Nowy i łatwy sposób na prowadzenie działalności – przegląd sieci płatnej

Inteligentne kontrakty były cały szum wokół przestrzeni kryptograficznej w ciągu ostatnich kilku lat. Od Ethereum po NEM, praktycznie każda zdecentralizowana platforma próbowała zintegrować inteligentne kontrakty ze swoim protokołem. Czemu nie? Stało się kluczowym narzędziem w rozwoju każdego ekosystemu.

Każda nadchodząca platforma byłaby szalona, ​​gdybyśmy ich nie użyli. A co, jeśli istnieje nowy protokół, który potencjalnie przenosi inteligentne kontrakty na wyższy poziom? Nie tylko to, ale misją tego nowego protokołu jest wyeliminowanie pośredników prawnych i ułatwienie praktyki prowadzenia biznesu, dzięki czemu standardowe inteligentne kontrakty wyglądają na stare i przestarzałe..

Przegląd sieci płatnej

Ten artykuł zawiera szczegółowy i kompleksowy przegląd sieci PAID, nowego i nadchodzącego zdecentralizowanego protokołu, który ma uruchamiać ich Pierwsza oferta Dex (IDO) 20 stycznia 2021 roku. W tym artykule omówimy jego unikalne cechy, dokąd zmierza i czy może to być dobra inwestycja.

Co to jest sieć płatna?

Jak wspomniano, sieć PAID jest zdecentralizowanym protokołem, który dodatkowo rozszerza zdecentralizowany świat, upraszczając prawny aspekt prowadzenia działalności, czyniąc go łatwym w użyciu, wysoce opłacalnym i bardziej peer to peer.

Protokół sieci PAID znajduje się w ekosystemie Polkadot. Najpierw konceptualizowane w drugim kwartale 2020 r., w pierwszym kwartale 2021 r. pojawiło się wiele jego funkcji, do których dojdziemy za chwilę, w tym depozyt, ocena reputacji, obstawianie, inteligentna umowa itp..

Przeprowadzili udaną sprzedaż prywatnych tokenów w grudniu 2020 r. I są teraz gotowi do utrzymania publicznego IDO w styczniu na Polkastarter platformę, protokół zbudowany na ekosystemie Polkadot do aukcji międzyłańcuchowych pul tokenów.

PAID Network jest partnerem i wspieranym przez kilka znanych przedsiębiorstw, a mianowicie Chainlink, Alphabit, Masters Ventures, Brilliance Ventures, by wymienić tylko kilka.

Dla kogo jest płatna sieć?

Zdecentralizowana aplikacja PAID (dapp) jest niezbędna dla każdej firmy i / lub użytkownika / klienta, którzy mają niewielkie doświadczenie, bardzo ograniczone fundusze lub chcą uniknąć szukania usług prawnych. PAID’s dapp stara się rozwiązać wiele powtarzających się problemów systemu prawnego poprzez swoje inteligentne umowy.

Przegląd sieci płatnej

co jest zawarte

Sieć PAID ma kilka narzędzi i technologii. Posiada własny token narzędziowy o nazwie PAID. Wykorzystuje zdecentralizowaną i interoperacyjną sieć blockchain do weryfikacji przejrzystych i uczciwych transakcji. Dzięki temu ich dapp będzie w pełni kompatybilny z innymi blockchainami.

Opracowali swój produkt tak, aby był tak legalny, bezpieczny i dostępny dla jak największej liczby użytkowników. Zawierają renomowany system punktacji na firmach, więc użytkownicy będą zawierać umowy biznesowe z tymi, którzy są wysoce zalecani. Obejmowały one również ochronę ubezpieczeniową i usługi arbitralne.

Ich aplikacja będzie dostępna zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.

Przegląd funkcji

Zgodnie z ich stronie internetowej, PŁATNE przedstawia pięć różnych cech, które napędzają ich ekosystem:

1) Inteligentne umowy; nowy szablon, który jest ustandaryzowany i ma automatycznie wypełniane inteligentne funkcje. Użytkownicy mogą samodzielnie wypełniać warunki i podpisywać umowy biznesowe z dowolnego miejsca na świecie. Inteligentne umowy mogą potencjalnie być tym „ewolucyjnym” krokiem, który daje użytkownikom prawną elastyczność w ustalaniu bardziej złożonych warunków umów, niż wcześniej uważano za możliwe.

2) Zachęcanie do udzielania pożyczek & Pule płynności dzięki puli ubezpieczeń i depozytowi. Aby zapewnić ochronę funduszy, strony zgadzające się mogą skorzystać z usługi escrow, która może być finansowana przez obie strony. Wszystkie pożyczki i pożyczki depozytowe mają być składane za pośrednictwem zdecentralizowanego rynku P2P w ramach platformy PAID.

Platforma posiada również mechanizm puli ubezpieczeń, który umożliwia ubezpieczenie płatności beneficjenta. Każdy członek, który postawił na platformę, może uczestniczyć w tych pulach ubezpieczeniowych, inwestując swój kapitał w pulę i otrzymując w zamian składkę..

3) Arbitraż. Odpowiedzialni za utrzymanie integralności ekosystemu arbitrzy mają za opłatą rozstrzygać wszelkie spory wynikające z nieporozumień inteligentnych umów. To są wszyscy członkowie społeczności PŁATNYCH, którzy mają znaczący udział.

4) Sieć PAID utrzymuje ocenę reputacji, podobną do oceny kredytowej. Im wyższy wynik reputacji, tym lepszą reputację użytkownika / firmy, a tym samym, tym bardziej sieć poleciłaby Cię innym do prowadzenia działalności..

5) Każdy posiadacz tokenów lub staker może być częścią systemu zarządzania. Członkowie mają możliwość składania wniosków.

Ich token PŁATNY działa jako ich podstawowe narzędzie i zapewnia każdemu posiadaczowi tokenu następujący dostęp i przywileje:

Token dostępu:

  • Zakup umowy i opłat abonamentowych.

Finanse zdecentralizowane (Defi):

  • Użytkownicy otrzymują nagrody za obstawianie.
  • Otrzymuj nagrody w postaci premii za ubezpieczenie kredytu
  • Escrow & DAICO

Reputacja & Zarządzanie:

  • Głosowanie nad wnioskiem i zmianami w sieci
  • Wyniki reputacji w łańcuchu bloków

Arbitraż:

  • Rozwiązywanie sporów

Obecny obieg PŁATNYCH tokenów wynosi 19 884 000 przy maksymalnej podaży 594 717 456. Token jest deflacyjny, ponieważ podaż zmniejszy się z czasem z powodu spalenia procentu tokenów używanych do opłat transakcyjnych.

Drużyna

Zespół składa się z wielu bardzo inteligentnych i doświadczonych osób. Kyle Chasse jest obecnym CEO PAID Network. Weteran rozwoju technologii blockchain i przedsiębiorca, założył wiele start-upów, w tym World Super Lotto (WSL), pierwszą na świecie globalną loterię opartą na Bitcoin.

Masz także Lawrence Hutson, obecny dyrektor ds. technicznych, który również ma bardzo dopracowane CV. Kierował projektowaniem i uruchomieniem Travelocity.com, pierwszej na świecie witryny podróżniczej, i ma ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu nowych produktów i projektów.

Masz również cały wachlarz inżynierów blockchain i programistów jako część zespołu. Możesz być pewien, że ten projekt jest wspierany przez wysoko wykwalifikowanych ludzi, którzy wiedzą, co robią.

PAID Network ma również dość dużą Radę Doradców. Niektórzy z tych doradców to Ryan Williams, założyciel cieszącej się międzynarodową renomą kancelarii Ashbury Legal z historią wspierania klientów kryptowalut i blockchain. Jest Joeri Van Geelen, nadchodzący lider branży.

Jest Partnerem Zarządzającym APAC w Prysm Group, firmie doradztwa gospodarczego kierowanej przez doktora Harvarda. ekonomistów. Ivan on Tech, słynny YouTuber, jest również członkiem rady doradczej. Ma własny kanał i ma ponad 200 000 subskrybentów. Masz także Didi Taihuttu, przedsiębiorcę i patriarchę słynnej „rodziny Bitcoin”, którego rodzina „poszła na całość” na Bitcoinie w 2017 roku, kiedy sprzedał swoją firmę i dom.

On i jego rodzina podróżują po całym świecie i od tamtej pory rozpowszechniają informacje o Bitcoinie.

Dodatkowe informacje i inne recenzje

Crypto ex-pat, Youtuber, opublikował wideo 17 grudnia 2020 r., Które wyjaśnia, czym jest sieć PAID i zapewnia wizualne przewodniki za pośrednictwem ich domowej strony internetowej. Zobacz poniższy link:

Oto kolejny przewodnik wideo poniżej:

Poniżej znajduje się oficjalny dokument sieci PAID Network, który przedstawia ich misję, strategię, tokenomikę itp.

https://docsend.com/view/jdbdpza9d9nehnf2

Ponadto poniżej znajduje się plik PDF, który zawiera wszystkie informacje o sieci PAID, o czym ona jest, kto ją obsługuje itp..

https://docsend.com/view/6i8gkzq2zvkkqce8

Przegląd sieci płatnej, podsumowanie

Podsumowując, po przeanalizowaniu i przeczytaniu ich białej księgi, strony internetowej i źródeł wiadomości wydaje się, że PAID Network ma solidną podstawę, z której może się uruchomić i zobaczyć, jak jest szeroko stosowana przynajmniej w ekosystemie Polkadot..

Wprowadzenie inteligentnych umów to zdecydowanie ich główna karta w grze. Może to potencjalnie zmienić sposób prowadzenia i uzgadniania tradycyjnego biznesu, ale może również bardzo dobrze zakłócić obecny sposób wykorzystywania defi i inteligentnych inteligentnych rozwiązań. Pisarzowi wydaje się, że ten projekt jest rzeczywiście fascynujący i na który potencjalni inwestorzy zdecydowanie powinni mieć oko.

Biorąc to pod uwagę, istnieje pewien niepokój. Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych projektów i start-upów, stawanie się wczesnym inwestorem, nawet jeśli projekt jest dobrze przemyślany i wspierany przez znane przedsiębiorstwa i osoby fizyczne, wiąże się z dużym ryzykiem. Na wideo YouTube Crypto Expat nie wydawał się zbyt entuzjastycznie nastawiony do projektu. Ale podniósł dobry punkt.

O ile protokół nie może zostać przyjęty masowo, nie ma znaczenia, jak dobrze przemyślany, ekscytujący projekt i jak utalentowany jest zespół.

Ten projekt jest wciąż nowy, a kiedy zostanie w pełni uruchomiony, nie ma wątpliwości, że zespół i jego inwestorzy mogą doświadczyć kilku wstrząsów na zamówienie. Będzie to wymagało dyscypliny, ciężkiej pracy, dalszych badań & rozwoju i silnej wiary zarówno w ideę projektu, jak i jego zespołu. Jednak po wszystkim, co opisano w tym artykule, autor uważa, że ​​ten projekt naprawdę dobrze się spisuje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner