Natychmiastowa weryfikacja krawędzi: czy to oszustwo czy legalne?

Kiedy świat po raz pierwszy usłyszał o Bitcoinie, pomyśleli, że to żart. Ale od tego czasu wspiął się do poziomów o wysokiej wartości, które przyniosły niektórym inwestorom dużo pieniędzy. Bitcoin był jedną z pierwszych kryptowalut i od tego czasu na rynku pojawiło się o wiele więcej. 

Ten bardzo płynny i zyskowny rynek doprowadził do wzrostu liczby handlujących kryptowalutami i tych, którzy chcą rozpocząć handel. Aby dobrze handlować, potrzebujesz dobrego oprogramowania handlowego. Czy więc Immediate Edge to oprogramowanie? Przejrzyjmy oprogramowanie i zobaczmy.

Co to jest Immediate Edge?

Immediate Edge to najnowsze oprogramowanie handlowe w jednym. System został zbudowany w taki sposób, aby handel wydawał się niemal bezproblemowy. Wykazano również, że przy dobrej strategii możliwy jest wysoki współczynnik wygranych. 

Platforma ma nowy i najnowocześniejszy interfejs, który jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych handlowców. Niektóre ankiety wykazały, że użytkownicy są bardzo zadowoleni z nowego interfejsu.

Zespół Immediate Edge ciężko pracował, aby wyświetlić złożone dane handlowe w prosty i łatwy do zrozumienia sposób. 

Czy Immediate Edge Legit?

Przy tak wielu nowych platformach handlowych, które wchodzą na rynek, zrozumiałe jest, że chcesz dowiedzieć się, czy platforma jest legalna. Wiele badań i recenzji wykazało, że Immediate Edge z pewnością jest legalną platformą. 

Unikanie niezarejestrowanych i niezabezpieczonych systemów ma zasadnicze znaczenie w świecie online, dlatego też Immediate Edge jest rejestrowany tam, gdzie działa i ma bezpieczny system online z najnowszą technologią szyfrowania. Pomaga to zapewnić bezpieczeństwo danych i pieniędzy. 

Jak rozpocząć korzystanie z usługi Immediate Edge

Teraz prawdopodobnie jesteś gotowy, aby rozpocząć handel. Ale jak uzyskać konfigurację? Na szczęście proces rejestracji i konfiguracji jest łatwy. Oto jak zacząć korzystać z Immediate Edge:

Zapisz się

Najpierw najważniejsze. Musisz podać swoje dane. Dzięki temu Immediate Edge może przypisać Ci osobistego menedżera konta. Ten Account Manager pomoże Ci przejść przez ten proces, czyniąc go łatwiejszym i mniej stresującym. 

Wypełnij poniższy formularz, a Twój Account Manager skontaktuje się z Tobą.

Kaucja 

Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty. Jest to część procesu rejestracji i zapewnia dostęp do oprogramowania handlowego. Zalecamy rozpoczęcie od minimalny depozyt w wysokości 250 £ / 250 €. Rozpoczęcie od małej kwoty jest lepsze niż zbyt duże, szczególnie dla nowych handlowców. 

Ważne jest, aby najpierw zakończyć weryfikację, aby rozpocząć handel. Ale kiedy już to zrobisz, możesz swobodnie handlować.

Wpłaty można dokonać online za pomocą karty Mastercard, Visa lub Maestro. Ważne jest, aby pamiętać, że przed rozpoczęciem handlu będziesz musiał potwierdzić i zweryfikować swoją tożsamość. 

Platforma korzysta z najlepszych zabezpieczeń zgodnie z zasadami RODO i certyfikatami SSL dla wszystkich transakcji. Pomaga to zapewnić bezpieczeństwo Twojej karty kredytowej i danych osobowych.

Konto demo

Konto demo to najlepsze miejsce do rozpoczęcia korzystania z platformy. Pozwala przetestować strategie i poznać oprogramowanie. Problem, który niektórzy ludzie napotkali w przeszłości z innym oprogramowaniem handlowym polega na tym, że konto demo nie jest realistyczne. 

Na szczęście dla ciebie, Immediate Edge to naprawił. Opracowali swoją platformę demonstracyjną, aby była identyczna z platformą na żywo. 

Pozwala to użytkownikom przyzwyczaić się do platformy Immediate Edge bez ryzykowania prawdziwych pieniędzy. Możesz wypróbować nowe strategie i pomysły na koncie demo, a następnie przejść do konta rzeczywistego, gdy będziesz gotowy.

Wymień na prawdziwe

Po skorzystaniu z oprogramowania demonstracyjnego powinieneś wiedzieć, jak poruszać się po platformie. Zalecamy kontynuowanie korzystania z konta demo, dopóki nie poczujesz się gotowy do handlu na żywo. Handel może przynosić straty.

Kiedy zaczniesz handlować na żywo, będziesz mógł zobaczyć, jak oprogramowanie handlowe naprawdę przejmuje kontrolę i standardy przewyższa konkurencję. Możesz wypróbować automatyczny handel i zacząć osiągać cele rentowności. 

Ważne jest, aby kontynuować badania i uczyć się, ponieważ badania wykazały, że jest to niezbędne, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. 

Funkcje Immediate Edge

Immediate Edge to zaawansowane oprogramowanie handlowe. Ale przy tak wielu dostępnych programach handlowych i ostrej konkurencji. Więc jakie funkcje wyróżniają Immediate Edge? Tu jest kilka:

  • Plik Interfejs użytkownika został specjalnie zbudowany, aby był łatwy i nieskomplikowany w użyciu. Badania wykazały, że użytkownicy oceniają jego system wyżej niż inne na rynku.
  • Aby osiągnąć wysoki współczynnik wygranych, potrzebujesz dokładne i szczegółowe raportowanie. To właśnie daje swoim użytkownikom Immediate Edge. 
  • Jego automatyczny system handlowy a sygnały transakcyjne są jak żadne inne. Ta funkcja jest bardzo przydatna i wykazano, że pomaga handlowcom w zwiększaniu ich zysków.  
  • Mają konkurencyjne niski depozyt wymagane do rozpoczęcia handlu. Wymagają jedynie depozytu w wysokości 250 £ / 250 €, aby rozpocząć handel. To sprawia, że ​​jest on bardziej niż przystępny cenowo dla nowych inwestorów.
  • Platforma oferuje konto demo to jest kompletna replika oprogramowania na żywo. Pozwala to użytkownikom przyzwyczaić się do oprogramowania, zanim zaczną handlować prawdziwymi pieniędzmi. 
  • Platforma jest DARMOWY! Immediate Edge udało się zachować tę platformę bezpłatną dla swoich użytkowników. 
  • Platforma handlowa pomaga użytkownikom minimalizować i kontrolować straty poprzez ustawienie stop loss i limity handlowe.

Jest natychmiastowa przewaga dostępna dla mieszkańców USA?

Nie, Amerykanie nie mogą korzystać z Immediate Edge, jednak istnieje wiele alternatywnych platform handlowych zarejestrowanych w USA dla osób zainteresowanych handlem kryptowalutami.

Czy istnieje aplikacja Immediate Edge??

Nie, handel może odbywać się tylko na komputerze lub innych urządzeniach mobilnych za pośrednictwem strony internetowej.

Immediate Edge: Nasz werdykt

Dzięki najnowocześniejszej platformie handlowej z zaawansowanymi funkcjami, Immediate Edge jest doskonałym oprogramowaniem dla początkujących i doświadczonych traderów. Na podstawie badań Coininsider stwierdziliśmy, że jest to świetna i legalna platforma. Jednak zawsze zalecamy wykonanie własnych badań.

Konto demo to wyjątkowa funkcja, która pozwala użytkownikom ćwiczyć i uczyć się, zanim zaryzykujesz swoje pieniądze. 

Wypełnij formularz i zacznij handlować na Immediate Edge.

Często zadawane pytania dotyczące Immediate Edge

Czy istnieje aplikacja Immediate Edge na iOS?

W tym momencie nie ma aplikacji mobilnej na iOS lub Androida. Jest dostępny na stronie handlowej i można uzyskać do niego dostęp przez Internet na telefonie komórkowym lub laptopie.

Co to jest Immediate Edge?

Immediate Edge to platforma handlowa kryptowalut. Posiada najnowocześniejszy interfejs, który jest łatwy w obsłudze i nawigacji.

Czy inwestorzy z USA mogą korzystać z usługi Immediate Edge?

Nie. Niestety ze względu na przepisy usługa Immediate Edge nie jest dostępna dla handlowców z USA. Istnieje wiele alternatyw dla handlowców z siedzibą w USA.

Jaki jest koszt tej platformy?

Usługa Immediate Edge jest bezpłatna! Korzystanie z oprogramowania nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Jaka jest minimalna wpłata?

Minimalny depozyt jest niedrogi 250 £ / 250 €. Dzięki temu rozpoczęcie handlu jest łatwe i dostępne.

Czy Immediate Edge to oszustwo?

Nie. Przeprowadzono badania i recenzje w celu zbadania tego i wszyscy wyszli, mówiąc, że Immediate Edge jest legalne, a nie oszustwo.

Czy platforma ma konto demo?

Tak. Firma Immediate Edge została doceniona za realistyczną platformę demonstracyjną, która jest identyczna z platformą na żywo. Pozwala to użytkownikom na ćwiczenie i zapoznanie się z oprogramowaniem przed narażeniem kapitału na ryzyko.

Jaki jest pułap zysku?

Teoretycznie nie ma pułapu, a wiele badań wykazało zyski powyżej 80%.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner