Recenzja LATOKEN: Najlepsza giełda kryptowalut w 2021 roku?

Istnieje ponad 2800 aktywów kryptowalutowych, których łączny rynek zawiera ponad 20960 par, którymi można handlować na ponad 250 giełdach kryptowalut. Być może, jeśli jesteś nowy w branży kryptowalut i może zadajesz zwykłe pytanie: dlaczego jest tak wiele giełd? W dzisiejszym temacie będziemy pisać dogłębnie Recenzja LATOKEN dla wygody. 

Prosta odpowiedź brzmi „dwa powody: płynność i jurysdykcja”. W tej recenzji LATOKEN dowiesz się, jak korzystać z giełdy LATOKEN, jej rodzimego zasobu – tokena LA i opłat LATOKEN. Dalszy przegląd możliwych oskarżeń o oszustwo LATOKEN pomoże zarówno nowym, jak i starym użytkownikom ocenić ich los.

przegląd latoken

Co to jest LATOKEN?

Czym więc jest LATOKEN i dlaczego warto skorzystać z giełdy LATOKEN? LATOKEN to platforma tokenów aktywów płynnych (LAT), która została opracowana, aby umożliwić użytkownikom kryptowalut dywersyfikację ich portfeli, umożliwiając im dostęp zarówno do rzeczywistych, jak i wirtualnych aktywów, które zostały tokenizowane i zbywalne na giełdzie.

Platforma z siedzibą w Estonii została założona w 2017 roku przez dyrektora generalnego Valentina Preobrazhensky’ego wraz z 3 innymi renomowanymi członkami zespołu, dopóki nie osiągnęła ponad 35 członków. Od samego początku misja LAT odbiegała nieco dalej od racji bytu tradycyjnej wymiany kryptowalut, przynajmniej tak proponowała ich początkowa misja. Miała służyć jako platforma do handlu kryptowalutami z wieloma aktywami, jednak w miarę ich rozwoju giełda stała się bardziej platformą wymiany kryptowalut – zajmującą się głównie handlem aktywami wirtualnymi..

Giełda przyciągnęła ważne postacie na wczesnym etapie rozwoju, a jej rady doradcze zostały obsadzone takimi osobami jak Kenneth Goodwin, który był byłym starszym doradcą ds.zgodności dyrektora ds.zgodności w Banku Rezerw Federalnych Stanów Zjednoczonych..

We wczesnych fazach rozwoju ambitna platforma LAT próbowała tokenizować akcje spółek typu blue chip, takich jak Apple, Amazon i Tesla, a także towary takie jak ropa, złoto i srebro. Celem było uzyskanie dostępu do aktywów wartych biliony dolarów, które obejmowały 5 klas aktywów rzeczywistych – akcje, nieruchomości, pożyczki, towary i dzieła sztuki.

Jednak napotkali pewne trudności i być może z powodu przepisów, ograniczeń finansowania i być może niedźwiedzi trendów na rynku kryptowalut ich wizja mogła zostać zatrzymana..

Chociaż platforma wymiany LAT mogła jeszcze nie osiągnąć swoich głównych celów, osiągnęła kilka rzeczy w jej początkach:

Wymiana LATOKEN

Chociaż giełda LAT mogła stracić część swojego wczesnego blasku, nadal znajduje się wśród 20 najlepszych giełd pod względem skorygowanego 24-godzinnego wolumenu handlu. Rejestruje średni dzienny wolumen transakcji o wartości 1 miliarda USD z 380 rynków handlowych.

Chociaż sam wolumen handlu nie jest świetnym sposobem na zmierzenie wydajności giełd kryptowalut, ponieważ ostatnio pojawiły się rosnące zarzuty dotyczące transakcji typu wash i fałszywych wolumenów na giełdach kryptowalut. Można pójść dalej, aby ocenić użyteczność giełdy, jakość wymienionych projektów i funkcje bezpieczeństwa, a także zasady wymiany KYC / AML.

IEO Launchpad DEX

Giełda zawiera również Launchpad dla start-upów do przeprowadzania ich początkowych ofert wymiany. Dane ujawniają, że łącznie 400 000 użytkowników uzyskało dostęp do platformy IEO i zainwestowało w ponad 130 start-upów, co czyni ją jednym z odnoszących sukcesy Launchpadów. Niedawno wypuścił również publiczną fazę beta swojej zdecentralizowanej giełdy, chociaż nie wydaje się jeszcze działać, ponieważ nie ma historii handlu; ponadto użytkownicy są ograniczeni w zakresie wpłat i wypłat.


Doświadczenie użytkownika

Interfejs użytkownika jest platformą wielojęzyczną i jest dostępny w językach angielskim, chińskim, koreańskim, wietnamskim i indonezyjskim. Preferencje językowe można zmienić za pomocą menu rozwijanego znajdującego się w prawym górnym rogu strony.

Giełda LATOKEN nie jest skomplikowana, ponieważ ma prostą stronę docelową, z której użytkownicy mogą uzyskać dostęp do platformy transakcyjnej, IEO Launchpad, portfela, airdrop LA i LADEX. Zawiera również stronę pomocy technicznej zawierającą tematy pomocy skompilowane jako często zadawane pytania, które mogą pomóc użytkownikom w rozwiązaniu typowych problemów napotykanych podczas korzystania z wymiany.

W przypadku bardziej skomplikowanych problemów, które nie zostały uwzględnione w często zadawanych pytaniach, użytkownicy mogą skontaktować się z ogólną pomocą techniczną, tworząc bilet offline lub kontaktując się z zespołem pomocy za pośrednictwem oficjalnego e-maila lub komunikatora Telegram.

Handel na giełdzie LATOKEN

wymiana latokenów

Po utworzeniu konta przycisk wpłaty i wypłaty jest dostępny w prawym górnym rogu strony. Pary handlowe obejmują BTC, ETH, LA, USDT, TRX i TURBO. Wpłaty i wypłaty Fiata, a także handel nie są obecnie aktywowane na platformie.

Depozyty aktywów są zwykle zależne od sieci blockchain, jednak podczas wypłaty transakcja przejdzie kilka kontroli bezpieczeństwa, aby upewnić się, że użytkownik przestrzega zasad wypłat platformy.

Początkowy 24-godzinny limit wypłat w kryptowalutach w wysokości 1000 USD jest umieszczany na koncie poziomu 0. Dla kont poziomu 1 i 2. Użytkownicy muszą wykonać różne kroki weryfikacji swojego klienta (KYC), zanim będą mogli wypłacić odpowiednio aż 10 000 i 100 000 USD. Co więcej, dla użytkowników z kontami Tier 2 przypuszczalnie mogą oni dokonywać wypłat i depozytów fiat oraz mają dostęp do sprzedaży tokenów na giełdzie.

W przypadku kont poziomu 3 (obecnie wyłączone) użytkownicy mają przywilej wypłacania do 500 000 USD w kryptowalutach dziennie. Ci VIP-y mają również dostęp do pełnych funkcji platformy bez ograniczeń.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Różne recenzje LATOKEN donoszą, że platforma używa algorytmu Advanced Encryption Standard (AES-256) do zabezpieczenia swoich portfeli. Co więcej, mówi się, że bazy danych zawierające hasła do kont są zaszyfrowane przy użyciu Salted SHA-256.

Ze względu na bezpieczeństwo funduszy platforma przechowuje klucze prywatne giełdy – jest to scentralizowana wymiana i przechowuje środki wszystkich użytkowników w portfelu typu hot lub multi-sig cold, dostępnym dla zespołu. Fundusze przechowywane na giełdach umieszczają aktywa użytkowników na celowniku złośliwych podmiotów, takich jak hakerzy, ponieważ giełdy kryptowalut są często ich celem. Być może, gdy LADEX będzie w pełni operacyjny, użytkownicy będą mogli swobodnie kontrolować wykorzystanie swoich aktywów bez obawy, że zostaną naruszone na giełdzie.

Użytkownicy mogą dodatkowo zabezpieczyć swoje konta i uniemożliwić dostęp osobom trzecim, konfigurując weryfikacje e-mail i telefoniczne, a także aplikację uwierzytelniającą Google.

Zasady LATOKEN KYC / AML

Podobnie jak w przypadku większości platform wymiany, giełda LATOKEN jest zgodna z KYC i AML. Co więcej, będąc firmą z siedzibą w Estonii, mówi się, że działa zgodnie z polityką KYC i AML obowiązującą w danej jurysdykcji.

Opłaty LATOKEN

Podczas handlu opłaty LATOKEN są ustalone na 0,05% dla wszystkich par do tokena LA, podczas gdy prowizja w wysokości 0,1% jest ustalana dla makerów lub takerów dla wszystkich innych par handlowych. Nie ma opłat depozytowych, ale za wypłaty platforma ustala opłatę dynamiczną w oparciu o sieć blockchain.

Kryptowaluta LATOKEN

Giełda LATOKEN posiada własne narzędzie, token LA, który ma za zadanie ułatwiać transakcje zarówno jako waluta kwotowana, jak i służy do rozliczania opłat transakcyjnych na platformie. Giełda LATOKEN przeprowadziła pierwszą ofertę monet w 2017 roku, w której zebrała około 20 mln USD ze sprzedaży ponad 57 mln tokenów LA.

Obecnie w obiegu znajduje się około 380 milionów tokenów LA z całkowitej podaży wynoszącej 400 milionów i maksymalnej podaży 1 miliarda tokenów. Według Etherscan.io, token LA jest obecnie dystrybuowany na ponad 4300 adresów, a LATOKEN posiada około 84% całkowitej dystrybucji. LATOKEN airdrops token LA poprzez swoje zadania polecania społeczności.

Na początku token LA był notowany na innych giełdach, w tym KuCoin, OkEx, Coinexchange, HitBTC, EtherDelta, BigOne; jednak dostawca danych kryptowalut CoinMarketCap zgłasza teraz tylko 2 inne giełdy oprócz rodzimej giełdy, na której wymieniony jest token LA: HitBTC i CoinExchange.

Oskarżenia o oszustwo LATOKEN

Nie jest niczym dziwnym w branży, gdy ludzie nazywają projekt oszustwem, zwłaszcza gdy projekt nie spełnia oczekiwań. Jednak zasadność takich roszczeń, a także liczba osób, które ucierpiały w wyniku projektu, wymagają wspólnego badania due diligence po stronie właścicieli aktywów. Ta część recenzji LATOKEN analizuje różne informacje zwrotne od społeczności kryptowalut i bierze pod uwagę doświadczenia użytkowników w czasie rzeczywistym, aby określić, czy handel LATOKEN jest bezpieczny.

Podczas skanowania w poszukiwaniu możliwych oskarżeń o oszustwo LATOKEN, najczęstsze skargi pochodziły od użytkowników, którzy mieli problemy z obsługą klienta, gdy transakcje nie powiodły się, szczególnie z powodu błędów wpłat. Co więcej, inni użytkownicy skarżyli się, że LATOKEN wymieniał oszukańcze projekty, co być może kwestionuje należytą staranność giełdy. Chociaż po wystawieniu niektóre projekty osiągają gorsze wyniki i po pewnym czasie nie zyskują na popularności; poza tym istnieje wiele innych czynników, które należy wziąć pod uwagę jako ceny aktywów przy spadku kursu wymiany.

Recenzja LATOKEN: The Pros

 • Giełda ma dobrą płynność i znajduje się w pierwszej 100 giełd pod względem dziennego wolumenu obrotu.
 • Interfejs użytkownika jest znacznie uproszczony, aby nawet nowicjusze mogli szybko się po nim poruszać.
 • Wskaźnik sukcesu i ekspozycja IEO mogą przyciągać potencjalnych klientów.

Recenzja LATOKEN: Wady

 • Wątpliwe aktywa notowane na giełdzie obniżają reputację giełdy LATOKEN.
 • Zbyt duża część krążącej podaży tokena LA znajduje się na giełdzie.
 • Słabe wsparcie utrudnia zaufanie, jeśli użytkownicy napotkają problemy, rozwiązania będą wykonywane szybko.
 • Oskarżenia LATOKEN o oszustwie sugerujące handel praniem mogą zniechęcić nowych użytkowników, jeśli ilości wprowadzają w błąd.
 • Zbyt wiele słabych recenzji LATOKEN jest ogromnym czynnikiem odstraszającym.
 • Obecnie nie ma bramek fiat zintegrowanych z giełdą.

Czytaj więcej:

 • Recenzja Huobi Exchange
 • Recenzja monety
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map