Monety Best Proof of Stake (POS) 2021

Porozmawiajmy o najlepszy dowód monet ze stawki 2021 dzisiaj! Kryptowaluty oparte na technologii blockchain są nie tylko popularne wśród inwestorów, ale także pomagają w rozwiązywaniu złożonych problemów społeczności. Zanim przejdziemy do tego artykułu, wyjaśnijmy, jakie jest prawdziwe znaczenie obstawiania. Jest to rodzaj procesu, w którym każdy, kto ma minimalne wymagane saldo kryptowaluty, może posiadać różne portfele i giełdy i może zdobywać nagrody ze stakingu, nic nie robiąc.

Co to jest PoS?

Dowód stawki AKA PoS to koncepcja, która stwierdza, że ​​każda osoba, która posiada kryptowaluty, może zweryfikować lub wydobyć transakcje blockchain. Zależy to od liczby monet, które inwestorzy posiadają w momencie transakcji. Oznacza to, że im więcej monet posiadanych przez górnika, tym więcej mocy wydobywczej będzie posiadał. POS powstał w zasadzie jako alternatywa dla dowodu pracy (PoW).

To wystarczy na sprawdzenie przeszłości. Myślę, że nadszedł czas, aby przejść do naszych najlepszych monet do postawienia w 2020 r. Ta lista idealnie pozwoli ci określić, gdzie można lepiej przechowywać kryptowaluty i otrzymać nagrody za obstawianie.

Najlepszy dowód stawki (PoS) Lista monet 2021

1. NEO

Wcześniej znana jako Antshares, NEO to otwarta sieć dla inteligentnej gospodarki. Jest często nazywany Ethereum Killer lub czasami chińską wersją Ethereum. NEO to pierwsza w Chinach zdecentralizowana platforma kryptograficzna i blockchain o otwartym kodzie źródłowym. Pomimo posiadania własnej waluty zwanej kryptowalutą NEO ma jeszcze jeden token w swoim oddziale o nazwie GAS lub ANC-Altcoins.

Możesz postawić swój token GAS na portfelu NEO, aby uzyskać przyzwoity zwrot i podobnie jak inne kryptowaluty POS, nie wymaga on ciągłego otwierania portfela do obstawiania. NEO zapewnia swoim użytkownikom szeroką gamę zdecentralizowanych aplikacji. Sieć rozrosła się z tożsamościami cyfrowymi, takimi jak odciski palców, rozpoznawanie twarzy i rozpoznawanie głosu.

Trzymając swojego NEO na giełdzie Binance, możesz otrzymać nagrodę w wysokości około 1,95% z miesięcznymi i rocznymi zarobkami w wysokości 0,0016 NEO i 0,0195 NEO odpowiednio przez posiadanie 1 NEO. Możesz również postawić NEO na jeden z najbardziej znanych portfeli, czyli Guarda Wallet i Atomic Wallet. Oba portfele obsługują obstawianie NEO. Łączna stopa nagród obu portfeli wynosi 1,95% z 0% opłaty.

Szukasz najlepszej witryny do eksploracji w chmurze w 2021 roku?

2. Tezos (XTZ)

Można go uznać za jedną z najlepszych krypt do obstawiania, jeśli chodzi o roczne zainteresowanie. Tezos to nowy i najbardziej znany projekt blockchain z łańcucha blokowego Tezos. Z niesamowitym wzrostem o 232 miliony dolarów podczas ICO, można sobie wyobrazić, że kryptowaluta ma trochę mocy.

Krypto to otwarty udział dla publiczności z długoterminową możliwością aktualizacji. Tezos oferuje technologię inteligentnych kontaktów. Tezos ma kilka wyjątkowych i niesamowitych funkcji. Zapewnia nowoczesny blockchain z innowacjami i wieloma funkcjami, takimi jak LPOS.

Bardzo łatwo jest obstawić Tezos. Opłaty za obstawianie Tezos na Binance wynoszą 0%, Dokąd zabiera Coinbase 25% obstawiania, które z nimi robisz. Na Binance możesz postawić Tezos na dwa sposoby. Możesz albo upiec swoje Tezos z roczną nagrodą w wysokości 6,20% lub możesz przekazać Tezos roczną Nagrodę w wysokości 5,50%. Taka sama procentowa nagroda trafia do portfela Guarda, jeśli chodzi o obstawianie monet.

3. DZIARSKOŚĆ


DASH to popularna kryptowaluta gotówki cyfrowej. Jeśli chodzi o wdrażanie mechanizmu potwierdzania konsensusu palika na podstawie fundamentów, ma on źródło. Jest to wyjątkowa kryptowaluta bazowa Bitcoin z dodatkową prywatnością i szybkimi funkcjami transakcyjnymi, podobnie jak InstantSand i PrivateSand. Ta kryptowaluta rozpoznaje się jako zdecentralizowana waluta elektroniczna na zasadzie peer to peer i ma na celu być tak przejrzystą, jak rzeczywista gotówka, której używamy w prawdziwym życiu, jak GBP / USD / INR lub EUR.

Możesz zarabiać dywidendy, uruchamiając węzeł główny, trzymając DASH. Ale aby uruchomić węzeł główny, potrzebujesz średnio 1000 jednostek DASH, a 1 jednostka kosztuje około 300 USD. To jednak wielka gra!

Jeśli masz znaczną liczbę jednostek DASH, możesz postawić na nie słynne portfele kryptograficzne, takie jak portfel Guarda, portfel atomowy i portfel Ledger z roczną nagrodą w wysokości 5,72% z rocznymi zarobkami w wysokości 57,2474 DASH, trzymając 1000 jednostek DASH. Binance i Coinbase obsługują również obstawianie DASH z roczną stopą nagrody w wysokości 5,72%

4. QTUM

QTUM to sieć kryptowalut typu open source stworzona i utrzymywana w ramach projektu QTUM. Jest to zdecentralizowana sieć technologii blockchain, która może obsługiwać inteligentne kontrakty z dowodem autoryzacji stawki za pośrednictwem maszyn wirtualnych. Jest to hybryda Ethereum i bitcoina, która wciąż ma swój wymiar POS. QTUM to rodzaj mieszanki obu blockchainów, bierze najlepsze części obu blockchainów i daje nam najlepszą mieszankę obu z nich w prawdziwym świecie.

Jest tak mocna technologicznie, jak każda inna sieć na rynku. QTUM koncentruje się na dwóch najpopularniejszych kryptowalutach na świecie. Oferuje również swoim klientom narzędzia dostarczone przez Bitcoin i Ethereum, aby je wzmocnić! Aby uruchomić inteligentne kontrakty Ethereum na QTUM, wykorzystuje maszyny wirtualne Ethereum. To niesamowita funkcjonalność monety. Zdecentralizowaną aplikację Ethereum można również przenieść do QTUM z pomocą najsilniejszej społeczności programistów sieci Ethereum.

Chcesz wiedzieć, jak postawić QTUM? Cóż, możesz zarobić roczną nagrodę w wysokości 6,00% stawiając swoją monetę na giełdzie Binance i Coinbase. Różne inne portfele, takie jak portfel atomowy i Guarda, również obsługują obstawianie QTUM z roczną nagrodą w wysokości 6% bez opłat.

5. CUTcoin (CUT)

CUTcoin to bardzo ambitny projekt, ale najprościej można go opisać, mówiąc, że jest to po prostu cyfrowa gotówka. Osiągnął tę jakość, mając zaawansowaną i przetestowaną w praktyce ochronę szyfrowania włączoną do swojego łańcucha blokowego (w tym RingCT, Bulletproofs itp.), Dzięki czemu każda transakcja wykonana na platformie może być traktowana jako cyfrowa transakcja gotówkowa. Salda portfela, kwota transakcji, nadawca i odbiorca są domyślnie prywatne w łańcuchu bloków. To jest  kryptowaluta prywatności ale w przeciwieństwie do Monero (wykorzystywał kryptografię Monero), opiera się na przyjaznym dla środowiska konsensusie Proof of Stake.

Konsensus CUTcoin’s Proof of Stake jest pierwszym w historii, który pozwala na całkowite ukrycie całkowitej ilości monet nawet w portfelach do obstawiania. To domyślny stan, który chroni prywatność finansową swoich użytkowników jako podstawowe prawo człowieka. Użytkownicy mogą kupić dowolną kwotę CUT i postawić ją natychmiast, w swoim portfelu lub za pośrednictwem CUTcoin Basen do tyczenia i zarabiać odsetki od ich stawki, która jest obecnie w pobliżu 25% rocznie, kredytowane codziennie.

6. Kosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM) uważa się za najbardziej zindywidualizowaną, zdecentralizowaną, wydajną i interoperacyjną platformę blockchain. Jest to zdecentralizowana sieć Tendermint i bizantyjskich algorytmów wrażliwych na błędy, obsługiwanych przez zdecentralizowane łańcuchy bloków.

Wykorzystuje DPoS, w którym działają delegatory i walidatory. Metoda zwana delegowanym dowodem stawki (DPoS). Delegaci muszą określić, które walidatory powinny zostać zaangażowane, a walidatorzy muszą zweryfikować transakcje i dodać nowe łańcuchy. Wszystkie strony mogą otrzymywać bonusy do obstawiania, które obecnie płacą w ATOM, ale mogą używać tokena dowolnego łańcucha bloków dodanego do sieci.

Cosmos jest nadal bardzo popularnym projektem, a ATOM jest obecnie 25 kryptowalutą o największej kapitalizacji rynkowej na świecie. Kryptowaluta jest fantastyczna, więc jeśli marzenie o „Świecie Blockchain” może zostać skutecznie zrealizowane, nagrody za obstawianie można wypłacić w wielu innych kryptowalutach. Obecnie stoi roczna nagroda w wysokości 8,32% na giełdach Coinbase i Binance. Można go również postawić na taką samą średnią roczną nagrodę w Atomic Wallet i Ledger Live.

7. PIVX

Może być w skrócie Prywatna Transakcja Weryfikacji Natychmiastowej, PIVX to kryptowaluta, która koncentruje się głównie na bezpieczeństwie i prywatności podczas dokonywania transakcji. Został rozwiązany z DASH na początku 2016 roku i jest w pełni funkcjonalną walutą POS, umożliwiającą swoim klientom deponowanie monet z uczciwym zwrotem w łańcuchu bloków. Inną godną uwagi rzeczą jest to, że jest to dobra bariera niskiego wejścia i możesz postawić dowolną kwotę i nie ma na nią limitu.

Jest inny sposób na zarabianie przez PIVX, uruchamiając jednostki ok. 10000 jednostek w węźle głównym. Zapewnia całkowity zwrot z inwestycji w wysokości 5%. To duża szansa dla tych, którzy mają znaczną liczbę jednostek PIVX, stawiając teraz jednostki w węźle głównym.

Możesz skonfigurować węzeł główny lub postawić monetę na różnych portfelach i giełdach. Nie możesz postawić swoich monet na Binance i Coinbase, ani też nie możesz umieszczać ich w różnych portfelach, takich jak Ledger Live, Atomic Wallet i Guarda Wallet. Istnieją 3 proste sposoby, dzięki którym możesz postawić swoją monetę na wyżej wymienionych portfelach i giełdach. Spójrz!

8. Lisk (LSK)

Struktura LISK oparta na łańcuchu bloków pomaga każdemu w tworzeniu zdecentralizowanych aplikacji (DApps) w ich sieci. Daje programistom, inwestorom i projektantom projektów możliwość budowania łańcuchów bocznych. Sidechains to aplikacje, w których podstawa aplikacji jest zbudowana na łańcuchu blokowym Lisk. Lisk posiada bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs oparty na JavaScript. Lisk jest dostępny z Bit-Z, OKEx, Kucoin, do celów obstawiania.

