Jak natychmiast kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej / debetowej

Z każdym dniem waluty cyfrowe stają się integralną częścią naszych systemów finansowych. Wartości tych walut regularnie rosną, co stanowi wyzwanie dla rządu, aby je uregulować. Cały ten rozwój wynika z niezrównanego bezpieczeństwa transakcji w tej konfiguracji cyfrowej waluty. Ponadto inwestorzy i organy nadzoru są również zwolnieni z dodatkowych opłat od banków i instytucji finansowych. Teraz transakcje odbywają się bezpośrednio między sprzedającymi a kupującymi, bez żadnej roli pośredników. To również znacznie zwiększyło prędkość transakcji.

Co to jest Litecoin?

co to jest litecoin

Litecoin jest również kryptowalutą, która została wprowadzona w 2011 roku. Wykorzystuje również technologię blockchain peer-to-peer do szybkich transakcji po zerowych kosztach na całym świecie. Litecoin jest również zdecentralizowanym oprogramowaniem typu open source globalna sieć płatności gdzie wszystkie transakcje są bezpieczne dzięki różnym kodom szyfrującym. Specjalny rodzaj matematyki służy do zabezpieczenia płatności, umożliwiając jednostkom kontrolowanie własnych finansów i transakcji w dowolnym momencie. Jego kapitalizacja rynkowa w wysokości 16,30 miliarda dolarów sprawia, że ​​jest piąta co do wielkości kryptowaluta świata. Jest to również jedna z tych kryptowalut, które w tym roku bardzo wzrosły. Liczby pokazują, że wartość kryptowaluty wzrosła o około 4000% od stycznia 2017 r.

Oznacza to, że w styczniu 2017 r. Waluta, której cena wynosiła około 300 USD, kosztowała około 4,33 USD. W grudniu 2017 r. Waluta cyfrowa osiągnęła najwyższą w historii wartość 360,2 USD. Oznaczało to wzrost o około 4000% od stycznia. Wszystko to dlatego, że jest to otwarta waluta i szybkie prędkości transakcji. Poniżej przedstawiono główne cechy tej waluty.

  • Pierwszą i najbardziej czarującą cechą Litecoina jest błyskawiczna prędkość transakcji w porównaniu z innymi kryptowalutami. Realizacja transakcji w tym systemie płatności zajmuje tylko 2,5 minuty. Oznacza to, że jest 100 razy szybszy niż Bitcoin i około 4 razy szybciej niż wszystkie inne kryptowaluty.
  • Drugą cechą Litecoins jest użycie algorytmu haszującego „Scrypt”. Ten algorytm pomaga zachować realistyczne wydobywanie Litecoinów dla użytkowników komputerów stacjonarnych. Algorytm ten znacznie skraca również czas transakcji. To sprawia, że ​​Litecoin jest lepszy niż Bitcoin, gdzie używany jest algorytm SHA256d. Algorytm ten staje się bardziej czasochłonny i energochłonny wraz z upływem czasu.
  • Inną cechą Litecoina jest ciągłe wsparcie założyciela. Charlie nieustannie naciska na użytkowników i inwestorów Litecoina, aby przejść na Segregated Witness (SegWit). Wdrożenie tego uaktualnienia przyniesie innowacje w walucie, czyniąc ją bezpieczniejszą, szybszą i bardziej niezawodną.
  • Ograniczona podaż Litecoinów na rynku jest również dobrą cechą tej cyfrowej waluty. Na rynku krąży około 84 milionów litecoinów. Ta podaż sprawia również, że jest większa niż Bitcoin, który ma tylko 21 milionów zasobów. Ograniczenie tej podaży do 84 milionów sprawia, że ​​jest to wiarygodna waluta na całym świecie.

Błyskawiczne kupowanie litecoinów za pomocą kart debetowych / kredytowych

Kupowanie Litecoinów jest również decyzją techniczną i na całym świecie stosuje się różne metody kupowania tych monet. Jedna z najwygodniejszych metod kupowanie Litecoinów to kupowanie ich za pośrednictwem kart kredytowych / debetowych. Dzieje się tak, ponieważ nie musisz nigdzie iść i kupować monet siedząc w domu. Poniżej przedstawiono główne kroki, które wystarczyłyby na zakup tych monet.

1-Rejestracja w Changelly

changelly singup

Changelly to jeden z najbardziej niezawodnych zasobów do kupowania Litecoinów. Dzieje się tak, ponieważ akceptuje różne waluty jako płatność za zakup wybranych monet. Jeśli chcesz kup Litecoiny, będziesz musiał zarejestrować się w tej witrynie. Nie ma opłaty rejestracyjnej. Oznacza to, że możesz zarejestrować się, umieszczając swój zweryfikowany adres e-mail w odpowiedniej kolumnie w formularzu rejestracyjnym. Witryna wysyła wiadomość e-mail na Twój zweryfikowany adres e-mail. Ten e-mail zawiera wszystkie dane logowania, w tym nazwę użytkownika i hasło. Teraz, korzystając z tych danych, użytkownicy mogą logować się na swoje konta. Po zalogowaniu się przed Tobą pojawi się ekran.

zmieniający się zakup monet

2-wybór waluty

kup litecoin błyskawicznie

Na tym ekranie są przed tobą dwa długie paski. Pierwsza to waluta, w której chcesz dokonać płatności. Możesz wybrać różne waluty, klikając klawisz strzałki po prawej stronie paska. Następny pasek oferuje monetę, którą chcesz kupić. Wybierz Litecoin tutaj i naciśnij zielony przycisk kupna po prawej stronie słupków. Spowoduje to przejście do strony przetwarzania płatności. Jeśli nie jesteś zalogowany Witryna Changelly, kliknięcie przycisku płatności poprosi Cię o zalogowanie się.


3-Potwierdzenie zamówienia

litecoin changelly

Po wybraniu waluty naciśnięcie zakładki Kup przeniesie Cię na stronę potwierdzenia zamówienia. Changelly ponownie wyświetla wszystkie szczegóły na ekranie w celu potwierdzenia. Powinieneś potwierdzić, że zamierzasz kupić Litecoiny i zapłacić w wybranej walucie. Po upewnieniu się, że wszystkie dane są poprawne, naciśnij zakładkę potwierdzenia. To przeniesie Cię na inną stronę.

Adres dla 4 portfeli

księga adresów litecoin

Powinieneś wiedzieć, że kryptowaluty są zawsze przechowywane w portfele sprzętowe lub programowe. Tutaj po raz kolejny będziesz musiał podjąć decyzję. Zawsze wybieraj portfel, który oferuje obsługę wielu walut i większe bezpieczeństwo. Portfel Ledger Nano S. jest uważany za najlepszy portfel kryptowalut. Dzieje się tak, ponieważ obsługuje różne waluty i jest bardzo niezawodny i bezpieczny. Będziesz musiał podać adres swojego portfela Ledger Nano, aby dokończyć proces zakupu.

Przeczytaj także: 5 najlepszych portfeli LTC Litecoin 2021

5-Sprawdzanie i potwierdzanie informacji

Zakup procesu kryptowaluty wymaga potwierdzenia informacji na różnych etapach. Po wejściu do adres portfela, będziesz musiał potwierdzić adres portfela i inne niezbędne informacje. Gdy jesteś pewien szczegółów, naciśnij przycisk potwierdzenia, a zostaniesz przekierowany na stronę szczegółów karty kredytowej / debetowej.

Szczegóły 6-kartowe

zmienna wiza

Jeśli kupujesz Litecoiny za pomocą kart kredytowych / debetowych, będziesz musiał podać wszystkie dane swojej karty na tej stronie. Zazwyczaj te dane to numer karty, data jej ważności oraz kod zabezpieczający do realizacji płatności. Strona poinformuje Cię, czy może wystąpić błąd w informacjach o karcie. Przed dokonaniem płatności na stronie internetowej pojawi się również kwota USD potrącane z Twojej karty.

Weryfikacja 7-SMS

zmienny telefon

W celu potwierdzenia, że ​​uwierzytelniasz swoją kartę, na Twój zarejestrowany numer telefonu zostanie wysłany SMS. Ten SMS będzie zawierał kod, który będziesz musiał wprowadzić na stronie. Wprowadzenie kodu zakończy proces płatności, a po pewnym czasie w portfelu pojawią się Litecoiny.

8-Odbieranie Litecoinów

Po potrąceniu wystarczającej ilości pieniędzy, Litecoiny zaczynają docierać do twojego portfela. Ten proces przesyłania Litecoinów zakończy się w ciągu 5-30 minut. Szybkość przesyłania zależy również od rodzaju używanego portfela. Ledger Nano S jest ponownie bardzo dobrą opcją, ponieważ oferuje dużą prędkość.

Ledger Nano wybrany na 1 najlepszy portfel Litecoin na 2021 rok

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map