Recenzja BitPay i podręcznik użytkownika 2021: Funkcje, bezpieczeństwo, opłaty

Bitpay to platforma kryptowalutowa, która została założona w 2011 roku i ma siedzibę w Atlancie w stanie Georgia. Platforma ułatwia handlowcom przyjmowanie płatności w bitcoinach. W rzeczywistości Bitpay został założony przez Tony’ego Gallipiego we wczesnych dniach Bitcoina. Zapewniając proces płatności mobilnej, kupujący mogą mieć środki bezpośrednio przesyłane z portfela bitcoin na konto bankowe sprzedawcy. Szybko do przodu, dekadę później, Bitpay ma bazę w ponad 38 krajach. Ten post będzie zawierał szczegółowe informacje Recenzja BitPay i podręcznik użytkownika.

Ponadto gigant bramy nawiązał współpracę z kilkoma wiodącymi firmami płatniczymi, takimi jak Paypal, WordPress, NewEgg i Microsoft. W międzyczasie utworzyła również dwa projekty open source dla Bitcoin; Bitcore i CoPay. Godne uwagi funkcje platformy obejmują kartę BitPay, która działa jako karta debetowa / kredytowa. Ta karta umożliwia korzystanie z Bitcoinów wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. 

Recenzja BitPay

Wszystko, czego potrzebujesz, to utworzenie konta biznesowego i uzyskanie dostępu do milionów sprzedawców akceptujących płatności w kryptowalutach. Dodatkowo możesz otworzyć indywidualne konto wymieniające się między krypto i fiat. Po dostarczeniu niezbędnej dokumentacji i danych osobowych, Bitpay dostarczy Ci portfel i swoją kartę Bitpay. Będziesz wtedy mógł dokonywać i akceptować płatności kryptograficzne za pomocą karty. 

Zarejestruj się w wiodącej na świecie bramce płatności Bitcoin

Oznaczony jako jedna z najwygodniejszych firm zajmujących się przetwarzaniem płatności kryptograficznych, Bitpay jest idealny dla firm, które chcą akceptować Bitcoin jako środek płatniczy. Platforma zapewnia szereg nowatorskich funkcji i korzyści. Na przykład znajdziesz bezpośrednie depozyty bankowe, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, fakturowanie e-mail, śledzenie płatności w księdze, bezpieczne kryptograficznie interfejsy API, najlepsze kursy wymiany ofert. Omówimy wszystkie te funkcje w poniższym przeglądzie BitPay. 

Rozpakowywanie Bitpay 

Bitpay jest wdrażany na następujących urządzeniach: Android, Windows Mobile i iPhone / Ipad. Wdrożenie obejmuje błyskawiczną konfigurację online dostosowaną do płatności online. Oprócz tego istnieją dwa portfele pamięci masowej, które omówimy w dalszej części tego przeglądu BitPay. 

Ponadto użytkownicy korzystają z ogromnej personalizacji w celu potwierdzenia prędkości i bezpieczeństwa. Obsługuje również do 40 języków fakturowania. Przekłada się to na globalny konsensus przy dokonywaniu płatności bez granic.  

Platforma jest zbudowana na blockchainie bitcoin. Dlatego chroni użytkowników przed oszustwami związanymi z obciążeniami zwrotnymi i kradzieżą tożsamości. Podczas gdy karta Bitpay nakłada na użytkowników opłatę manipulacyjną w wysokości 3% za transakcję; oferuje również zryczałtowaną opłatę w wysokości 1% rozliczenia. 

co to jest usługa bitpay

Karta Bitpay Visa

Karta BitPay Visa została uruchomiona w 2016 roku i spotkała się z wieloma pozytywnymi reakcjami użytkowników. Karta przywiązana do podkładki z grzebieniem fali. Wave Crest jest europejskim wydawcą kart. 

W krótkim czasie BitPay zmienił firmę zajmującą się przetwarzaniem bitcoinów z Wave Crest na Metropolitan Commercial Bank. Decyzja zapoczątkowana przez przerwę w świadczeniu usług w zmowie Visa. Karta Visa umożliwia użytkownikom dokonywanie transakcji w fizycznym punkcie sprzedaży. 

Ponadto posiadacz karty może również wypłacić z bankomatu Bitcoin za równoważny kod BTC. Jednak najpierw powinni wypełnić kartę równoważną ilością Bitcoinów. Dopasowanie, które możesz łatwo osiągnąć dzięki aplikacji portfela BitPay.

BitPay pokonuje konkurencję dzięki unikalnej karcie Visa, biorąc pod uwagę, że istnieje ograniczona liczba takich opcji. Podczas gdy niektóre firmy zajmujące się płatnościami kryptograficznymi próbowały już wcześniej dostarczyć taką kartę; wygasły przed pojawieniem się na rynku z powodu ograniczonych wskaźników przyjęcia. Od czasu ich zakłócenia z powodu przerwy w Wave Crest, usługa płatności nie otrzymała żadnych skarg klientów. W rzeczywistości nadal zapewnia wysokiej jakości usługi w zakresie płatności zarówno Bitcoin Cash, jak i Bitcoin za pośrednictwem głównej karty Visa.

karta wizowa bitpay

BitPay oferuje dwie usługi portfela. Oba portfele są darmowym rozwiązaniem dla osób korzystających z Bitcoin (BTC) i Bitcoin Cash (BCH). Przyjrzyjmy się obu portfelom. 

 • Portfel CoPay
 • Portfel BitPay

Portfel CoPay

CoPay umożliwia użytkownikom bezpieczne używanie i przechowywanie ich bitcoinów. Jak wspomniano wcześniej, portfel jest całkowicie otwartym kodem źródłowym i funkcjonuje jako hierarchiczny portfel deterministyczny (HD). Portfel HD zapewnia użytkownikom klucze zaszyfrowane kryptograficznie i niemożliwe do złamania; nawet przy wdrażaniu zaawansowanych metod hakerskich. 

Zwróć też uwagę, że portfel CoPay to portfel z wieloma podpisami. W związku z tym, jeśli chcesz, aby wiele osób miało dostęp do portfela, mogą to zrobić jednocześnie. Jest to dobra funkcja w przypadku transakcji biznesowych lub grupowych z wieloma administratorami. Ponadto portfel jest kompatybilny z systemami iOS, Android, Linux, Windows OS i Mac OS. 

Na koniec zwróć uwagę, że portfel CoPay jest samodzielną aplikacją i nie obejmuje innych usług. Dlatego pamiętaj, że nie ma bezpośredniego wpływu na bramkę płatności Bitpay. Jednak usługi płatnicze BitPay bezpośrednio zintegrowały szczegóły dotyczące rozwoju i bezpieczeństwa CoPay, aby ulepszyć portfel BitPay. Dzięki lewarowanym funkcjom rozwojowym portfel jest tak przyjazny dla użytkownika i bezpieczny jak CoPay. 

Portfel BitPay

BitPay Inc wydał swój portfel w 2016 roku. Jak wspomniano wcześniej, portfel został zbudowany na platformie portfela CoPay. Dlatego z łatwością zapoznasz się z portfelem, jeśli wcześniej korzystałeś z CoPay. Portfel BitPay ułatwia klientowi konwersję, wydawanie i kupowanie przedmiotów za pośrednictwem Bitcoin.

Dlatego iw przeciwieństwie do CoPay, który pozwala użytkownikom tylko na przechowywanie ich bitcoinów; daje to większą funkcjonalność. Znajdziesz również inną funkcję płatności o nazwie Gildera. Ta funkcja zapewnia, że ​​możesz używać Bitcoinów bez konieczności przechowywania ich w portfelu wymiany. Co więcej, portfel Bitpay pozwoli Ci wygodnie zarządzać Twoją Kartą BitPay Visa. 

Aby sprawdzić saldo, przejdź do menu i szybko załaduj saldo. Tak długo, jak używasz Bitcoin, otrzymasz ofertę zryczałtowanej opłaty za doładowanie salda. Jest to tak ważna funkcja, biorąc pod uwagę, że zapewnia wiele funkcji za pośrednictwem jednego rozwiązania portfela. Podobnie jak w przypadku CoPay, znajdziesz również funkcję wielu podpisów. 

Ogólnie należy zauważyć, że wielopodpis zapewnia pewien poziom ochrony i bezpieczeństwa; upewniając się, że wszyscy sygnatariusze podpisują określoną transakcję. W związku z tym wszystkie urządzenia i portfele, które mają dostęp do portfeli, mogą podpisać transakcję i zapobiec kradzieży tożsamości i naruszeniom bezpieczeństwa. 

Obsługa klienta BitPay

Możesz skontaktować się z zapytaniem klienta do pomocy technicznej BitPay poprzez bilet na żywo, telefon, e-mail lub szkolenie. Niemniej jednak firma płatnicza zezwala na wsparcie e-mailowe tylko większości swoich klientów handlowych. Jednak rozszerza to wsparcie na żywo tylko dla dużych firm. 

Nie mamy jeszcze potwierdzenia, czy BitPay zapewnia szybkie odpowiedzi na zapytania użytkowników. Dzieje się tak, ponieważ po skontaktowaniu się z nimi i otrzymaniu szybkiej odpowiedzi w ciągu 6 godzin otrzymaliśmy mieszane reakcje. W międzyczasie otrzymywaliśmy wcześniej skargi, w których stwierdzono, że obsługa klienta BitPay jest często nieprzydatna. 

Opłaty BitPay, stawki i ceny 

Biorąc pod uwagę, że BitPay nie musi przechodzić przez bramki przetwarzania płatności Visa / Mastercard; jest w stanie uniknąć kursów wymiany i innych opłat za przetwarzanie płatności. (Takie jak opłaty konfiguracyjne, miesięczne opłaty minimalne, opłaty za zgodność z PCL, opłaty za wyciągi i opłaty za obciążenie zwrotne). W rezultacie BitPay może z łatwością zapewnić jedne z najtańszych stawek w przetwarzaniu płatności. 

Platforma nie pobiera również opłat za anulowanie. Chociaż sprzedawca może zakończyć usługę BitPay w dowolnym momencie, powinien spekulować, że potencjalne środki zostaną zatrzymane. Chociaż te blokady mogą nie potrwać długo. 

Firmy o standardowym ryzyku podlegają opłacie w wysokości 1% za każdą transakcję bez dodatkowych opłat. Jednak akceptanci w przedsiębiorstwach wysokiego ryzyka mogą podlegać wyższym opłatom z tytułu ryzyka, które zostaną uzgodnione po założeniu konta. 

W międzyczasie użytkownicy skorzystają ze wsparcia poczty elektronicznej, automatycznej obsługi wyjątków płatności, podstawowego handlu elektronicznego, Quickbooks i obsługi wielu użytkowników. Z drugiej strony przedsiębiorstwa działające na poziomie przedsiębiorstwa mogą uzyskać priorytetowe wsparcie lub niższe ceny. Popularność platform dropshipping, takich jak Ali Express i Shopify, sprawia, że ​​BitPay jest jeszcze bardziej wartościowy w tej erze. Możesz sprawdzić recenzje BitPay Shopify, aby dowiedzieć się, co robią sprzedawcy, aby zintegrować obie usługi. 

Przegląd funkcji BitPay 

 • Bezpośredni depozyt bankowy
 • Uwierzytelnianie dwuetapowe
 • Optymalizacja mobilna
 • Fakturowanie w 40 językach
 • Bezpieczny kryptograficznie interfejs API
 • Śledzenie płatności w księdze
 • Niestandardowe opcje ustawień prędkości transakcji
 • Powiadomienia e-mail, serwer i płatności mobilne
 • Hostowane integracje
 • Fakturowanie e-mailem
 • Opcje napiwku
 • Przyciski płatności
 • Hostowana płatność
 • Billing Plugins
 • Kasa internetowa
 • Integracje z bezpośrednimi punktami sprzedaży
 • Możliwość obsługi wielu użytkowników
 • Mobilna aplikacja PoS

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Urządzenia do przechowywania portfela BitPay (CoPay i BitPay Wallet) chronią kryptowalutę klienta przed hakerami. Chociaż oba portfele nie wykorzystują dwuskładnikowego procesu uwierzytelniania Google; zintegrowali protokół płatności Bitcoin (BIP), aby sprawdzić zakończenie realizacji transakcji. Ponieważ nie podlegają one zasadom KYC, a wszystkie transakcje Bitcoin są całkowicie anonimowe; Jestem pewien, że to rozwiewa wątpliwości – czy BitPay jest anonimowy?  

Recenzja BitPay: podsumowanie

Z punktu widzenia handlowca Bitpay to najwygodniejszy sposób płatności. Możliwość pomijania przez platformę pewnych ogólnych opłat skierowanych do sprzedawcy. Głównie dlatego, że mogą z łatwością pobierać niższe opłaty za swoje produkty. Odbyła się ogromna debata między BitPay a Coinbase. Aby oczyścić powietrze, chcielibyśmy powiedzieć, że obie platformy są zupełnie inne. Chociaż jest to brama do przetwarzania płatności kryptograficznych, Coinbase jest platformą wymiany kryptowalut. Ponadto skarżą się, że nakłada na użytkowników opłatę sieciową. Spowodowało to, że kupcy uciekali się do dostępnych alternatyw Bitpay, takich jak PayBear i CoinPayments. Wreszcie platforma korzysta z dwóch portfeli, które z pewnością dodadzą funkcjonalność do twojego krypto. Jeśli wolisz używać Bitcoin jako formy płatności lub; chcą zdywersyfikować swoje środki płatnicze – BitPay jest drogą do zrobienia. Rozważ powyższą recenzję BitPay i podejmij świadomą decyzję. 

Przeczytaj także: Recenzja CoinGate

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner