Recenzja Enjincraft: Dodawanie Blockchain do Minecrafta

Logo EnjinCraftEnjinCraft – Enjin wprowadza ekonomię Blockchain do Minecrafta

EnjinCraft tchnie nowe życie w Minecrafta, wprowadzając to, co najlepsze z cyfrowych gospodarek i kolekcjonerskie żetony niewymienialne (NFT). Chociaż Minecraft jest największą grą typu sandbox na świecie, zawsze brakowało mu prawdziwej ekonomii. Nowa integracja Enjin z grą Minecraft i SDK pozwala graczom na prawdziwe posiadanie przedmiotów i przenoszenie ich między serwerami. Wraz z uruchomieniem Wtyczka Minecraft 28 maja 2020 roku właściciele serwerów mogą użyć prostej wtyczki, aby umożliwić używanie elementów blockchain w ich światach Minecraft.

Dzięki Enjincraft gracze mogą wyposażyć zasoby ERC-1155 bezpośrednio jako przedmioty Minecraft. Pozwala to również na handel przedmiotami poza grą do portfela Enjin. Nowa integracja Enjin umożliwia bezpośredni handel aktywami ERC-1155, Ethereum i Enjincoin bezpośrednio w Minecrafcie.

Gracze będą mogli wejść do „Enjincraft”I znajdź w grze skarby, takie jak miecze, zbroje i narzędzia. Po znalezieniu tych przedmiotów gracze mogą mieć rzeczywiste prawo własności do przedmiotów, ponieważ są to aktywa niefunkcjonalne (tokeny ERC-1155). Przedmioty można przechowywać bezpośrednio w portfelu Enjin, co pozwala na łatwe transakcje, a nawet topienie.

Pierwszy świat Enjincraft

Pierwszy świat Enjincraft jest pełen zadań, opowieści i wielu odkrywalnych miast i miasteczek. Dla tych, którzy odważą się odkrywać, świat jest pełen skrzyń ze skarbami i tajemnic, które można rozwiązać. Skrzynie ze skarbami w grze zawierają prawdziwe przedmioty ERC-1155, które mają wartość opartą na Monecie Enjina.

Mapa Enjincraft

Dla początkujących mapa świata jest bardzo przydatna, ponieważ zaznacza wszystkie główne lokacje w grze. Mapę tę można było znaleźć w Domu Witka w pierwszym mieście (kieruj się główną drogą do miasta).

Wiążący portfel Enjin

Gracze mogą przechowywać cenne przedmioty Enjincraft za pośrednictwem portfela Enjin. Proces wdrażania jest bardzo prosty:

  1. Zaloguj się do enjincraft.com
  2. Gra da ci 5-znakowy kod wiążący.
  3. Otwórz portfel Enjin na swoim telefonie komórkowym
  4. Przejdź do „Powiązanych aplikacji”
  5. Wybierz portfel i wprowadź kod wiążący

Enjincraft z połączonym portfelem

Ten proces powinien zająć około 1 minuty, po czym konto zostanie powiązane i gotowe do gry. Status portfela zostanie wyświetlony jako połączony, a panel Enjin Coin pokaże saldo portfela ENJ i ETH. To sprawia, że ​​Minecraft jest bardzo podobny do gier Massively Multiplayer, takich jak World of Warcraft.

Elementy Enjincraft ERC-1155

Przedmioty Enjincraft są między serwerami i mogą przenosić się między królestwami. Obecnie właściciele przedmiotów mogą być przeglądani za pomocą rozszerzenia Eksplorator łańcucha bloków Enjinx.

Sprawdź nasz przewodnik Enjin, aby dowiedzieć się więcej.

Czym jest EnjinCraft?

Dyskusja Enjincraft i wywiad z Enjin CTO Witkiem Radomskim

EnjinCraft to najnowsza wtyczka Enjin do Minecraft serwery. Wtyczka EnjinCraft umożliwi właścicielom serwerów pełną integrację gospodarki blockchain z Minecraft.

Oznacza to, że właściciele serwerów Minecraft będą mogli zapewnić graczom faktyczną własność zasobów i walut w grze. Zasoby w grze mogą być używane w pokojach rozmów właścicieli serwerów, witrynach internetowych i Enjin Multiverse.

Stormwall jest przykładem multiwersum firmy Enjin, jakim jest Stormwall. Jest to grywalny przedmiot stworzony przez Enjina, który może być użyty w 32 grach Enjina.

DonationCraft to pierwsza wtyczka Enjin do gry Minecraft. Pozwoliło to serwerom MineCraft akceptować płatności Paypal i kartą kredytową. Według Enjin, DonationCraft ma ponad 5 milionów pobrań i pozwala właścicielom serwerów zarobić miliony dolarów.

Jak po raz pierwszy poinformował Asia Crypto Today, aby przedstawić ludziom wtyczkę Enjin MineCraft, Enjin uruchomił zamkniętą wersję beta EnjinCraft Server One, serwer Minecraft zbudowany z wtyczką Enjin.

EnjinCraft Server One zawiera bronie, zbroje i akcesoria Minecraft oparte na łańcuchu blokowym, które gracze mogą znaleźć i wygrać.

Wyszukuj i zbieraj zasoby blockchain w rozległym wszechświecie MinecraftaWyszukuj i zbieraj zasoby blockchain w rozległym wszechświecie Minecrafta

Przedmioty w grze są wspierane przez Enjin Coin (ENJ). Gracze mogą zdobyć Monetę Enjina, topiąc je za pomocą Portfela Enjina. Po stopieniu Enjin Coin można go przenieść na inne kryptowaluty. Enjin Coin można również wykorzystać do zakupu kart podarunkowych od głównych sprzedawców detalicznych. Na przykład Amazon, Apple i Uber.

Enjin Blockchain SDK dla języka Java

SDK for Java umożliwia programistom Java tworzenie i integrację zasobów łańcucha blokowego na ich platformie.

Dla Pakiet Java SDK firmy Enjin, Firma przyjęła kod źródłowy o otwartym kodzie źródłowym. Dlatego użytkownicy Java SDK mogą modyfikować i tworzyć na podstawie SDK, jak chcą. Enjin wspomina, że ​​zachęcają do współpracy i ma nadzieję, że użytkownicy mogą użyć SDK do tworzenia rzeczy, których nigdy by sobie nie wyobrażali.

Gracze mogą konwertować swoje zasoby w grze na rzeczywistą wartość.Gracze mogą konwertować swoje zasoby w grze na rzeczywistą wartość.

Użytkownicy będą mogli korzystać z platformy Enjin, aby zintegrować gospodarkę blockchain na swoich serwerach. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli zintegrować ekonomię blockchain z grami, aplikacjami internetowymi, a nawet aplikacjami Android.

Możesz zacząć budować za pomocą Blockchain SDK, tworząc konto Enjin tutaj.

Rejestrując się w programie wczesnych użytkowników Enjin Spark, użytkownicy otrzymają różne korzyści. Pomoże im to wprowadzać na rynek, finansować i zarabiać na swoich projektach.

Możesz zarejestrować się w programie Enjin Spark tutaj.

Wniosek

Przedstawiamy EnjinCraft: pierwszy na świecie serwer Minecraft z technologią Blockchain

Postrzeganie przedmiotów w grze jako zwykłych pikseli to już przeszłość. Enjin umożliwia programistom integrację ekonomii blockchain ze światem online za pomocą pakietu Java SDK firmy Enjin.

Dzięki MineCraft Server One Enjin pokazuje, jak te gospodarki mogą działać w popularnych grach. Miejmy nadzieję, że w końcu zobaczymy sytuację korzystną dla programistów i graczy. Deweloperzy są w stanie generować większy zysk. Pozwalając jednocześnie graczom na zdobycie prawdziwej wartości dzięki przedmiotom w grze.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą recenzję Enjin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner