Jak przenieść się z Coinbase do Bittrex [2021 EASY GUIDE]

Coinbase i Bittrex są szeroko wykorzystywanymi giełdami z siedzibą w USA. Coinbase ma więcej par fiat, gdzie klienci mogą wymieniać waluty fiat w celu wymiany na kryptowaluty. Z drugiej strony Bittrex ma więcej par kryptowalut, w których można wymieniać kryptowaluty. Jak widać, choć pełnią tę samą funkcję, skłaniają się ku innym rynkom.

Pytanie, na które odpowiedziano w tym artykule, brzmi: Jak przenieść z Coinbase do Bittrex?

Transfer z giełd w USA może być zniechęcającym zadaniem, jeśli robisz to po raz pierwszy. Na szczęście jest to tak skomplikowane, jak wykonanie elektronicznego transferu środków lub EFT z portalu bankowości internetowej.

Jeśli to również wydaje się przerażające, nie martw się, ponieważ wyjaśnimy to krok po kroku.

Jak przenieść się z Coinbase do Bittrex

Jak wysłać Bitcoin z aplikacji Coinbase

⦁ Po pierwsze, jeśli tego nie zrobiłeś, zarejestruj się w Coinbase i Bittrex, weryfikując swoje konta, jeśli to konieczne.

⦁ Aby zapewnić dodatkową warstwę bezpieczeństwa, skonfiguruj 2FA na obu kontach.

Polecamy Google Authenticator, wybierz każdą możliwą skrzynkę do korzystania z 2FA hakerzy są podstępni. Teraz mamy całą papierkową robotę na uboczu i konfigurację zabezpieczeń. Dalej jest,

⦁ Rozpocznij proces wysyłania zakupionych bitcoinów do portfela Coinbase.

Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest adres portfela Bittrex Bitcoin; jeśli popełnisz błąd i wyślesz środki na Bitcoin Cash, Ethereum lub inny adres portfela w łańcuchu bloków, Twoje monety przepadną na zawsze.

Dlatego zawsze pamiętaj o potrójnym sprawdzeniu tego, co robisz. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem dostarczonym przez Bittrex więc możesz uzyskać adres odbiorcy lub możesz go wyświetlić wideo.

⦁ W Coinbase musisz przejść do swojego portfela bitcoin;

⦁ Wklej adres odbiorcy i kwotę, którą chcesz wysłać

Przerażająca część wysyłania środków na zły adres powinna sprawić, że będziesz na palcach. Jednak nie różni się to niczym od wykonania EFT lub wysłania listu lub e-maila do znajomego.

Z wyjątkiem Bitcoin adresy są trudniejsze do zapamiętania dla ludzi, ale komputery nie mają problemu z tymi danymi. Istnieje pewien haczyk w wysyłaniu bitcoinów i to są opłaty.

Transfer z Coinbase do Bittrex

Krok 1:

Po pierwsze, zaloguj się lub zarejestruj w Bittrex.

Krok 2:

W górnej części zobaczysz Holdings, kliknij go.

Krok 3:

Teraz możesz zobaczyć wszystkie swoje salda. Wybierz symbol BTC, który składa się z waluty Bitcoin i kliknij Wpłać. Aby uzyskać dobre wyniki, upewnij się, że wybrano opcję Pokaż salda zerowe, ponieważ puste konto / rachunek o zerowej stabilności nie będą teraz wyświetlane.

Krok 4:

Już prawie jesteś na miejscu, teraz możesz wygenerować nowy adres Bitcoin dla giełdy Bittrex.

Krok 5:

Jeśli to widzisz, oznacza to, że nie znasz swojego klienta.

Krok 6:

Jeśli wszystko się sprawdzi, zobaczysz ten ekran. Zanim skopiujesz adres, musimy udać się do Coinbase.

Krok 7:

Następnie udaj się do Coinbase i zaloguj się lub zarejestruj.

Krok 8:

Jeśli nie jesteś umieszczony na ekranie głównym, wybierz Strona główna i Bitcoin.

Krok 9:

Teraz musisz wybrać Portfel i Wyślij, aby rozpocząć proces transakcji.

Krok 10:

Teraz wracamy do Bittrex i kontynuujemy od kroku 6. Wybierz Kopiuj adres.

Krok 11:

Zobaczysz powitanie: Skopiowano do schowka.

Krok 12:

Na tym etapie musisz umieścić skopiowany adres i wkleić go w polu odbiorcy w witrynie Coinbase. Teraz musisz zatrzymać i panikować transakcje bitcoinami nie są odwracalne.

Sprawdź dwukrotnie, a potem potrójnie adres wklejony pasuje do adresu z Bittrex. Nie przestawaj panikować, ale wyślij testową transakcję, zakładając, że będzie to kosztować więcej ze względu na koszt transakcji. Szczerze mówiąc, wolałbyś stracić całą kwotę z powodu błędu?

Krok 13:

Depozyt powinien być w toku. To może chwilę potrwać.

Krok 14:

Powtórz krok 11 dla pozostałych środków, które chcesz przelać.

Krok 15:

Poczekaj 10 minut i pogratuluj sobie udanego przeniesienia Bitcoin na blockchain.

Opłata za wysyłanie bitcoinów w Coinbase

Bitcoin wykorzystuje szyfrowanie, które zapewnia bezpieczeństwo oparte na wartościach, pozwalając nadawcom wiedzieć, że odbiorcy otrzymają to, co zostało wysłane. Giełd nie można zmienić ani unicestwić, ale atak 51% jest wyjątkowo kosztowny w prowadzeniu i dlatego nie jest opłacalny.

W tym celu Bitcoin wykorzystuje POW (Proof Of Work), aby zapewnić szyfrowanie i decentralizację, która ma być wykonywana przez górników, którzy nie pracują bezpłatnie i są dwukrotnie nagradzani za przetwarzanie tych informacji w bloki. Pierwsza nagroda to nagroda blokowa, która wynosi 12,5 BTC.

Ponadto klienci korzystający z organizacji Bitcoin powinni uiścić opłatę za wymianę. Te koszty wymiany są dokładnie takie same, jak opłaty pocztowe, ogólnie rzecz biorąc, podzielone na 3 poziomy.

Poziom 1 ma najwyższą opłatę, którą można uznać za wysyłkę z dnia na dzień i może zająć nawet 10 minut, czyli średnio czas potrzebny na wydobycie jednego bloku. W zależności od tego, dokąd wysyłane są środki, odbiorca może wymagać wielu potwierdzeń, aby potwierdzić Twoje transakcje.

Bittrex wymaga tylko jednego potwierdzenia, a środki powinny pojawić się w ciągu około 10 minut. Pozostałe 2 poziomy są wolniejsze i mogą być postrzegane jako dostawa w ciągu 3 lub 7 dni. Czasy transakcji przy niższych opłatach mogą trwać od kilku godzin do jednego dnia. Są idealne do przelewów środków do portfela, który kontrolujesz, jeśli fundusze są przeznaczone na długoterminowe oszczędności.

Teraz możesz zapytać, dlaczego górnicy potrzebują 2 nagród. Co 210 000 bloków nagroda jest zmniejszana o połowę. Ostatecznie nie będzie to miało miejsca, gdy tak się stanie, górnicy będą kontynuować wydobycie, jeśli będzie to opłacalne ze względu na opłaty związane z transakcjami.

Górnicy muszą też stale płacić za sprzęt i energię elektryczną; wielu górników upadło i zbankrutowało.

Nie można wysłać Bitcoin z Coinbase

Coinbase ma pomocny przewodnik, który wyjaśnia, dlaczego transakcja może się nie powieść. Uważamy, że głównym powodem jest brak funduszy. Jest to odpowiednik „czy próbowałeś ponownie włączyć i wyłączyć komputer”.

To prawda, nasz czas w kryptowalutach pokazał nam kilka dziwnych rzeczy, które robią giełdy. Jednym z rozwiązań, które możesz chcieć wypróbować, jest anulowanie i ponowne przesłanie transakcji po przejściu każdego bloku. Zwykle zajmuje to tylko około 3 prób.

Żadna dotychczasowa wymiana nie wyjaśniła, dlaczego tak się dzieje, spodziewamy się problemów wewnętrznych, anulowanie i ponowne uruchomienie transakcji, jest dokładnie takie, jak jej wyłączenie i ponowne włączenie, i to działa. Za każdym razem, gdy wycofujemy się z wymiany, zastanawiamy się, czy tak się stanie, gdy zostaniemy oszukani.

Czy wymiana się zepsuła? Czy kiedykolwiek dostanę mój bitcoin? W 98% przypadków fundusze odzwierciedlają się w ciągu 10 minut lub musimy wypróbować nasze rozwiązanie do ponownego uruchomienia. Na szczęście do tej pory nasze fundusze nie zostały skradzione, ponieważ nigdy nie przechowujemy ich na giełdzie, ale religijnie korzystamy z naszych portfeli sprzętowych. Nie uważamy, że włamanie i utrata funduszy powinny być prawem do przejścia dla każdego.

Wysyłanie Bitcoinów jest tymczasowo wyłączone

Rynki kryptowalut działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Transakcje wymagają przestojów na utrzymanie. Zarówno Coinbase, jak i Bittrex są niezawodnymi transakcjami i zadeklarują okresy wsparcia i dokonają przeglądu z dużym wyprzedzeniem.

Istnieje dodatkowe wsparcie, które może zająć miejsce, podczas gdy lokalizacja jest dostępna. Każda transakcja może przeprowadzić optymalizację portfela zaplecza, aby rozwinąć oferowane administracje. Portfele są stale aktualizowane, aby nadążać za postępem w bitcoinach.

Zachęcamy do zachowania czujności, ponieważ głównym zaangażowaniem w transakcje związane z głównymi emisjami jest korzystanie z konwencjonalnego zarządzania kontem, przez jakiś czas będą one nadal obsługiwać giełdy BTC. Gdy zauważysz problem z utrzymaniem pieniędzy, szybko wycofaj swoje bitcoiny. Widzieliśmy ten projekt w wielu liczących się branżach Mt. Gox i QuadrigaCX.

Coinbase Pro

Chociaż Coinbase ma własną giełdę altcoinów Coinbase Pro, jest ona droga w porównaniu z Bittrex. Przez drogie rozumiemy, że koszt transakcji Coinbase pro jest znacznie wyższy niż Bittrex.

Nie jest to najważniejszy powód, dla którego zalecamy Bittrex zamiast Coinbase Pro przy wyborze handlu altcoinami; chodzi o wybór monet. Zarówno Coinbase Pro, jak i Bittrex mają fenomenalne bezpieczeństwo i powinno to być Twoim głównym zmartwieniem, nieprzerwanie i do końca czasu, podczas zarządzania kryptowalutami.

Głównym kryterium wyboru altcoin, Coinbase, nie jest żadne wyzwanie dla determinacji Bittrex w handlu i nigdy nie było wyzwaniem. W pewnym momencie Poloniex zbliżył się do Bittrex. Poloniex również ma mniej elementów niezbędnych w KYC, które są przyzwoite, ale najpierw stale sprawdzają bezpieczeństwo.

Dźwignia Bittrex

Produkt Bittrex Leveraged Trading oferuje 3-krotną dźwignię i jest zabezpieczony w BTC, umożliwiając handel na rynkach BTC-ETH, BTC-XRP i BTC-BCH. Pozwala to na bezpośrednie zabezpieczanie rynku, co jest niesamowite, ponieważ pozwala zrobić więcej na jednej giełdzie zamiast zamieniać się z giełdy na giełdę.

To zagraża bezpieczeństwu monet, umieszczając więcej monet na jednej giełdzie w celu handlu. Możliwość tworzenia krótkich i długich pozycji w ramach tej samej prezentacji lub wykorzystanie pozycji jako ogrodzenia w celu ograniczenia prezentacji reklam może być niesamowitym narzędziem wymiany.

Podczas gdy pozycje są otwierane i zamykane niezależnie, nadal nie można ich odwracać ani specjalnie ustalać. O rozszerzonych limitach pożyczkowych decyduje płynność prezentacji podczas otwierania pozycji.

Bittrex Volume

Tak bardzo, jak kochamy Bittrex, są one niepłynną wymianą w porównaniu z Coinbase Pro. Kiedy analizujesz dane w FTX Volume Monitor, widzisz wyraźną nierówność z Coinbase Pro znajdującym się na 10 miejscu, handlującym 200 milionów dolarów dziennie w porównaniu z Bittrexem na 24 miejscu, handlującym 20 milionami dolarów dziennie, grosze w porównaniu.

W zależności od Twojego stylu handlu może to działać na Twoją korzyść i przeciwko Tobie. Wolumen zarządza kontrastem między spreadem kupna i zapytania. Jeśli jesteś cierpliwy i korzystasz z zakazów, nie ma to tak naprawdę znaczenia po zakupie lub złożeniu zamówienia.

To prawdopodobnie działa w przypadku braku szansy, że chcesz zostawić swoje aktywa w handlu. Z różnych powodów stanowczo odradzamy tę metodologię i konsekwentnie sugerujemy utworzenie portfela sprzętowego. Jednym z poważnych problemów związanych z wymianą altcoinów jest to, że szacunek monet może przenikać do twoich celów.

Jeśli grasz w krótką grę, pozostawienie swoich aktywów na transakcjach jest wystarczające, jeśli potrafisz ocenić niebezpieczeństwo. W przypadku wszystkich wyciągniętych przedsięwzięć powinieneś konsekwentnie korzystać z portfela sprzętowego z chęcią zwrotu w znacznym zakresie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Bittrex, mamy kolejny artykuł tutaj.

Transfer z Coinbase do Bittrex Wniosek

Podsumowując, przenoszenie środków z jednej giełdy na drugą w celu stworzenia bardziej zróżnicowanego portfela może być przerażające, ale nie musi być niemożliwe. Przy odrobinie praktyki transakcje na Bitcoinie mogą stać się drugą naturą.

Bitcoin został zaprojektowany do użytku przez ludzi, a systemy są opracowywane, aby to ułatwić. Nauka prowadzenia samochodu wyprodukowanego w latach 60. lub 80. uczyni z ciebie fantastycznego kierowcę, gdy wskoczysz do samochodu wyprodukowanego w 2020 r..

Wykorzystanie Bitcoina jest obecnie nieznacznie skomplikowane, ale opracowywane są ustalenia, aby było to prostsze. Kilku dostawców korzyści wyklucza pewne możliwości, jeśli dostarczysz im alternatywę. Wiedza o tym, jak przeprowadzać wymiany przy użyciu wielu portfeli i przy wielu transakcjach, nie może zostać uszkodzona i niejako da Ci wybór. Twoja przyszłość może być świetlana, jeśli zdecydujesz się ją wyjaśnić za pomocą wiedzy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner