Phemex Exchange Review 2020: Wszystko, co musisz wiedzieć

Phemex to profesjonalny Giełda kryptowalut oferująca zarówno handel spotami Bitcoin, jak i opcjami. Giełda oferuje nowatorskie model handlu bez opłat gdzie opłaty nie są naliczane za transakcję. Phemex oferuje również kontrakty terminowe na Bitcoin, Ethereum i Chainlink Perpetual. Giełda jest budowana przez byłych dyrektorów Morgan Stanley, mając na celu zapewnienie narzędzi handlowych i bezpieczeństwa na poziomie instytucjonalnym. Handel instrumentami pochodnymi umożliwia handlowcom zwiększenie ich ekspozycji na określone aktywa i możliwość „krótkiej pozycji”.

Kluczowe cechy Phemex

 • Darmowe transakcje na giełdzie spot (konto Premium)
 • Handel i papiery wartościowe na poziomie instytucjonalnym
 • Solidne ubezpieczenie handlowe
 • Darmowe opłaty depozytowe
 • Możliwość dźwigni finansowej do Margines 100X

Phemex Spot Exchange & Darmowe transakcje

Jedną z kluczowych zalet giełdy Phemex jest możliwość zawierania darmowych transakcji bez opłat. Ta koncepcja jest przełomowa dla branży wymiany kryptowalut, ponieważ poprzedni model pobierał opłaty handlowe zarówno za kupno, jak i sprzedaż kryptowalut. To odczucie sumowałoby się z czasem, a wielu traderów płaciło tysiące dolarów na giełdach kryptowalut. Dzięki Phemex inwestorzy ci mogą skorzystać z modelu handlu z zerową opłatą i płacić miesięczną premię w wysokości 9,99 USD miesięcznie. To ogromna zmiana zasad gry dla daytraderów kryptowalut i analityków technicznych.

Phemex oferuje również 30-dniowy darmowy okres próbny dla konta Premium. Aby to wykorzystać, użytkownicy muszą dokonać wpłaty powyżej 0,02 BT i zrealizować transakcję powyżej 1000 USD. Sprawdź bezpłatne 30-dniowe Członkostwo Premium tutaj.

Myślę, że jest to trend, a obowiązkiem wymiany jest obniżenie opłat dla małych użytkowników kapitału. A w przypadku klientów instytucjonalnych chcą płacić więcej opłat, ale mają lepszą usługę, taką jak dane, mądra analiza, prawda? To są dwie różne grupy. Więc my, i ogłosiliśmy nasze pozwolenie na zerową opłatę, mają one na celu wyłącznie korzyści dla naszych klientów detalicznych.

Jack Tao, dyrektor generalny Phemex

Bitcoin Perpetual Futures

Podstawowym produktem handlowym oferowanym przez Phemex jest handel instrumentami pochodnymi na kryptowaluty, takie jak Bitcoin Perpetual Futures. Instrumenty pochodne to narzędzia finansowe, które czerpią wartość z produktu bazowego – w tym przypadku kryptowalut, takich jak Bitcoin. Transakcje Phemexchange kontrakty oparte na aktywach bazowych zamiast samych aktywów – to pozwala wyższa dźwignia finansowa i więcej rodzajów produktów. Phemex zezwala na maksymalnie 101X maksymalną dźwignię finansową na produktach pochodnych. Oznacza to, że 1% zmiana ceny Bitcoin może skutkować 100% zmianą kwoty finansowania – potencjalnie pozwalając traderom na podwojenie lub zerwanie transakcji na giełdzie. Ten rodzaj dźwigni jest spopularyzowany przez giełdę BitMEX, która umożliwia również dźwignię 100X.

Obsługiwane kraje

Wymiana Phemex jest ograniczony w następujących krajach i jurysdykcjach: Stany Zjednoczone, Kuba, Quebec, Singapur, Korea Północna, Sewastopol, Sudan, Iran, Syria. Oraz w innych krajach, w których handel kryptowalutami jest nielegalny.

Obsługiwane kryptowaluty

Phemex na razie tylko 6 kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Ripple, ChainLink, Tezos, Litecoin. Chociaż w przypadku kontraktów, Phemex oferuje również parę handlową GOLD / USD.

Phemex Trading Zlecenia Take Profit i Stop-Loss

Wyzwalacze Take Profit i Stop Loss na Phemex

Jedną z kluczowych zalet Phemex jest stosowanie zleceń stop-loss i take profit. Zlecenia te pozwalają profesjonalnym handlowcom dopracować swoje strategie handlowe i stworzyć możliwości osiągnięcia zysku lub stop-loss. Domyślnie Phemex ma szybkie opcje osiągnięcia zysku na poziomie 25%, 50%, 75% i 100%. Można je ustalić, gdy pozycja początkowa jest ustalana z wyraźnym wskazaniem ceny rynkowej i szacowanego zysku lub straty. Ważne jest, aby pamiętać, że po uruchomieniu take profit lub stop loss pozycja zostanie sprzedana jako zlecenie rynkowe – co oznacza, że ​​algorytm automatycznie dopasuje transakcję, nawet jeśli nie ma tej samej ceny.

Opłaty Phemex

Opłaty handlowe

Opłaty handlowe na Phemex ustalono na 0,025% dla producentów i 0,075% dla przyjmujących. Nie ma dodatkowej opłaty transakcyjnej za wymianę, więc użytkownicy mogą handlować nawet niewielkimi ilościami bez obawy o wysokie opłaty. Opłaty taker są wyższe, ponieważ giełda promuje użytkowników wypełnianie ksiąg zamówień i ustanawianie wyższej płynności wymiany.

Stawka finansowania pokazana na Phemex

Opłata za finansowanie to niezwykle ważna cecha, którą należy wziąć pod uwagę w Phemex. Stawka finansowania jest wypłacana bezpośrednio posiadaczom długich lub krótkich pozycji, w zależności od tego, czy jest to stopa „ujemnego finansowania” czy „dodatniego finansowania”. Na Phemex pobierana jest opłata co 8 godzin i może być negatywne lub pozytywne – co oznacza, że ​​jest to możliwe zyskać lub stracić pieniądze co 8 godzin. Jeśli stopa finansowania wynosi negatywny, posiadacze spodenek zapłacą długim procentom swojej pozycji. W powyższym przykładzie stopa finansowania wynosi -0,0094%, więc posiadacze krótcy zostaną obciążeni kwotą 0,0094% całej ich pozycji. To również oznacza, że długoletni posiadacze zyskają zainteresowanie na ich pozycji.

Opłaty za wpłatę / wypłatę

Phemex nie pobiera opłaty depozytowej, ale istnieją minimalne wymagania dotyczące depozytu. Jeśli chodzi o wypłaty, istnieje również minimalny limit wypłat, a pobierana opłata zależy od kryptowaluty. Na przykład Phemex pobiera 0,0005 BTC za wypłaty BTC i 1 USDT za wypłaty w USDT.

Opłaty za wpłaty / wypłaty na PhemexOpłaty za wpłaty / wypłaty na Phemex

Dowiedz się więcej o Opłaty i warunki Phemex.

Metody Płatności

Phemex akceptuje tylko następujące depozyty kryptowalut na Giełdzie: Bitcoin, Ethereum, ChainLink, Tether i Ripple. Ze względu na to, że giełda nie ma żadnych procedur KYC, tradycyjne metody płatności, takie jak karty kredytowe lub debetowe i PayPal, nie są akceptowane.

Bonus powitalny Phemex

Giełda oferuje obecnie bonus powitalny w wysokości 72 USD za nowe rejestracje za pośrednictwem środków bonusowych. Można to uzyskać wykonując proste zadania, takie jak śledzenie ich Media społecznościowe lub zasilając konto kwotą 0,2 w ramach jednej wpłaty.

Phemex oferuje 72 $ jako bonus powitalny za rejestracje nowych użytkowników

Funkcja subkont

Konta podrzędne Phemex

Phemex oferuje łatwą metodę tworzenia subkont – każde z własnym saldem kont i uprawnieniami. Ta funkcja pozwala traderom izolować od siebie różne strategie handlowe – ponieważ możliwe jest ustawienie ograniczonego salda na każdym subkoncie. Saldo można dowolnie przenosić między rachunkami za pośrednictwem systemu subkont. Handlowcy mogą tworzyć nowe konta dla każdej nowej strategii, którą chcą przetestować. Ponadto subkonta mogą być używane do handlu botami – dzięki czemu zautomatyzowany handel może odbywać się w kontrolowanych granicach.

Czy Phemex Exchange Safe?

Oceniając, czy Phemex jest bezpieczną giełdą do handlu na giełdzie, należy wziąć pod uwagę dwa kluczowe czynniki – ochronę funduszu giełdowego i lewarowane ubezpieczenie handlowe. Najważniejszą kwestią jest to, czy giełda jest bezpieczna przed hakerami – dzieje się tak, ponieważ giełdy kryptowalut zazwyczaj stanowią ogromne b

Phemex przetwarza wnioski o wypłatę 3 razy dziennie, a każde żądanie jest rygorystycznie analizowane zarówno przez operatorów, jak i założycieli. Opierając się na naszym wyrafinowanym doświadczeniu w zakresie kontroli ryzyka na Wall Street, jesteśmy w stanie wykryć wszelkie złośliwe działania i szybko podjąć działania w celu ochrony aktywów naszych użytkowników i platformy. Kwalifikowane żądania wypłaty są również przetwarzane za pomocą podpisu offline, dzięki czemu wszystkie aktywa pozostają w 100% przechowywane w systemie cold wallet, a wszystkie operacje wykonywane są offline.

Zespół Phemex

Trzon zespołu Phemex składa się z byłych kierowników i programistów Morgan Stanley. CEO Jack Tao pracuje w Morgan Stanley od 11 lat i ma doświadczenie w opracowywaniu algorytmów handlu akcjami w USA. Ta praca ma kluczowe znaczenie dla długoterminowej strategii rozwoju Phemex i misji wprowadzenia profesjonalnych narzędzi handlowych do przestrzeni kryptowalut.

Phemex Core Team

Wniosek: zalety i wady Phemex Exchange

Plusy

 • Opracowany przez ex-Morgan Stanley Executives
 • Wyznaczanie trendów w branży Handel bez opłat
 • Konta podrzędne i łatwe w użyciu interfejsy API
 • Giełda na najwyższym poziomie i bezpieczeństwo portfela
 • Brak KYC dla małych wypłat

Cons

 • Stosunkowo nowy, uruchomiony dopiero rok temu.
 • Ograniczenia regionalne bez zapewniania alternatyw dla użytkowników z tych jurysdykcji.

Bibliografia:

AltcoinBuzz – Phemex Exchange Highlights.

CoinExchangeReviews- Recenzja Phemex

{ "@kontekst": "http://schema.org/", "@rodzaj": "Produkt", "Marka": "Blockchain", "Nazwa": "Phemex Exchange", "wizerunek": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2020/04/phemex-logo.png", "opis": "Phemex to profesjonalna giełda instrumentów pochodnych Bitcoin, oferująca kontrakty terminowe Bitcoin Perpetual z dźwignią na koncie do 100x. Giełda jest budowana przez byłych dyrektorów Morgan Stanley, mając na celu zapewnienie narzędzi handlowych i bezpieczeństwa na poziomie instytucjonalnym. Handel instrumentami pochodnymi pozwala inwestorom zwiększyć swoją ekspozycję na określone aktywa. ", "przejrzeć": { "@rodzaj": "Przejrzeć", "nagłówek": "Phemex Exchange Review – Najlepsza platforma handlowa dla traderów?", "Nazwa": "Phemex Exchange", "opis":"Phemex to profesjonalna giełda instrumentów pochodnych Bitcoin, oferująca kontrakty terminowe Bitcoin Perpetual z dźwignią na koncie do 100x. Giełda jest budowana przez byłych dyrektorów Morgan Stanley", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/Phemex-exchange-review/", "reviewBody": "Phemex to profesjonalna giełda instrumentów pochodnych Bitcoin, oferująca kontrakty terminowe Bitcoin Perpetual z dźwignią na koncie do 100x. Giełda jest budowana przez byłych dyrektorów Morgan Stanley", "Data opublikowania": "2020-4-10", "recenzjaRating": { "@rodzaj": "Ocena", "ratingValue": "4.3", "najgorsza ocena":"0", "najlepsza ocena": "5" }, "autor": { "@rodzaj": "Osoba", "Nazwa": "pne" }, "wydawca": { "@rodzaj": "Organizacja", "Nazwa": "Boks", "logo": { "rodzaj": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "oferuje": { "@rodzaj": "Oferta", "priceCurrency": "USD", "Cena £": "0,00", "url":"https://phemex.com/web/user/register?group=205&referralCode = JV7CK" }} Czy Phemex Exchange jest regulowany?

Phemex poszukuje obecnie regulacji za pośrednictwem Władze monetarne Singapuru (MAS) i SEBA do przechowywania aktywów klientów. Podobnie jak inne giełdy instrumentów pochodnych, takie jak BitMEX, PheMEX nie jest obecnie regulowany.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner