10 najlepszych portfeli Tezos (XTZ) w 2021 r

Tezos od dekady rozwija swoją platformę bardzo efektownie. Wielu z was może mieć Tezos (XTZ) lub może chcieć kupić. Dlatego jesteśmy tu dzisiaj, aby przedstawić wyczerpującą listę najlepszych portfeli Tezos w 2020 roku, w których możesz bezpiecznie przechowywać swoje Tezos (XTZ).

Krypto przezwyciężyło wszystkie wyzwania i obecnie stale dąży do swojego rozwoju. Naszym zdaniem jest to znak rozpoznawczy wszystkich entuzjastów kryptowalut nie bez powodu. Być może zastanawiamy się, czy przedstawimy krótkie wprowadzenie do Tezos, zanim przejdziemy do głównego tematu. Więc zacznijmy od tego!

Co to jest Tezos?

Sformułowanie tak proste, jak to tylko możliwe, Tezos to platforma oparta na inteligentnych kontraktach, która ma kilka unikalnych funkcji z modelem zarządzania w łańcuchu. Model pomaga Blockchainowi w automatycznym wdrażaniu niezbędnych zmian bez fizycznej zgody twardogłowych.

Tezos przyszedł jako samodzielny niezależny Blockchain. Nie wymaga do przetwarzania Ethereum ani żadnego innego Blockchain. Dzięki algorytmowi weryfikacji stawki posiadacze tokenów Tezos (XTZ) mogą dołączyć do sieci i zarabiać za to grosze. W dowodzie konsensusu palika posiadacze przedstawiają sugestię i proponują poprawki do oprogramowania. Jeśli propozycja zostanie zaakceptowana, programiści są nagradzani. Przeczytaj także: Prognoza cen Tezos (XTZ) 2021

Najlepsze portfele Tezos 2021

Poniżej znajduje się zaktualizowana i pełna lista portfeli Tezos, w których możesz łatwo przechowywać swoje monety Tezos (XTZ)

1. Ledger Nano X

Jeśli szukasz najlepszej różnorodności portfeli sprzętowych, Ledger Nano X ma pewność, że stanie na szczycie. Nanodevice zostało zaprojektowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych chipów do przechowywania twoich funduszy kryptograficznych. Elegancka konstrukcja urządzeń sprawia, że ​​są one bardzo łatwe i wygodne w noszeniu.

Obsługuje ponad 20 kryptowalut i wszystkie tokeny oparte na ERC-20 do przechowywania i zarządzania. Portfel ma miejsce do przechowywania ponad stu zdecentralizowanych aplikacji.

Możesz łatwo podłączyć portfel za pomocą kabla USB lub możesz podłączyć go przez Bluetooth do telefonów komórkowych i laptopów. Cena portfela wynosi około 136 USD, co nie jest tak wysokie w porównaniu z jego funkcjami. Dzięki aplikacji Ledger Live możesz stawiać swoje monety Tezos i zdobywać nagrody, trzymając.


2. Trezor One

Trezor one to prawdopodobnie jeden z najstarszych zachowanych portfeli sprzętowych dostępnych na rynku. Wyprodukowane przez Satoshi Labs, urządzenia Trezor dają Ci możliwość korzystania z obu urządzeń, ponieważ możesz przechowywać kryptowaluty offline w portfelu i mieć dostęp do tych monet, kiedy tylko chcesz. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i można je łatwo nosić w kieszeni.

Trezor one obsługuje ponad 1000 monet i tokenów, w tym tokenów opartych na ERC-20. Urządzenie jest przystępne cenowo w porównaniu do urządzeń rejestrujących. Kosztuje prawie 55 dolarów. Jedną z wielu najlepszych rzeczy jest to, że nie potrzebujesz nazwy użytkownika ani hasła, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Urządzenie to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do swoich zasobów. Oznacza to, że nikt nie może uzyskać dostępu do Twoich zasobów, o ile dana osoba ma fizyczny dostęp do Twojego urządzenia. sprawdź naszą listę najlepszych portfeli kryptowalut

3. Portfel TezBox (już niedostępny)

Portfel TezBox to oficjalny produkt wprowadzony przez społeczność Tezos. Portfel był pierwszym GUI, który uwolnił zespół. Portfel został wydany w okresie ICO z wersjami dostępnymi w portfelach stacjonarnych, internetowych i mobilnych. Interfejs portfela jest dość przyjazny dla użytkownika z bardzo eleganckim i wygodnym designem. Każdy początkujący, który chce zainwestować w Tezos, może zdecydowanie zdecydować się na ten portfel.

Ponieważ portfele pochodzą od zespołu Tezos, możesz przechowywać tylko swoje Tezos (XTZ). Możesz przechowywać i ulepszać funkcje zabezpieczeń portfeli, które są satysfakcjonujące. Wszystkie Twoje dane osobowe i klucze są przechowywane na urządzeniu, na którym używasz portfela zamiast w Internecie. Możesz używać swojego portfela na wielu urządzeniach jednocześnie. TezBox jest zintegrowany z obsługą portfeli sprzętowych, takich jak Ledger Nano S i Trezor.

PRZECZYTAJ Analiza cen: Polkadot (DOT), Ripple (XRP), Tezos (XTZ)

4. Portfel Binance

Jeśli szukasz portfela giełdowego, z naszego punktu widzenia Binance jest obecnie najlepszą opcją dostępną na rynku. Giełda zyskała bardzo renomowaną nazwę w bardzo krótkim czasie. Jeśli spojrzymy w przeszłość, obraz nie jest całkiem satysfakcjonujący, ale przeszłość jest przeszłością. Binance przechowuje prawie ponad 150 kryptowalut. Wszystkie obsługiwane waluty mogą być przechowywane w portfelach, w tym XTZ, a także możesz wymieniać swoje cyfrowe aktywa.

 

Interfejs portfela może być trochę problematyczny. Układ jest nieco zagmatwany i skomplikowany. Ale na platformie dostępne są przewodniki i filmy, które mogą wyjaśnić, jak w pełni opanować portfel. Opłaty handlowe na Binance wynoszą 0,1%, jeśli zainicjujesz jakąkolwiek transakcję. Chociaż przechowujesz swoje krypto bezpłatnie.

Binance jest uważane za jedną z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych giełd kryptowalut. Wsparcie zakupu zasobów cyfrowych za pośrednictwem walut fiducjarnych jest również dostępne, ale ograniczone do czynnika. Jest to jednak najlepsza platforma handlowa dla XTZ, o ile jesteś aktywnym inwestorem na co dzień. Szukam najlepsze portfele złożone 2021? przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik

5. Portfel Guarda

Jeśli chodzi o portfel Guarda, głównym celem portfela jest zapewnienie użytkownikom łatwego przechowywania kryptowalut i pełnego bezpieczeństwa. Dzięki łatwemu zarządzaniu zasobami możesz łatwo przechowywać swoje kryptowaluty i zarządzać nimi. Wszystkie Twoje klucze prywatne, pliki kopii zapasowych ani inne dane nie są przechowywane na serwerach portfela. Możesz uzyskać dostęp do portfela na telefonie komórkowym, komputerze stacjonarnym, a nawet w Internecie.

Guarda obsługuje na swojej platformie sporą liczbę tokenów i monet. Można śmiało powiedzieć, że obsługiwane są wszystkie główne monety i tokeny, tokeny oparte na ERC-20 i BEP-2. Liczba obsługiwanych monet jest dość wysoka w porównaniu z innymi portfelami kryptograficznymi.

Obsługa portfela jest bardzo pomocna. Zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązać wszystkie Twoje pytania lub pytania, jeśli takie masz. Za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji, pobierana jest określona kwota opłaty transakcyjnej. Dokładnie 3,5% jest stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi portfelami kryptograficznymi i może to być główna wada w porównaniu z innymi portfelami. Przeczytaj także Prognoza cen Litcoin w 2021 r

6. Atomic Wallet

Portfel Atomic to kolejna wersja portfela internetowego, który przechowuje Twoje klucze prywatne i wszystkie inne poufne dane na Twoim urządzeniu. Możesz uzyskać dostęp do aplikacji portfela za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub pobrać wersję stacjonarną swojego laptopa. Z wyjątkiem IOS, portfel obsługuje wszystkie systemy operacyjne.

portfel atomowy

Oprócz innych funkcji, aplikacja zapewnia użytkownikom bezproblemową obsługę, dzięki czemu interakcje są bardzo eleganckie i płynne. Atomic Wallet jest wyjątkowo bezpieczny i bez względu na wszystko nie przechowuje Twoich informacji w swojej bazie danych. Portfel obsługuje ponad 300 kryptowalut między bitcoinami, Ethereum i Tezos.

Istnieje możliwość zakupu kryptowalut za pośrednictwem walut fiducjarnych. Możesz zapłacić za zakup kartą kredytową. Funkcja Atomic Swap umożliwia zamianę zasobów cyfrowych na ulubione. Chociaż obsługuje tylko USD i EUR w przypadku zakupu kryptowalut. Pod względem opłat transakcyjnych może to być kosztowne najlepsze portfele Uniswap 2021? przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik

7. Exodus

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o portfelu Exodus? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce. Przede wszystkim to, co sprawia, że ​​ten portfel jest tak preferowany spośród wszystkich innych portfeli, to łatwość jego użytkowania. Projekt Exodus jest głównym powodem, dla którego portfel jest tak atrakcyjny dla użytkowników kryptowalut. Obsługa wielu monet może obsługiwać jednocześnie ponad 40 różnych rodzajów kryptowalut.

Aby zaoszczędzić czas, portfel ma wbudowaną giełdę, w której możesz łatwo wymieniać swoje aktywa. Ponadto help desk jest bardzo zrównoważony. Obsługa klienta Exodus zapewnia całodobową pomoc na czacie na żywo, aby doradzać i polecać użytkownikom rozwiązanie ich pytań i problemów. Wreszcie pulpit nawigacyjny interfejsu portfela nie jest skomplikowany dla początkujących. Dzięki obsłudze wykresów i diagramów na żywo możesz łatwo i sensownie zarządzać swoimi zasobami cyfrowymi.

8. Portfel Magnum (zawieszony)

Portfel Magnum jest przeznaczony dla osób, które chcą zarządzać swoim portfelem kryptowalut w wygodnym i najbezpieczniejszym interfejsie. Portfel to kompleksowa opcja do zarządzania i kupowania jednej z największych nazw, tj. Bitcoin, Ethereum, Tezos i wielu setek portfeli. Jedną z wielu funkcji jest wbudowana wymiana, w której można wymieniać swoje kryptowaluty bez wchodzenia do klientów zewnętrznych.

PRZECZYTAJ Polkadot (DOT), Tezos (XTZ), Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI) Analiza cen z dnia 10 lutego 2021 r.

Możesz łatwo zarządzać swoim portfelem dzięki niesamowitemu projektowi nawigacji i interfejsowi portfela. Anonimowość i bezpieczeństwo to najwyższy priorytet zespołu portfela magnum. Użytkownicy mogą zarządzać ponad 100 kryptowalutami i różnymi tokenami w swoich portfelach.

Możesz także postawić swoje monety na portfelu, aby uzyskać dodatkowy dochód. Chociaż portfel jest oparty na sieci, obsługuje jedną z największych nazw w portfelach sprzętowych, tj. Urządzenia Ledger i Trezor.

9. AirGap

AirGap to portfel typu open source, zaprojektowany w celu zapewnienia takiego samego bezpieczeństwa, jak portfele sprzętowe. AirGap to portfel mobilny dostępny zarówno na Androida, jak i iOS. Jest również znany jako alternatywna wersja portfela sprzętowego wśród maniaków kryptowalut. Jedną z największych wad wszelkich portfeli mobilnych i internetowych jest to, że aby korzystać z tego konkretnego portfela, musisz połączyć się z Internetem, aby przeglądać portfel.

W takim przypadku możesz zainstalować portfel na osobnym telefonie komórkowym, na którym nie musisz łączyć się z Internetem, aby korzystać z portfela. Portfele działają dobrze w trybie offline. Istnieją dwie części portfeli o nazwie AirGap vault i AirGap wallet. Portfel służy do przechowywania kryptowalut, podczas gdy skarbiec służy do przypisywania transakcji.

AirGap zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki natychmiastowej kompilacji na giełdzie, na której możesz łatwo wymieniać swoje tokeny. Last but not least jest to, że możesz łatwo upiec swoje tokeny Tezos (XTZ) za pośrednictwem Tezos AirGap, delegując.

10. Portfel Kukai Tezos

Kukai to portfel do przechowywania danych online typu open source, zaprojektowany specjalnie do przechowywania XTZ w celu obsługi pieczenia i obstawiania Tezos. Portfel oferuje zarówno wersje na Androida, jak i komputery stacjonarne, aby ułatwić społeczność. Możesz uzyskać dostęp do swoich portfeli w dowolnym miejscu na świecie, jeśli masz dostęp do Internetu za pośrednictwem przeglądarki. Klucze prywatne umożliwiające dostęp do portfela są przechowywane w przeglądarce internetowej z pełnym szyfrowaniem.

Najbardziej niesamowitą funkcją portfela Kukai Tezos są transakcje offline. Oznacza to, że bez dostępu do internetu możesz przypisać dowolną transakcję, którą chcesz wykonać. W ten sposób Twoje klucze nigdy nie zostaną ujawnione w Internecie. W portfelu możesz przechowywać tylko swoje Tezos (XTZ). Ze względu na podpisywanie transakcji offline, bezpieczeństwo portfela można określić jako wyjątkowo dobre.

Interfejs portfela jest bardzo prosty, czysty i łatwy w użyciu. Nawet dla początkujących funkcje pieczenia i stakowania są bardzo dobrze wyjaśnione i zaimplementowane. Nie ma żadnych ukrytych opłat i opłat transakcyjnych. Kukai to platforma typu open source, co oznacza, że ​​kod jest publicznie dostępny do odczytu i weryfikacji.

Najlepsze często zadawane pytania dotyczące portfeli Tezos

Jak kupić Tezos (XTZ)?

Istnieje kilka sposobów zakupu Tezos (XTZ). Wielu uważa to za trudne, ale metoda jest bardzo łatwa i prosta. Po prostu wybierz najlepszą giełdę, czyli Binance lub Kraken. Załóż konto i zweryfikuj swoją tożsamość poprzez rozmowę wideo lub numer telefonu. Czasami uzyskanie akceptacji zajmuje dni lub sekundy i zależy to od Twojego kraju. Po zatwierdzeniu możesz łatwo dokonać płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej i jesteś gotowy do zakupu XTZ.

Czy warto kupić Tezos (XTZ)?

Tezos zyskuje coraz większą świadomość wśród użytkowników ze względu na jego użycie i łatwość obsługi “piec”. Moneta wyróżnia się spośród innych monet jako czołowych konkurentów. Oznacza to, że monety Tezos są warte inwestowania i można je oznaczyć jako dobrą inwestycję.

Ostateczny werdykt:

Zaimplementowana prostota i każda wersja zalet i wad ma duży wpływ na użyteczność zastosowań użytkowników. Niesamowite projekty i korzystniejsze funkcje portfeli prowadzą użytkowników kryptowalut za każdym kliknięciem. Niemniej jednak jest kilka punktów tygodniowych, ale zalety są tak bardzo funkcjonalne, że dominuje punkt szczytowy Cleary.

Na każdym możliwym portfelu umieściliśmy naszą najlepszą wersję przewodników, które pomogą Ci przechowywać Tezos (XTZ). Chociaż zawsze szukamy twoich recenzji i doświadczeń, jeśli korzystałeś z któregokolwiek z powyższych portfeli. byłoby wspaniale, gdybyś podzielił się swoim doświadczeniem. Czy to było złe czy dobre? Pomoże społeczności na ich końcu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map