Jak sprzedawać Ethereum (ETH) za USD, EUR i CAD [Pełny przewodnik]

Opracowany na początku 2014 roku Ethereum jest zglobalizowaną platformą kryptowalut i innych aplikacji cyfrowych, która jest niezwykle łatwa w obsłudze i wymaga niewielkiej wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania lub kodowania komputerowego. Chociaż Bitcoin spopularyzował użycie blockchain, Ethereum wykorzystuje również blockchain, aby wyjść poza podstawowe wykorzystanie transakcji pieniężnych i zapewnić medium do szybkiego tworzenia złożonych, zglobalizowanych aplikacji. Możliwości tej technologii są nieograniczone, od głosowania elektronicznego po regulację handlu cyfrowego i nie tylko. W dzisiejszym przewodniku omówimy, jak sprzedać Ethereum za inne waluty.

Jak sprzedawać Ethereum

Blockchain Ethereum opiera się na kryptowalutach znanej jako Ether, chociaż różni się od Bitcoina na kilka sposobów. Podczas gdy Bitcoin koncentruje się na możliwości śledzenia transakcji, zakupów, własności i dystrybucji handlu w środowisku peer-to-peer, sieć Ethereum jest bardziej skoncentrowana na hostowaniu elastycznego kodu dla kilku interdyscyplinarnych aplikacji. Ether pojawia się, odgrywając rolę nie tylko jako zbywalnej kryptowaluty, ale dodatkowo jako metoda wykorzystywana przez programistów do sponsorowania opłat transakcyjnych na platformie Ethereum. Podczas gdy inne sieci blockchain, takie jak Bitcoin, mają ograniczone możliwości, Ethereum został stworzony dla programistów, aby mieć możliwość tworzenia nieograniczonej liczby programów.

Kluczowe wskaźniki Ethereum

Na sukces Ethereum składają się dwa kluczowe elementy. Przede wszystkim jest mało miejsca na oszustwa lub ingerencję osób trzecich. Ethereum uruchamia kody komputerowe zwane „inteligentnymi kontraktami”, niezależnie działające systemy, które inicjują wymianę cyfrowego prawnego środka płatniczego, o ile spełnione są ustalone warunki. Po drugie, istnienie maszyny wirtualnej Ethereum (EVM), oprogramowania Turing, które pozwala każdemu użytkownikowi uruchomić aplikację bez względu na język programowania, sprawia, że ​​sieć Etherum jest znacznie bardziej operacyjna i dostępna niż niektóre inne platformy blockchain. Podstawowe zrozumienie tego kontekstu jest kluczowe, aby wiedzieć, jak kupować i sprzedawać.

Ethereum BlockGeeks

Jak sprzedać Ethereum: USD

Podobnie jak w przypadku każdej kryptowaluty, kluczowa jest wiedza specyficzna dla wybranego regionu. Sprzedawanie Ethereum jest o wiele prostsze w przypadku wymiany na walutę fiducjarną, na przykład dolary amerykańskie. Pierwszym krokiem na każdej giełdzie jest zarejestrowanie się na platformie lub programie, który zawiera listę ETH (Ethereum) do handlu za USD, pamiętając o dokładnym rozważeniu dostępnych opcji w oparciu o niezależne potrzeby. Coinbase to najlepszy wybór dla początkujących użytkowników, z portfelem zaprojektowanym do śledzenia wszystkich wirtualnych walut w jednym spójnym miejscu, różnorodnymi oferowanymi walutami, przyjaznym interfejsem, gwarancją ubezpieczeniową i wygodną aplikacją mobilną. I odwrotnie, platforma taka jak Kraken koncentruje się na możliwości oferowania użytkownikom szerokiej gamy funkcji i niskich opłat transakcyjnych do użytku przez handlowców od początku do końca. Amerykańscy handlowcy mogą również uznać platformę taką jak Coinmama za bardziej odpowiednią, ponieważ pomimo wyższych opłat umożliwia ona użytkownikom wygodne kupowanie cyfrowej waluty za pomocą karty kredytowej.

W zależności od wybranej platformy użytkownicy mogą być zobowiązani do zweryfikowania swojej tożsamości przed zakupem i sprzedażą. Zalecane jest również włączenie autoryzacji dwuskładnikowej, ponieważ to konto będzie rozliczane w walucie i powinno być chronione. Po weryfikacji użytkownicy będą musieli wyeksportować swoje zewnętrzne zasoby ETH na konto sieciowe. Po przeniesieniu tych zasobów można nimi handlować za USD i wypłacać na konto zewnętrzne. Większość platform dostarcza swoim użytkownikom aktualne kursy handlowe i inne istotne informacje, aby pomóc im w jak najlepszym handlu. Opłaty za transakcje i wypłaty różnią się w zależności od platformy, dlatego przed ich zakończeniem należy przejrzeć wszystkie transakcje, a także metody, za pomocą których można handlować, przesyłać i wypłacać środki.

Ethereum do USD

Jak sprzedać Ethereum: EUR

Coinbase, Kraken i CEX.IO to wszystkie platformy, z których można korzystać również przy wymianie ETH na EUR (euro). Spośród tych trzech CEX.IO jest wysoce zalecany do handlu między ETH a EUR, biorąc pod uwagę jego zdolność do zapewniania stałej płynności i przetwarzania przelewów bankowych w euro szybko, niezawodnie i bezpośrednio. CEX.IO oferuje również bezpośrednie przelewy za pomocą zweryfikowanej karty bankowej, wygodną aplikację mobilną z możliwością dostosowania oraz możliwość dokonywania natychmiastowych transakcji. Chociaż witryna pobiera prowizję w oparciu o wybraną metodę handlu i kwotę, jest korzystna dla aktywnych traderów poszukujących prostoty, ze względu na wyraźne przedstawienie zmian na rynku europejskim i łatwe do odczytania wykresy rynkowe, idealne do indywidualnej analizy użytkowników na podstawie przedstawił dokładne dane i statystyki.

Dla tych, którzy handlują wieloma walutami fiducjarnymi i zastanawiają się, jak sprzedać Ethereum dla różnych opcji w swoim portfelu, prawdziwa rzeczywistość jest taka, że ​​handel ETH na USD i EUR różni się tylko nieznacznie. Mogą być wymagane odrębne platformy, w zależności od tego, którą platformę użytkownik wybierze na podstawie swoich osobistych preferencji, ale nie zawsze tak jest. Wartości mogą się również różnić, ale nie muszą, w zależności od aktualnego stanu rynku. Ponieważ rynki Stanów Zjednoczonych i Europy są tak podobne, przepisy mogą być również podobne. Ważne jest, aby użytkownicy, którzy chcą handlować w obu walutach fiducjarnych, byli świadomi rozbieżności między USD i EUR, ponieważ są one bardzo podobne.

Jak sprzedawać Ethereum: CAD

Po zapoznaniu się z procesem kupowania i sprzedaży Ethereum, nauka sprzedaży Ethereum w Kanadzie jest równie prostym procesem. Użytkownicy powinni zapoznać się z kanadyjskimi platformami wymiany kryptowalut, takimi jak Coinbase, bitbuy.ca lub Quebex, i zapoznać się z zaletami i wadami każdej platformy, biorąc pod uwagę szczegóły, takie jak opłaty transakcyjne, czas transferu, akceptowane metody płatności, łatwość wykorzystanie, limity zakupów oraz szybkość aktualizacji kursów handlowych i innych powiązanych informacji rynkowych na platformie. Użytkownicy zainteresowani wymianą cyfrową z siedzibą w Kanadzie powinni również posiadać otwarte konto w banku w granicach Kanady i mieć możliwość zweryfikowania tych informacji po otwarciu konta na wybranej platformie. 


Podobnie jak w przypadku każdej platformy, po przeniesieniu ETH do portfela sieciowego użytkownicy mogą go sprzedawać w Kanadzie za pośrednictwem transakcji dokonywanych w sieci. Inną realną, mniej formalną opcją jest użycie programu o nazwie LocalEthereum, który promuje handel peer-to-peer, który pozwala uniknąć kosztów transakcji. Chociaż handel peer-to-peer nie jest tak zależny od systemu kodów do dokonywania tych transakcji, zyskał popularność w przypadku walut fiducjarnych i kryptowalut ze względu na łatwość użycia i brak dodatkowych kosztów dla handlowców.

Teraz jest dobry moment na sprzedaż Ethereum?

Ponieważ Ethereum jest kryptowalutą wartości rynkowej, mogą wystąpić ciągłe zmiany na rynku, które mogą szybko zmienić bieżącą wartość handlową. Oprócz tego ceny sprzedaży są również w pewnym stopniu zależne od waluty, na którą handluje się ETH, oraz od tego, czy ta waluta jest walutą fiducjarną czy cyfrową. Chociaż Bitcoin nadal jest solidnym liderem na rynku walut cyfrowych, Ethereum zajmuje bardzo bliskie, konsekwentne drugie miejsce, ze swoim honorowym tytułem jako pierwsza sieć blockchain, która umożliwia ułatwienie inteligentnych kontraktów. Oznakowanie jako takie wskazuje, że Ethereum jest cenne nie tylko jako kryptowaluta, ale jako wielomiliardowy zasób nastawiony na rynek biznesowy. Osoby poszukujące długoterminowych inwestycji coraz częściej decydują się na wsparcie Ethereum.

Mając to na uwadze, Ethereum średnio działa nieco powyżej Bitcoin. Wynika to częściowo z faktu, że Ethereum ponad dwukrotnie zwiększa współczynnik weryfikacji transakcji Bitcoin, a częściowo ze względu na status Ethereum jako pioniera wspierającego inteligentne kontrakty. Patrząc na czynniki, które analizują, czy obecnie jest dobry czas na zakup Ethereum, źródła na koniec 2020 r. Są optymistyczne. Podobnie jak w przypadku wszystkich kryptowalut, ETH podlega oczywiście szybkim wzrostom i spadkom; jednak obecnie rośnie, a eksperci przewidują, że po nawet krachu nastąpi szybki powrót do zdrowia. Dzięki cierpliwości i uważności na prognozy rynkowe i bieżące zmiany, nawet początkujący może odnieść sukces jako inwestor w dowolnym czasie.

Czy nadszedł czas, aby sprzedać ETH?

Po szczycie w 2018 roku Ethereum znów rośnie. 

Czy mogę wypłacić Ethereum na konta Paypal?

Podobnie jak w przypadku innych transakcji kryptowalutowych, Ethereum należy wymienić na kredyt Paypal za pomocą platformy wymiany wymiany online. Ponieważ jest to kryptowaluta do cyfrowego transferu walutowego, można ją porównać do sprzedaży Ethereum za kredyt Paypal; jednak nadal obowiązują kursy wymiany, w zależności od platformy używanej do konwersji. Poza tym przy wyborze platformy do konwersji należy wziąć pod uwagę typowe czynniki: łatwość użytkowania, koszty transakcji, czas zakupu i limity wymiany. 

Opcje wypłaty przez PayPal są bardzo zróżnicowane. LocalCryptos oferuje handel peer-to-peer, który eliminuje większość opłat i pośredników, jednocześnie będąc całkowicie niezależnym i głęboko zaszyfrowanym dla bezpieczeństwa użytkownika. I odwrotnie, platforma taka jak eToro działa jako broker i oferuje zakwaterowanie dla 14 różnych kryptowalut, w tym kredyt Paypal. Exmo to giełda walutowa, która handluje w czasie rzeczywistym i oferuje liczne opcje wypłat. CEX.IO i Coinbase, o których mowa wcześniej w artykule, również oferują między innymi kredyt Paypal. LitBit oferuje wymianę Paypal dla europejskich dostawców. ALFACashier to kolejna opcja na rozsądnie standardową wymianę. 

Wymiana ETH na PayPal

Wniosek

Jako bliski drugie miejsce w stosunku do Bitcoina, z dużo bardziej wszechstronną, innowacyjną platformą stworzoną przez użytkowników, opartą na blockchainie i optymistyczną perspektywą na przyszłość, nie ma czasu na inwestowanie w Ethereum jak teraz. Zalecenia zawarte w tym artykule przybliżają zainteresowane strony do dalszej wiedzy na temat wewnętrznego funkcjonowania wschodzącego handlu kryptowalutami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map