Prognoza cen Chainlink w latach 2021-2025 | Czy LINK osiągnie 100 USD?

W krótkim czasie Chainlink stał się jednym z czołowych dostawców Oracle w branży. My tutaj pomożemy Ci z aktualnymi informacjami Prognozy cenowe Chainlink (LINK). Porozmawiamy o wszystkim, od tego, czym różni się moneta od innych monet, jak ogniwo łańcuchowe rozwiązuje większość rodzimych problemów związanych z Blockchainem, po prognozy cenowe monety na następne 5 lat. Ale zanim przejdziemy do tych rzeczy, zajmijmy się krótkim wprowadzeniem do tego, czym jest LINK i jak pomaga Blockchain w rozwiązywaniu ich problemów.

O firmie Chainlink

Projekt chainlink powstał po raz pierwszy w 2014 roku pod nazwą „smartContract.com„. Sieć przeszła pewne zmiany po jej pierwszym wydaniu. Firma zmieniła nazwę marki na ogniwo łańcucha lepiej reprezentować sieć podstawową platformy. Po jego wydaniu, w 2017 roku, plik I CO odbył się przez chainlink, który był wówczas największym wydarzeniem tego roku. Po wydarzeniu, chainlink przez wiele lat był w centrum uwagi społeczności. Sieć pochwaliła się prawie 32 milionami dolarów od ICO.

Z pomocą tego finansowania Chainlink próbował przesunąć ograniczone granice publicznego Blockchain, bezpieczeństwa i niezawodności Oracle na nowy poziom. W 2019 roku doszło do jednego z najważniejszych partnerstw z Chainlink. Chainlink nawiązał strategiczne partnerstwo z Google. Za pomocą tej umowy z Google protokoły Chainlink zostały zintegrowane z inteligentną umową Google.

To partnerstwo było dużym sukcesem dla analityków i inwestorów, ponieważ umożliwia użytkownikom łączenie się z najpopularniejszymi dostawcami usług w chmurze za pomocą chainlink.

Chainlink Blockchain?

Jednym z największych problemów w Blockchain jest sposób przesyłania i przekazywania informacji z jednego węzła do drugiego. Generalnie tego typu zadanie jest realizowane przez firmę Oracle. Uważa się jednak, że Wyrocznie są scentralizowane. Wyrocznie mają inicjować inteligentne kontrakty. To jest miejsce tygodnia, w którym scentralizowana Oracle naraża cały Blockchain na ryzyko.

Z drugiej strony wprowadzanie danych jest kluczową częścią tworzenia Blockchain. Jak wszyscy wiemy, Blockchain jest niezmienny i nieelastyczny. Więc jeśli jakiekolwiek informacje, które otrzymuje Blockchain, są nieprawidłowe, bardzo trudno jest usunąć i skorygować te informacje z Blockchain.

Dzieje się tak w większości Blockchainów. W społeczności kryptowalut ten problem jest oznaczony jako I Problem Oracle. Tutaj przydaje się łańcuszek. Dzięki integracji protokołów nowej generacji, w ten sposób Chainlink radzi sobie z tymi problemami.

  1. Gwiezdna prognoza cen 2021-2025 XLM 5 USD Możliwe?
  2. Prognoza cen Tezos (XTZ) na lata 2021-2025
  3. Prognoza cen Cardano w latach 2021-2025 | Czy ADA kiedykolwiek osiągnie 10 USD?

Analiza cen Chainlink & historia

Rok 2018 był rokiem ogromnego boomu na kryptowaluty z dużymi skokami cen w większości największych walut cyfrowych na świecie – i nie było wyjątku dla LINK. Następnie wartości spadały prawie tak szybko, jak rosły, a wiele kryptowalut nie było w stanie odzyskać. Na szczęście Chainlink odbudował się i rok 2019 jest jednym z najlepszych lat tej monety. LINK osiągnął cenę 0,299 USD w dniu 1 stycznia 2019 r., A jego cena rosła wraz z początkiem roku, aż do osiągnięcia 1 USD w dniu 20 maja 2019 r. Ceny wzrosły..

Rok 2020 był rokiem dla Chainlink. Sieć uruchomiła program finansowania, podwoiła swój zespół, a także dodała nowe sprawy w ubezpieczeniach i grach. Sieć została doceniona przez Światowe Forum Ekonomiczne i znalazła się na liście 100 najbardziej obiecujących pionierów technologii roku 2020. Chainlink zintegrował się z ponad 300 projektami w 2020 roku. Dzięki zabezpieczeniu miliardów wartości oraz wzmocnieniu bezpieczeństwa i kontroli, chainlink był najbardziej statystyczną walutą w 2020 roku. Obecnie, łańcuszek (LINK) jest notowany na 14,19 $ z 17,51% spadkiem w ciągu ostatnich 24 godzin.

Prognoza cenowa Chainlink

Prognoza cen LINK na lata 2021-2023

Przyszła cena LINK pozostanie stała przez cały 2021 rok, zgodnie z prognozą cenową Trading Beasts Chainlink. Oczekuje się, że Chainlink będzie sprzedawał się w przedziale 13–18 USD w 2021 r. W nadchodzących latach Chainlink będzie nadal się rozwijał i nie spadnie poniżej 20 USD. Według Trading Beasts w przyszłości do 2023 roku Chainlink może osiągnąć 27 USD.

Prognoza cen Chainlink na lata 2021-2025

Według CoinSwitch cena LINK wzrośnie w nadchodzących latach. Chainlink również osiągnął szacowaną cenę 14 USD w 2020 r., A nawet osiągnął docelową cenę Chainlink w wysokości 13 USD, którą przewidywano rok temu na rok 2025. Zakładając, że ich wzrostowa prognoza pozostanie niezmieniona, jest to bardzo niesamowite i byłoby niespodzianką aby zobaczyć, jak daleko idzie Chainlink. Przewiduje się, że cena docelowa Chainlink (LINK) zbliży się do 67 USD do końca 2025 r.

Prognoza cen Chainlink na lata 2022, 2023, 2024 i 2025

DigitalCoinPrice jest bardzo optymistycznie nastawiony do przyszłych prognoz LINK. Stawki pokazane na stronie pokazują, że Coinlink to sprzedana inwestycja w nadchodzących latach. Widzę poniżej wykresu, oczekuje się, że w ciągu roku Link wzrośnie ze średnią ceną 40,45 USD do 2022 roku.

Przy wzroście o 2,020% w stosunku do wartości bazowej, oznacza to, że będziemy handlować LINK ze średnią ceną 48,42 $. Ta prognoza jest jednocześnie zaskakująca i optymistyczna. Prognozy na 5 lat pokazują, że LINK przekroczy granicę 50 USD w ciągu najbliższych 5 lat. Trzymajmy urazy, bo z pewnością trzymamy kciuki za lepsze możliwości inwestycyjne w nadchodzących latach.

Przewidywanie cen Chainlink przez Currency.com

Link Prediction 2021 autorstwa Mind Math Money

Jak kupić Chainlink (LINK)?

Chainlink (LINK) jest dostępny na większości głównych giełd. Binance jest jedną z głównych giełd, na których można uzyskać Chainlink. Pod względem kapitalizacji rynkowej Binance jest największą giełdą na rynku. Jest tam wiele innych giełd, ale Binance jest liderem. Na giełdzie znajduje się szeroki wybór innych monet, a opłaty są również bardzo konkurencyjne.

Zarejestruj konto na giełdzie i potwierdź swoją tożsamość. Zasil swoje konto walutą fiducjarną i kup ETH i BTC. Nie możesz bezpośrednio kupić Linku na żadnej giełdzie. Na koniec wybierz parę handlową za pomocą LINK, a twoje krypto LINK będzie na twojej giełdzie w ciągu zaledwie kilku minut.

Jeśli często handlujesz lub planujesz handlować LINK, możesz przechowywać je w portfelu giełdowym. Jednak jest to najmniej bezpieczny sposób na przechowywanie monety. Ale jeśli planujesz przechowywać ogromną ilość LINK, portfel sprzętowy jest najlepszą dostępną opcją.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące prognozowania cen Chainlink

Czy łańcuszek osiągnie 100 $?

Zgodnie z najbardziej przewidywanymi cenami i po podjęciu próby ich zawarcia, wydaje się, że 100 USD to dość ambitna kwota. Oczekuje się, że w ciągu najbliższych lat Chainlink (LINK) wzrośnie, osiągając 100 USD pod koniec 2025 r.

Czy Chainlink (LINK) to bezpieczna inwestycja?

Według wielu analityków i handlowców, chainlink od bardzo dawna jest bardzo dobrą i solidną inwestycją. Wartość jest po prostu zaskakująca. Gwarantujemy, że przyniesie ona z inwestycji pokaźną kwotę.

Czy Chainlink (LINK) pójdzie w górę?

Szanse na łańcuszek są ogromne. Zespół osiągnął tak wiele, a popularność monet jest ogromna, że ​​inwestorzy są bardzo ambitni. Moneta z pewnością będzie rosła w przyszłości.

Wniosek

Udostępniliśmy Ci naszą aktualną prognozę Chainlink (LINK). Moneta bardzo dobrze się teraz podnosi i wygląda na to, że zakończy rok pozytywnym akcentem. Wszystkie oceny i wnioski, które poczyniliśmy powyżej, to tylko oceny techniczne i obserwacje dokonane przez renomowanych analityków i członków zespołu naszej platformy. Podane liczby mają charakter obserwacyjny, ale zostały oszacowane na podstawie analizy cen w przeszłości LINK.

Zanim zaczniesz inwestować, zbierz informacje. Zbadaj jak najwięcej, aby podjąć ostateczną decyzję. Po zaangażowaniu w Google, Chainlink wywarł bardzo pozytywny wpływ na społeczność. Wpływ ten z pewnością wpłynie na przyszłe ceny monety. Nadal masz jakieś pytania? Komentarz poniżej, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner