BitcoinMix: najlepsze rozwiązanie do anonimizacji transakcji na Blockchain

Bitcoin i Ethereum działają z niezrównaną otwartością, z którą większość ludzi nie jest przyzwyczajona do radzenia sobie. Wszystkie transakcje są wykrywalne, publicznie dostępne i trwale przechowywane bezpośrednio w ICH odpowiedniej sieci. Adresy to jedyne szczegóły, które można wykorzystać do określenia, gdzie i kiedy BTC i ETH są dystrybuowane, a następnie wysyłane. Takie adresy są generowane prywatnie za pośrednictwem portfeli każdego użytkownika. Ponieważ użytkownicy mogą zlokalizować dowolne transakcje na podstawie adresu, oznacza to, że każda transakcja, którą dokonałeś na bitcoinie lub Ethereum, nie może pozostać anonimowa.

W społeczności kryptowalut jest duża liczba, która w pełni satysfakcjonuje i jednocześnie przeszkadza. Potwierdzono i przypomniano, że zarówno bitcoin, jak i Ethereum nie zapewniają ochrony prywatności, jeśli chodzi o bezpieczniejsze transakcje. Większość użytkowników BTC i ETH w jakiś sposób przestrzega zasad prywatności lub anonimowości, jeśli chodzi o ich transakcje finansowe.

Znajdowanie rozwiązań zapewniających ochronę prywatności

Istnieje dylemat Blockchain, że szczegóły transakcji finansowych tworzą cyfrową ścieżkę twoich danych w sieci Blockchain, którą można ujawnić publicznie w dowolnym momencie. W związku z tym społeczność zdaje sobie sprawę z konsekwencji braku prywatności na Bitcoin i Ethereum, coraz więcej inicjatyw jest podejmowanych w celu zwiększenia i zwiększenia prywatności transakcji. Kryptowaluty, takie jak bitcoin i Ethereum, są bezpieczne, ale nie są do końca anonimowe. Ponieważ dokonane przez nas transakcje są przechowywane w publicznym łańcuchu blokowym, do którego każdy może mieć dostęp.

We wszystkich tych dylematach potrzeba narzędzi zwiększających prywatność stała się niezwykle ważna w ekosystemie kryptowalut. Każdy transfer bitcoin jest rejestrowany na jego doskonale publicznym Blockchainie lub księdze głównej. To tylko kwestia czasu, narzędzi i poświęcenia, aby ostatecznie usunąć anonimowość wszystkich lub większości transakcji Bitcoin i Ethereum. To prawda, że ​​bitcoin i inne kryptowaluty można śledzić w 100% lub najprawdopodobniej w 75%. Na szczęście istnieje kilka narzędzi, takich jak VPN, portfele prywatności Bitcoin i przeglądarki TOR, które mylą aktywność użytkownika, zapewniając jej całkowitą prywatność i osobisty charakter..

Mimo to, co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci, że jest możliwe, że możesz zdeanonimizować każdą transakcję, którą wykonujesz na Bitcoinie lub Ethereum, używając miksera? Oto mikser bitcoinów. Platforma zapewniająca pełną anonimowość Twoim transakcjom. Umieszczają kryptowaluty w swoich kubkach i mieszają je ze świeżym nowym bitcoinem lub ETH, dzięki czemu Twoje transakcje są niewykrywalne i bezpieczne.

PRZECZYTAJ Bexplus oferuje 100-krotną dźwignię handlu kryptowalutami & 100% bonusu od depozytu

Co to hack to mieszanie monet?

Mieszanie monet to szeroko rozpowszechniona strategia zwiększania prywatności użytkowników transakcji kryptowalutowych. Mieszalniki monet mogą być zabezpieczone lub niepolegające na pozbawieniu wolności. W przypadku mieszania środków zabezpieczających konsument pragnący zwiększyć swoją prywatność wysyła swoje „stare” monety do zaufanego podmiotu, który po pewnym czasie zwraca „nowe” monety. Mieszanie bez zabezpieczenia jest operacją dwuetapową. Po pierwsze, użytkownicy, którzy chcą połączyć równoważne ilości monet ETH, BTC lub innych tokenów z adresu A w umowie miksera. Mogą wycofać zdeponowane monety po określonym przez użytkownika przedziale czasowym, dokonując transakcji wypłaty na nowy adres B..

Dlaczego powinienem używać miksera Bitcoin?

Miksery bitcoinów pomagają zachować prywatność. Ponieważ każda transakcja, którą dokonaliśmy w BTC lub Eth, jest przechowywana na publicznym Blockchain. Oznacza to, że każdy, kto siedzi w dowolnym miejscu na świecie i zna Twoją historię finansową, może łatwo uzyskać dostęp do wszystkich Twoich informacji, w tym adresu i kont, za pośrednictwem których dokonałeś ostatnich transakcji w bitcoinie, Ethereum lub jakiejkolwiek innej kryptowalutach. Główną ideą mówienia jest to, że daje to użytkownikowi selektywną możliwość zachowania jego prywatności. W tym miejscu mikser bitcoinów pomaga zachować prywatność i zamienność. Bitcoin mixer utrudnia śledzenie transakcji. Co najważniejsze, nie przechowuje historii Twoich transakcji.

Kompletny przewodnik po Bitcoin Mixer

Bitcoin Mixer robi to samo, na co wygląda nazwa. Zapewnia mieszanie usług, ukrywając wszystkie adresy transakcyjne, które należą do Ciebie. Za każdym razem, gdy wysyłasz swoje monety bitcoinowe lub eterowe do miksu, oddziela je od Ciebie, miesza je ze swoim sklepem, a następnie wysyła zmieszaną monetę do dostarczonego portfela, który jest jednocześnie niemożliwy do wykrycia i legalny. W rezultacie otrzymałeś te same monety, ale uniemożliwia to odnalezienie monety z powrotem.

Jedną z zalet posiadania miksera bitcoin lub miksów eterowych jest to, że monety są dostarczane bezpośrednio na adres portfela. Możesz zachować ten portfel dla siebie. Monety w portfelu wyglądają prawie tak, jak zostały świeżo wydobyte, ponieważ pochodzą bezpośrednio z miksera. Twój stary Bitcoin lub Ether są przechowywane w puli Bitcoin Mixer i nie należą już do Ciebie ani nie są do Ciebie przypisane.

PRZECZYTAJ Jak korzystać z Ripple (XRP) do zakładów na kryptowaluty | Przewodnik dla początkujących

Korzyści i funkcje

BitcoinMix to najlepsza platforma do mieszania monet. Niezależnie od tego, czy jest to bitcoin, Ethereum czy litecoin, strona internetowa jest legalna i gotowa do zaoferowania Ci najlepszych usług miksowania, których możesz się spodziewać, takich jak:

  • Przede wszystkim Bitcoin Mixer NIE zażądać jakichkolwiek danych osobowych od któregokolwiek ze swoich użytkowników. Bez podawania adresu e-mail lub danych osobowych możesz wymieszać swoje monety. Zmniejsza to szansę na odnalezienie Ciebie.
  • BitcoinMix.org obecnie stoi na szczycie, jeśli chodzi o mieszanie monet. Kiedy mieszasz monety na ich stronie internetowej, upewnia się, że żadna organizacja ani żaden organ nie może prześledzić Twojej transakcji. Jest 0% osób, które mogą wziąć udział w Twojej transakcji, ponieważ nie ma zapisanych dzienników podczas mieszania kryptowalut.
  • W przeciwieństwie do innych platform, które pobierają znacznie wyższe opłaty, takie jak ponad 5%, które są zwykle wysokie, Bitcoin Mixer pobiera około 2,5% opłat za każdą dokonaną transakcję.
  • Nie tylko dla Bitcoin, ale platforma wykorzystała użytkowników do mieszania monet Ethereum Mikser Ethereum. Usługa jest taka sama dla Ethereum i Litcoin. Ponadto usługa jest w pełni zautomatyzowana i nie wymaga żadnej pomocy człowieka. Po zakończeniu miksowania całkowicie usuwa wszystkie informacje związane z transakcją i ustawia je jako domyślne.

Końcowe przemyślenia

Istnieje wiele mikserów monet, które gwarantują Twoją anonimowość. Ale większość z nich jest do dupy! Rynek kryptowalut jest ogromny. Może istnieć wiele nielegalnych sposobów i wad każdego poglądu, który podążamy lub chcielibyśmy się dostać. Jak wspomniano wcześniej, dobry mikser powinien mieć wysoką płynność, aby mieć pewność, że monety po stronie dostawy nie mają wcześniejszego powiązania z portfelem. są anonimowe. Ponieważ najważniejszą rzeczą, jaką oferuje mikser.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tumblerze Bitcoin. Zapoznaj się ze wszystkim, o czym musisz wiedzieć BitcoinMix

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner