Gdzie natychmiast kupić Vertcoin (VTC): [Pełny przewodnik dla początkujących]

Kryptowaluty zmieniają sposób, w jaki obchodzimy się z naszymi pieniędzmi i chociaż jest ich tak wiele na rynku, jesteśmy tutaj, aby poinformować Cię, gdzie kupić Vertcoin. Jeśli jesteś nowy w świecie handlu kryptowalutami, prawdopodobnie słyszałeś o Bitcoin i Ethereum. Jednak powinieneś również zdawać sobie sprawę z Vertcoin.

To zreorganizowana waluta, która ma zniechęcić do wydobywania ASIC na rzecz wydobywania z GPU. Ten szczegół sprawia, że ​​te monety są znacznie bardziej demokratyczne, ponieważ każdy może z łatwością wydobywać ze swojego komputera w domu.

Dla porównania, Bitcoin jest obecnie zdominowany przez kopanie ASIC, co utrudnia obecnie produkcję prawdziwych pieniędzy. Vertcoin powstał w 2014 roku, co czyni go oldtimerem w świecie kryptowalut. Dlatego zdążył udowodnić swoją niezawodność, chociaż większość ludzi go kopie zamiast inwestować w Internecie. Niezależnie od tego, chcesz się dowiedzieć, gdzie kupić Vertcoin, i to właśnie zamierzamy Ci pokazać.

Gdzie kupić Vertcoin

DLACZEGO VERTCOIN?

Najlepszą częścią Vertcoin jest to, że utrzymuje zdecentralizowane podejście, w którym użytkownicy trzymają wszystkie karty zamiast konglomeratów wydobywczych. Powodem jest to, że ma algorytm odporny na ASIC i podczas gdy inne kryptowaluty próbowały zastosować taką metodę, Vertcoin jest w tym najlepszy. 

Jego algorytm dostosowuje się, aby wyprzedzać górników ASIC. Dlatego wydobywanie GPU ma priorytet, aby użytkownicy mogli to robić ze swoich komputerów PC lub kart graficznych. 

JAKI PORTFEL JEST NAJLEPSZY DLA VERTCOIN?

Przede wszystkim będziesz potrzebować portfela, aby zachować swój Vertcoin, a na szczęście możesz znaleźć ich oficjalny tutaj. Jednak inne portfele, takie jak Electrum i Coinomi, obsługują tę walutę, podczas gdy niektóre portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano S, również.. 

Gdzie kupić Vertcoin najlepszy portfel

GDZIE KUPIĆ VERTCOIN?

Teraz, gdy znasz już korzyści i masz portfel na kryptowalutę, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, gdzie kupić Vertcoin! Byłoby pomocne, gdybyś znalazł dla siebie najbardziej odpowiednią platformę wymiany. Do wyboru jest kilka giełd, takich jak Dove Wallet, QBTC, YoBit, Altilly, SouthXchange i inne. Ale oto nasze najlepsze rekomendacje:

BITTREX

Korzystnym aspektem tej wymiany jest to, że jej siedziba znajduje się w Seattle w stanie Waszyngton. Został założony w 2013 roku przez byłych ekspertów ds. Bezpieczeństwa firmy Microsoft. To kolejny gigant w branży, który akceptuje prawie wszystkie rodzaje kryptowalut. 

W pewnym momencie mieli tak wielu traderów, że Bittrex musiał banować nowych klientów z platformy, co było niefortunne dla każdego, kto zaczynał w świecie kryptowalut. Na szczęście wrócili i każdy może szybko dostać swoje konto. 


Kolejną wielką zaletą Bittrex jest to, że mają one standardową opłatę za handel, zwaną również „opłatami ryczałtowymi”. Obecnie wynosi 0,25%.

Bittrex

UPBIT

Ta giełda pochodzi z Korei Południowej i od dawna współpracuje z Bittrex. Od czasu premiery w 2017 roku wspięli się na szczyt rynku handlu kryptowalutami. W 2018 roku zaczęli rosnąć w kierunku Azji Południowo-Wschodniej. Pod koniec tego roku rozpoczęli pracę w Singapurze, aw 2019 roku prowadzili działalność w Indonezji. 

W chwili pisania zajmują trzecie miejsce na świecie i pierwsze w Korei Południowej. Są również weryfikowane przez Blockchain Transparency Institute, dzięki czemu jest to jedna z najbardziej niezawodnych usług handlowych. 

Jeśli chodzi o opłaty, UpBit ma różne stawki w zależności od transakcji. Prowizja takera wynosi 0,25%, natomiast prowizja producenta 0,025%. Ponadto mają opłatę za wypłatę w wysokości 0,0005 BTC. 

Upbit

COINEGG

Ta platforma blockchain ma siedzibę w Europie i pracuje z kryptowalutami od 2013 roku. Ich dwa główne rynki zajmują się BTC i USC. Ponieważ nie akceptuje funduszy fiducjarnych, transakcje zewnętrzne są obsługiwane w kryptowalutach. 

Dlatego jest to świetne miejsce, aby zachować anonimowość i szybko wszystko załatwić. Zaletą korzystania z tej platformy są niskie prowizje, ponieważ wynosi tylko 0,1% za zamówienia. Jeśli chodzi o wypłaty, zależy to od tokena. Ale zwykle jest to 1%. 

Obsługują również wiele altcoinów, takich jak Ripple i Docademic, oprócz wiodących na rynku, takich jak Bitcoin i Ethereum. 

JAK KUPIĆ VERTCOIN NA BITTREX

 • Skonfiguruj konto w Bittrex. Możesz to łatwo zrobić dobrze tutaj. Będą prosić o dane osobowe, takie jak data urodzenia i adres zamieszkania. Witryna wymaga również prywatnego dokumentu w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Może to być paszport lub prawo jazdy. 

Jak kupić Vertcoin z Bittrex

 • Wpłać trochę pieniędzy na swoje konto. Bittrex umożliwia transakcje z USD, Bitcoinem i wieloma innymi altcoinami. 
 • Jeśli jednak chcesz wpłacić USD, musisz zostać zatwierdzony do handlu fiat i musi to być z konta bankowego, które zostało wypełnione Aplikacja.  
 • Później będziesz musiał sprawdzić, czy Twoje konto zostało umieszczone na białej liście. Na swoim koncie Bittrex przejdź do zakładki Holdings i kliknij „Dolar amerykański”. Wybierz Wypłać w sekcji Akcje. Pojawi się lista wszystkich zatwierdzonych rachunków bankowych. 
 • Musisz wygenerować kod depozytu w USD, który będzie potrzebny do wszystkich przelewów z tego miejsca. Musisz również dodać go do pola notatek w swoim banku podczas wykonywania przelewu.  
 • Na stronie jest napisane, że należy udać się bezpośrednio do banku, aby dokonać pierwszego przelewu, aby mógł Ci dalej pomóc. 
 • Jeśli nie chcesz czekać z bezpośrednim użyciem USD, zalecamy użycie Bitcoin lub Ethereum. Na razie użyjmy Bitcoin: 
 • Przejdź do swojego konta Bittrex. 
 • Kliknij znak plus obok portfela Bittrex Bitcoin. Musisz wysłać Bitcoiny z Portfela, w którym je kupiłeś (np. Coinbase lub Lokalne Bitcoiny) do tego w Bittrex.
 • Gdy Bitcoin pojawi się w Twoim portfelu Bittrex, kliknij Ƀ Rynki u góry i napisz VTC. 
 • Zobaczysz stronę rynku Vertcoin. Czas więc złożyć zamówienie. 
 • Jeśli chcesz wydać wszystkie wysłane Bitcoiny, ustaw Jednostki na Max w panelu Kup Vertcoin. 
 • Wybierz menu rozwijane Cena, a następnie Ostatnia lub Zapytaj. 
 • Kliknij Kup Vertcoin i potwierdź zamówienie.
 • Możesz zobaczyć status zamówień. 
 • Po zakończeniu transakcji zobaczysz kupiony Vertcoin w Portfelu. 
 • Możesz wysłać go do swojego portfela Vertcoin.

Vertcoin Core

WYMIANA USD NA VERTCOIN

Możesz się również zastanawiać, ile Vertcoin jest wart w USD, co jest kolejnym problemem, jeśli chcesz zainwestować w tę kryptowalutę. 

Walletinvestor.com mówi, że współczynnik konwersji to:

USD do Vertcoin

Tymczasem oto współczynnik konwersji dla Bitcoin:

Vertcoin na Bitcoin

POWINIENEŚ ZAINwestOWAĆ W VERTCOIN?

Teraz, gdy wiemy, gdzie kupić Vertcoin i kiedy nadszedł czas, aby dowiedzieć się, czy to dobra inwestycja. Jedną z korzyści, którymi zachwycają się użytkownicy, jeśli chodzi o Vertcoin, jest świetny zespół programistów.

Jest to również moneta całkowicie oparta na społeczności. Podczas gdy wiele kryptowalut ma charakter społecznościowy, Vertcoin jest na zupełnie innym poziomie.

Te pieniądze nie należą do korporacji, banku ani rządu. Całością zajmują się wolontariusze, którzy czasami przyjmują datki. Każdy może dołączyć i zacząć handlować, aby zarabiać pieniądze. Jednak wymaga to czasu.

Zrób Vertcoin Worth

Musisz ciężko nad tym pracować, ale warto, zwłaszcza ze względu na zdecentralizowaną charakterystykę Vertcoin.

Pod względem wartości Vertcoin nigdy nie przekroczył 10 USD za monetę. Jednak wiele korzyści, jakie ma w porównaniu z Bitcoinem, sprawia, że ​​eksperci uważają, że w przyszłości może on znacznie przewyższyć inne altcoiny. Z drugiej strony może to zająć kilka lat.

Tymczasem na 2020 rok większość prognoz wskazuje, że może spaść od obecnej wartości.

Tutaj jest Walletinvestor.comRoczna prognoza dla Vertcoin:

Prognoza Vertcoin na 1 rok 

Wykres Vertcoin

W tej chwili jest to trudne. Ale nie powinieneś pozwolić, żeby cię to zniechęciło. Vertcoin to doskonały sposób, aby nauczyć się handlować małymi liczbami i samodzielnie. Aby przewyższyć swojego konkurenta, kryptowaluta musi ulepszyć swoje oprogramowanie. Jest mnóstwo potencjału.

Dodatkowo możesz sprawdzić ich społeczność na Reddit, gdzie użytkownicy są zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania i wyjaśnić więcej. Ponieważ jest to zdecentralizowana waluta, warto do niej dołączyć i otrzymywać w ten sposób aktualizacje.

WNIOSEK

Teraz, gdy wiesz, gdzie kupić Vertcoin, nadszedł czas, aby zdecydować, czy chcesz iść naprzód, czy nie. Vertcoin jest wciąż kwitnącą kryptowalutą z wieloma możliwościami na przyszłość, pomimo tego, co mówią obecne prognozy.

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o Portfele, które są idealne, ponieważ możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie. Może masz już ulubiony portfel dla innych walut i wspaniale, jeśli możesz użyć tego samego dla Vertcoin.

Ponadto masz do wyboru giełdy, w tym jedne z najlepszych na rynku. Większość ludzi już dobrze zna Bittrex, co na dłuższą metę znacznie ułatwia sprawę. Akceptuje również fundusze fiducjarne, a niektórzy użytkownicy uważają, że jest to raczej korzystne dla ich potrzeb.

Użytkownicy, którzy mają już Bitcoin, mogą wymieniać się dość szybko i zajmuje to tylko kilka minut.

Na razie nie jest to rodzaj waluty, która podskoczy z dnia na dzień i uczyni Cię bogatym. Jest to rodzaj, w którym musisz pracować, pocić się i rozumieć handel, aby zarabiać pieniądze. Na szczęście ciężka praca nikogo nie skrzywdziła. Idź po to!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map