Przegląd TradeSatoshi 2021: Bezpieczeństwo i koszty wymiany kryptowalut

TTradeSatoshi to giełda kryptowalut, która pod wieloma względami bije konkurencję. Na platformie możesz wymienić do 200 monet. Dzięki temu jest to jedna z najbardziej czytelnych giełd kryptowalut w branży. Ponadto giełda została uruchomiona w 2015 roku w Wielkiej Brytanii, co daje jej przewagę konkurencyjną w stosunku do innych platform. Giełda obsługuje również bazę do 300 000 zarejestrowanych użytkowników. Poniższa recenzja Tradesatoshi zawiera szczegóły, które pomogą Ci określić, czy platforma jest dla Ciebie odpowiednia.

przegląd tradesatoshi

Wybór odpowiedniej giełdy kryptowalut zależy od kilku czynników. Mianowicie: wiarygodność, bezpieczeństwo, prywatność danych, różnorodność list monet, koszty wpłat i wypłat. Ta recenzja TradeSatoshi obejmie więcej z nich dogłębnie.

Lista TradeSatoshi obejmuje następujące popularne monety.

 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Komodo (KMD)
 • Bitcoin Gold (BTG)
 • Verge XVG, Bytom BTM
 • Stratis (STRAT)
 • Hcash (HSR)
 • ReddCoin (RDD)
 • Zcash (ZEC)
 • Zcoin (XZC)
 • ZClassic (ZCL)
 • Dash (DASH)
 • Monero (XMR)

Możesz sprawdzić Witryna internetowa Tradesatoshi za inne monety, którymi możesz handlować na ich platformie. 

Czy TradeSatoshi jest właśnie dla Ciebie?

Zakładam, że rozważasz Trade Satoshi jako kompleksowe rozwiązanie do wymiany kryptowalut. W takim przypadku przedstawię szczegóły dotyczące użyteczności platformy. W międzyczasie będziemy opierać te szczegóły na łatwości użytkowania i związanych z tym kosztach. 

Interfejs użytkownika

Rejestracja 

 Nowi członkowie uzyskują dostęp do platformy poprzez prosty proces rejestracji, który wymaga jedynie weryfikacji e-mailowej. W przeciwieństwie do kilku innych giełd, Trade Satoshi nie wymaga weryfikacji tożsamości i adresu. Wynikający z poziomu anonimowości. Aby zwiększyć bezpieczeństwo podczas logowania Trade Satoshi, giełda wdrożyła słynne uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). 

Nawigacja

Giełda ma intuicyjny, nowoczesny wygląd strony internetowej, który natychmiast po rejestracji trafia na stronę główną. Na stronie głównej znajduje się wiele zakładek do handlu i najlepsze pary handlowe. Rozwijane menu zapewnia dostęp do czatu na żywo, kranu do zarabiania darmowych monet, najnowszych wiadomości i zespołu wsparcia. Dodatkowo, w przypadku tokenów liderzy projektów mogą również znaleźć przycisk do oceny listy na liście rozwijanej. Rozwijane menu zapewnia również dostęp do salda Trade satoshi. 

Zakładki handlowe 

Giełda ma dwie opcje handlu. Podstawowy i zaawansowany. Skorzystaj z zakładki podstawowej, jeśli chcesz wykonywać szybkie transakcje i wyświetlać wszystkie istotne szczegóły. Z drugiej strony, opcja zaawansowana zapewnia dalsze szczegóły dotyczące decyzji eksperckich w zakresie handlu. Każda karta umożliwia przeglądanie wykresów w czasie rzeczywistym z TradingView. 

Związane z tym koszty


Ta sama opłata transakcyjna obniża się na wszystkich rynkach. Trading Satoshi pobiera jedną z najmniejszych opłat transakcyjnych na rynku w wysokości 0,1%. 

Wypłaty

Istnieje dzienny limit wypłat, który jest całkowicie zależny od poziomu członkostwa. 

Depozyty

Opłata za depozyt za handel Satoshi wynosi 0% dla wszystkich monet. Przelew kryptowalutowy to jedyny sposób na wpłatę środków do portfela Trade Satoshi. Dzieje się tak, ponieważ giełda nie akceptuje waluty fiducjarnej. 

Uwaga

Handlowcy o dowolnym poziomie umiejętności technicznych mogą z łatwością poruszać się po giełdzie i korzystać z jej usług. Witryna jest łatwa w użyciu i przemawia zarówno do początkujących, jak i doświadczonych handlowców. 

Jak korzystać z TradeSatoshi

Korzystanie z Trade Satoshi jest dość proste, z wyjątkiem kilku środków ostrożności, które należy podjąć. Podczas rejestracji konta upewnij się, że zweryfikowałeś następujące dane: imiona i nazwiska, datę urodzenia i adres e-mail.

Ponadto włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby chronić swoje konto przed atakami DDoS (atakami typu Denial of Service). Zwróć uwagę na następujące dodatkowe funkcje, takie jak przechowywanie kluczy prywatnych w trybie offline, kopie zapasowe na żywo, aby pomóc w odzyskiwaniu funduszy w sytuacjach awaryjnych, oraz funkcje ograniczania DDoS w celu ochrony serwerów. 

Według Czapka z daszkiem Satoshi CoinMarket, platforma ma obecnie wolumen obrotu Bitcoinami wynoszący 89 472 USD. 

Obsługa klienta

Kilku klientów skarżyło się, że obsługa TradeSatoshi zapewnia powolne odpowiedzi na zapytania. Niemniej jednak możesz przesłać zapytanie użytkownika za pośrednictwem specjalnych profili Discord, biletów online, Twittera i Facebooka. Jeśli informacje na stronie giełdy są przydatne; Trade Satoshi oferuje obsługę klienta w pełnym wymiarze godzin przez cały rok. 

Przegląd TradeSatoshi: zalety i wady

zalety i wady tradesatoshi

Plusy

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Zabezpieczenia przed zejściem
 • Łatwy w użyciu
 • Zróżnicowana gama kryptowalut
 • Niskie opłaty handlowe
 • Żetony do kranów 

Cons

 • Obsługa klienta poniżej średniej
 • Nie obsługuje handlu z dźwignią
 • depozyty fiat nie są akceptowane
 • Nie obsługuje Ethereum
 • Niskie wolumeny handlowe

Jakie są opłaty za notowanie za posiadanie projektu na TradeSatoshi?

Opłaty za notowanie Tradesatoshi za dodanie Twojej monety do platformy to skromne 0,150000 BTC. Niska opłata w porównaniu do innych wiodących giełd kryptowalut. Pojawiły się zarzuty, że Binance pobiera do 2,6 miliona dolarów opłat za notowania. 

Korzyści z używania TradeSatoshi

Handel anonimowy 

Większość giełd kryptowalut podlega zasadom Know-Your-Customer (KYC). Jednak firma Trade Satoshi nie wdrożyła żadnej z tych polityk. Dlatego użytkownicy nie są proszeni o przedstawienie jakichkolwiek środków identyfikacyjnych, takich jak paszporty, karty kredytowe lub dowody osobiste. Co umożliwia anonimowy handel na platformie. Jeśli prywatność jest Twoim najwyższym priorytetem podczas kupowania i sprzedawania kryptowalut; Trade Satoshi powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy. 

Brak opłat depozytowych

Istnieją giełdy, które będą wymagać uiszczenia opłat depozytowych. Podczas gdy opłaty za wypłatę są najczęstszymi opłatami na giełdach kryptowalut. Warto zauważyć, że Trade Satoshi nie pobiera żadnych opłat, pomimo wpłacanej kwoty. 

Platforma wielu Altcoins

Fakt, że Trade Satoshi wierzy w zasady wolnego rynku; wymienili setki altcoinów. Oprócz wymieniania głównych monet, takich jak bitcoin, Ethereum i bitcoin cash, Trade Satoshi wymienia również kilka małych monet. Małe monety mogą spodobać się początkującym handlowcom, ponieważ ich zakup kosztuje znacznie mniej. 

Niskie opłaty

Koszty nie powinny stanowić problemu podczas handlu na Trade Satoshi. Platforma pobiera bardzo niskie opłaty zarówno od kupujących, jak i sprzedających kryptowaluty. Chociaż kilka innych giełd jest trochę tańszych, Trade Satoshi jest znacznie tańszy niż 80% giełd kryptowalut. Platforma pobiera 0,1% od wszystkich monet zarówno za kupno, jak i sprzedaż kryptowalut. 

Alternatywy dla TradeSatoshi Exchange

Większość osób szukających alternatywy TradeSatoshi chce skorzystać z szybkiej obsługi klienta, niższych opłat i bardziej zróżnicowanej listy monet. Alternatywy wymiany kryptowalut z najlepszą obsługą klienta obejmują Binance, Bitfinex i Paxful. Z drugiej strony, jeśli szukasz niższych opłat transakcyjnych; Coinbase, Huobi Exchange i Binance to dobre rozwiązania. 

Werdykt przeglądu TradeSatoshi

Z powyższego przeglądu TradeSatoshi wynika, że ​​giełda jest bezpieczna, łatwa w obsłudze i pobiera niskie opłaty. Oprócz wsparcia na żywo w celu zapewnienia zwrotów kosztów w przypadku ewentualności, wymiana zapewnia również anonimowość. W przeciwieństwie do większości giełd, które podlegają zasadom KYC (Know-Your-Customer), Trade Satoshi pozwala zachować solidną anonimowość na platformie. Oprócz powolnej obsługi klienta, która ostatecznie odpowie na Twoje zapytanie, TradeSatoshi jest nadal niesamowitą giełdą kryptowalut. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map