Jak kupować bitcoiny za gotówkę w Walmart [aktualizacja w 2021 r.]

Bitcoin to zdecentralizowana waluta cyfrowa zasilana przez ogromną, rozproszoną sieć komputerów. W dzisiejszych czasach stała się integralną częścią życia ludzi, gdzie można kupić kawę lub użyć jej do kupowania produktów Walmart. Pytanie, czy w Walmart można kupić Bitcoiny. 

Kiedyś można było kupić Bitcoiny w transakcjach, ale te dni są odległym wspomnieniem. Obecnie można je dostać w asortymencie miejsc sprzedawanych w pobliskich sklepach. W rzeczywistości możesz je zdobyć w Walmart. 

Bardzo dobrze może to być kłopotliwy cykl, jeśli jesteś nowy w grze. Staraj się nie stresować, mamy Twoje plecy. Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak bezstresowo wykonać pierwszą transakcję.

Kupowanie bitcoinów w Walmart może nie być takie proste, ale jest możliwe. Aby Bitcoin był walutą zastępującą walutę fiducjarną, ludzie muszą zacząć kupować go w sklepie, zamiast wymieniać. 

W tym artykule pokaże czytelnikom, jak kupować bitcoiny za gotówkę i jak ich sklep może przekształcić się w miejsce, w którym mogą łatwo kupić Bitcoiny.

SZYBKI PRZEWODNIK: Jak kupić Bitcoin za pomocą gotówki na Walmart 1. Utwórz konto i zaloguj się do giełdy P2P na LocalBitcoins

2. Po wejściu do środka przejdź do opcji szybkiego zakupu.

3. Zmień metodę płatności na Walmart 2 Walmart.

4. Przejrzyj listę sprzedawców i wybierz jednego.

5. Uzgodnij warunki sprzedaży.

6. Zapłać gotówką w dowolnym punkcie sprzedaży Walmart za pomocą Walmart 2 Walmart w celu przekazania płatności sprzedawcy.

Gdzie i jak mogę kupić bitcoiny za gotówkę?

Jak kupować bitcoiny za gotówkę w Walmart

Platformy handlu peer-to-peer z przelewem pieniężnym Walmart2Walmart

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest znalezienie sprzedawcy na jednej z tych witryn, LocalBitcoins, Paxful, lub LocalCryptos, chcąc zaakceptować plik Walmart2Walmart transfer pieniędzy. Polecamy LocalBitcoins, Paxful i LocalCryptos, ponieważ oferują one usługę escrow, która zapewnia rozsądnie bezpieczne miejsce do kupowania i sprzedawania bitcoinów.

Korzystając z tych usług, musisz mieć kontrolę nad grą i uważać na oszustów. Poszukaj użytkowników o dobrej reputacji, którzy również dokonali dużej liczby transakcji. Opłata za korzystanie z tej usługi jest droga.

Wszyscy usługobiorcy sprzedają znacznie powyżej wartości rynkowej, a przyznani kupujący oferują również sprzedaż znacznie poniżej wartości rynkowej, więc wszystko zależy od wyczucia czasu na rynku.

Po wybraniu sprzedawcy i zobowiązaniu się do handlu, musisz udać się do Walmart i dokonać wpłaty lub przelewu Walmart2Walmart i poczekać, BTC powinien zostać zwolniony na Twoje konto wkrótce po otrzymaniu płatności.

Walmart działa tak samo jak agent transferowy i nie jest odpowiedzialny za sposób, w jaki wydajesz swoje pieniądze. Żadna ze stron nie musi tworzyć konta w Walmart, aby przesyłać pieniądze, a tym samym zwalnia Walmart z jakichkolwiek obowiązków klienta, jeśli zostaniesz oszukany. Walmart nie wymaga również rejestracji jako klient i wyrażenia zgody na rodzaj umowy.

