Jak kupić Electroneum z Coinbase – [ETN Buyers Guide]

Kryptowaluty zmieniają światową gospodarkę, a obecnie dostępnych jest tysiące różnych monet, a ich więcej pojawia się prawie każdego dnia. Jedną z tych nowych kryptowalut, o których być może słyszałeś, jest Electroneum, token zorientowany na urządzenia mobilne. Jeśli udało się przyciągnąć twoją uwagę, możesz zadać sobie pytanie „jak kupić Electroneum z Coinbase

Przed rozpoczęciem należy pamiętać o dwóch rzeczach: po pierwsze, Coinbase nie wymienia Electroneum, więc nie będzie można go tam kupić. Po drugie, żadna giełda nie oferuje par handlowych ETN / fiat, więc podobnie jak w przypadku większości innych altcoinów, możesz kupować Electroneum tylko za inne kryptowaluty. Oznacza to, że nie ma możliwości zakupu Elecontroneum przy użyciu jednego konta. Ale nie martw się. To nie jest tak trudne, jak się wydaje. 

W tym artykule pokażę, jak kupić Electroneum z Coinbase. 

Kupując Bitcoin lub Ethereum w Coinbase

1. – Zakładam, że masz już konto Coinbase, jeśli go nie masz, możesz je utworzyć tutaj. Zajmuje to tylko 10 minut, a gdy masz już konto, jesteś gotowy do pracy. 

2. – Zaloguj się na swoje konto Coinbase i kliknij “Kupić sprzedać”

Jak kupić Electroneum z Coinbase

3.- Możesz kupić Electroneum za pomocą Bitcoin, Ethereum lub Litecoin, więc możesz kliknąć dowolny z nich. Ponieważ jednak pary handlowe ETN / BTC i ETN / ETH są dostępne na znacznie większej liczbie giełd, wybierz jedną z nich. 

4. – Wpisz kwotę Bitcoin lub Ether, którą chcesz kupić, a następnie wybierz portfel fiat, w którym znajdują się Twoje środki (USD lub euro itp.).

5. – Gdy wszystko jest w porządku, kliknij „Potwierdź zakup” aby zakończyć zamówienie.

6. – Po zakończeniu zakupu możesz zobaczyć Bitcoin lub Ether, który właśnie kupiłeś w swoim portfelu Coinbase. Możesz znaleźć swój portfel, klikając „Konta” zakładka w górnej części ekranu.

Ok, teraz mamy nasze Bitcoiny lub Ethereum w Coinbase… Co dalej?

Gdzie mogę kupić Electroneum?

Ponieważ moneta Electroneum jest raczej nową kryptowalutą, nie ma zbyt wielu giełd do wyboru. Możesz zdecydować się na wybór na podstawie par handlowych, wolumenu rynkowego, opłat lub tego, jak dobrze znana lub bezpieczna jest giełda. W chwili pisania istnieje 16 giełd notujących Electroneum. Poniżej wymieniono trzy z najbardziej znanych:

Kucoin

Firma Kucoin została założona w 2017 roku i ma siedzibę w Hongkongu. Na liście znajduje się ponad 70 różnych kryptowalut, w tym Electroneum. 

Kucoin to bardzo popularna giełda. Witryna jest nie tylko bardzo przyjazna dla użytkownika, ale także oferuje naprawdę dobre opłaty; transakcje będą kosztować 0,1% i nie ma żadnych opłat za depozyty. Istnieją jednak opłaty za wypłatę. Procent różni się w zależności od tokena, który chcesz wypłacić. 

Kucoin ma również bardzo dobrą obsługę klienta. Użytkownicy mogą uzyskać pomoc przez telefon, e-mail i czat na żywo. To również daje trochę punktów nowicjuszom.

Kryptopia

Cryptopia ma siedzibę w Nowej Zelandii i istnieje od 2014 roku. Wymienia ponad 500 różnych kryptowalut, co czyni ją jedną z największych giełd oferujących Electoneum. 

Cryptopia zezwala na handel walutami fiducjarnymi, ale tylko w dolarach nowozelandzkich przelewanych z konta bankowego w Nowej Zelandii. Użytkownicy spoza Nowej Zelandii mogą bezpłatnie wpłacać kryptowaluty, takie jak Ethereum.

Opłata transakcyjna wynosi 0,2% od sprzedawanej monety.

Cryptopia nie ma żadnych zaawansowanych funkcji, co nie jest zbyt popularne wśród handlarzy energią. Ale to sprawia, że ​​strona jest łatwiejsza w użyciu. 

Opcje pomocy technicznej są ograniczone w Cryptopia. Nie oferują ani czatu na żywo, ani rozmów telefonicznych. Jeśli masz problemy, będziesz musiał umieścić zgłoszenie do pomocy technicznej na ich stronie internetowej.  

Qryptos

Qryptos powstał w 2017 roku. Oferuje szereg zaawansowanych narzędzi dla doświadczonych handlowców kryptowalut, ale nie jest najbardziej przyjazną giełdą dla początkujących. 

Podobnie jak inne giełdy, nie ma obsługi depozytów w walucie fiducjarnej, więc będziesz musiał zasilić swoje portfele kryptowalutą.

Każda transakcja ma opłatę w wysokości 0,15%.

Wadą Electroneum jest to, że w momencie pisania tego artykułu Qryptos ma bardzo niski wolumen obrotu tokenami ETN, więc możesz rozważyć użycie Kucoin lub Cryptopia. 

Tak więc, jeśli jesteś nowicjuszem, możesz zacząć od Kucoin lub Cryptopia, gdy już opanujesz oba te elementy, możesz zaryzykować na Qryptos i zostać mistrzem handlu! 

Teraz jesteśmy gotowi do zakupu Electroneum!

Jak kupić Electroneum

Ulubionym wyborem wielu użytkowników jest Kucoin, więc poprowadzę Cię krok po kroku, aby kupić Electroneum tutaj (Proces na Cryptopii i Qryptos jest bardzo podobny, zmieniając kilka rzeczy tu i tam oraz dodając nowe funkcje dla zaawansowanych traderów). 

Kup Electroneum z Kucoinem

1. – Najpierw musisz otworzyć konto Kucoin, jest to bardzo łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Możesz to zrobić tutaj

2. – Po utworzeniu konta zaloguj się i przejdź do “dolar” ikonę, a następnie kliknij ikonę „Przycisk wpłaty” 

gdzie mogę kupić electroneum

3. – Dobrą wiadomością jest to, że zobaczysz wstępnie wybrane akcje Kucoin (dobra funkcja, która pozwala nam łatwo poruszać się po stronie), a następnie wystarczy kliknąć Bitcoin lub Ethereum. 

wymienić usd na electroneum

4. – Po wybraniu Bitcoin lub Ethereum zostaniesz zapytany, czy na pewno chcesz zdeponować wybrane aktywa. Po kliknięciu Potwierdź zostanie wyświetlony adres depozytu Kucoin dla wybranego krypto. 

OK, jesteśmy już prawie gotowi, bądź cierpliwy i kontynuuj. 

5.- Teraz musisz przejść do swojego konta Coinbase, zalogować się i przejść do „Konta”I kliknij „Przycisk wyślij” dla dowolnej wybranej kryptowaluty.

Jak kupić Electroneum z Coinbase

6. – Wklej swój adres depozytu Kucoin (ten utworzony w kroku 4) do pliku “odbiorca”W polu adresu portfela i wprowadź kwotę kryptowalut, którą chcesz wypłacić.

7. – Kliknij Kontynuuj i zakończ tutaj. Twój depozyt Bitcoin lub Ethereum zostanie wyświetlony na Twoim saldzie Kucoin w ciągu kilku minut. 

Teraz w końcu nadszedł czas, aby kupić Electroneum. Yai! 

8. – Wróć do strony Kucoin i wybierz „Rynki”  Upewnij się, że wybrałeś kryptowalutę (Bitcoin lub Ethereum), którą chcesz handlować za Electroneum (ETN), a następnie po prostu wpisz „ETN” w polu wyszukiwania. Następnie zobaczysz rynek, po prostu kliknij go, aby przejść do ekranu handlu.

9. – Na czarnym ekranie handlu będziesz musiał wprowadzić swój dwuskładnikowy kod uwierzytelniający, aby rozpocząć handel (otrzymujesz go podczas weryfikacji konta Kucoin).

10. – Zostaniesz przeniesiony do pełnego ekranu handlu. Może się to wydawać skomplikowane, ale nie martw się, wystarczy wpisać kwotę ETN, którą chcesz kupić, w “ilość” i kliknij “Kup”.

11.- Wtedy twoja transakcja zostanie przetworzona, a twoje Electroneum pojawi się na twoim koncie Kucoin.

Tak! W końcu mamy nasze Electroneum! 

Wydaje się, że to długi proces, ale nie jest to takie trudne. Gdy masz już swoje konta w Coinbase i Kucoin (lub innej giełdzie), proces zdobywania Electroneum jest łatwy i szybki. 

Przewidywanie cen Electroneum

Dokonując inwestycji, czy to w kryptowalutę, czy cokolwiek innego, głównym pytaniem jest, ile ten zasób będzie wart w przyszłości. Oczywiście nikt nie wie tego z absolutną pewnością. Ale narzędzie o nazwie analiza techniczna aby dokonywać świadomych, obliczonych prognoz. Przeprowadzając analizę techniczną, przygląda się, jak cena aktywów zachowywała się w przeszłości i czy ilość aktywów, które są przedmiotem obrotu, rośnie, spada lub pozostaje stabilna. Wszystkie te informacje pozwalają próbować przewidywać przyszłość. W przeszłości analiza techniczna była wykonywana ręcznie, z dużą ilością domysłów i przeczucia. Obecnie dysponujemy oprogramowaniem do analizy technicznej. Programy te pobierają dostępne informacje i przepuszczają je przez wyrafinowane algorytmy matematyczne w celu prognozowania. 

Serwis uslifed.com tworzy i publikuje prognozy na podstawie oprogramowania do analizy technicznej. Według nich do grudnia 2019 roku jeden token Electroneum powinien być wart około 0,74 dolara.

Mówią, że głównym powodem wzrostu ceny Electroneum jest to, że jest bardzo łatwy do zrozumienia i używania kryptowaluty z dość dużą liczbą zwolenników.

Ale prognozy uslifed.com nie kończą się na 2019 roku. Przewidywali również na 2020 rok. Przewiduje się, że cena Electroneum wyniesie około 0,81 USD na początku 2010 roku i około 1,10 USD do końca roku. Wykonując obliczenia matematyczne, oznacza to, że przewidują, że Electroneum wzrośnie około 500 razy od chwili obecnej do grudnia 2020 r. To sprawia, że ​​ETN wygląda na bardzo dobrą alternatywę dla inwestycji długoterminowych. Ja, na przykład, planuję kupić niektóre i zatrzymać je w oczekiwaniu na zwrot z mojej inwestycji.

Zobacz także: Najlepsze kryptowaluty pod groszem

Wymień USD na Electroneum

Ile kosztuje Electroneum 1 USD?

Według walletinvestor.com jest to aktualny współczynnik konwersji. 

przewidywanie cen elektronów

Wniosek

Dowiedziałeś się już, jak kupować Electroneum za pomocą Coinbase, nawet jeśli część zakupu będzie musiała nastąpić poza samą Coinbase. Electroneum to jedna z pojawiających się kryptowalut, które mają obecnie pewien wpływ na rynek tradera. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w tę kryptowalutę, kontynuuj. Na razie wydaje się całkiem stabilny i bezpieczny. 

Podobnie jak w przypadku wielu innych kryptowalut, nie można kupić ETN bezpośrednio za pomocą waluty fiducjarnej. Musisz kupić inne kryptowaluty, takie jak Bitcoin lub Ethereum, które można kupić za USD, euro itp. Na stronach takich jak Coinbase. Oznacza to, że oprócz konta Coinbase będziesz potrzebować konta na innej giełdzie, takiej jak Kucoin lub Cryptopia. Mając to wszystko, proces jest dość prosty. Więc śmiało, kup Electroneum i ciesz się jazdą! Możesz przeczytać niektóre z naszych innych przewodników po kryptowalutach tutaj.

Wszelkie pytania lub uwagi prosimy zostawić poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner