Przegląd monet 2021: Najlepsza koreańska giełda kryptowalut?

W tym przeglądzie Coinone będziemy analizować najważniejsze elementy słynnej giełdy południowokoreańskiej, takie jak; bezpieczeństwo, interfejs użytkownika, opcje finansowania i więcej…

Powiedziawszy to, przejdźmy od razu do tego!

Co to jest Coinone?

Giełda monet to południowokoreańska giełda kryptowalut zarejestrowana w Seulu jako Coinone Inc. z misją zbudowania bardzo przejrzystego ekosystemu w przestrzeni blockchain, którego kryptowaluty desperacko potrzebują, aby się rozwijać.

Recenzja Coinone

Giełda monet ma ponad pięćdziesiąt zarówno zweryfikowanych, jak i niezweryfikowanych rynków, na których handluje się głównie z KRW (wygrana Republika Korei) i BTC (Bitcoin) z całkowitą kapitalizacją rynkową wynoszącą 7070 BTC i 53 055 569 USD według coinmarketcap. Ma średni 24-godzinny wolumen obrotu na poziomie 2060,019 BTC, przy miesięcznych przychodach ponad 20 miliardów wonów i ponad 600 000 zarejestrowanych użytkowników.

Coinone została założona w lutym 2014 roku przez Myunghuna Kevina Cha, jednego z najbardziej znanych i zdobywców nagród na całym świecie białych hakerów w Korei Południowej. Według założycieli i kierownictwa giełdy Coinone, celem Coinone jest poprowadzenie nowego świata finansów poprzez technologię blockchain, działając jako medium, przez które blockchain jest wprowadzany na świat.

Giełda monet jest jedną z wiodących giełd kryptowalut w Korei Południowej, w tej chwili jest to szczególnie trzecia co do wielkości giełda kryptowalut w Korei i świadczy usługi klientom w różnych kategoriach, w tym w obszarach Bitcoin, Cryptocurrency, FinTech, Payments, Usługi finansowe, obsługa klienta i Internet. Jego usługi związane z blockchain i kryptowalutami obejmują służenie jako centrum przelewów zagranicznych, a także głównie jako centrum wymiany kryptowalut.

Giełda monet i portfel kryptowalut są zbudowane do użytku lokalnego i są wyraźnie przeznaczone dla użytkowników blockchain i kryptowalut, handlowców i użytkowników zamieszkałych w regionie Korei Południowej. To nie jest dla użytkowników międzynarodowych.

Jednak w ramach swojej misji wprowadzenia blockchain na świat, Coinone założył Coinone Indonesia, aby pomóc rozszerzyć swoją działalność poza granicami Azji i poza nią. Chociaż zamknęła swoją giełdę na Malcie 18 września 2018 r., Jej giełdy z siedzibą w Korei Południowej i Indonezji nadal pozostają aktywne. Można uzyskać dostęp do strony głównej Coinone Indonesia tutaj.

Coinone recenzja Indonezja

Coinone przejął również spółkę zależną – IFunFactory, 4 września 2018 r. IFunFactory to wiodąca firma w technologii serwerów w grach, która zapewnia silnik serwera gier i platformę do obsługi gier..

Coinone Inc. uruchomiło również swoją pierwszą usługę przelewów zagranicznych i płatniczą opartą na technologii blockchain – Cross w grudniu 2018 r., Aplikację do przekazów pieniężnych, która wykorzystuje produkt Ripple xCurrent, aby ułatwić szybkie płatności transgraniczne..

Krzyż Partnerski Coinone

Więcej o Coinone…

Giełda monet to południowokoreańska platforma handlowa kryptowalutami, na której obsługiwane aktywa cyfrowe są przedmiotem handlu głównie z KRW, a następnie z BTC.

Skupia się głównie na lokalnym rynku kryptowalut w Korei Południowej, ale nie ma ścisłych ograniczeń dotyczących jego wykorzystania przez międzynarodowych użytkowników / handlowców. Prowadzi handel około pięćdziesięcioma różnymi walutami, a te nie mają wielu par walutowych oferowanych do handlu w wyniku rygorystycznych procedur notowań w ramach środków mających na celu uniknięcie projektów oszustw przed umieszczeniem na giełdzie, a tym samym ochronę funduszy swoich klientów.

wymiana recenzji coinone

Oprócz rygorystycznych wymagań dotyczących notowań, Coinone ma również własny komitet oceniający aukcje, zarządzany bezpośrednio przez dyrektora generalnego, który zobowiązuje się do ścisłego audytu wszystkich ofert przy użyciu czterech różnych kategorii, zanim zostaną one wymienione na giełdzie..

Monety obsługiwane przez monety:

Monety obsługiwane i handlowane na Coinone obejmują Bitcoin, Ethereum, Ripples, Bitcoin Cash ABC, EOS, BSV, Vanta, Luna, Litecoin, Cosmos, TRON, Qtum i inne.

Portfel Coinone zapewnia udogodnienia i usługi portfela, aby umożliwić klientom wpłaty, przechowywanie i handel pożądanymi monetami, które są notowane na giełdzie.

Interfejs użytkownika Coinone:

Coinone ma wyjątkowy UI / UX, który umożliwia szybki i bezpieczny handel dla swoich klientów. Posiada również narzędzie Prochart, którego handlowcy używają do dogłębnej analizy walut podczas sesji handlowych.

Metody finansowania konta monetami:

Główną metodą finansowania wymiany Coinone są depozyty kryptograficzne, ale akceptuje ona również depozyty fiducjarne za pośrednictwem przelewów bankowych w KRW. Jednak nie akceptuje depozytów za pośrednictwem płatności kartą kredytową i debetową, a także jako lokalna giełda kryptowalut, inwestorzy z USA nie mogą używać Coinone.

