Prognoza ceny SiaCoin na lata 2021-2025 | Czy SiaCoin może osiągnąć 1 $?

W niniejszych wytycznych zajmujemy się prognozą cenową Sia na 2021 rok i później. Podzielimy się naszym własnym i rynkowym spojrzeniem na przyszłość Siacoin. Należy pamiętać, że tę i każdą inną prognozę należy przyjąć z założeniem, że są to tylko opinie niektórych analityków rynkowych. Nie wspominając o tym, że przewidzenie czegoś tak autentycznego jest całkowicie niemożliwe. Ale postaramy się jak najlepiej. Zanurzmy się w to.

O Sia

Firma, która zaczęła Sia była Nebulous Inc., założona w 2014 roku. Sieć pamięci masowych Sia została uruchomiona w 2015 roku. Projekt jest finansowany przez korporacje takie jak First Start Ventures, INBlockchain, Fenbushi Capital i Raptor Group. W tym kontekście organizacja ma siedzibę w Bostonie.

Po pierwsze, zwróć uwagę, że nazwa tego projektu to Sia, a stojącym za nim tokenem jest SiaCoin. O tokenie porozmawiamy później, ale od początku chcieliśmy go odróżnić. Sia to rozwiązanie do przechowywania w chmurze. Pomyśl o platformach, takich jak Dropbox, Amazon i Dysk Google, i gotowe. Jest open source, zdecentralizowany i oparty na Blockchain, co odróżnia Sia od innych rozwiązań chmurowych. Ściśle mówiąc, Sia oferuje opcję zdecentralizowanej chmury, aby zabezpieczyć Blockchain dla twoich plików.

SiaCoin – natywny token

SiaCoin to natywna kryptowaluta platformy Sia. Jeśli masz dodatkową pojemność na komputerze, możesz wykorzystać zdecentralizowaną sieć Sia. Kto korzysta z miejsca do przechowywania, otrzyma zapłatę w SiaCoin. Podobnie każdy, kto potrzebuje miejsca, może łatwo zapłacić gospodarzowi w SiaCoin.

SiaCoins mają na celu ułatwienie realizacji umów przechowywania plików w sieci Sia. Hosty – pobierające opłatę za ich przechowywanie – mogą przechowywać pliki w uzgodnionym miejscu przez określony czas zgodnie z umową. Po zakończeniu transakcji płatność jest przekazywana gospodarzowi w SiaCoin. To nie jest takie proste?

Jednak gospodarz nie otrzyma płatności, jeśli pliki zostaną utracone lub przejdzie w tryb offline w okresie obowiązywania umowy. Umowy Sia Blockchain zapewniają zadowolenie zarówno klienta, jak i gospodarza.

  1. Gwiezdna prognoza cen 2021-2025 XLM 5 USD Możliwe?
  2. Prognoza cen Cardano w latach 2021-2025 | Czy ADA kiedykolwiek osiągnie 10 USD?

SiaCoin Historia cen i analiza techniczna

Na początku, w marcu 2015 r., Została wydana publiczna wersja beta Sia, a sieć na żywo została udostępniona publicznie w czerwcu. Od tego czasu zespół Sia zarobił 6,4 miliona dolarów. W sierpniu 2015 roku SiaCoin zdominował biznes kryptograficzny, pełen odpowiedzi swojego zespołu. Według historycznych danych cenowych coinmarketcap, cena transakcyjna 1 SiaCoin wynosiła w tym momencie około 0,000042 USD. Ceny były nieco zróżnicowane przez cały rok, ale udało im się utrzymać to samo tempo.

Do 2018 roku moneta osiągnęła nowy rekord wszechczasów z ceną handlową 0,1117 USD, ale wkrótce potem cena zaczęła spadać, a na koniec roku cena wyniosła 0,0237 USD. W 2019 roku altcoin zaczął handlować od 0,0027 USD. Przez cały rok cena utrzymywała się na stałym poziomie z niewielkimi korektami. SiaCoin osiągnął wartość 0,0013 USD na koniec 2019 roku.

Gdy cena wzrosła do 0,0013 USD na początku stycznia, SiaCoin rozpoczął rok 2020 z tendencją spadkową. Pod koniec lutego cena osiągnęła później 0,002 USD. W połowie marca załamanie się rynku kryptowalut doprowadziło do wybuchu epidemii Covid-19 iz tego powodu SiaCoin ponownie spadł do 0,001 USD.

SiaCoin przekroczył następnie próg oporu na początku września, osiągając 0,004 USD. Poza tym cena nadal spadała. Do końca listopada wartość SiaCoin wahała się od 0,002 USD do 0,003 USD. SiaCoin na koniec 2020 roku kosztował 0,003 USD. Obecnie wartość monety to 0,01143 USD..

Prognoza cen SiaCoin w latach 2021-2022

SiaCoin był notowany w styczniu z pewnymi zmianami w wysokości 0,005 USD. Cena prawdopodobnie wzrośnie, ponieważ SiaCoin polega na wielu rozwiązaniach, które zwiększają pamięć masową w chmurze. Może handlować około 0,0145 USD i 0,0187 USD przez cały rok. SiaCoin będzie sprzedawany po 0,04 USD pod koniec 2021 r. W roku 2020 oczekuje się od tej monety wielu oczekiwań. Ostatnio rynek staje się zwyżkowy (dzięki Bogu), a ponieważ wszyscy wiemy, że ceny bitcoinów idą w górę, wciąż jest nadzieja, że ​​moneta będzie dobrze działać. Oczekuje się, że SiaCoin osiągnie poziom 0,78 USD przez cały rok.

Prognoza cen SiaCoin w latach 2023-2024

Na początku 2023 roku SiaCoin przewidywał nową cenę 0,12 USD. Cena potencjalnie wzrośnie, jeśli branża będzie skoncentrowana na inwestowaniu w otwarte systemy przetwarzania w chmurze. SiaCoin może osiągnąć poziom 0,15 USD do końca 2024 r.

Chociaż może to być zbyt ambitne oszacowanie, ale nie jest to również niemożliwe. Prawdopodobnie zacznie to obowiązywać wkrótce po 2022 roku

Prognoza cen SiaCoin 2025

W ciągu następnych pięciu lat odbędzie się kolejne wydarzenie o połowę bitcoina, które ponownie oznaczałoby początek najnowszego hossy cyklu kryptowalut. Stanowi to również pierwszą dekadę historii Siacoin i odblokowałoby znaczną część ich przyszłej infrastruktury. Powinno się rozwinąć partnerstwo z partnerami, aby udowodnić, że SiaCoin to idealna okazja inwestycyjna

SiaCoin będzie miał bardziej płynny i przyjazny dla użytkownika interfejs za pięć lat i skupi się na poprawie swojej ochrony. Dla dobra użytkowników Sia mogła ogłosić najnowsze wersje. Powinni skupić się na budowaniu bazy klientów i istnieje możliwość, że cena ulegnie zmianie. SiaCoin może przekroczyć 1,5 dolara pod koniec 5 lat.

Prognozy cen rynkowych dla SiaCoin

Ze względu na solidną obudowę SiaCoin wyróżnia się w przestrzeni kryptowalut. Coraz więcej osób zaczęło się o tym dowiadywać, ponieważ zyskuje na popularności. Powinniśmy przeanalizować, co sugerują analitycy branżowi lub artykuły redakcyjne dotyczące kryptowalut w perspektywie 2025 r. Prognozy SiaCoin:

Prognoza cen SiaCoin według CryptoGround

Według CryptoGround opłaca się inwestować w SiaCoin na dłuższą metę. SiaCoin ma kosztować około 0,0251 USD w 2021 r. Cena 1 SiaCoin wyniesie około 0,0568 USD do 2025 r., Zgodnie z najnowszymi szacunkami i prognozami CryptoGround.

Prognozowanie ceny SiaCoin według DigitalCoinPrice

SiaCoin to opłacalny pomysł według DigitalCoinPrice. Cena jednego Siacoina wzrośnie o rok do 0,0034 USD. Oczekuje się, że cena jednego SiaCoina wyniesie 0,0065 USD w ciągu 6 lat.

Prognozowanie ceny SiaCoin przez inwestora w portfelu

Wallet Investor jest znany z racjonalnego przewidywania kryptowalut. Spodziewają się, że SiaCoin osiągnie średnio 0,0426 USD do 2022 r., A średnia cena wyniesie 0,0393 USD do 2025 r..

Przewidywanie cen SiaCoin przez TradingBeasts

Trading Beasts szacuje, że do końca grudnia 2021 r. Wartość SiaCoin wyniesie 0,0207509 USD. W 2022 roku średnia cena Siacoin prawdopodobnie wyniesie 0,0180896 USD. Do grudnia 2024 r. Cena prawdopodobnie wyniesie około 0,0279450 USD.

Nasze prognozy cenowe dotyczące SiaCoin

Siacoin rozpoczął rok 2021 z ceną 0,005 USD. Jego cena może wzrosnąć, ponieważ SiaCoin jest jedną ze stabilnych kryptowalut, oferując swoim użytkownikom zdecentralizowane przechowywanie w chmurze. Cena potencjalnie spadnie, jeśli nie trafi w oczy rynku. Do końca 2021 r. Cena SiaCoin będzie wynosić 0,045 USD, aw przyszłości może przekroczyć 1 USD.

Gdzie kupić SiaCoin?

Jeśli chcesz kupić SiaCoin, z przyjemnością zobaczysz, że istnieje kilka opcji zakupu tego zasobu cyfrowego. Jest już używany na kilku największych giełdach kryptowalut w branży. Binance, OKEx, Kraken, Bittrex i Poloniex to tylko niektóre z nazw z listy A w branży wymiany.

Często zadawane pytania dotyczące prognozowania cen SiaCoin

Czy SiaCoin może osiągnąć 1 $?

Zarówno analitycy rynkowi, jak i zespół spodziewają się, że do 2025 r. Moneta osiągnie około 1 dolara.

Czy SiaCoin to dobra inwestycja?

Ten projekt jest bardzo stabilny, wydajny i może przynieść znakomity zysk, jeśli zostanie zainwestowany. Opierając się na powyższej prognozie różnych analityków, możemy powiedzieć, że inwestowanie w SiaCoin jest opłacalne w długim okresie.

Czy możesz wydobywać SiaCoin?

Możesz wydobywać SiaCoin. Aby to zrobić, potrzebujesz portfela, w którym możesz przechowywać monety, które zdobędziesz podczas wydobywania.

Ostateczny werdykt

Po przeczytaniu tej prognozy cenowej dla SC, oczywiste pytanie, jakie zadaje sobie każdy, brzmi: czy powinienem inwestować w SC? Cóż, bez zrozumienia twoich zainteresowań i profilu inwestycyjnego, jest to niezwykle trudne do rozwiązania.

SiaCoin składa się z efektywnego i zróżnicowanego zespołu projektowego, który pracuje nad innowacjami projektowymi. Jest to otwarta pamięć masowa w chmurze Blockchain, zapewniająca anonimowość i niższe koszty jej użytkowników. Dyrektor generalny posiada dyplom z informatyki, a wielu innych pracowników doskonale zdaje sobie sprawę z aktualnych trendów rynkowych.

Biorąc pod uwagę pozytywne zmiany i bycze prognozy cenowe SiaCoin powyżej, SiaCoin wygląda na bardzo obiecującą inwestycję zarówno dla inwestycji krótko-, jak i długoterminowych. Co myślisz o tej monecie. Czy masz już SiaCoin? Nie możesz się doczekać inwestycji w tę kryptowalutę?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner