Jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej / debetowej

Wraz ze wzrostem wartości kryptowalut w 2017 r. Wiele walut stało się najwyżej ocenianymi kryptowalutami ze względu na ogromny wzrost wartości i szybki wzrost baz danych klientów. Ethereum (ETH) jest również jedną z tych kryptowalut, które doświadczyły znacznego wzrostu wartości. Liczby pokazują, że odnotował 4000% wzrost wartości w 2017 roku. Pomogło mu to uplasować się w pierwszej trójce kryptowalut używanych na całym świecie. Kryptowaluta została opracowana w 2015 roku i stała się obecnie jedną z najczęściej wymienianych kryptowalut na świecie.

Ta rosnąca wartość kryptowaluty przyciągnęła wielu inwestorów do zainwestowania w ten token. Inwestorzy ci chcą kupić token dość łatwo, ponosząc mniejsze opłaty. Chcą też mieć taką możliwość kupuj, sprzedawaj i handluj kryptowalutą w drodze. Wcześniej nie było wielu platform oferujących przyjazny dla użytkownika interfejs i akceptowano jedynie zakup kryptowalut. Otrzymanie środków na konto zajęło więcej czasu z powodu starych i zużytych metod. Teraz możliwość kupowania kryptowalut za pomocą kart kredytowych znacznie ułatwiła handel. Poniżej znajdują się platformy, które umożliwiają zakup ETH za pomocą kart kredytowych.

 1. Changelly Super szybko
 2. Coinbase Najbardziej popularny
 3. Coinmama Popularny

Zanim zaczniemy:

Przed zakupem Ethereum potrzebujesz portfela Ethereum.

Jeśli nie masz jeszcze portfela, dowiedz się, jak zdobyć portfel kryptowalut już teraz.

Zaczekamy tutaj na Ciebie &# 128521;

1-Changelly

changelly przegląd kryptowalut

Kiedy myślisz o kupując Ethereum za pomocą karty kredytowej, nie ma lepszej giełdy kryptowalut niż Changelly. Wynika to z faktu, że zakup ETH za pomocą kart kredytowych wymaga niewielkiej opłaty. Ponadto proces rejestracji i interfejs użytkownika giełdy są dość łatwe. Changelly to czeska giełda kryptowalut, która została założona w 2015 roku. Od tego czasu baza danych klientów giełdy rośnie w stałym tempie. Jednym z największych powodów tak szybkiego wzrostu w bazie danych klientów jest kurs wymiany dla wszystkich typów transakcji. Ta giełda ma ponad 2 mln zarejestrowanych użytkowników

Żadna inna giełda na całym świecie nie może konkurować z Changelly, jeśli chcesz kupić ethereum za pomocą karty kredytowej. Giełda zapewnia możliwość natychmiastowego zakupu za pomocą kart kredytowych. Po ustawieniu metody płatności za pomocą karty kredytowej po pewnym czasie możesz kupić ethereum o dowolnej wartości. Oznacza to, że ludzie mieszkający w wielu częściach świata mogą kupować ethereum za pomocą karty kredytowej, płacąc w różnych walutach. Giełda jest również najlepiej oceniana, ponieważ obsługuje ponad 140 tokenów. Od wszystkich transakcji pobiera opłaty w wysokości 0,25%. 

Warto wspomnieć o tej giełdzie, że działa ona za pośrednictwem automatycznych robotów, które są dalej połączone z najwyżej ocenianymi platformami. Poniżej przedstawiono zalety i wady kupowania ethereum za pośrednictwem tej wymiany.

PRZECZYTAJ Zdecentralizowana wymiana Uniswap zbliża się do kolejnego 5 milionów UNI Airdrop

PROS

 • Prowadzenie działalności na dużą skalę z ogromnymi bazami danych klientów.
 • Obsługuje ponad 35 walut i 140 tokenów kryptograficznych.
 • Oferuje konkurencyjne kursy walut.
 • Pozwala na łatwość kupowania, sprzedawania i handlu.
 • Prosty i łatwy w użyciu interfejs użytkownika.
 • Zapewnia możliwość kupowania za pomocą kart kredytowych / debetowych.
 • Nawiązuj współpracę z dużymi i renomowanymi firmami, takimi jak Jaxx, Poloniex itp.
 • Szybkość transferu środków jest dość duża.

CONS


 • Pobiera wyższe opłaty za bezpośredni zakup kryptowalut za pośrednictwem walut fiducjarnych.