W szybko rozwijającej się branży blockchain i kryptowalut w Korei Południowej, Coinone był jedną z pionierskich firm, jako pierwsza wymieniła zarówno Ethereum, jak i IOTA, a także pierwszą giełdę kryptowalut, aby ustanowić Centrum Badawcze, które publikuje nieocenzurowane i głębokie analizy i raporty na kryptowalutach w celu zapewnienia przejrzystości i stabilności na rynku.

Jako giełda Coinone ma również bardzo silną i aktywną obsługę klienta i usługę reagowania, która pomaga w przypadku problemów technicznych i innych problemów napotykanych przez zarejestrowanych użytkowników.

Opłaty za wymianę monet:

Coinone ma stałą opłatę transakcyjną w wysokości 0,10% zarówno dla twórców, jak i przyjmujących w każdej transakcji handlowej, która w porównaniu jest znacznie niższa niż ogólna średnia w branży wynosząca 0,25%. Ma również opłatę handlową w wysokości 0,03% za wszystkie swoje monety, które były notowane później niż 21 marca 2019 r., Co stanowi dobrą zachętę do transakcji ostatnio notowanych na giełdzie.

opłaty za wypłatę monety

Coinone nie ma opłat depozytowych, ale ma opłatę za wypłatę w wysokości 0,0015 BTC za 1 wypłatę BTC. Jest to wysokie w porównaniu z innymi giełdami, ale jest akceptowalne, biorąc pod uwagę niskie opłaty transakcyjne, które wydają się równoważyć ich ogólną strukturę opłat. Ma opłatę za wypłatę w wysokości 0,01 ETH za 1 Ethereum i 0,0005 BCH za 1 Bitcoin Cash ABC.

Bezpieczeństwo monet & Wzmacniacz

Ta recenzja Coinone nie byłaby kompletna bez przyjrzenia się jej funkcjom bezpieczeństwa.

Według Obserwatorium Mozilli, Wynik bezpieczeństwa Coinone jest oceniany na D +, co jest akceptowalne w porównaniu ze średnim zapotrzebowaniem branży na bezpieczeństwo na giełdach kryptowalut.

Coinone traktuje ochronę aktywów klientów jako najwyższy priorytet, a także poświęca się zapewnieniu najbezpieczniejszego środowiska inwestycyjnego dla swoich klientów. Ma silne protokoły bezpieczeństwa, które wdrażają weryfikowalne środki, obejmują korzystanie z dwuskładnikowego systemu uwierzytelniania, portfeli z wieloma podpisami i weryfikacji tożsamości w celu zapewnienia bezpieczeństwa kont klientów i środków.

Coinone działa i działa od 2014 r., A Coinone Indonesia od sierpnia 2018 r. I jak dotąd nie zgłoszono ani nie zarejestrowano żadnych usterek ani problemów związanych z bezpieczeństwem funduszy i dostępu do kont klientów.

Partnerstwo Coinone z Certik & Xangle

Aby ulepszyć swoje funkcje bezpieczeństwa, Coinone nawiązał współpracę z Certik i Xangle. Xangle (głównie firma ujawniająca informacje) będzie współpracować z Coinone w zakresie zapewniania ochrony inwestorom kryptowalutowym, a także zwiększania przejrzystości projektów.

Z drugiej strony Certik to firma zajmująca się audytem cyberbezpieczeństwa, która dostarczy informacje audytowe, które będą stanowić pomoc w przypadku problemów z exploitami bezpieczeństwa kodu, a także do przeglądu projektów na poziomie kodu, a także innych usług cyberbezpieczeństwa dotyczących wymienionych projektów lub do być notowanym na Coinone.

Partnerstwo Coinone z Temco

Chcąc rozszerzyć swoją działalność, adopcję, a także przychody, Coinone nawiązał współpracę z innymi firmami kryptowalutowymi i FinTech.

Jednym z przykładów jest Temco, który pomaga udostępniać transakcje Temco ich inwestorom detalicznym, oraz Ripple, aby umożliwić płatności w swojej globalnej aplikacji do obsługi przelewów zagranicznych i usług płatniczych, opartej na technologii blockchain, Cross. Moneygram jest również w partnerstwie trio z Ripple i Coinone.

Alternatywy dla monet

W tym przeglądzie Coinone przyjrzymy się również różnym kluczowym alternatywom dla Coinone.

Wśród lokalnych alternatyw największym konkurentem jest Bithumb, a następnie Korbit, Coinreal, Gopax i Upbit.

W globalnej branży kryptowalut alternatywne rozwiązania Coinone obejmują Dex-trade, OceanEx, Braziliex, Coinbe i BirakeNetwork.

Podsumowanie recenzji Coinone

Coinone, w globalnym świecie kryptowalut, jest jedną z najszybciej rozwijających się czołowych giełd i jest wielką siłą, z którą należy się liczyć w branży kryptowalut w Korei Południowej.

Dzięki świetnemu interfejsowi użytkownika / UX, znakomitym środkom bezpieczeństwa i wielu monetom będącym przedmiotem obrotu na giełdzie Coinone pozostaje jedną z wartych polecenia giełdy dla użytkowników i handlowców kryptowalut w Korei Południowej oraz w granicach Azji..

Aby rozpocząć, wystarczy udać się do Coinone Korea’s strona główna i zarejestruj się na giełdzie za pomocą osobistego adresu e-mail i silnego hasła, potwierdź adres e-mail i numer telefonu, a następnie zakończ weryfikację tożsamości.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner