Jak kupić Monero (XMR) za pomocą karty kredytowej / debetowej USD?

Changelly umożliwia zakup dowolnej waluty cyfrowej, w tym Monero (XMR) z USD. Musisz mieć do tego kartę kredytową. Na innych stronach internetowych do zakupu Monero lub jakąkolwiek inną monetę niż BTC, musisz najpierw kupić BTC, a następnie zamienić je na wybraną walutę cyfrową. Dlatego potrzebujemy witryny takiej jak Changelly, gdzie możesz kup Monero lub dowolną cyfrową monetę w pierwszej transakcji bezpośrednio z USD.

zmieniający się zakup monet

Changelly pobiera opłaty za swoje usługi. Ale ta opłata nie różni się od innych sieci. W rzeczywistości ich opłata jest w jakiś sposób bardzo niska w przypadku innych popularnych witryn kryptowalutowych. Pobierają 0,25% całej transakcji. Opłata jest stała i nie zwiększa ani nie zmniejsza ilości pieniędzy, których używasz do zakupu Monero.

Wymagania dotyczące zakupu XMR za USD:

Na Changelly, jeśli chcesz, musisz spełnić pewne wymagania kup Monero za pomocą karty kredytowej: Te wymagania nie są czymś, o co musisz się martwić. Na innych stronach może być konieczne przesłanie kopii paszportu, wyciągu bankowego, a nawet dowodu osobistego wraz ze zdjęciem karty kredytowej. Changelly nie wymaga wiele. Dlatego proces kupując Monero na Changelly jest bardzo szybki, bezpieczny i pewny. Oto lista przedmiotów, które musisz mieć w danym momencie kupując Monero za pomocą karty kredytowej:

  1. Aktywna karta kredytowa z logo Visa lub głównym
  2. Aktywny telefon komórkowy lub telefon stacjonarny odbierający kod
  3. Konto w portfelu gdzie Changelly wyśle ​​Ci Monero
  4. Paszport i kamera internetowa do weryfikacji Twojej tożsamości (opcjonalny).

Otóż ​​to. Nie musisz mieć kopii wyciągu bankowego, dowodu osobistego ani niczego innego. Changelly tak naprawdę nie wymaga kopii paszportu. Ale na wszelki wypadek, jeśli nie masz telefonu lub nie otrzymałeś 4 cyfr w telefonie, a następnie masz alternatywną opcję, w której zrobisz sobie zdjęcie wraz z paszportem, aby zweryfikować swoją tożsamość.

Kroki, aby kupić Monero na Changelly:

Poniższe kroki mogą wyglądać na dużo, ale niewiele. Piszę tylko bardzo szczegółowo, aby pomóc Ci łatwo śledzić każdy krok. Ogólny Changelly jest bardzo łatwy w obsłudze. Cały proces kup Monero XMR za pomocą karty kredytowej zajmie nie więcej niż 10 minut, wliczając czas rejestracji i czas procesu transakcji. Celem szczegółowego opisania każdego kroku jest pomoc wszystkim typom użytkowników, ponieważ nie każdy jest dobry na komputerze lub kupowaniu rzeczy online.

Recenzja Changelly: # 1 Najlepsza giełda kryptowalut

Krok 1: Zarejestruj się w Changelly:

changelly singup

Aby zarejestrować się na Changelly, musisz kliknąć opcję Zarejestruj się. Tę opcję można znaleźć u góry strony internetowej. Musisz podać swój identyfikator e-mail tylko w celu rejestracji. Możesz także użyć swojego Google Plus, Facebook lub nawet Konto Twitter zarejestrować się na Changelly. Dane do logowania otrzymasz w wiadomości e-mail. Dlatego upewnij się, że podajesz tylko aktywne konto e-mail. W przypadku, gdy podałeś nieprawidłowy identyfikator e-mail, zawsze masz możliwość wprowadzenia prawidłowego, powtarzając ten proces.

Krok 2: Zweryfikuj konto Changelly:

Aby zweryfikować swoje konto na innych stronach kryptowalut, musisz przesłać kopię swojego dowodu osobistego, ale w Changelly musisz to aktywować za pomocą linku weryfikacyjnego, który otrzymasz w e-mailu rejestracyjnym. Pamiętaj, że nie możesz przetwarzać dalej, dopóki nie zweryfikujesz swojego konta e-mail.


