Jak kupić Siacoin (SC) w 2021 r. [Przewodnik kupowania krok po kroku]

Tworzenie kopii zapasowych plików i danych w chmurze może uratować życie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostępu do określonego pliku w ruchu, czy też odzyskania danych po tym, jak komputer zaczął działać, posiadanie zdalnych kopii informacji może być błogosławieństwem.

Właśnie dlatego usługi pamięci masowej online, takie jak między innymi Dysk Google, Dropbox i Box, kwitną. I tak jak technologia blockchain kształtuje przyszłość w wielu aspektach naszego codziennego życia, takich jak edukacja, finanse, papiery wartościowe, handel, prawo i inne, programiści również dążą do stworzenia usług blockchain do przechowywania danych online.

I tu pojawia się Sia; usługa przechowywania w chmurze oparta na łańcuchu bloków obsługiwana przez token Siacoin (SC). Jeśli już o tym słyszałeś i zastanawiasz się, jak kupić Siacoin, przeczytaj pełny opis krok po kroku.

SZYBKI PRZEWODNIK: Jak kupić Siacoin

 1. Utwórz i zaloguj się na swoje konto Binance
 2. Przejdź do Wallets – Spot Wallets, aby uzyskać adres Binance BTC
 3. Przelej środki na Binance
 4. Przejdź do strony Binance Markets
 5. Znajdź stronę rynkową dla pary handlowej SC / BTC
 6. Wpisz, ile BTC chcesz wydać i kliknij „Kup SC”

Idź do Binance

Gdzie kupić Siacoin – 5 najlepszych giełd

Będąc stosunkowo niewielkim altcoinem (obecnie zajmuje 66 miejsce wśród wszystkich kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej), nie ma wielu giełd, na których można kupić Siacoin, ale jest wymieniony na niektórych z najlepszych. Oto krótki przegląd 5 najlepszych giełd Siacoin:

NameDeposit MethodBuy
Binance

wymiana binance

 • Przelew bankowy (ACH)
 • przelew bankowy
 • Kryptowaluta
 • Karta debetowa
 • Przelew
Ocena:

Idź do Kup

Kraken

 • Elektroniczny Transfer Funduszy
 • Przelew bankowy (SEPA)
 • Przelew
 • Ethana Custody
Ocena: 5

Idź do Kup

Bittrex

 • Karta kredytowa
 • Przelew bankowy
 • Kryptowaluta
Ocena: 5

Idź do Kup

OK, Ex

 • Karta kredytowa
 • Przelew bankowy
 • Kryptowaluta
 • Alipay
Ocena: 5

Idź do Kup

Poloniex

 • Kryptowaluta
Ocena: 5

Idź do Kup

Wszystkie powyższe giełdy to świetne miejsca na zakup Siacoin. Wybór spośród nich może zależeć od pewnych konkretnych funkcji, które chcesz. Na przykład, jeśli zamierzasz kupić Siacoin za USD lub zamienić Siacoin na USD, możesz zobaczyć, że tylko pary handlowe Siacoin Bittrex i Siacoin Kraken zawierają USD.

Oczywiście istnieją inne giełdy, na których można zdobyć tokeny SC. Aby uzyskać pełną listę giełd i par handlowych, możesz sprawdzić wpis na stronie coinmarketcap.com, klikając tutaj.

Przewodnik krok po kroku, jak kupić Siacoin

Załóżmy, że chcesz kupić Siacoin na Binance. Chociaż Binance akceptuje wpłaty za pomocą kart kredytowych, pary handlowe Siacoin Binance nie obejmują USD.

Najpierw musiałbyś użyć swojego USD, aby kupić jeden z tokenów, które łączą się z Siacoin (BTC, ETH, USDT i BNB) lub użyć jakiejś kryptowaluty, którą już posiadasz, aby dokonać zakupu.

Zakładamy, że masz trochę Bitcoinów w osobistym portfelu i chcesz użyć niektórych z nich do zakupu SC.

Krok 1: Utwórz konto na Binance

Jeśli masz już konto Binance, przejdź dalej i przejdź do następnego kroku. Jeśli nie, czytaj dalej.

Wejdź na www.binance.com i kliknij żółty przycisk „Zarejestruj się” na górnym banerze.

jak kupić siacoin

Wpisz swój adres e-mail, wprowadź bezpieczne hasło, a następnie kliknij „Utwórz konto” i postępuj zgodnie ze wszystkimi krokami, aby zweryfikować i aktywować swoje konto. Nie zapomnij skonfigurować uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Krok 2: Wpłać środki

Teraz, gdy masz już skonfigurowane konto Binance, musisz zdeponować środki, których użyjesz do zakupu Siacoin. Aby to zrobić, musisz przelać Bitcoiny ze swojego osobistego portfela do portfela Binance BTC.

Najpierw zaloguj się na swoje konto Binance i na górnej wstążce kliknij „Portfel”, a następnie „Portfel dodatkowy”.

Ta strona pokazuje Twoje ogólne saldo. Innymi słowy, łączna wartość tokenów we wszystkich twoich portfelach. Kliknij „Wpłata” w menu po lewej stronie.

Na tej stronie z rozwijanego menu wybierz token, który chcesz wpłacić. W tym przypadku Bitcoin. Twój adres portfela BTC Binance pojawi się po prawej stronie. Tutaj możesz skopiować adres do schowka lub pokazać kod QR, który możesz zeskanować.

Teraz przejdź do swojego portfela, w którym przechowujesz swoje Bitcoiny i prześlij żądaną kwotę na adres portfela, który podałeś powyżej. Za kilka minut, gdy wszystkie potwierdzenia sieciowe zostaną zakończone, Twoje tokeny będą gotowe do zakupu na Binance.

Krok 3: Zakup Siacoin

Teraz, gdy Twój BTC jest na Binance, musisz udać się na rynek kryptowalut. Kliknij „Rynki” na górnej wstążce.

Ponieważ kupujemy za pomocą Bitcoin, kliknij zakładkę „BTC Markets”, a następnie wpisz SC w polu wyszukiwania po prawej stronie.

W oknie pojawi się para handlowa SC / BTC. Kliknij go, aby przejść do strony handlowej.

To jest strona rynkowa dla pary handlowej Siacoin / Bitcoin. Pierwsza część zawiera informacje o cenach. Część potrzebna do zakupu znajduje się na dole, więc przewiń w dół.

Prawa kolumna służy do kupowania BTC za pomocą SC, więc musimy spojrzeć na kolumnę po lewej stronie. W polu „Suma” wpisz, ile BTC chcesz wydać. W tym przykładzie 0,0003 BTC. Widzimy tutaj, że otrzymamy 882 SC. Po wypełnieniu wszystkich elementów kliknij przycisk „Kup SC”, aby zakończyć proces. Za kilka minut twoje tokeny Siacoin znajdą się w twoim portfelu.

Najlepsze portfele do trzymania Siacoin

Jeśli zamierzasz zainwestować w Siacoin, będziesz potrzebować portfela do przechowywania tokenów. Pamiętaj, że nie jest dobrym pomysłem pozostawianie swojej kryptowaluty (Siacoin lub jakiejkolwiek innej) na portfelu wymiany przez długi czas. Oto pięć najlepszych portfeli Siacoin:

NameTypeBuy
Sia UI

Klient Desktop Ocena: 5

Kup Portfel

Sia Cold Storage

Klient Desktop Ocena: 5

Kup Portfel

Ledger Nano S

Sprzęt komputerowy Ocena: 5

Kup Portfel

Portfel Sia Android

Telefon komórkowy (Android) Ocena: 5

Kup Portfel

Sia Central Wallet

Klient Desktop Ocena: 5

Kup Portfel

Ledger Nano S to portfel sprzętowy, który może pomieścić nie tylko Siacoin, ale ponad 1300 różnych tokenów kryptograficznych. To doskonała opcja, aby zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut.

Jeśli rozważasz znaczne inwestycje w kryptowaluty, zdecydowanie rozważ zakup portfela sprzętowego. Sia UI to oficjalny portfel opracowany przez zespół Sia.

Sia Cold Storage to interfejs generujący adresy portfeli, dzięki którym Siacoins pozostaje offline. Aby uzyskać dostęp do swoich tokenów, będziesz potrzebować rzeczywistego portfela (takiego jak Ledger lub Sia UI).

Portfel Sia Android nie został opracowany przez zespół Sia, ale jest dobrą opcją do przechowywania i przeprowadzania transakcji w Siacoins.

Więcej informacji o Siacoin [FAQs]

Co to jest Siacoin?

Krótko mówiąc, Siacoin to natywna kryptowaluta, która napędza blockchain Sia, zdecentralizowaną platformę opartą na blockchain do przechowywania informacji online.

Jak działa platforma Sia?

Sia umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie przestrzeni do przechowywania danych. Tradycyjne, scentralizowane usługi przechowywania danych, takie jak Dropbox, pozwalają na przechowywanie plików na ich serwerach i zawsze możesz dokupić dodatkowe miejsce w razie potrzeby.

Ale te serwery należą do Dropbox i jeśli kiedykolwiek pójdą w górę, możesz stracić cenne dane. Ale znasz Boba? Ten facet z pracy, który kupił komputer z dyskiem twardym o pojemności 1 TB i używa swojego komputera tylko do wysyłania e-maili i oglądania filmów z kotami? Ma mnóstwo nieużywanego miejsca na dysku.

Sia pozwoliłaby mu wynająć tę przestrzeń użytkownikom, którzy jej potrzebują. Pliki zostaną podzielone na kilka komputerów i zaszyfrowane kryptograficznie, więc Bob nie może nigdy wiedzieć, co jest przechowywane na jego wynajętym miejscu na dysku, a tym bardziej nie ma dostępu do tych plików.

Pliki są chronione kluczami kryptograficznymi, które posiadasz tylko Ty, więc Twoje pliki są zawsze bezpieczne. A ponieważ platforma jest zdecentralizowana, nie ma jednego serwera, który w przypadku awarii spowodowałby utratę danych.

Kupowanie miejsca na dysku w Sia jest dużo tańsze niż robienie tego na tradycyjnych platformach… nawet o 90% tańsze!

Czy Siacoin to dobra inwestycja?

To jest wielkie pytanie, prawda? Czy powinieneś zainwestować pieniądze w Siacoin? Podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy związanych z kryptowalutą, odpowiedź czasami nie jest łatwa. W końcu kto uznałby sam Bitcoin za dobrą inwestycję w 2009 roku?

Długoterminowy sukces każdego altcoina zależy od tego, jak skuteczna jest jego platforma oparta na blockchain. Siacoin nie jest wyjątkiem, więc spójrzmy, co oferuje sam blockchain: bezpieczną, wydajną, zdecentralizowaną i tanią alternatywę dla tradycyjnych platform przechowywania w chmurze.

Wygląda na to, że Sia oferuje usługę, która może mieć wielką wartość dla wielu ludzi. Z tego punktu widzenia sytuacja wygląda dobrze dla Siacoin.

Prognozy cenowe Siacoin są zwykle zgodne. 1 SC ma obecnie wartość 0,003261 USD. Oczekuje się, że cena wzrośnie do 0,006061 USD do końca 2020 r. Lub na początku 2021 r., Co oznacza prawie 86% wzrost wartości.

Przewidywana cena do końca 2021 r. To 0,007023 USD; 115% w porównaniu z aktualną ceną. A potem oczekuje się, że sytuacja będzie jeszcze lepsza. Pięcioletnia prognoza cenowa to 0,069064 USD, imponujący wzrost wartości o 2000% w porównaniu z obecną ceną. Więc tak. Siacoin wygląda na dobrą inwestycję na dłuższą metę.

Na zakończenie

Blockchain Sia oferuje ekscytującą usługę. Przechowywanie danych w chmurze jest niezbędnym narzędziem, zarówno do zapewnienia dostępności plików w ruchu, jak i odzyskiwania po awarii komputera.

Ludzie na całym świecie każdego roku wydają miliony dolarów na usługi przechowywania w chmurze, a Sia oferuje bezpieczniejszą usługę za ułamek ceny.

Wydaje się, że Sia ma świetlaną przyszłość, a to oznacza, że ​​Siacoin też. Pokazaliśmy, jak kupić Siacoin. Wiesz już, jak kupić Siacoin i przeczytałeś prognozy cenowe.

Pozostaje Ci tylko dokonać pierwszego zakupu SC i może rozważyć wynajęcie niewykorzystanej przestrzeni dyskowej, którą posiadasz. Być może któregoś dnia niektóre z moich plików zostaną zapisane na twoim komputerze, chociaż ani ty, ani ja nigdy się nie dowiemy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner