Jak kupić NEM (XEM) za pomocą karty kredytowej / debetowej USD

Wraz ze wzrostem wartości Bitcoin, waluty cyfrowe stają się ważne na całym świecie. Coraz więcej rządowych instytucji regulacyjnych, banków i innych instytucji finansowych używa tych walut jako sposobu płatności. Wszystko to z powodu najnowszych technologia blockchain która jest technologią peer-to-peer, która ułatwia transakcje. Wiele kryptowalut i walut jest uruchamianych przez różne firmy. Wartości tych walut stale się zmieniają wraz ze zmieniającymi się trendami na rynku i giełdach. W tym artykule opowiemy o jednej z najwyżej ocenianych walut cyfrowych NEM.

NEM (XEM)

nem xem kup

NEM (XEM) to kryptowaluta, która została uruchomiona w 2015 roku z własnym kodem źródłowym. Można więc powiedzieć, że ta kryptowaluta wprowadziła wiele nowych funkcji i technologii do sieci blockchain. Jedna z tych nowych funkcji, które są używane w tym cyfrowa waluta polega na zastosowaniu techniki algorytmu „Proof of Importance”. Dzięki temu użytkownicy mogą sprawdzić innego użytkownika, który ma zamiar obliczyć następny blok. Użytkownicy mają również możliwość uzyskania sprawiedliwego podziału szans na obliczenie bloku.

Ten nowy algorytm nie tylko sprawdza monety obecne w portfelu, ale także sprawdza i rejestruje wszystkie przeprowadzane transakcje. Takie rejestrowanie transakcji pomaga kierownictwu firmy nagrodzić użytkownika, który odgrywa istotną rolę w rozwoju i dystrybucji waluty. W tym miejscu warto wspomnieć, że proces generowania bloku trwa tylko minutę. Użytkownicy widzą w tym procesie trzy rodzaje wiadomości. Są to wiadomości zaszyfrowane, niezaszyfrowane i szesnastkowe.

zmieniający się zakup monet

Cechy NEM (XEM)

Podobnie jak wszystkie inne waluty cyfrowe, NEM (XEM) ma wiele osobliwych funkcji, które pokazują jego świetlaną przyszłość. Poniżej przedstawiono niektóre cechy tej kryptowaluty.

  • W celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony NEM ma architekturę dwupoziomową. Oznacza to, że dwie warstwy są utworzone przez NIS i NCC. Oba łączą się potajemnie i zaczynają zapisywać transakcje. Transakcje są zapisywane bez pobierania łańcucha bloków. Daje to użytkownikom zupełnie nowe wrażenia i zwiększa szybkość transakcji.
  • Kolejna osobliwa cecha NEM polega na tym, że waluta jest oparta na metodzie rozwoju sterowanego testami. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych kodów i nieefektywności oraz zapewnia, że ​​każdy kod trafi w niektóre z predefiniowanych testów.
  • Dowód ważności to kolejna cecha programu NEM (XEM). Nie ma potrzeby pobierania łańcucha bloków dostępu, a każda aplikacja może działać niezależnie w celu zabezpieczenia NEM.
  • Minimalny czas transakcji to kolejna cecha tego cyfrowa waluta. Realizacja transakcji trwa zaledwie 1 minutę. To sprawia, że ​​jest 10 razy szybszy niż Bitcoin.
  • Podobnie jak wszystkie inne waluty cyfrowe, NEM pozwala również na tworzenie wirtualnych zasobów ze stałymi lub zmiennymi produktami, opisami lub adresami.

Jak kupić NEM (XEM) za pomocą karty kredytowej / debetowej USD

Zakup NEM (XEM) za pomocą karty kredytowej / debetowej USD jest bardzo łatwe. Słuszne byłoby stwierdzenie, że kupowanie tej waluty cyfrowej jest podobne do kupowania wszystkich innych walut cyfrowych. Użytkownicy potrzebują rejestracji w Changelly który jest całkowicie darmowy Witryna Changelly. Ponadto użytkownicy będą potrzebować portfela NEM (XEM) do wydobywania lub przechowywania monet. Changelly wyłonił się wielowalutowy system wymiany, który jest szeroko stosowany na całym świecie. Powodem jego częstego używania jest darmowe konto, przyjazny interfejs użytkownika i możliwość płacenia za kryptowaluty kartami kredytowymi / debetowymi. Użytkownicy muszą zapłacić tylko opłaty transakcyjne w wysokości 0,25%. Poniżej przedstawiono kroki, aby kupić NEM (XEM) za pomocą karty debetowej / kredytowej.

1-Zarejestruj się w Changelly

changelly singup

Pierwszy krok kupowanie NEM (XEM) to rejestracja w Witryna Changelly. Jest to strona internetowa, na której możesz łatwo wymienić wszystkie monety. Najciekawsze jest to, że nie ma opłaty rejestracyjnej, a użytkownicy nie muszą utrzymywać swoich kont. W celu rejestracji użytkownicy potrzebują zweryfikowanego identyfikatora e-mail. Serwis wysyła wszystkie niezbędne dane związane z kontem użytkownika na podany adres e-mail. Użytkownicy mogą logować się na swoje konta po sprawdzeniu szczegółów w swoim adresie e-mail.

Wybór 2 waluty


kup nem usd

Jak powiedziałem wcześniej, Changelly oferuje użytkownikom wiele walut. Do nich należy wybór własnej waluty. Przejdź do strony głównej i wybierz NEM (XEM). Po wybraniu waluty użytkownicy muszą wybrać walutę płatności. W takim przypadku użytkownicy wprowadzą kwotę płatności w dolarach amerykańskich. Klikając przycisk wymiany obok, użytkownik zobaczy nową stronę przetwarzania płatności. W tym miejscu chciałbym wspomnieć, że użytkownik musi być zalogowany, w przeciwnym razie kliknięcie przycisku wymiany będzie wymagało najpierw logowania.

zmieniający się zakup monet

Potwierdzenie zamówienia 3

nem xem

Na tym etapie użytkownik będzie miał możliwość sprawdzenia szczegółów swojego zamówienia. Sprawdzanie Waluta USD kwota i NEM (XEM) jest koniecznością. Gdy jesteś pewien zamówienia, naciśnij zakładkę potwierdzenia zamówienia.

4-wprowadź adres portfela & wiadomość

portfel nem xem

Nie da się temu zaprzeczyć NEM (XEM) jest zawsze przechowywany w portfelu, podobnie jak inne kryptowaluty. Changelly to jedna z najlepszych opcji tutaj. Jest bezpłatny i pobiera niewielką opłatę w momencie przetwarzania transakcji. Co więcej, większość inwestorów korzysta z tego portfela, ponieważ oferuje on obsługę wielu walut.

portfel xem

5-Potwierdzenie informacji

potwierdzenie xem

Po wpisaniu adresu portfel cyfrowy, użytkownik zostaje przekierowany na stronę, która jest jednocześnie stroną potwierdzającą. Tutaj użytkownik ponownie może potwierdzić wszystkie informacje o swoim zamówieniu oraz adres portfela. Zawsze pamiętaj, że nie możesz przechowywać kryptowalut bez ważnego adresu portfela. Naciśnięcie zakładki potwierdzenia przeniesie Cię do sekcja płatności.

6-Dane karty kredytowej / debetowej

zmienna wiza

Teraz musisz wprowadzić wszystkie niezbędne dane swojego Karta kredytowa / debetowa. Obejmują one numer karty, datę ważności i kod zabezpieczający. Po wypełnieniu wszystkich danych karty naciśnij przycisk „zapłać”. Ponownie zobaczysz, że kwota jest potrącana z Twojej karty.

zmieniający się zakup monet

Potwierdzenie 7-SMS

zmienny telefon

W celu dalszego potwierdzenia na zarejestrowany numer telefonu komórkowego użytkownika wysyłany jest 4-cyfrowy kod. Wpisanie tego kodu w formularzu potwierdzi płatność.

8-Odbieranie NEM (XEM)

Po wpisaniu 4-cyfrowego kodu transakcja jest przetwarzana natychmiastowo. Przetworzenie transakcji w portfelu zajmuje zwykle 5-30 minut. Zawsze pamiętaj, że pierwsza transakcja zajmuje sporo czasu ze względu na różnego rodzaju weryfikacje. Kolejne transakcje są realizowane w mgnieniu oka.

zmieniający się zakup monet

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map