Krok 3: Kup Monero za USD:

Aby kupić Monero za pomocą karty kredytowej, musisz wprowadzić kwotę w USD na strona główna Changelly. (Lub użyj Changelly From Above) Zobaczysz tam kurs wszystkich walut w czasie rzeczywistym, w tym kurs Monero XMR. Stawki te zmienią się natychmiast, jeśli nastąpi wzrost lub spadek ilości tej cyfrowej monety. Możesz poczekać kilka sekund, jeśli moneta jest w obrocie z wysoką kwotą. Pomoże Ci to wygenerować zysk bez robienia czegokolwiek. Upewnij się, że wybrałeś USD z jednego paska i XMR na drugim takcie. Gdy to zrobisz, kliknij następny przycisk, aby przetworzyć na następnej stronie.

Krok 4: Zweryfikuj transakcję:

kup monero usd

Ta strona nie tylko poprosi Cię o zweryfikowanie transakcji poprzez kliknięcie następnego przycisku, ale także pokaże Ci wszystkie szczegóły dotyczące Twojej transakcji, w tym kwotę XMR otrzymasz w Twój portfel, szacowany czas i ile w sumie zamierzasz zapłacić kup Monero za USD. Kliknij następny przycisk, jeśli wszystko wygląda dobrze.

Krok 5: Wprowadź dane portfela:

portfel xmr

Na następnej stronie musisz mieć adres twojego portfela Monero (XMR) gdzie Changelly wyśle ​​ci twoją monetę.

Changelly to serwis, który świadczy wyłącznie usługi wymiany waluty USD, EUR na inne monety. Nie oferują żadnego rodzaju usługi portfela. Dlatego przed wykonaniem tych kroków musisz mieć dobry portfel na swoje monety.

Możesz użyć CoinPayments w tym celu, który został przyjęty w większości wszędzie do celów handlowych lub zakupów online. Po dodaniu adresu naszego portfela i płatności ID, musisz kliknąć następny przycisk.

adres xmr

Krok 6: Potwierdź transakcję:

portfel monero

Zanim cię o to poprosisz zdeponuj swoją kartę kredytową Informacja, Changelly pokaże Ci szczegóły dotyczące Twojej transakcji w celu potwierdzenia. Kursy mogą ulec zmianie na tej stronie, ponieważ Changelly zajmuje się kursami handlowymi w czasie rzeczywistym. Dlatego sprawdź dokładnie kwotę, którą otrzymasz, w tym opłatę (która wynosi 0,5% całkowitej transakcji) i szacowany czas itp. Kliknij przycisk Dalej, jeśli wszystko wygląda idealnie.

Krok 7: Wprowadź dane karty kredytowej:

zmienna wizaTeraz musisz wpisać swój Szczegóły karty kredytowej na tej stronie. W przypadku numeru karty kredytowej innego niż numer karty kredytowej musisz znać datę ważności swojej karty kredytowej i numer CVC. Informacje te można znaleźć na odwrocie karty kredytowej. Po wprowadzeniu wymaganych danych należy kliknąć przycisk Zapłać, który również pokaże kwotę w USD, które Changelly odliczy z Twojej karty kredytowej.

zmieniający się zakup monet

Krok 8: Zweryfikuj swoją tożsamość:

zmienny telefon

Przed dokonaniem transakcji musisz zweryfikować swoją tożsamość. Dostępne są dwie opcje. Pierwsza to stawienie się na wezwanie i znajomość 4 cyfr, a druga to wzięcie paszportu do ręki i nagranie klipu w celu weryfikacji. Druga opcja pojawi się tylko wtedy, gdy nie wykonasz pierwszej opcji. Wybierz więc to, co było dla Ciebie łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, pierwsza opcja jest łatwa i bardzo szybka, ponieważ w drugiej opcji prawdziwa osoba dopasuje twoje zdjęcie, co może zająć kilka dodatkowych minut.

Krok 9: Odbierz Monero XMR w portfelu:

Gdy wykonasz wszystkie powyższe kroki, otrzymasz swoje Monero na konto portfela w szacowanym czasie, który został podany w kroku 6. Pamiętaj, aby zanotować identyfikator transakcji. Możesz użyć tego identyfikatora w przypadku, gdy napotkasz jakiś problem jako identyfikator referencyjny.

Wniosek:

Z niską opłatą transakcyjną i opcjami zakupu więcej niż 60 cyfrowych walut, Changelly to najlepsza strona internetowa do kupowania lub wymiany kryptowalut na USD. Szacowany czas transakcji może się różnić, ale nie martw się, jeśli zajmie to kilka dodatkowych minut. Czasami serwer był zajęty z powodu dużej liczby ruchu i transakcji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map