Kup Bitcoin natychmiast bez weryfikacji (ID) za pomocą karty kredytowej / debetowej

Jednym z gorących tematów omawianych na całym świecie są waluty cyfrowe. Po 100% wzroście wartości Bitcoina, coraz więcej ludzi przyciąga ta waluta. Jakieś dwa lata temu ludzie śmiali się z osoby, która tego chciała wymień Bitcoiny na kilka dolarów. Ale teraz prawie każda osoba chce wymienić swoje dolary na Bitcoin. Wszystko to za sprawą rosnących cen waluty cyfrowej. Ułatwiło to transakcje, eliminując rolę strony trzeciej, pośrednika lub banku. Transakcje kryptowalutowe odbywają się bezpośrednio między sprzedającym a kupującym. Transakcje te są rejestrowane w rozproszonej cyfrowej księdze zwanej blockchain.

Jednym z gigantycznych problemów, z jakimi borykają się obecnie zwykli ludzie, jest najlepsza kryptowaluta, które jest najlepszym miejscem do zakupu, i jaki jest najlepszy sposób na zakup. Zanim odpowiem na to pytanie, chciałbym wyjaśnić kilka podstawowych pojęć, które mogą pomóc w zrozumieniu realiów kryptowalut.

Przeczytaj także: 5 najlepszych miejsc do kupowania bitcoinów

Co to jest Bitcoin

Bitcoin to najcenniejsza i stara waluta cyfrowa, która została upubliczniona w 2009 roku. W rzeczywistości jest to cyfrowa waluta w postaci monety, która powstaje po wielu obliczeniach matematycznych. Bitcoin jest przedmiotem obrotu bezpośrednio między sprzedającymi a kupującymi bez udziału osób trzecich. Wszystkie transakcje są rejestrowane w elektronicznej księdze zwanej blockchain.

Jakie są najlepsze miejsca do kupowania bitcoinów?

Wraz ze wzrostem wykorzystania wirtualnych walut wzrosła również liczba witryn internetowych sprzedających te waluty. Ich liczba wzrosła z zaledwie 6 w 2014 r. Do ponad 3000 w 2019 r. Z ponad 400 giełd Bitcoin, ludzie martwią się, która strona internetowa jest najlepsza i godna zaufania do kupowania wirtualnych walut. Po minutowej obserwacji różnych giełd Bitcoin doszliśmy do wniosku, że Coinmama to najlepsza i godna zaufania giełda do zakupu Bitcoinów. Coinmama to izraelska giełda kryptowalut, która pozwala użytkownikom kupuj Bitcoiny za pośrednictwem swoich kart debetowych lub kredytowych bez kłopotów z weryfikacją.

Kolejny główny powód, by kup Bitcoiny z tej strony polega na tym, że znajduje się on „na morzu” i wykorzystuje również metodę wpłaty gotówkowej. Ta strona internetowa w dużym stopniu zapewnia prywatność transakcji. Witryna jest również zaprojektowana tak, aby użytkownicy mogli z niej łatwo korzystać również na swoich komputerach i przeglądarkach mobilnych. Co więcej, ta strona internetowa zapewnia całodobową obsługę klienta, aby pomóc kupującym w każdym problemie, z jakim napotykają podczas zakupu bitcoinów.

Przeczytaj także: 4 najlepsze giełdy do kupowania kryptowalut za pomocą karty kredytowej / debetowej

Kupowanie bitcoinów za pomocą kart debetowych / kredytowych bez weryfikacji

Jeden z najłatwiejszych sposobów kupuj bitcoiny za pomocą kart debetowych / kredytowych. Dzieje się tak, ponieważ ta metoda pozwala kupować monety z dowolnego godnego zaufania miejsca na świecie, niezależnie od tego, gdzie siedzisz. W tym miejscu warto wspomnieć, że większość witryn wymaga weryfikacji w tym procesie. Niektóre wymagają weryfikacji tożsamości poprzez przesłanie zdjęcia z kartą debetową / kredytową. Inne wymagają SMS-a lub innego rodzaju weryfikacji. Poniżej przedstawiono kroki kupowanie bitcoinów przez Coinmama bez weryfikacji.

Nowa aktualizacja Coinmama: CoinMama umożliwia użytkownikom uzyskanie pierwszego BTC o wartości 150 USD za pomocą karty debetowej / kredytowej bez konieczności przedstawiania dowodu tożsamości (ID) z każdego gatunku. Jeśli chcesz kupić bitcoiny o wartości większej niż 150 USD bez ID, możesz kupić od Changelly. Przeczytaj więcej o Changelly Tutaj.

Changelly:

przegląd zmian 2018


Changelly to znana na całym świecie witryna do handlu kryptowalutami, która umożliwia łatwy zakup dziesiątek popularnych walut cyfrowych. Chociaż istnieje wiele podobnych witryn internetowych, ale Changelly jest najbardziej znany ze względu na swoje zaawansowane funkcje.

Changelly bardzo ułatwił proces handlu inwestorom, którzy chcą inwestować w waluty cyfrowe. Nie tylko ci na to pozwalają kupuj różne monety bezpośrednio z kart kredytowych / debetowych ale pozwalają również na korzystanie z ich witryny internetowej w celu wymiany kryptowalut.

Kup Bitcoin bez weryfikacji tożsamości bezpośrednio za pomocą tego przycisku:

kup bitcoin z Changelly

Krok po kroku, aby kupić Bitcoin od Coinmama:

1-Utwórz / Otwórz konto

Coinmama ripple xrp

Aby kupować, sprzedawać lub wymieniać bitcoiny na dowolnej giełdzie online, musisz najpierw zarejestrować się w tej witrynie lub giełdzie. Oznacza to, że musisz otworzyć konto w tej witrynie. Podczas tego procesu otwierania konta musisz zweryfikować swój adres e-mail.

Chcesz kupić bitcoiny przez PayPal? oto nasz przewodnik krok po kroku, jak kupować bitcoiny za pomocą PayPal bez identyfikatora weryfikacyjnego

2-Zaloguj się na swoje konto

Logowanie do coinmama

Po zalogowaniu przejdź do zakładki „Moje konto” i kliknij ją. Strona zostanie wyświetlona w ten sposób

Niektóre dane osobowe są wymagane na tej stronie i musisz je podać i zapisać.

3-Kliknij kartę „Kup Bitcoins”

kup coinmama btc

Po wypełnieniu wszystkich danych osobowych i zapisaniu otworzy się nowa strona. Ta strona wyświetli różne opcje. Na przykład możesz podać kwotę ile Bitcoiny, które chcesz kupić. Może to wynosić od 0,01 do dowolnej liczby.

Po wybraniu liczby bitcoinów, które chcesz kupić, naciśnij tę zieloną kartę, mówiąc „kup bitcoiny”. To przeniesie Cię na inną stronę.

4-Wybierz metodę płatności

karta btc

Teraz przychodzi metoda płatności i musisz wybrać metoda płatności kartą kredytową / debetową.

Po dokonaniu wyboru musisz podać dane swojej karty kredytowej, kod zabezpieczający i gotowe.

Adres portfela 5-Bitcoin

kup portfel bitcoin

Po uwierzytelnieniu / weryfikacji karty kredytowej / debetowej będziesz musiał wprowadzić swój adres portfela. W tym miejscu warto wspomnieć, że Bitcoiny są zawsze trzymane w portfelach. Mogą to być portfele twarde lub miękkie. Ten portfel jest w rzeczywistości adresem, pod który zostaną dostarczone zakupione przez Ciebie Bitcoiny. Wszystko to odbywa się po potwierdzeniu wpłaty.

Wprowadź adres portfela w pustym polu powyżej, a następnie kliknij kartę „zakończ płatność” poniżej.

6-Informacje dotyczące fakturowania i adres

kup informacje o bitcoinach

Po kliknięciu zakładki „zakończ płatność” otworzy się przed Tobą nowa strona. Ta strona wymaga podania danych rozliczeniowych i adresu. Musisz wypełnić wszystkie wymagane informacje na tej stronie i kliknąć Kontynuuj.

Informacje o karcie 7-kredytowej / debetowej

btc kup monet

Następnym krokiem jest dostarczenie pliku informacje o karcie kredytowej / debetowej.

8-Zweryfikuj swój adres e-mail i numer telefonu

coinmama sim

Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swojego adresu e-mail i numeru telefonu. Oto różnica Coinmama wymaga przedstawienia dokumentu tożsamości kupującego trzymającego jego kartę kredytową / debetową.

Weryfikacja 9-ID

Większość ludzi nie będzie musiała przesyłać selfie. Po prostu pomiń krok 8, jeśli CoinMama nie zażąda tego od Ciebie.

weryfikacja coinmama

Istnieją dwa oddzielne etapy weryfikacji. Jedna to weryfikacja adresu e-mail i numeru telefonu, a druga to weryfikacja przesłania zdjęcia do dokumentu tożsamości. Gdyby Coinmama wymaga zdjęcia do dowodu osobistego, możesz pominąć poprzedni krok, który wymaga weryfikacji adresu e-mail i numeru telefonu.

Ta weryfikacja dokumentu tożsamości ze zdjęciem wymaga trzymania w rękach karty kredytowej / debetowej.

10-Czekaj na potwierdzenie weryfikacji

płatność coinmama

Nie wylogowuj się z konta do Coinmama potwierdza Twoją weryfikację. Zobaczysz, że zakładka „Dziękuję” zostanie podświetlona.

11-Otrzymanie e-maila z potwierdzeniem

coinmama email konf

Po zweryfikowaniu płatności giełda wyśle ​​wiadomość e-mail z potwierdzeniem, zawierającą tę informację.

Po zakończeniu procesu Bitcoiny dotrą do twojego adres portfela w 20-30 minut.

kup bitcoin za pomocą coimama

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map