Moneta LSK lub Lisk to nazwa waluty Lisk, która jest używana głównie w zdecentralizowanych aplikacjach w samym głównym łańcuchu Lisk. Mówiąc o bitcoinie i innych, nie jest to taka waluta, w przypadku której kupcy mogliby jej używać jako bramki płatniczej, ale jest używana jako waluta dla programistów, którzy korzystają z sieci lub chcą z niej korzystać.

Możesz postawić swoją monetę Lisk na różnych giełdach i portfelach, takich jak Coinbase i Atomic Wallet, z procentem rocznej nagrody w wysokości 1,61% używając opcji głosowania na delegatów lub uruchamiając węzeł delegata z nagrodą roczną wynoszącą 5,24%

9. Gwiezdny (XLM)

Stellar to współdzielona sieć, która umożliwia ludziom przenoszenie zasobów na całym świecie w sposób wydajny, szybki i wygodny. Jest przeznaczony do łączenia banków, sieci płatniczych i obywateli i pomaga „szybko, efektywnie i za ułamek centaura” przesyłać pieniądze za granicę. Krótko mówiąc, chce szybszych, łatwiejszych i płynniejszych przelewów transgranicznych niż w przypadku obecnych banków i systemów przelewów.

Stellar to zarówno rozproszona sieć płatności, która koncentruje się na prostych i niedrogich przelewach międzynarodowych, jak i forum do hostowania ICO. Sieć Stellar została założona w 2014 roku i ma własną cyfrową walutę o nazwie Lumen (XLM), która jest bardzo ważna dla umożliwienia przelewów zagranicznych i szybkich transakcji między różnymi walutami.

Możesz przechowywać Lumen XLM w wielu portfelach i giełdach, w tym w portfelu na żywo Ledger, na giełdzie Coinbase i na giełdzie Binance. Możesz głosować na pulę stawek na wyżej wymienionych giełdach i portfelach, zdobywając roczną nagrodę w wysokości 1%. Oznacza to, że inwestując 1000 jednostek XLM, możesz uzyskać roczne zarobki w wysokości 10 XLM.

10. Ontologia (ONT / ONG)

Ontology to sieć blockchain zbudowana w celu obsługi innych łańcuchów bloków, zarówno publicznych, jak i prywatnych, aby firmy mogły czerpać korzyści z ich postępu technologicznego. Zapewnia firmom możliwość zapisywania danych prywatnie lub publicznie za pośrednictwem łańcucha bloków ONT skierowanego do firm. Da HongFei i Erik Zhang są współzałożycielami firmy i są założycielami blockchain NEO.

Na platformie Ontology znajdują się dwa tokeny: tokeny ONT i tokeny NGO. Te dwa tokeny mają różną funkcjonalność. Możesz kupić ONT na popularnych giełdach kryptowalut, w tym Binance, Huobi, OKEx, Bibox itp. Tokena ONT nie można jednak kupić za pomocą fiat, a przed wymianą na ONT fiat należy zamienić na znaną kryptowalutę.

Istnieją różne giełdy i portfele kryptowalut, w których możesz postawić swoje monety ONT i zarobić część, trzymając monety na giełdach. Obecnie portfel Guarda i portfel Ledger Live wspierają ONT / ONG z roczną nagrodą w wysokości 7,3% roczna nagroda.

11. Algorand (ALGO)

Algorand to sieć blockchain zbudowana z wykorzystaniem otwartego, legalnego publicznego blockchaina w celu zbudowania gospodarki bez granic. Innymi słowy, Algorand potrzebuje ekosystemu, który umożliwi każdemu aktywność i produktywność. Model ten opiera się na podstawowych koncepcjach użyteczności, natychmiastowych transferów, prostego użytkowania i wdrażania oraz wydajności.

Protokół Algoranda ma na celu przyspieszenie. Teoretycznie, stawiając bloki tylko w jednej turze głosowania, programiści osiągnęli optymalną wydajność. Umożliwia to natychmiastowe sfinalizowanie bloku i znacznie poprawia transakcje sieciowe na sekundę. Dzięki dramatycznemu wzrostowi prędkości sieć główna może obsługiwać 1000 transakcji na sekundę z opóźnieniem maksymalnie 5 sekund na transakcję.

Chociaż ALGO jest sklasyfikowane na Binance, moneta jest częścią wielu innych rynków, takich jak Huobi Global, OKEx, Coinbase Plus i BitMEX. Inwestorzy mogą zarabiać pasywnie, stawiając swoje krypto na Binance. Możesz postawić Algorand o Binance i dostać się do 5,79% roczna nagroda. Oznacza to, że jeśli zainwestujesz minimum 1 ALOG, możesz zarabiać 0.0579 ALOG pod koniec roku.

12. VET (Vechain)

Vechain to jedno z największych przedsięwzięć sieciowych w łańcuchu dostaw. Moneta znalazła się na liście najlepszych monet do obstawiania w 2020 roku. Od czasu ich debiutu w sieci głównej zyskują duże zainteresowanie. Wraz z uruchomieniem sieci głównej uruchomiono ich natywne tokeny VET, przy rosnącym napływie na wiele giełd. Wykorzystanie technologii blockchain jest ważnym punktem zwrotnym dla VeChain. Skupia się głównie na aplikacjach biznesowych. Począwszy od 2015 roku i opiera się głównie na logistyce poprzez zarządzanie łańcuchem dostaw, w tym monitorowanie, zapewnienie jakości, zarządzanie zapasami i wiele innych. Głównie działa na rzecz umożliwienia inteligentnych transakcji, VET można łatwo porównać z NEO i Ethereum.

Istnieją dwie monety, które Vechain zbliża się do VET i BTHO. Węzeł główny posiada VTHO do obstawiania VET. BET jest paliwem Vechain, podczas gdy Vet jest właścicielem blockchain. Vechain sprawia, że ​​obstawianie jest bardziej wydajne i proste dzięki eleganckiej aplikacji mobilnej.

Token VET jest klasyfikowany na wielu giełdach. Obejmuje to LAToken, OceanEx i, co najważniejsze, Binance. Wolumen tokena VET na tych giełdach jest znacznie wyższy niż w przypadku innych monet w kapitalizacji rynkowej. Istnieje 5 opcji, za pomocą których możesz postawić swoją monetę VET na Binance. Ze wszystkich najbardziej satysfakcjonujące jest uruchomienie węzła autorytetu. Możesz zarobić średnio roczną nagrodę w wysokości 3,17% stawiając swoją monetę VET. Najniższa roczna nagroda to 1,87% czyli trzymając Vechain.

13. Livepeer

Jest to głównie rynek między dystrybutorami strumieniowego przesyłania wideo (strona popytu) a twórcami aplikacji. Programiści mogą włączyć Livepeer do swoich aplikacji, instalując jego węzeł, mogą uruchomić serwer multimediów Livepeer, a także mogą zasilić swoje konto za pośrednictwem Ethereum. Do tej pory na Livepeer transmitowano nie więcej niż 100 wydarzeń.

Projekt ma na celu zwiększenie niezawodności wideo przy jednoczesnym obniżeniu kosztów ich skalowania. Obsługują infrastrukturę p2p zabezpieczoną przez blockchain Ethereum, która współdziała za pośrednictwem rynku. token używany przez Livepeer to LPT. Kiedy tworzony jest nowy LPT, całkowita liczba istniejących LPT wzrasta jako całość. Oznacza to, że wartość twojego LPT spada w porównaniu do całej sieci.

Obecnie istnieją 2 opcje, dzięki którym możesz zarobić pasywny zysk. Możesz delegować Liveppera, zdobywając roczną nagrodę w wysokości 21,92% na Binance lub możesz uruchomić węzeł transkodera, za który otrzymasz roczną nagrodę w wysokości 24,36%. Ten sam procent nagrody dotyczy portfela Atomic, ponieważ możesz również postawić swój LPT na portfel atomowy i Ledger Live.

14. TRON

Tron to współdzielona platforma sieciowa przeznaczona do tworzenia światowej, otwartej infrastruktury rozrywki cyfrowej z wykorzystaniem technologii blockchain i rozproszonej pamięci masowej. Każdy konsument może swobodnie publikować, zapisywać i posiadać dane za pośrednictwem protokołu. Krótko mówiąc, Tron to waluta, która nagradza Cię za Twoje treści i jest jednym z głównych powodów zakupu Tron.

W krótkim okresie jednego roku wspiął się do pierwszej dziesiątki, napędzany przez ogromnego inwestora i energiczny zespół kierowany przez wpływowego twórcę i prezesa Justina Sun, stając się dziesiątą największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej. Największą zaletą korzystania z krypto Tron jest to, że pozwalasz artystom i właścicielom treści na posiadanie ich prac. Tron kieruje kampanią, którą inni mogą oznaczyć jako Trzeci Internet. Może się to wydawać rewolucyjne, ale będzie wykorzystywać Internet zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem

Możesz postawić swój TRON na jedną z największych nazw w portfelach i giełdach o nazwie Binance, Ledger Live i Atomic Wallet. Wszystkie te giełdy i portfele mają jedną wspólną cechę. Wszystkie oferują taki sam procent nagrody, stawiając monetę. Istnieją 3 różne opcje, a najbardziej opłacalna jest opcja Głosuj na superprzedstawiciela, za którą możesz otrzymać roczną nagrodę w wysokości 3,34% z opłatą w wysokości 20,00%. Inne metody to uruchomienie super reprezentatywnego węzła kandydującego z roczną nagrodą w wysokości 3,02% i na koniec, uruchamiając super reprezentatywny węzeł, który może przynieść korzyści w postaci rocznej nagrody w wysokości 3,28%.

15. EOS

Jest stosunkowo uważany za najbardziej opłacalny dowód stawki monety. Mówiąc o protokole sieciowym EOS.IO, EOS jest natywną kryptowalutą tego protokołu. Została uruchomiona w 2017 roku i zarobiła aż 4 miliardy dolarów w czerwcu 2018 roku. Firma jest dość młodą firmą. EOSIO obiecuje przezwyciężyć istotne problemy związane z Bitcoinem i Ethereum. Obejmują one opracowanie otwartej i dostępnej struktury dla szybszych, łatwiejszych i uproszczonych zdecentralizowanych aplikacji.

W przybliżeniu, kapitalizacja rynkowa EOS wynosi prawie 2,5 miliarda dolarów, co plasuje monetę na CoinMarketCap w pierwszej dziesiątce. Handlowiec kryptowalut lub inwestor może wykorzystać dwie kluczowe metody do odebrania tokenów EOS. Jednym z nich jest wydobywanie monet, a najczęstszym jest efektywny handel kryptowalutami na różnych giełdach i portfelach.

Moneta jest notowana na słynnych giełdach i portfelach, które można nazwać Binance, Guarda Wallet, Atomic Wallet i Coinbase. Możesz zarobić, stawiając swój EOS, uruchamiając producenta bloków z roczną nagrodą w wysokości 1,74% lub uruchamiając rezerwowego producenta bloków z roczną nagrodą w wysokości 1,76%

Wniosek

Waluty POS to z pewnością jeden z mądrzejszych sposobów zarabiania pasywnego. W wielu walutach bariera wejścia jest niska. Uważamy, że 1% do 5% darmowej nagrody nie jest wcale okropne, jeśli nic nie robisz i po prostu musisz mieć otwarty portfel. Istnieje wiele monet innych niż wspomniana wyżej lista monet potwierdzających stawkę, które są również opłacalne na wiele sposobów.

Jak widać, istnieje wiele różnych monet, a my dotknęliśmy najlepszych z nich. Pamiętaj jednak, że jeśli wybierzesz monetę, powinna ona opierać się na czymś więcej niż tylko zwrot stawki. Zawsze staramy się dostarczać autentyczne i najsilniejsze szczegóły dotyczące łańcucha bloków i kryptowalut. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie sugestie i opinie, więc nie przestawaj, abyśmy mogli aktualizować ten artykuł przez wiele lat!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map