Bitcoin ATM i Walmart

Jak kupować bitcoiny za gotówkę w Walmart

Bankomaty Bitcoin

Załóżmy, że masz twardą gotówkę i chcesz wyjść z domu. Bankomaty Bitcoin byłyby następnym najlepszym krokiem, kupując bitcoiny za gotówkę. Bankomaty Bitcoin są dostępne w całym USA, a wszędzie pojawiają się nowe.

Niestety, do weryfikacji KYC potrzebny będzie państwowy dowód tożsamości, a do zakupu bitcoinów telefon komórkowy. Zawsze możesz zdecydować się na użycie telefonu prepaid, który dodatkowo ukryje Twoją tożsamość.

W pozostałej części świata korzystanie z bankomatu bitcoin (BATM) jest bardzo proste. Będziesz potrzebować; gotówka, telefon komórkowy i może portfel mobilny. Na wszelki wypadek uważaj na portfele papierowe wydrukowane przez BATM. Ktoś może z łatwością go zeskanować i ukraść Twoje BTC.

Lokalizacje BATM mogą mieć zainstalowany CCTV, który może przeglądać portfel papierowy, narażając cię na potencjalne ryzyko. 

Możesz go również zgubić, a nawet wyrzucić przez pomyłkę z innymi paragonami. Z tego powodu polecamy portfel mobilny. Możesz połączyć swój mobilny portfel, np Portfel Wasabi lub Portfel Samourai do portfela sprzętowego dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Unikaj przechowywania kryptowalut w piekącym portfelu. Najlepiej byłoby, gdybyś zawsze miał portfel sprzętowy w swoim zestawie zabezpieczeń. Korzyści w zakresie bezpieczeństwa znacznie przewyższają niedogodności związane z ich używaniem.

Korzystanie z bankomatu bitcoin wiąże się również z premią i będziesz płacić więcej niż cena spot BTC. Jest to rozsądny kompromis ze względu na bezpieczeństwo, ponieważ nie musisz zajmować się wymianą kryptowalut i istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że otrzymasz skażone monety. 

Bitcoin ATM w Walmart 

Zdobywanie bitcoinów w Walmart z BATM nie jest jeszcze dostępne. Walmart nie ma obecnie fizycznych batmów bitcoinowych i nie umieszcza wymienialnych kuponów bitcoinowych na swoich licznikach.

Oznacza to, że nie możesz kupić bitcoinów bezpośrednio od Walmart, zamiast tego możesz kupić bitcoiny w Walmart za pomocą ich urządzeń finansowych. System przekazów pieniężnych Walmart2Walmart oferuje sposób na wypłatę gotówki i na bitcoiny, jak omówiliśmy wcześniej.

Wraz z szybko rosnącą liczbą BATMów, istnieje duża szansa, że ​​jeden z nich może pojawić się w najbliższym sklepie Walmart. 

Karta podarunkowa Walmart do kupowania bitcoinów

Walmart nie obsługuje tego typu transakcji. Jeśli użytkownik posiada dodatkową Kartę Podarunkową Walmart, może znaleźć kogoś, kto ma Bitcoiny i udostępnić ją użytkownikowi. Jeśli obaj się zgodzą i istnieje umowa na wymianę kart Walmart z BTC. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Spotkanie fizyczne

Jedyną alternatywą jest znalezienie kogoś chętnego do zamiany. Spotykanie się z osobami, z którymi rozmawiasz online w prawdziwym życiu, nie jest generalnie dobrym pomysłem, a zaangażowanie pieniędzy na spotkanie sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej niebezpieczne. Nawet jeśli miałbyś spotkać się na posterunku policji lub w zatłoczonym miejscu, nadal nie zalecamy tego, ale to byłby dobry początek.

Wymiana towarów na gotówkę

Gdybyś musiał kupić bitcoiny za pomocą kart podarunkowych Walmart, najpierw spojrzałbyś w lombard, aby zobaczyć, co traci najmniej na wartości. Kup te rzeczy za pomocą kart podarunkowych w Walmart, a następnie sprzedaj je w lombardzie.

Następnie pobrałbyś wpływy ze sprzedaży i wykorzystał gotówkę w bankomacie bitcoin. Możesz również poprosić znajomych i rodzinę, aby kupili od Ciebie karty podarunkowe, a następnie skorzystaj z bankomatu bitcoin, aby kupić bitcoiny.

Uważamy, że opowiadanie wszystkim o bitcoinie i jego zastosowaniach to świetny pomysł, ale ze względów bezpieczeństwa nie uważamy, że jest to dobry pomysł.

Online Peer-to-Peer

Oprócz wszystkich istniejących usług, teraz możesz również użyć karty podarunkowej Walmart do kupowania bitcoinów na Paxful. Paxful znacznie upraszcza proces zakupu BTC za pomocą karty podarunkowej Walmart. Zapłać kartą podarunkową Walmart, aby mieć bitcoiny w portfelu Paxful, gdy tylko transakcja zostanie zweryfikowana.

Możesz kupić jedną z wielu ofert wystawionych przez sprzedawców na sprzedaż ich BTC za pomocą karty podarunkowej Walmart lub stworzyć własną ofertę sprzedaży bitcoinów na saldzie karty podarunkowej Walmart. W Paxful sprzedawcy mogą ustalać własne stawki i decydować o marżach. Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, kupując i tworząc oferty z największą szansą na konwersję.

Jak kupować bitcoiny za gotówkę w Walmart

Jak kupować Bitcoiny za pomocą kart przedpłaconych?

Zależy to od karty przedpłaconej, ale możesz użyć lokalnych Bitcoinów, Paxful lub LocalCryptos. To byłaby nasza preferowana metoda prywatności. Karta przedpłacona i telefon przedpłacony zapewniają kupującemu największą anonimowość. Zależy to od kwoty transakcji i usługi, z której korzystasz.

Jeśli nie masz ochoty na najlepszy sposób zakupu Bitcoinów za pomocą wstępnie załadowanej karty, z przyjemnością zdasz sobie sprawę, że wiele etapów, które uznają Visa i Mastercard, oferuje tę alternatywę.

Bitcoin Revolution twierdzi, że pomaga normalnym ludziom wejść na rynek kryptowalut poprzez zmechanizowaną wymianę kryptowalut. 

Wstępnie załadowane karty to nie to samo, co karty obciążeniowe, ponieważ nie są one połączone z twoją dokumentacją finansową. Wstępnie załadowane karty pozwalają na zakup towarów lub usług administracyjnych za gotówkę, którą wcześniej znajdowałeś na karcie. 

Niezależnie od tego, czy ta strategia zabezpieczania Bitcoinów nie jest najbardziej popularną strategią, istnieje kilka administracji, które umożliwiają zakup monet przy użyciu wstępnie załadowanych kart.

Jak kupować bitcoiny za gotówkę w Walmart

Wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak kupować bitcoiny za gotówkę w Walmart. Kolejne pytanie brzmi: czy powinieneś kupować bitcoiny w Walmart? Nie sądzimy, ale to nie znaczy, że nie będzie to dla Ciebie najlepszy sposób działania. Korzystanie z systemów i narzędzi dostępnych w ekosystemie bitcoin i kryptowalut może być niebezpieczne.

Jednak nie musi to być Twoje doświadczenie, jeśli przeprowadzisz pewne badania i zobaczysz, w jaki sposób ludzie zostali oszukani, jakie usługi są oferowane i czy te usługi działają z parametrami ryzyka.

Będziesz się świetnie bawić, korzystając z ekosystemu kryptowalut. Wszystko zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o bezpieczeństwie. Anonimowość jest również dostępna, jeśli wiesz, jak korzystać z dostępnych narzędzi. Zalecamy dużo lektury, zaczynając od Mastering Bitcoin. Jeśli to nie jest Twoja prędkość, możesz przeczytać The Little Bitcoin Book lub The Bitcoin Standard, który bada ekonomię bitcoinów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner