pobiera żadnych opłat za transakcje, ale opłatę pobieraną przez sieć przy dokonywaniu transakcji.

Najlepsze portfele ERC20 na Androida (mobilne)

Istnieje wiele aplikacji portfeli ERC20, ale niektóre zyskują popularność w świecie kryptowalut dzięki swoim uderzającym cechom i najwyższej klasy technologii.

9. Zaufaj portfelowi

Zaufaj portfelowi obsługuje Ethereum i wszystkie tokeny ERC20 wybite z łańcucha blokowego Ethereum. Został przejęty przez Binance w lipcu 2018 roku, a dalsze funkcje wraz z szeroką gamą monet dodanych później. Klucze bezpieczeństwa przechowywane na Twoim urządzeniu tworzą silną warstwę bezpieczeństwa przed atakami hakerskimi.

Ponieważ jest to teraz oficjalny portfel giełdy Binance, można łatwo dokonywać transakcji, ponieważ Zaufaj portfelowi jest kompatybilny z Kyber Network i Binance DEX. Jeśli chodzi o anonimowość, portfel nigdy nie ujawnia twoich danych, ale pozostaje prywatny. Jest dostępny dla użytkowników w Google Play i App Store.

Najlepsze portfele Ripple XRP 2021

10. Enjin Wallet

Enjin Wallet to najbardziej znany portfel mobilny dla tokenów ERC-20 dostępny do zainstalowania zarówno w Google Play, jak i App Store. Jest to jednak nowość w świecie blockchain, ale dzięki swoim znaczącym cechom jest popularna wśród użytkowników. Firma dodała również różne zaawansowane funkcje dla klientów, takie jak wymiana wymiany, przeglądarka Dapp i opcja kodu QR do zrzutów.

Portfel Enjin umożliwia swoim użytkownikom importowanie zasobów cyfrowych z innych portfeli, w tym portfeli mobilnych, stacjonarnych i sprzętowych. Dwuwarstwowe szyfrowanie zapewnia zaawansowane środki bezpieczeństwa, aby chronić zasoby przed wszelkiego rodzaju cyberatakami.

11. Coinomi

Coinomi jest jednym z najstarszych mobilnych portfeli kryptowalutowych na rynku, powstałym w 2014 roku. Obsługuje ponad 17,00 aktywów cyfrowych, w tym cały token ERC20. Cyfrowe monety można wymieniać, przebywając w interfejsie Coinomi, ponieważ działa on z giełdami kryptograficznymi, takimi jak Changelly i ShapeShift.

Dodatek do usługi SegWit sprawia, że ​​transakcje są znacznie lżejsze, ponieważ zajmują mniej miejsca w sieci blockchain. Bezpieczeństwo jest najwyższe, ponieważ klucze prywatne nie mają dostępu do serwerów, a są one przechowywane na urządzeniu mobilnym użytkownika. Będziesz musiał ustawić hasło, które jest wymagane za każdym razem, gdy chcesz otworzyć Coinomi. W przypadku utraty, wpiszesz frazę zarodka odzyskiwania do nowego adresu, a wszystkie dane zostaną w rezultacie przywrócone.

12. imToken

imToken jest uważany za największą na świecie aplikację portfelową dla Ethereum, a prawie 10% transakcji Ethereum jest przeprowadzanych przez użytkowników imToken. Jest również popularny w społeczności ze względu na swoje niezniszczalne bezpieczeństwo, ponieważ do tej pory nie było ani jednego drobnego zdarzenia hakerskiego od czasu jego powstania..

Ethereum i wszystkie inne zasoby cyfrowe ERC-20 utworzone na łańcuchu blokowym Ethereum są w pełni obsługiwane przez portfel wraz z opcją wymiany na te tokeny. Uderzającą cechą imToken jest to, że jest kompatybilny z portfelami sprzętowymi, takimi jak Ledger, CoolWallet i imKey. imToken to portfel dostępny na całym świecie, z którego mogą korzystać użytkownicy w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.

Co to jest portfel ERC20?

Portfel ERC to ten, który przechowuje twoje tokeny ERC-20 w celu zabezpieczenia twoich zasobów cyfrowych przed wszelkiego rodzaju atakami kradzieży. Podobnie jak inne kryptowaluty, tokeny ERC są również przechowywane przez wielu traderów, więc ich cena będzie rosła wraz z upływem czasu. Istnieje wiele portfeli sprzętowych, które są kompatybilne z tokenami ERC. Podobnie jest też najlepsze portfele mobilne i stacjonarne na rynku, abyś mógł mieć pełną własność aktywów blockchain.

Jaki jest najlepszy portfel ERC20?

Wszyscy wiemy, że istnieją setki portfeli, ale wybór najbardziej odpowiedniego jest trudnym zadaniem. W tym celu przeprowadziłem szeroko zakrojone badania, abyś mógł skorzystać z najlepszego portfela ERC20 dla swoich aktywów. Najlepsza z nich jest definiowana pod względem cech charakterystycznych, które są następujące:

  • Wybierz portfel, który umożliwia kontrolę kluczy prywatnych
  • Portfel musi być zgodny z Twoim urządzeniem
  • Łatwy w obsłudze, przyjazny interfejs
  • Aktywny zespół za portfelem
  • Powinien mieć funkcję kopii zapasowej

Wniosek

Przedstawiłem Ci szczegółowe zestawienie różnych portfeli, abyś mógł uzyskać wszystkie ważne informacje dotyczące przechowywania tokenów ERC20. Różni użytkownicy potrzebują portfeli w zależności od swoich wymagań, takich jak portfele mobilne, stacjonarne i darmowe.

Wymieniłem portfele po sprawdzeniu ich niezawodności i bezpieczeństwa. Jednak niektóre portfele są bardziej uderzające niż inne pod względem dostarczania przydatnych funkcji i zapewniania najwyższej klasy bezpieczeństwa. Polecę Ci korzystanie z MyEtherWallet i MetaMask do przechowywania tokenów ERC20.

Często Zadawane Pytania

1. Czy portfel Coinbase ETH jest kompatybilny z ERC-20?

Portfel Coinbase obsługuje monety Ethereum i kilka innych monet ERC-20. Jednak portfel nie dodał obsługi wszystkich tokenów ERC-20 z powodu pewnych problemów regulacyjnych. Zaleca się również, aby nie używać portfela Coinbase Ethereum do przechowywania ERC20, ponieważ istnieje ryzyko utraty środków.

2. Czy Binance obsługuje ERC20?

Tokeny ERC20 nie są obsługiwane przez giełdę kryptowalut Binance. Dzieje się tak, ponieważ żadna giełda w świecie kryptowalut nie akceptuje ERC20.

3. Czy księga obsługuje wszystkie żetony ERC20?

Początkowo tokeny ERC20 były przechowywane tylko w Ledger i nie wszystkie aktywa blockchain Ethereum zostały dodane do listy. Niedawno Ledger ogłosił pełne wsparcie dla 1250 tokenów ERC20. Dzięki tej nowej funkcji użytkownicy mogą przechowywać, wysyłać i odbierać zasoby za pomocą Ledger Live.

4. Czy mogę wysłać żetony ERC20 do Ledger Nano?

Tak, możesz wysyłać tokeny ERC20 do Ledger Nano z dowolnego portfela.

5. Czy ufa obsłudze Portfela ERC20?

Portfel zaufania umożliwia użytkownikom przechowywanie Ethereum i wszystkich monet utworzonych na łańcuchu blokowym Ethereum, w tym ERC20.

6. którego portfela nie należy używać do przechowywania erc20?

Nie idź do żadnego portfela giełdowego do przechowywania aktywów ERC20. Na przykład portfel Coinbase Ethereum może spowodować utratę tokenów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner