Recenzja Nebeus: łączenie kryptowalut na gotówkę w łatwy i bezpieczny sposób

W poniższej recenzji Nebeus przyjrzymy się obiektywnie platformie pożyczek kryptograficznych i zobaczymy, jak wypada w porównaniu z niektórymi dużymi chłopcami, takimi jak crypto.com lub Celcius Network. Przyjrzymy się uważnie wszystkim ważnym elementom, wybierając platformę pożyczkową kryptowalut do postawienia Twojego Bitcoina lub Etherum; KYC, roczne plony, bezpieczeństwo i wiele więcej… Skoro już to powiedziawszy, przejdźmy od razu do tego!

Recenzja Nebeus

Ponieważ świat zapoczątkował nową dekadę, waluty cyfrowe powoli stają się pieniądzem przyszłości. To powiedziawszy, popularność kryptowalut wciąż rośnie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Kilka usług pozwala płacić za pośrednictwem różnych rodzajów kryptowalut, a gwałtowny wzrost DeFi wprowadził setki nowych możliwości inwestycyjnych w przestrzeni kryptograficznej.

Przewiń do dnia dzisiejszego i możesz nawet wykonywać proste zadania, takie jak rezerwowanie hoteli za pomocą Bitcoin.

Następnym krokiem po stworzeniu codziennego narzędzia dla kryptowalut jest oferowanie tradycyjnych usług bankowych, takich jak pożyczki i konta oszczędnościowe. Na całym świecie są setki milionów ludzi bez banku, co prawdopodobnie wyjaśnia (przynajmniej częściowo) eksplozję DeFi w ostatnich latach.

Platformy takie jak Nebeus pozwalają swoim użytkownikom w ponad 100 krajach na otrzymywanie rzeczywistych pożyczek gotówkowych zabezpieczonych kryptowalutą. Podczas gdy wcześniej zdolność osoby do zabezpieczenia pożyczki opierała się na kilku czynnikach, takich jak ocena kredytowa, aktywa trwałe itp.… Teraz praktycznie każdy może uzyskać dostęp do pożyczki, pod warunkiem, że posiada wystarczającą ilość określonej kryptowaluty, aby stanowić zabezpieczenie.

Przyjrzyjmy się więc bliżej tej nowej platformie pożyczek kryptograficznych, aby zobaczyć, co oferuje!

Więc czym jest Nebeus?

Nebeus został założony w 2014 roku i jest pełnoprawną platformą kryptowalutową, która została stworzona dla użytkowników kryptowalut i od tego czasu rośnie.

Firma znana jest z oferowania szerokiej gamy usług związanych z kryptowalutą, takich jak przechowywanie kryptowalut, portfel kryptowalut, rachunki oszczędnościowe, pożyczki oparte na kryptowalutach oraz możliwość wygodnego i szybkiego handlu kryptowalutami.

Jakie usługi oferuje Nebeus?

Krótko mówiąc, Nebeus oferuje trzy główne rodzaje usług:


Pożyczki typu peer-to-peer w bitcoinach

Recenzja Nebeus - Pożyczki Bitcoin

Nebeus zapewnia usługę peer-to-peer Pożyczki Bitcoin bez konieczności przechodzenia przez żaden proces zatwierdzania.

Jeśli nie chcesz trzymać swojej kryptowaluty w standardowym portfelu, Nebeus może pomóc Ci zamienić ją na gotówkę. Firma wykorzystuje Twoją kryptowalutę jako zabezpieczenie i zapewnia kolejną kwotę gotówki zdeponowaną na Twoim koncie bankowym. Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz nawet sprawdzania zdolności kredytowej – po prostu otrzymasz pieniądze fiducjarne.

Rodzaje pożyczek Nebeus

Wszystkie pożyczki są udzielane na zasadzie peer-to-peer. Oznacza to, że inna strona zaoferowała otrzymaną gotówkę, a bank nie grał w środkowego gracza. Oczywiście jedynym minusem jest to, że proces ten może zająć trochę czasu i nie jest natychmiastowy.

Podobnie jak w przypadku każdej pożyczki, niespłacenie zadłużenia może okazać się niekorzystne. Możesz stracić całą swoją kryptowalutę, jeśli nie będziesz w stanie dokonać płatności na czas.

Dodatkowo otrzymujesz tylko połowę wartości gotówkowej swojego Bitcoina; aby otrzymać pożyczkę gotówkową w wysokości 3000 USD, musisz dokonać wpłaty Bitcoin w wysokości 1500 USD.

Jeśli jednak możesz dokonywać terminowych płatności i przestrzegać warunków, jest to świetna usługa pożyczkowa dla osób, które muszą rozładować swoją kryptowalutę.

Portfel kryptowalut

Jak sama nazwa wskazuje, portfel kryptowalut to przestrzeń, w której możesz przechowywać całą swoją kryptowalutę w bezpiecznym skarbcu. Pozwala również odpowiednio inwestować.

Z pomocą tego portfel kryptowalut, możesz bezpłatnie przesyłać kryptowaluty między innymi użytkownikami Nebeus.

Nawet jeśli chcesz przenieść krypto na konta zewnętrzne, możesz to zrobić przy niskich opłatach; wszystkie te funkcje możesz bezpiecznie wykonywać w domu.

Ponadto wszystkie twoje kryptowaluty są przechowywane na zimnych kontach (offline), dzięki czemu są poza zasięgiem hakerów. 

 

Konto oszczędnościowe

Według doniesień, banki zaczęły wprowadzać ujemne stopy procentowe.

Oznacza to, że zamiast otrzymywać pieniądze jako odsetki za wpłatę gotówki, będziesz musiał wpłacić pieniądze do banku za przechowywanie środków.

W połączeniu z wyższą stopą inflacji spodziewaną w przyszłości z powodu szkód ekonomicznych spowodowanych przez COVID-19, ogólna wartość Twoich oszczędności może jeszcze bardziej spaść.

Aby zwalczyć ten konkretny problem, Nebeus oferuje swoje konto oszczędnościowe w kryptowalutach. To konto oszczędnościowe zapewnia roczne oprocentowanie w wysokości 8,25% bezpośrednio na Twoje konto (w EUR) każdego miesiąca. Środki mogą zostać natychmiast uzupełnione lub wypłacone.

Znajdziesz dwie platformy oszczędnościowe, które możesz wybrać, w zależności od czasu, w którym konto byłoby otwarte, i ilości kryptowalut.

Konto oszczędnościowe pozwoli Ci zarobić dodatkowy pasywny dochód, trzymając kryptowalutę.

Giełda kryptowalut

Jest to najważniejsza funkcja Nebeusa – kupowanie i sprzedawanie kryptowaluty. Kryptowalutą można handlować za pośrednictwem funkcji wymiany Nebeus.

Jak wspomniano wcześniej, możesz zamienić swoje pieniądze na kryptowaluty lub zmienić jeden rodzaj kryptowaluty na inny. Nebeus pozwala również na zakup kryptowaluty za pomocą karty debetowej / kredytowej lub przelewu bankowego, umożliwiając w ten sposób wiele sposobów inwestowania w kryptowaluty.

Podczas gdy depozyty bankowe mogą być dokonywane za darmo, depozyty kartą debetową / kredytową będą wymagały niewielkiej opłaty.

Co więcej, możesz również przenieść swoje środki pieniężne bezpośrednio z konta Nebeus na konto bankowe.

Jak zarejestrować się w Nebeus?

Rejestracja w Nebeus jest niezwykle prosta i prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, narodowość i hasło; to jest to! Jednak proces weryfikacji jest nieco trudny. Twoje konto musi zostać zweryfikowane przez SMS – musisz wypełnić formularz, załączyć rachunek za media, a Twoje konto Nebeus jest gotowe!

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę?

Ubieganie się o pożyczkę jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe czynności:

  • Udaj się na platformę Nebeus; w tym miejscu dotknij opcji „Wystaw pożyczkę”.
  • Kliknij przycisk „Utwórz wniosek o pożyczkę”, a następnie „Wniosek o pożyczkę”.
  • Po zakończeniu wystarczy wypełnić formularz.

Byłoby pomocne, gdybyś pamiętał, że wszystkie warunki będą widoczne również dla potencjalnych pożyczkodawców. Dlatego musisz podać jak najwięcej informacji, aby pożyczkodawcy lepiej poznali Twoje warunki finansowe. Ogólnie rzecz biorąc, zwiększy to tylko Twoje szanse na otrzymanie pożyczki.

Podsumowanie przeglądu Nebeus

Nebeus to jedna z najnowszych platform kryptograficznych, która jest łatwa do zrozumienia i użycia, dzięki czemu jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Witryna ma kilka świetnych funkcji, takich jak konta oszczędnościowe itp. Jednak większość użytkowników ma tendencję do korzystania z Nebeus do zabezpieczania pożyczek, dzięki szybkiej i prostej metodzie. Nebeus to zdecydowanie witryna, która działa jak urok, platforma polecana, jeśli zajmujesz się kryptowalutą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map