Jak zarobić na Bitcoin, żyjąc w kwarantannie

Jedna trzecia światowej populacji jest zablokowana w wyniku szerzącego się przenoszenia SARS-COV-2, co oznacza, że ​​ludzie szukają nowych sposobów generowania pasywnego dochodu. Ten artykuł nauczy Cię, jak zarabiać na Bitcoin Living, pozostając w kwarantannie.

Wirus, który powoduje COVID-19, choroba układu oddechowego, która może okazać się śmiertelna dla niektórych populacji. Terminy takie jak „samoizolacja”, „kwarantanna” i „schronienie na miejscu” zostały użyte do opisania nowo nałożonych sankcji i wytycznych rządowych, ale termin, którego ludzie używają, to „blokada”.

Ten obraz ma pusty atrybut alt; jego nazwa pliku to Bitcoin-Passive-Income-1024x576.jpgJeśli wytyczne dotyczące schronienia na miejscu wymagają kręcenia kciukami – wykorzystaj je lepiej, zdobywając trochę kryptowalut.

Nie powinno się dziwić, dlaczego, ponieważ „blokada” prawdopodobnie podsumowuje uczucie utknięcia w domu, mając niewiele do zrobienia poza konsumowaniem przygnębiających mediów i zbyt dużą ilością kalorii. Największe wrażenie odczuwają Włosi, którzy rozpoczęli swoją działalność ponad 9 tygodni temu 10 marca, a następnie Wielka Brytania, która rozpoczęła się 23 marca. Marzec, nadal był uczucie pieczenia trochę ponad miesiąc w.

Więc co masz zrobić? Niektórzy spędzają wolny czas, angażując się w nowe procedury fitness, pieczenie chleba lub skupienie się na edukacji swoich dzieci. Podczas gdy inni utknęli wpatrując się w inne giełdy bitcoinów, zastanawiając się, co mogą zrobić, aby zabezpieczyć swoje zasoby. Dobra wiadomość dla wszystkich – nawet jeśli nigdy wcześniej nie posiadałeś bitcoinów, teraz może być twój czas, aby wskoczyć. Niewielkich kosztów i wysiłku. Zawsze pamiętając, że po sprawdzeniu tych pomysłów zawsze możesz przejść na platformy wymiany, np Bitvavo, aby pomóc Ci w handlu i utrzymaniu Twojej obecności na rynku kryptowalut. Co zawsze jest dobrym pomysłem.

Górnictwo

Wydobywanie bitcoinów i kryptowalut był sposobem na bierne uzyskiwanie dochodu dla tych, którzy mają sprzęt. Jeśli chodzi o wydobywanie bitcoinów, zwykły komputer po prostu się nie nada. Będziesz potrzebował specjalistycznego sprzętu zwanego ASIC (układy scalone specyficzne dla aplikacji), który będzie w stanie konsekwentnie wydobywać Bitcoiny. Główną zaletą ASIC jest to, że są one niezwykle wydajne w wydobywaniu bitcoinów – ale z tym, że są specyficzne dla algorytmu. Oznacza to, że platformy do wydobywania bitcoinów będą wydobywać monety tylko za pomocą algorytmu SHA-256 (Bitcoin, Bitcoin Cash i Bitcoin SV).

Ile to będzie kosztować

Poza zakupem niezbędnego sprzętu i opłaceniem jakiegokolwiek wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną – niewiele. Wydobywanie jest wykonywane wyłącznie przez Twoją maszynę, przy niewielkich wymaganiach użytkownika po konfiguracji. Więc wszystko, co musisz zrobić, to odprężyć się i patrzeć, jak Twój portfel spienięży się.

Handlowy

Chociaż efektywny handel bitcoinami wymaga przyzwoitej wiedzy, nie trzeba być doświadczonym traderem. W rzeczywistości bycie doświadczonym na tradycyjnych rynkach może w rzeczywistości przynieść więcej problemów, niż jest w stanie rozwiązać. Koszt zakupu cyfrowych aktywów i walut nie musi być wysoki, zwłaszcza jeśli zaczynasz od tego, który nie jest tak dobrze znany jak bitcoin. Istnieją tysiące kryptowalut, w które warto zainwestować, w których możesz osiągnąć niewielkie zyski. Następnie weź te zyski i ostatecznie zbuduj większe inwestycje, takie jak bitcoin.

Ile to będzie kosztować

Czas i inwestycja początkowa. Być może najbardziej wymagającym z tych dwóch będzie czas. Nauka handlu bitcoinami niekoniecznie jest łatwa, ale jest bardzo możliwa. Musisz poczytać o zachowaniu wszelkich zasobów cyfrowych, z których zamierzasz korzystać, a także obserwować zachowanie rynków – zarówno obecnie, jak i historycznie..

Pisanie

Istnieje długa i zróżnicowana lista różnych zleceń zewnętrznych, za które z radością zapłacisz za twoje wysiłki w bitcoinie. W szczególności te związane z pisaniem treści lub blogowaniem. Niektóre koncerty wymagają jedynie pomocy w udostępnianiu i promowaniu ich treści. Niektóre rynki, szczególnie te nowsze, które muszą rozpowszechniać informacje, będą płacić własnymi tokenami kryptograficznymi tylko za rejestrację w swojej witrynie, śledzenie lub retweetowanie ich treści lub w inny sposób udostępnianie ich na platformach społecznościowych.

Ile to będzie kosztować

Prawie nic, o ile masz trochę wolnego czasu. Jeszcze mniej, jeśli jesteś już trochę kowalem słów lub wpływowym. Tego typu prace są dostępne w setkach, ale natychmiastowe znalezienie idealnych stanowisk może nie być łatwe. Może to zająć sporo czasu na przeglądanie Internetu lub trochę czasu spędzonego na budowaniu solidnego profilu Upwork lub Freelancing, ale kiedy twoja noga jest w drzwiach – bitcoiny są tanie.

Oglądanie

Baterie Bitcoin to kolejny solidny sposób na zbieranie bitcoinów podczas kwarantanny. Podobnie jak w przypadku pisania i zbierania treści airdrop, niektórzy reklamodawcy, firmy lub sieci kryptograficzne płacą Ci tylko za oglądanie ich treści i wypełnianie ankiet. Istnieje również wiele prezentów lub rysunków organizowanych na wielu platformach mediów społecznościowych, na które można łatwo się dostać, pod warunkiem, że lista Twoich znajomych nie przeszkadza sporadycznym spamom.

Ile to będzie kosztować

Znowu więcej czasu i być może przyjaciela lub dwóch. Wiele programów do oglądania wymaga udostępniania lub polubienia ich treści, co sprawia, że ​​Twój kanał jest nieco przypadkowy dla któregokolwiek z Twoich obserwujących. Ale poza tym możesz zdobyć bitcoiny i zarabiać na bitcoinach, mając komputer i niezawodne połączenie internetowe.

Sprzedawanie

Jeśli masz już firmę, szczególnie taką, która została zamknięta wraz z wieloma innymi sklepami dla mam i pop, połącz się z internetem. Umieszczenie jakichkolwiek towarów lub usług, które oferujesz na osobistej stronie internetowej lub do centrum sprzedawców, które pozwoli na płatności kryptograficzne, jest jednym ze sposobów na zarabianie bitcoinów, nie robiąc prawie nic. Działa to na Twoją korzyść na wiele sposobów, ponieważ zapewnia klientom lepsze opcje płatności, pomaga zapewnić im prywatność i chroni wszystkich przed zarazkami, które szczęśliwie kryją w papierowych pieniądzach..

Ile to będzie kosztować

Jeśli nie masz jeszcze witryny internetowej, zapłacenie komuś za skonfigurowanie takiej witryny może wiązać się z kosztami, ale zazwyczaj nie jest to wymuszone. Przypisanie platformy płatności cyfrowej waluty do istniejącej witryny jest niezwykle łatwe, a Google jest przepełnione doskonałymi zasobami, które wyjaśniają, jak to zrobić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner