Jak postawić Tron Coin (TRX) w 2021 roku

Wiele osób zastanawia się, czym jest moneta TRON. Projekt TRON działa w oparciu o kryptowalutę o nazwie TRX (Tronix), a ta kryptowaluta zyskała paczkę fanów, regularnie nazywaną “ armią TRX ”. Ta kryptowaluta miała kilka wzlotów i upadków w swojej historii, ale w tym artykule opowie, jak obstawiać TRON i jak zostać jego superprzedstawicielami.

Jak postawić Tron

SZYBKI PRZEWODNIK: Jak obstawić TRON (TRX)

1. Przygotuj swoje monety TRON (TRX) do postawienia.

2. Pobierz i zainstaluj TrustWallet. Przenieś swój TRX do tego portfela.

3. Znajdź menu obstawiania i postaw TRX.

4. Wybierz zatwierdzającego (super przedstawiciela) do głosowania.

5. Zagłosuj na walidatora i potwierdź transakcję

Wejdź na stronę TRON

Tabela porównawcza między Tron Mining a Tron Staking

Górnictwo TRONStaking TRON
Górnictwo TRON Stakowanie TRON
Nie jest obsługiwany natywnie. Wymaga usługi wydobywczej innej firmy, aby wydobyć kolejną monetę, a następnie przekonwertować ją na TRON Natywnie obsługiwane przez TRON.
Wymaga drogiego sprzętu górniczego. Nie jest wymagany dodatkowy sprzęt.
Wykorzystuje ogromną moc obliczeniową i zasoby energii. Nie wymaga mocy obliczeniowej i zbyt dużej ilości energii.
Trudne w konfiguracji i czasochłonne, aby znaleźć optymalne ustawienia. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Bez skomplikowanej konfiguracji.

Co to jest Tron Coin?

Tron (TRX) to zdecentralizowany etap oparty na łańcuchu bloków, który wskazuje na zbudowanie bezpłatnej, zaawansowanej na całym świecie platformy rozrywki opartej na substancjach z rozpowszechnionymi innowacjami w zakresie pojemności i umożliwia proste i opłacalne udostępnianie zaawansowanych treści. Jest obsługiwany w oparciu o kryptowalutę natywną dla systemu, znaną jako TRX; twórcy treści mogą płacić za różne usługi w sieci.

Została założona we wrześniu 2017 r. I prowadzona w czerwcu 2018 r. Przez organizację non-profit z siedzibą w Singapurze o nazwie Fundacja Tron, kierowany przez Prezes Justin Sun. Rywalizacja z porównywalnymi etapami, takimi jak Ethereum, Tezos, Cardano i EOS. Blockchain jest zabezpieczony przez wyznaczoną platformę weryfikacji stawki, która umożliwia kilka stopni decentralizacji szybkości i wydajności.

Od tego czasu organizacja jest nękana zarzutami o plagiat. Biała księga (dokument reklamowy wyjaśniający technologię i informacje inwestycyjne kryjące się za monetą) TRON została powszechnie oskarżona o plagiat. Okazało się, że jest uderzająco podobny do angielskiej wersji alternatywnej waluty Filecoin.

Ale założycielka Justine Sun zlekceważyła te zarzuty, mówiąc, że zarzuty te ujawniły się z powodu nieuzasadnionej interpretacji Tron, ponieważ początkowo jest on napisany w języku chińskim.

Gdzie przechowywać Tron?

Jeśli planujesz kupić Tron lub już masz monety TRX, powinieneś rozważyć przechowywanie ich w bezpiecznym portfelu obsługiwanym przez Tron. Ale najpierw daj nam znać, czym jest portfel Tron. Portfel Tron może być bezpiecznym, kompleksowym rozwiązaniem p2p dla dowolnych skomputeryzowanych giełd kryptowalut, co ułatwia klientom nadzorowanie ich kryptowalut.

Wykorzystuje zaawansowane instrumenty bezpieczeństwa, które całkowicie zapewniają klucze prywatne użytkownika i sprawiają, że klucze prywatne i wrażliwe informacje są dostępne na konkretnym urządzeniu użytkownika. Aby bezpiecznie przechowywać swoje monety Tron, oto kilka list portfeli Tron, na których możesz liczyć:

Portfele do przechowywania Tron TRX

Rodzaje dostawców portfeli
Portfele sprzętowe

Android & Aplikacje portfela na iOS 

Portfel na biurko
Wymiana portfeli

Jak postawić Tron (TRX) na Trust Wallet?

Obstawianie monet lub tokenów umożliwia zwiększenie aktywów po prostu poprzez zablokowanie lub zamrożenie określonej kwoty. Mechanizm ten pozwala posiadaczom tokenów zarabiać pewne zyski bez używania jakiegokolwiek sprzętu do wydobywania, takiego jak konsensus „Proof of Work” w celu zabezpieczenia sieci, weryfikacji bloków i zdobywania nagród blokowych.

Obstawianie monet Tron może być trudnym zadaniem dla początkujących, a nie „technicznym”. Ale dzięki temu przewodnikowi krok po kroku dowiesz się, jak postawić swoje monety Tron w aplikacji portfela Trust i codziennie zarabiać TRX.

Krok 1 Przygotuj monety TRX

 • Otwórz aplikację Trust Wallet.
 • Z głównego ekranu portfela przejdź do zakładki Finanse, aby zobaczyć wszystkie dostępne tokeny, które można postawić na portfelu Trust.
 • Zobaczysz tutaj TRON (TRX), dotknij go, aby przejść bezpośrednio tam. Upewnij się, że saldo jest prawidłowo wyświetlane.
 • Jeśli nie widzisz TRX na swoim portfelu, dotknij znaku „+” w prawym górnym rogu i wyszukaj TRX, a następnie użyj przełącznika, aby dodać token.

Krok 2 – Wejdź do menu obstawiania

 • Kliknij Więcej, aby uzyskać dostęp do menu Stakingu.
 • Jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji o obstawianiu TRON i aktualnym stanie obstawiania, dotknij Szczegóły stawki
 • Kliknij Stake, jeśli chcesz przejść do początkowego ekranu obstawiania.
 • Jeśli chcesz odebrać żetony i przestać otrzymywać nagrody, przejdź do Odstakuj.
 • Odbierz wygenerowane nagrody poprzez stakowanie.

Krok 3 – Wybór walidatora

 • Wprowadź kwotę, którą chcesz postawić lub dotknij Max, aby wybrać wszystkie tokeny.
 • Pamiętaj, że minimalna kwota do postawienia to 1 TRX.
 • Aby uiścić opłaty, musisz mieć kilka dostępnych tokenów, które wynoszą co najmniej 1 TRX. Wybierz poszukiwany Walidator, a następnie dotknij Dalej.

Zanim przejdziesz dalej, chcieliśmy, abyś wiedział, co następuje:

 • Twój TRX będzie przechowywany przez 3 dni.
 • Nie możesz przenieść / przenieść swoich tokenów Hold TRX.
 • Po 3 dniach możesz odstawić swoje żetony. Możesz także zostawić ich postawionych, aby nadal otrzymywać nagrody.
 • Trzymanie dodatkowych tokenów zresetuje 3-dniowy czas wstrzymania.

Krok 4 – Wyślij transakcję do sieci

 • Przejrzyj szczegóły transakcji.
 • Stuknij w Wyślij, gdy będziesz gotowy, aby kontynuować.
 • Ekran automatycznie powróci do portfela TRX.
 • Gdy sieć potwierdzi transakcję, pojawi się komunikat Oczekujący.

Krok 5 – Potwierdzenie transakcji

Po zakończeniu procesu obstawiania portfel TRON automatycznie wyświetli tokeny, które zostały postawione i zamrożone. Możesz to sprawdzić dalej, dotykając Więcej, a następnie dotknij Szczegóły stawki. Gratulacje, teraz obstawiasz swoje tokeny TRX.

Super przedstawiciel

Aby być superprzedstawicielem, kandydaci są zobowiązani do generowania bloków i transakcji pakietowych, wraz z nagrodami za głosowanie i nagrodami blokowymi. Stać się jednym z nich;

• być jednym z 27 najlepszych kandydatów, którzy mają najwięcej głosów;

• Miejsca od 28 do 127 to superpartnerzy, którzy mogą być nagradzani zgodnie z ich współczynnikiem głosowania.

W sieci TRON każde konto może ubiegać się o status superprzedstawiciela. Każde konto może głosować na super-reprezentantów.

To sprawia, że ​​mechanizm konsensusu w Tron jest bardziej demokratyczny, ponieważ każdy może głosować na super przedstawicieli, którzy mogą wpływać na zarządzanie w ekosystemie TRON.

Głosowanie

Każde konto w sieci TRON może głosować na superprzedstawicieli, których wspiera. Głosowanie wymaga mocy TRON (TP), która jest określana na podstawie zamrożonego salda użytkowników. Zamrażanie (obstawianie) tokenów TRX skutkuje energią i przepustowością wymaganą do płynnej interakcji z siecią, a także wzrostem siły głosu w głosowaniu na super reprezentantów.

Obliczenie jednej (1) mocy TRON jest równe jednemu (1) zamrożonemu TRX. Jeśli chcesz głosować na Super Reprezentantów, po prostu kliknij link tutaj.

Jak postawić Tron – wnioski

Przechowując swój Tron (TRX), powinieneś rozważyć przechowywanie go w zabezpieczonym portfelu Tron. Od Ciebie zależy, gdzie dokonasz wyboru spośród podanych powyżej opcji. Aby obstawiać Tron i zostać Super Przedstawicielem, musisz być jednym z 27 najlepszych, którzy mają najwięcej głosów, i będziesz zobowiązany do generowania bloków i transakcji pakietowych, wraz z nagrodami za głosowanie i nagrodami blokowymi.

Głosowanie wymaga mocy TRON (TP), która jest określana na podstawie zamrożonego salda użytkowników. Staking Tron umożliwia zarabianie niektórych dziennych zysków poprzez zamrażanie TRX bez używania sprzętu do sprawdzania transakcji i zabezpieczania sieci. Dzięki konsensusowi „Proof of Stake” za realizację tego celu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner