Jak kupić Ripple XRP Coin w 2021 roku

Ripple coin nie wymaga już żadnego wprowadzenia. Z dnia na dzień, ze względu na tempo wzrostu, inwestorzy już się z tym zapoznają cyfrowa waluta który został wynaleziony w 2004 roku, ale oficjalnie uruchomiony w 2012 roku. Jednym z powodów, dla których Ripple coin popularni są jego inwestorzy. Jest to kapitał wysokiego ryzyka, w który wiele firm, w tym Google, zainwestowało miliony.

Rok 2017 jest naprawdę rokiem walut cyfrowych, takich jak Bitcoin i Ripple coin. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wartość tych dwóch cyfrowych monet wzrosła z nadzwyczajną stopą wzrostu. Podczas gdy średnie tempo wzrostu monety Ripple wynosi ponad 75% dziennie, ale pierwotny wzrost jej ceny w stosunku do dolara jest większy niż 3800% od jego uruchomienia. Z tego powodu inwestorzy wybierają teraz XRP w celu inwestycyjnym. Rzeczywiście, istnieją Bitcoiny, w które inwestorzy mogą inwestować, ale cena Bitcoina jest obecnie bardzo wysoka, co bardzo utrudnia inwestowanie małym i średnim inwestorom. Dlatego ich drugi wybór jest Ripple coin i właśnie dlatego Ripple zajęło trzecie miejsce w rankingu najpopularniejszych walut cyfrowych.

Zanim zaczniesz czytać ten przewodnik, przeczytaj nasz artykuł: Czy warto kupić Ripple Coin w 2021 r?

Możesz kupić tyle, ile Ripple monety chcesz w stosunku do EUR, USD, INR i BTC itp. Podobnie jak w przypadku Bitcoin, nie ma minimalnej kwoty XRP są potrzebne do zakupu i inwestowania w celu inwestycyjnym. Większość z tych stron internetowych, które zajmują się BTC, oferuje również swoim inwestorom rozwiązanie umożliwiające zakup XRP. Nowym inwestorom, którzy zostali przyciągnięci przez tempo wzrostu monety Ripple, może być trudno wiedzieć, jak inwestować w Ripple Coin i skąd mogą kup monetę Ripple. Dlatego zdecydowałem się napisać ten artykuł i pomóc tym, którzy nie wiedzą, jak kupić Ripple i jak inwestować, aby zarobić?

Jak kupić XRP?

Oficjalna strona internetowa wspomniał o liście swoich zatwierdzonych firm, z których możesz kup monetę Ripple zakładając konto w serwisach. Każda witryna ma własne wymagania i obsługuje różne waluty. XRP można wymieniać na wszystkie popularne waluty świata, w tym USD, BTC, CAD, JPY, EUR, CNY, ETH i wiele innych. Aby pomóc inwestorom, oficjalna strona internetowa udostępniła również szczegółowy pisemny poradnik każdej witryny. Wspomnieli również o liście banków, które zajmują się monetami Ripple. Tak więc nie jest wcale trudno znaleźć wiarygodną firmę, która kupiłaby Ripple w celach inwestycyjnych. Ta sama strona internetowa, która umożliwia zakup monet Ripple, umożliwia również ich odsprzedaż.

Większość tych witryn internetowych, które pozwalają na zakup XRP, udostępnia również aktualne kursy Ripple i innych walut. Te statystyki pozwalają ci opracować strategię i zdecydować, w którym momencie powinieneś kupować i sprzedawać Ripple, aby generować dochody.

Przeczytaj także: Jak kupić ripple xrp za pomocą karty kredytowej / debetowej

Zakup XRP działa w taki sam sposób, jak zakup jakiejkolwiek innej waluty online. Chociaż istnieje wiele witryn i firm, z których możesz kup XRP ale najbardziej popularne i niezawodne są Bitstamp, GateHub, i Kraken.

Jak kupić Ripple na Bitstamp?

bitstamp home

Kupowanie XRP od Bitstamp jest całkowicie bezpłatne. Opłata zostanie naliczona tylko wtedy, gdy dokonasz transakcji. Rejestracja w serwisie już nie kosztuje. Inne niż tylko XRP, strona zajmuje się również BTC, USD i EUR. Musisz więc mieć jedną z tych walut do zakup XRP.

Krok 1: Zarejestruj się w serwisie, korzystając z tego linku: https://www.bitstamp.net/account/register/. Wymagało to podania bardzo podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Krok 2: Po wykonaniu pierwszego kroku otrzymasz wiadomość e-mail z nazwą użytkownika i hasłem. Użyj linku (https://www.bitstamp.net/account/login/) oraz informacje potrzebne do zalogowania się w serwisie.

Krok 3: Przed zdeponowaniem pieniędzy musisz zweryfikować swoje konto Bitstamp. Można to zrobić za pomocą tego linku: https://www.bitstamp.net/account/verify/. Wystarczy, że podasz wymagane informacje.

Krok 4: Po zakończeniu procesu weryfikacji. Następnym krokiem jest zdeponowanie pieniędzy. Można to zrobić, klikając opcję wpłaty w menu głównym lub klikając ten link: https://www.bitstamp.net/account/deposit/. Do wyboru są różne opcje. Wybierz właściwy i prześlij informacje.

Krok 5: Proces wpłaty może potrwać od kilku sekund do 2 dni (w zależności od wybranej opcji). Saldo możesz sprawdzić, korzystając z tego linku: https://www.bitstamp.net/account/balance/. Teraz odwiedź kup i sprzedaj sekcję lub skorzystaj z tego linku: https://www.bitstamp.net/market/order/instant/ aby przekonwertować saldo na XRP.

Krok 6: Sekcja sprzedaj i kup pokaże Ci kurs XRP w czasie rzeczywistym. Zatem od Ciebie zależy, kiedy kupisz monetę Ripple. Możesz poczekać od kilku sekund do kilku minut na zakup po niskich stawkach i zastosować tę samą strategię w momencie sprzedaży.

Jak kupić Ripple na Kraken?

kraken ripple

Proces na tej stronie jest taki sam, jak wspomniany powyżej, z wyjątkiem konieczności zakupu XBT najpierw wpłacając pieniądze na konto kup XRP.

Krok 1: Zarejestruj się w serwisie, korzystając z tego linku: https://www.kraken.com/signup.  Musisz wypełnić formularz, podając nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail.

Krok 2: Po otrzymaniu e-maila aktywacyjnego. Po prostu kliknij link wymieniony w e-mailu, aby rozpocząć proces aktywacji.

Krok 3: Podobnie jak Bitstamp, musisz zweryfikować swoje konto na stronie Kraken. W tym celu oferują różne opcje poziomów. Dlatego postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami wymienionymi na każdej stronie poziomu. Będzie to również wymagało przesłania zeskanowanej kopii swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Krok 4: Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o weryfikacji Twojej tożsamości, zanim zobaczysz opcję wpłaty. Kliknij opcję wpłaty, która znajduje się pod Kontem > Finansowanie > Wpłata w menu głównym. Najpierw musisz złożyć zamówienie, aby kupić XBT. Na stronie zamówienia zobaczysz wiele opcji, wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Krok 5: Po złożeniu zamówienia zobaczysz opcję wymiany XBT na XRP. Kliknij ponownie nowe zamówienie i wybierz opcję Proste. Teraz będziesz mógł używać XBT do kupowania XRP. Po prostu wprowadź kwotę i kliknij przycisk Kup XRP.

Jak kupić Ripple na GateHub?

gatehub tętnienia

GateHub obsługuje wiele walut, w tym JPY, BTC, ETH, USD, CNY i EUR itd. Masz więc wiele opcji zakupu XRP na tej platformie.

Krok 1: Zarejestruj się w serwisie, korzystając z tego linku: https://signin.gatehub.net/signup. Prześlij podstawowe informacje, takie jak identyfikator e-mail i hasło. Na tej stronie możesz pobrać klucz odzyskiwania, którego możesz użyć w przyszłości, jeśli zapomnisz hasła.

Krok 2: Aktywuj swoje konto, klikając link, który otrzymasz w wiadomości e-mail.

Krok 3: Teraz zarejestruj się na stronie i zweryfikuj swoją tożsamość. W tym celu musisz mieć numer telefonu komórkowego, na który firma prześle Ci 4-cyfrowy kod weryfikacyjny.

Krok 4: Przed zdeponowaniem pieniędzy musisz utworzyć bramę. W tym celu należy na stronie głównej kliknąć opcję połączoną z bramą. W tym miejscu wybierz walutę, taką jak EUR (lub dowolna inna) i kliknij opcję Potwierdź.

Krok 5: Brama pozwoli ci zdeponować pieniądze. Kliknij opcję Wpłaty i wybierz opcję wpłaty pieniędzy. W tym celu możesz skorzystać z konta bankowego.

Krok 6: Po pomyślnym zdeponowaniu pieniędzy na koncie Konto GateHub, zobaczysz kwotę w swoim portfelu. Kwota ta może zostać wykorzystana kup XRP. Kliknij opcję Wymień EUR na XRP i wprowadź kwotę. Na tej stronie zobaczysz kurs XRP w czasie rzeczywistym. Kliknij zielony przycisk, aby kup XRP.

Przeczytaj także: Jak kupić ripple xrp za pomocą karty kredytowej / debetowej

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner