Przegląd MinerGate 2021: [Bezpieczeństwo, ceny, funkcje, samouczek]

Wydobywanie Bitcoinów i innych walut cyfrowych może być trudne, nieprzewidywalne i często pozostawione jest nerdom, którzy wiedzą, co robią. Aby ułatwić wydobywanie kryptowalut zwykłym ludziom, kilka wyspecjalizowanych organizacji oferuje narzędzia do wydobywania, które umożliwiają osobom nietechnicznym wydobywanie kryptowalut bez konfiguracji technicznej.

Narzędziem, które wiele osób znajduje na wczesnym etapie, jest Minergate i chociaż jest popularne, większość ludzi zadaje sobie pytanie: „Czy MinerGate jest bezpieczne”, czy jest to oszustwo? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw zrozumieć, czym naprawdę jest MinerGate.

W tym artykule przeglądowym MinerGate omówimy różne funkcje MinerGate, jego główne cechy i podzielimy się z Tobą naszą ogólną oceną MinerGate.

Mamy nadzieję, że nasze spostrzeżenia pozwolą naszym czytelnikom zdecydować, czy MinerGate jest odpowiednie dla ich wymagań górniczych i, co ważniejsze, bezpieczne.

przegląd minergate

Co to jest MinerGate?

MinerGate oferuje kompletny zestaw produktów i usług typu blockchain dla początkujących i domowych kopaczy. Produkt ma prosty, ale potężny interfejs użytkownika, który pozwala górnikom optymalizować wykorzystanie zasobów komputera i konfigurować, jakie monety mają wydobywać.

Tak łatwo rozpocząć wydobycie z MinerGate. Ponadto jest bezpieczny w użyciu, o ile przestrzegasz zalecanych procedur.

Oferują również usługę otwartego basenu górniczego. Kolektyw online, w którym górnicy wspólnie wydobywają bloki, zwiększając ich szanse na poprawne haszowanie nowego bloku i otrzymanie nagrody za blok, która jest dzielona między wszystkich górników.

Ta usługa łączy ze sobą tysiące górników, zwiększając ich zbiorową moc mieszania i zwiększając szanse na napisanie następnego bloku.

Interfejs i pule wydobywcze są wstępnie skonfigurowane do szybkiego uruchamiania. Jest to idealne rozwiązanie dla starszych komputerów i osób zainteresowanych, ale nie zaangażowanych w wydobycie.

Co zawiera MinerGate?

MinerGate ma jeden produkt i jedną usługę. Produkt jest programem wydobywczym. Może brakować niektórych zaawansowanych funkcji innego oprogramowania do wydobywania, ale można go łatwo wdrożyć. Układ jest prosty, ale wystarczająco konfigurowalny, aby przetestować różne strategie wydobycia, aby stać się opłacalnym.

Oprogramowanie do wydobywania zawiera również centrum pomocy, które pomaga nowym użytkownikom zapoznać się z oprogramowaniem Minergate i innymi terminami technicznymi, takimi jak szybkość mieszania, trudność, nagroda za blok i pule wydobywcze.

Minergate może nie być najlepiej wyposażonym oprogramowaniem do wydobywania, ale może być używane na niestandardowych platformach górniczych ze zoptymalizowaną lokalizacją obudowy.

Funkcje MinerGate

MinerGate ma 2 funkcje do zbadania. Pierwszym jest Smart Mining, który przegląda ustawienia twojego systemu i automatycznie wydobywa najbardziej dochodową monetę. Obliczenia używane przez MinerGate nie są dostępne, więc trudno jest zobaczyć, co biorą pod uwagę w swoich prognozach.

Druga to zakładka wydobywania, która oferuje większą swobodę wyboru tego, co Twoim zdaniem będzie bardziej opłacalne lub po prostu wydobycie monety / projektu, który lubisz. W tej sekcji nowy górnik może doświadczyć, jak może wyglądać wydobycie dla zysku na większą skalę.

Samouczek dotyczący używania, instalacji i maksymalnego wykorzystania MinerGate

MinerGate jest prosty i łatwy w użyciu. W kolejnych sekcjach pokażemy, jak skonfigurować oprogramowanie do wydobywania. Należy pamiętać, że instrukcje dotyczą systemu z systemem Windows 10. Konfiguracja na innym komputerze, takim jak te z systemem Windows 7 lub OSX, powinna być nieco inna, ale przebiega zgodnie z tą samą ogólną procedurą.

Krok 1: Szybki proces rejestracji. Potrzebujesz tylko weryfikowalnego adresu e-mail. Brak weryfikacji lub żmudnych formularzy KYC / AML. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się przy użyciu dowolnego konta e-mail, z którego korzystasz.

jest bezpieczny dla min

Krok 2: Zweryfikuj swój adres e-mail i aktywuj 2FA.

Upewnij się, że zweryfikowałeś swój adres e-mail. Jeśli nie zweryfikujesz swojego adresu e-mail, nie możesz skonfigurować 2FA. Jeśli nie możesz skonfigurować 2FA, nie możesz wypłacić. Kliknij opcję „Adres e-mail nie został zweryfikowany”. Spowoduje to wysłanie linku na Twój adres e-mail w celu weryfikacji.

Jeśli nie możesz znaleźć linku do weryfikacji adresu e-mail, sprawdź, czy nie masz wiadomości ze spamem lub folderu ze spamem. Po weryfikacji możesz teraz aktywować 2FA, co z kolei jest wymagane do wypłat.

MinerGate Safe

Krok 3: Wyłącz program antywirusowy?

Firma AVG usunęła instalator przed jego uruchomieniem, ponieważ można go uruchomić na komputerze lub laptopie, na którym właściciel nie zezwolił na taką czynność (nieuczciwy technik IT). Jeśli chcesz zainstalować MinerGate, wyłącz program antywirusowy. Z jakiegoś powodu oprogramowanie do wydobywania, takie jak Minergate, jest często oznaczane jako niebezpieczne oprogramowanie.

Jeśli jednak pobierzesz instalator z oficjalnej strony, nie masz powodu do niepokoju. Po prostu kontynuuj instalację.

Krok 4: Pobieranie oprogramowania. Po zainicjowaniu sekwencji pobierania witryna powinna automatycznie wykryć system operacyjny i natychmiast rozpocząć pobieranie.

Krok 5: MinerGate Install.

Po zakończeniu pobierania przejdź do katalogu, w którym znajduje się plik instalacyjny i kliknij plik instalacyjny, aby rozpocząć instalację. Postępuj zgodnie z instrukcjami do końca procesu instalacji.

Pamiętaj tylko, aby kliknąć pole z pytaniem o ikonę na pulpicie, ponieważ domyślnie nie jest zaznaczone. Aby uruchomić MinerGate, kliknij dwukrotnie ikonę na pulpicie.

Krok 6: Wyjątek antywirusowy dla MinerGate.

Skonsultuj się z producentem oprogramowania antywirusowego, aby dowiedzieć się, jak krok po kroku wykonać zwolnienie Minergate z identyfikacji jako złośliwe oprogramowanie. Powszechność złośliwego oprogramowania, które wykorzystuje zasoby komputerowe do potajemnego wydobywania kryptowalut, może być powodem, dla którego oprogramowanie do kopania jest powszechnie uważane za złośliwe oprogramowanie.

Krok 7: Użyj funkcji Benchmark.

To narzędzie pozwala MinerGate na analizę twojego sprzętu. Poinformuje Cię, co może osiągnąć Twój system w różnych ustawieniach. Benchmarking jest ważnym narzędziem do testowania wydajności twojego urządzenia wydobywczego. Pozwoli ci to odkryć, które spośród posiadanych przez Ciebie urządzeń przyniosą większe korzyści, a które nie.

Krok 8: Aby rozpocząć wydobycie.

Masz 2 możliwości. Kliknij „Smart Mining”, aby uzyskać największy zysk określony przez program lub ręcznie wybierz kryptowalutę, aby rozpocząć wydobycie.

Użytkownikom, którzy nie są zaznajomieni z kryptowalutami, zaleca się rozpoczęcie wydobywania za pomocą „Start Mining”, aby zautomatyzować proces podejmowania decyzji o wyborze kryptowalut, które przyniosą największe zyski. Bardziej zaawansowani użytkownicy lub użytkownicy, którzy chcą konkretnie kopać kryptowalutę, powinni ręcznie skonfigurować, co mam kopać.

Krok 9: Aplikacja mobilna do zdalnego monitorowania.

Aplikacja służy do śledzenia / monitorowania wydajności pracowników / maszyn. Poinformuje Cię, jeśli co najmniej jeden z Twoich komputerów nie jest podłączony do sieci (może to być problem z siecią lub awaria zasilania). Aplikacja przedstawia wyniki i oczekiwane zarobki.

Kryptowaluty i opłaty

Za pomocą MinerGate możesz wydobywać następujące monety:

  • Ethereum
  • Bitcoin Gold
  • Zcash
  • Ethereum Classic
  • Bytecoin
  • Litecoin
  • Monero
  • Monero Classic

Alternatywy MinerGate

MinerGate to znakomita firma sama w sobie, oferująca prosty i łatwy w użyciu produkt górniczy. Niestety nie są one najbardziej efektywne w wykorzystaniu zasobów systemowych.

Jeśli chcesz zmaksymalizować zyski z wydobycia, będziesz musiał szukać gdzie indziej. Możesz użyć Claymore, który jest o wiele bardziej skomplikowany w użyciu i pokonuje cały sens używania MinerGate do operacji na małą skalę, takich jak użytkownicy domowi.

Inną możliwą alternatywą jest Nicehash, który może mieć bardziej zaawansowane funkcje wydobywcze niż MinerGate. Niestety, posiadanie bardziej zaawansowanych funkcji wyszukiwania nie gwarantuje bezpieczniejszej platformy.

W rzeczywistości, nie tak dawno temu Nicehash był tematem całej przestrzeni kryptograficznej, w której hakerzy byli w stanie ukraść kryptowaluty o wartości 64 milionów dolarów ze swojej platformy wydobywczej.

Przegląd MinerGate: Wniosek

Należy pamiętać, że górnicy kapitulują, gdy ceny spadają. Cały sektor wydobywczy przeżywa kryzys, a wskaźniki hash spadają wraz z trudnościami.

Odwrotna sytuacja ma miejsce również wtedy, gdy monety kosztują więcej; więcej górników będzie wydobywać, zwiększając szybkość mieszania i trudność, a górnicy otrzymają mniejszą nagrodę, gdy zostanie ona podzielona.

Ryzyko utraty pieniędzy w operacji wydobywania kryptowaluty jest realne. Jednak ryzyko to nie jest bezpośrednio związane z konstrukcją lub funkcjami bezpieczeństwa MinerGate. Ogólnie wszystko działało zgodnie z przeznaczeniem, aw większości MinerGate jest bezpieczne.

Utrata pieniędzy sprowadza się do wielu czynników. Po pierwsze, rozważenie dotyczące energii elektrycznej. Koszty energii elektrycznej mogą nie być warte wysiłku, w zależności od komputera / laptopa i operacji.

Koszty energii elektrycznej mogą zostać zignorowane przez hobbystów lub nowicjuszy, którzy muszą nauczyć się handlu; wydatek uzasadnia środki w takich przypadkach.

Wydobycie skraca również żywotność każdego urządzenia, które prowadzi intensywne kopanie. W większości przypadków, gdy urządzenie zepsuje się z powodu nadmiernego wydobycia, zarobki z całego okresu użytkowania tego urządzenia nie pokryłyby kosztu sprzętu.

Różne aspekty określają cykl życia urządzenia wydobywczego: wiek urządzenia, kiedy ostatnio została nałożona pasta procesora, wentylatory zoptymalizowane pod kątem biosu i fizycznie oczyszczone z kurzu, zastosowany zasilacz, dysk twardy, system operacyjny, temperatura pokojowa, RAM, oświetlenie (może dodać ciepło) i więcej.

Czy MinerGate może jutro się zamknąć? To z pewnością możliwość. Należy zachować ostrożność w przypadku usług scentralizowanych. Ogólnie branża kryptowalut jest znana z tego, że wychodzi od oszustów, zamykając sklep i uciekając z funduszami użytkowników. Dzieje się to celowo lub nieumyślnie. Mamy nadzieję, że ten przewodnik po MinerGate był pomocny, jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzach poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner