Jak kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej [AKTUALIZACJA 2021]

Od czasu swojej premiery w 2009 roku Bitcoin stał się uznanym środkiem wymiany w wielu krajach na świecie. Jednak pomimo przyjęcia bitcoina i jego szerokiego zastosowania, wiele osób nie wie, jak kupić bitcoin za pomocą karty kredytowej.

To może brzmieć zaskakująco, ale to nic innego jak prawda. Większość giełd kryptowalut oferuje różne sposoby zakupu bitcoinów. Jednak kupowanie za pomocą kredytu wydaje się być najłatwiejszą i najbezpieczniejszą drogą dla większości ludzi.

Istnieje możliwość zakupu peer-to-peer, ale czasami użytkownicy mogą znaleźć procedurę, o ile giełda może działać jako depozyt i zatrzymać monety / fiat, czekając na zgodę kupującego / sprzedającego, że otrzymał BTC lub USD.

W tej recenzji przyjrzymy się różnym giełdom, które mogą umożliwić Ci kupowanie bitcoinów, a także sposób kupowania BTC na tych platformach.

SZYBKI PRZEWODNIK: Jak kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej

 1. Wejdź na stronę CEX.io
 2. Zarejestruj się za pomocą adresu e-mail i potwierdź konto swoim numerem telefonu.
 3. Wprowadź swój dowód tożsamości, kraj zamieszkania, wybierz swój dokument tożsamości i prześlij zdjęcia swoich dokumentów.
 4. Zrób sobie selfie trzymającego dokument i prześlij zdjęcia.
 5. Po identyfikacji musisz zweryfikować swoją kartę kredytową. Wypełnij dane swojej karty kredytowej i zrób sobie zdjęcie, na którym trzymasz kartę kredytową.
 6. Kup kryptowaluty za pomocą swojej karty

Idź do Cex.IO

Gdzie kupić Top 5 giełd Bitcoin

NameDeposit MethodBuy
Bitfinex

 • Karta kredytowa
 • Kryptowaluta
Ocena:

Idź do Kup

Binance

wymiana binance

 • Przelew bankowy (ACH)
 • przelew bankowy
 • Kryptowaluta
 • Karta debetowa
 • Przelew
Ocena: 5

Idź do Kup

Huobi Global


 • Karta kredytowa
 • Kryptowaluta
Ocena: 5

Idź do Kup

Coinbase Pro

 • Kryptowaluta
 • Karta kredytowa
Ocena: 5

Idź do Kup

Kraken

 • Kryptowaluta
 • Karta kredytowa
Ocena: 5

Idź do Kup

Przewodnik krok po kroku dotyczący kupowania bitcoinów za pomocą karty kredytowej

Początkowo kupowanie bitcoinów nie było takie łatwe. W rzeczywistości w 2010 roku Laszlo Hanyecz kupił dwie pizze Papa John’s za 10 000. Pierwsza giełda bitcoinów Bitcoinmarket.com już nie istnieje; mimo to dało to miejsce na narodziny większej liczby giełd i łatwego dostępu do bitcoinów.

Tak więc, kupując Bitcoin, potrzebujesz wymiany, aby kupić BTC od i portfela do przechowywania monet. Możesz kupić bitcoiny za pomocą tradycyjnych metod płatności, takich jak przelew bankowy, płatność kartą debetową lub kredytową, płatność gotówką, a nawet za pomocą bankomatu bitcoin.

Niemniej jednak kupowanie Bitcoinów ma swoje wady. Większość krajów usankcjonowała platformy bitcoin, a banki nakładają również ograniczenia na używanie kart kredytowych lub debetowych w niektórych transakcjach.

Istnieje również obawa, że ​​ludzie unikają płacenia podatków za pomocą Bitcoin, co doprowadziło do nałożenia sankcji na niektóre platformy bitcoinowe przez poszczególne stany w USA..

Kupowanie Bitcoinów z Binance

Binance został uruchomiony w 2017 roku przez Changpeng Zhao, który był wcześniej w OKCoin. Giełda była w stanie zebrać nasiona o wartości 15 milionów dolarów podczas swojej pierwszej oferty monet (ICO) w lipcu 2017 roku.

Wadą korzystania z giełdy Binance jest to, że w większości stanów USA nakładane są ograniczenia na użytkowników. Ograniczenie nie obejmuje Nowego Jorku, Waszyngtonu, Alabamy, Alaski, Florydy, Connecticut, Georgii, Hawajów, Idaho, Teksasu, Luizjany, Karoliny Północnej i Vermont.

Jednak dla innych użytkowników BTC może wynosić od 50 USD do 20000 USD. Poniżej możesz zobaczyć, jak kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej na Binance.

KROK 1: Musisz założyć konto w Binance, a następnie przejść weryfikację poprzez dostarczenie dokumentów identyfikacyjnych.

KROK 2: Kliknij „Kup za gotówkę” na stronie głównej. Zostaniesz przekierowany do wyboru kupowania za pomocą P2P lub za pomocą karty kredytowej i debetowej.

Jak kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej

KROK 3: Wprowadź kwotę Bitcoin, którą chcesz kupić, przeczytaj warunki i potwierdź zamówienie na bitcoiny.

UWAGA: Binance ma kilku zewnętrznych dostawców płatności, z których korzysta przy płatnościach kartą kredytową. Należą do nich Simplex, Koinal, Trusttoken, Paxos i Banxa. Jako naszego przykładu użyjemy Simplex.

KROK 4: Wprowadź informacje dotyczące płatności i karty kredytowej. Będziesz także musiał wprowadzić pewne dane osobowe na Simplex, a także zweryfikować swój numer telefonu, aby otrzymać kod OTP. Po wprowadzeniu kodu pobranie Bitcoinów do portfela zajmie około 2-5 minut.

Kupowanie Bitcoinów z COINBASE

Coinbase zapewnia wsparcie dla ponad 100 krajów i jest jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie. Możesz nawet odbierać i wysyłać bitcoiny, jeśli Twojego kraju nie ma na liście obsługiwanych.

Jednak możesz nie być w stanie kupić bitcoinów. Giełda kryptowalut z siedzibą w San Francisco została założona 20 czerwca 2012 roku przez Briana Armstronga i Freda Ehrsama.

Oto jak kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej w Coinbase.

KROK 1: Utwórz konto Coinbase i poddaj się weryfikacji

KROK 2: Przejdź do strony Metody płatności

KROK 3: U góry strony płatności kliknij „Dodaj kartę kredytową / debetową”.

KROK 4: Wprowadź dane swojej karty kredytowej i adres rozliczeniowy, który musi być zgodny z adresem karty.

KROK 5: Zostaniesz przekierowany do okna z informacją o dodaniu karty kredytowej. Możesz teraz kliknąć przycisk „Kup”, aby kupić bitcoiny.

UWAGA: Użytkownicy w USA mogą otrzymać bitcoiny tylko za pomocą przelewu bankowego, karty debetowej i przelewu bankowego. Dla użytkowników w Wielkiej Brytanii i Europie opcja karty kredytowej jest dostępna tylko wtedy, gdy karta obsługuje zabezpieczenia 3D.

Kupowanie bitcoinów od OKEx

OKEx to jedna z największych na świecie platform wymiany kryptowalut i instrumentów pochodnych. Został uruchomiony w 2014 roku i ma siedzibę na Malcie. Oto jak kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej OK, Ex.

KROK 1: Zarejestruj się i utwórz konto na OKEx. Aby zarejestrować konto, potrzebujesz kodu z e-maila.

KROK 2: Zweryfikuj swoje konto, klikając zabezpieczenia i dostarczając dokumenty tożsamości. Będziesz musiał przejść przez 3 poziomy weryfikacji, w tym wprowadzić trzy kody, SMS, e-mail i uwierzytelniacz Google, zanim będziesz mógł kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej.

KROK 3: Kliknij Szybki handel.

KROK 4: Wybierz walutę, w której chcesz zapłacić i ilość bitcoinów, którą chcesz kupić

KROK 5: Wybierz kartę kredytową, którą chcesz zapłacić, kartę Master lub Visa.

KROK 6: Wybierz „Kup BTC”

KROK 7: Kliknij „Historia”, aby sprawdzić swój depozyt.

Najlepsze portfele do przechowywania bitcoinów (BTC)

Wybierając portfel do przechowywania bitcoinów, masz do wyboru szeroką gamę portfeli. W przeciwieństwie do innych kryptowalut, Bitcoin oferuje szeroką gamę dostawców usług portfelowych, z których możesz wybierać.

Ale ze względu na ten artykuł przyjrzymy się tylko kilku. Możesz zdecydować się na przechowywanie bitcoinów w portfelu sprzętowym lub papierowym, portfelu stacjonarnym lub portfelu mobilnym.

Należy pamiętać, że trzymanie bitcoinów na giełdzie nie jest bezpieczne, a jeśli nie posiadasz kluczy prywatnych do swojego portfela, nie jesteś całkowitym właścicielem bitcoinów.

NameTypeBuy
Blockchain

 • Android, IOS
 • Klient Desktop
Ocena: 5

Kup Portfel

Exodus

 • Klient Desktop
 • Android, IOS
Ocena: 5

Kup Portfel

Ledger Nano S

 • Sprzęt komputerowy
Ocena: 5

Kup Portfel

Coinbase

 • Android, IOS
 • Klient Desktop
Ocena: 5

Kup Portfel

Jak kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej [FAQS]

Co to jest Bitcoin?

Utworzony w 2009 roku Bitcoin jest zdecentralizowaną walutą, która nie jest wspierana przez bank centralny żadnego kraju na świecie. Jest to forma elektronicznej gotówki, która może być wysyłana od jednego użytkownika do trzeciego w sposób peer to peer ułatwiany przez blockchain, co eliminuje potrzebę stosowania tradycyjnych mediatorów.

Czy Bitcoin to dobra inwestycja?

Tak to jest. W momencie premiery Bitcoin był wart zero dolarów. Ale do 2017 roku cena jednego bitcoina wynosiła około 20000 USD, ponieważ w momencie pisania Bitcoin koszt jednego bitcoina wynosił 11575 USD. Uważana jest za jedną z najlepszych inwestycji dekady.

Wniosek

Bitcoin może być używany do szerokiego zakresu działań, w tym do opłacania czesnego, hoteli i biletów lotniczych, a także w restauracjach. Posiadanie trochę bitcoinów w kasetach jako inwestycji jest również świetnym pomysłem.

Bitcoin może być również używany do handlu z innymi alternatywnymi monetami i fiatami. Teraz, gdy wiesz, jak kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej, możesz rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutą.

Zawsze pamiętaj o bezpiecznym przechowywaniu kluczy prywatnych i hasła. Istnieją również inne opcje kupowania bitcoinów za pomocą karty kredytowej, takie jak korzystanie z bankomatu bitcoin, w którym można go fizycznie kupić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map