Przeczytaj także: Przewodnik krok po kroku, jak kupić kryptowalutę za pomocą Changelly

zmieniający się zakup monet

2-Coinbase

kryptowaluta coinbase

Jeśli mieszkasz w Europa czy Ameryka i chcą zainwestować w ethereum, Coinbase powinno być twoją preferencją. Dzieje się tak, ponieważ giełda zapewnia najniższe kursy w Europie i Ameryce. Ta giełda kryptowalut została założona w San Francisco w USA w 2012 roku. W ciągu 6 lat strona internetowa przyciągnęła wielu klientów, oferując bonusy. Giełda rozszerzyła swoją działalność w ponad 32 krajach na całym świecie. Umożliwia także kupowanie, sprzedawanie i handel ethereum z walutami fiducjarnymi.

W ostatnim czasie giełda zapewniła również placówkę kupowanie kryptowalut za pomocą kart kredytowych. Jeśli chcesz kupić ethereum za pomocą karty kredytowej za pośrednictwem tej wymiany, będziesz musiał zapłacić stałą opłatę transakcyjną w wysokości 3,99%. Giełda jest preferowana przez inwestorów ze względu na dużą płynność. Oto zalety i wady kupowania ethereum za pośrednictwem tej giełdy kryptowalut.

PROS

 • Zapewnia maksymalne limity zakupów.
 • Oferuje również bonusy przy zakupie o wartości 100 $.
 • Miej ogromne bazy danych klientów.
 • Mają dużo wyższą płynność.
 • Obsługuje wiele kryptowalut i walut fiducjarnych.
 • Miej prosty i atrakcyjny interfejs użytkownika.
 • Akceptuje płatności różnymi metodami.
 • Pobiera minimalną opłatę za zakup ethereum za pomocą karty kredytowej.

PRZECZYTAJ Rosja przygotowuje się do zakazania Crypto jako środka płatności – raport

CONS

 • Śledzi transfer środków i wydatki.
 • Kupowanie ethereum z płatnością za pośrednictwem kont bankowych zajmuje dużo czasu.

Przeczytaj także: Przewodnik krok po kroku, jak kupić kryptowalutę za pomocą Coinabase

zacznij kryptowalutę

3-Coinmama

kup bitcoin coinmama

Coinmama to szeroko stosowana giełda kryptowalut na całym świecie. Ta izraelska giełda kryptowalut działa w prawie wszystkich krajach świata. Posiada bazę danych ponad 200 000 klientów. Jeśli chcesz kupić dużą liczbę tokenów ethereum, powinieneś skorzystać z tej giełdy, ponieważ zapewnia ona wyższe limity zakupów niż wszystkie inne giełdy kryptowalut na świecie. Za pośrednictwem tej wymiany użytkownicy mogą kupić ethereum o wartości 5000 USD. Ze względu na operacje poboczne na całym świecie giełda akceptuje również dużą liczbę lokalnych walut do kupowania ethereum.

Tutaj jedną bardzo ważną rzeczą, o której należy wspomnieć, jest to, że nie można kupić tokenów Ethereum o wartości większej niż 20000 USD w ciągu miesiąca. Pobiera nieco wyższą opłatę w wysokości 6% w przypadku wszystkich rodzajów transakcji. Baza danych klientów giełdy szybko się rozwija z powodu operacji na całym świecie. Oto zalety i wady tej giełdy kryptowalut.

PROS

 • Bardzo piękny i przyjazny dla użytkownika interfejs.
 • Prowadzi działalność w prawie wszystkich krajach świata oprócz kilku.
 • Akceptuje płatności w wielu lokalnych walutach.
 • Oferty zakupu ethereum za pomocą kart kredytowych.
 • Zapewnia wyższe limity kupowania niż wszystkie inne giełdy.
 • Oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa.

CONS

 • Pobiera wyższe opłaty transakcyjne.
 • Nie obsługuje możliwości sprzedaży kryptowalut.

Przeczytaj także: Przewodnik krok po kroku, jak kupić kryptowalutę za pomocą Coinmama

zacząć monety

Wniosek

Podsumowując, możemy powiedzieć, że wszystkie te giełdy kryptowalut są najwyżej oceniane i zapewniają inwestorom różne udogodnienia. Wszystko to zapewnia dobrą obsługę klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w przypadku jakichkolwiek problemów. Płynność tych giełd jest wyższa niż innych małych giełd. Ponadto obsługują one wiele kryptowalut i akceptują płatności w różnych walutach fiducjarnych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map